Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 38 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Rýdvan Dilmen'in Spor Medyasý ve FETÖ Ýliþkisi Ýddalarý

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Trabzon

Standart Rýdvan Dilmen'in Spor Medyasý ve FETÖ Ýliþkisi Ýddalarý

Ridvan Dilmen ntv de %100 futbolda kim var kim yok herkese salladi. Fatih Altayli dan tut Rasim Ozan Kutahyali ya kadar herkes þu an birbirine girmiþ durumda. Program yayýnlandýðýndan beri bütün spor kamuoyu rýdvanýn bu açýklamalarýný konuþuyor.

https://www.yenicaggazetesi.com.tr/s...ut-303066h.htm

Nereden
    Trabzon

Buyrun programin tamamini youtube a koymuslarm

Nereden
    Rize
    Yaþ
    31

Aksilik beyaz TV þuan en sakýn programý yapýyor Aspor TRT karýþtý aksine. Rýdvan Dilmen valla acayip fitili ateþledi

Nereden
    Trabzon

Aynen rida ortaligi fena karistirdi herkes birbirine girdi su an. Insallah bunlarin butun pislikleri dokulur ortaya.

Kemal Duru - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

Açýkladý denilmez ona, iddialarda bulundu denilir. Yoksa Rýdvan'ýn bu konuda yapacaðý açýklamayý kim ciddiye alýr? Objektif birisi mi sanki?

Nereden
    Rize
    Yaþ
    31

Ercan Taner tweet de Altaylý'nýn numarasini verdi baktým Cidden omu WhatsApp dan oymuþ. Ercan a ne oluyor onu anlamadým ��

Nereden
    Almanya
    If you put the federal government in charge of the Sahara Desert, in 5 years there'd be a shortage of sand.
    Milton Friedman

Nereden
    Rize
    Yaþ
    31

Tweetter de fena cümbüþ var.

Nereden
    Rize
    Yaþ
    31

Okan Koç ; Hakemlerle Bu Lig Bitmez

Aradan 24 Saat Geçti ve

Okan Koç Aspor Kadrosundan Çýkarýldý...

Buda var tabi

Kemal Duru - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

Alýntý ihsan candas Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ooo Besim baþkan, en sevdiðim

Crujford - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Çok garip ve vukuatlý bir gece yaþadýk cidden. NTV'de Rýdvan Dilmen önce kendisine yöneltilen Serdar Tatlý ve MHK iddialarýyla ilgili konuþtu. Fenerbahçe 9 kiþi kalmýþ Hatayspor'u yenemiyor ben nasýl bu takýmý þampiyon edeyim dedi ve ben de kahkaha attým. Daha sonra Rýdvan Dilmen anladýðým kadarýyla ROK, Ýsmail Er ve Ýbrahim Seten'in paralelci olduklarýný -ki kendisi de malum þahýstan hoca efendi diye bahsediyordu, ki malum kiþilerle malum gazetenin forma sponsorluðunda halý saha maçý yapýyordu- iddia etti. Beyaz TV hakkýnda da konuþtu, komiktir ki 3 Temmuz sürecine kumpas demesine raðmen temiz futbol için bir operasyon yapýlmasý gerektiðinden bahsetti. Daha sonra Ýsmail Er ve Ýbrahim Seten kendileri hakkýndaki bu iddialara Twitter'dan cevap verdi. Fatih Altaylý da gariptir Rýdvan Dilmen'e sonuna kadar hak verdi ve nasýl baðladý bilmiyorum ama konuyu Ersin Düzen'e ve bir dönem gene gündeme gelen Ersin Düzen'in maaþýna getirdi ve haksýz kazançtan bahsetti. Ersin Düzen'e çok fazla hakaret geldi ve Stadyum programýnda canlý yayýnda Fatih Altaylý'ya sert ve gerçekten Ersin Düzen'in kariyerini riske atacak þekilde cevap verdi tabii bu bilinçli bir numara da olabilir ama sanmýyorum. Ersin Düzen'in eski iþ arkadaþý Ercan Taner kafasýnýn da kýyak olmasýnýn verdiði etki ile Twitter'da Fatih Altaylý'ya çemkirdi. Ersin Düzen'e laf atamazsýn þeklinde daldý olaylarýn ortasýna. Fatih Altaylý canlý yayýnda Ercan Taner'in kendisiyle alakalý attýðý Tweet'lere cevap verdi ve kafasý basmadýðý kendinin de belirttiði üzere ''salak'' olduðu için Ercan Taner'in numarasýný verdi yayýna. Ercan Taner de Twitter'da onun numarasýný paylaþtý bunun üzerine ve millet bu olaydan inanýlmaz makara yaptý. Bunlar yetmiyormuþ gibi bir de A Spor'da bahsettiðim olaylardan baðýmsýz Emre Bol ile Evren Turhan arasýnda tartýþma çýktý ve Evren Turhan yayýný terk etti. ( Bu olaylar yaþanýrken Mehmet Yýlmaz gülmemek için kendini zor tutuyordu bu arada ) Bu ikili sürekli tartýþýrlardý ama bu sefer iþ ciddiye bindi. Ve son olarak da Beyaz Futbol'da bayaðý bayaðý taktik falan konuþuldu bu konulara pek girilmedi. Ne diyelim umarým bize yarar bu iþ bir þekilde. Ben kesinlikle olaylarda adý geçen hiç kimseyi samimi bulmuyorum. Bunu da olaylardan haberi olmayanlar için özet olsun diye yazdým. Hakkýmýzda hayýrlýsý.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Bir gündem deðiþtirme çabasý var. Biz Bjk maçýnda Ekuban, Denizli maçýnda Afobe, Nwakaeme ve Serkan'a verilmeyen penaltýlarý unutmayalým. Nasýl oldu da, iki haftadýr Rize'de Fener'e o olmayan penaltý verildi de bizimkiler çalýnmadý? Konu bu.

Diðer konuya gelirsek: Rýdvan, þike davasýný cemaate yýkýyor. Fb ve RTE kazandý diyor. Yani kaybeden biz ve FETÖ'ymüþ. Trabzonspor bu denklemin kaybedeni deðil. Cemaatle yanyana hiç deðil. Rýdvan karnýndan konuþuyor. Cemaatçi savcýlarý Fb Tesislerine sokan, Fb'ye üye yapan Trabzonspor deðildi. O dönem Aykut'u yanýna alýp baþbakanlýk ofisine giden Rýdvan. TFF Yönetmelikleri Fb düþmesin diye deðiþtirildi. Fb aleyhine daha doðrusu þike yapýldýðýna dair ulusal ve uluslararasý mahkeme kararlarýný hemen bugün kulübümüz yayýnlayýp Rýdvan aleyhine dava açmalý.

Tekrar ediyorum, iki haftada verilmeyen penaltýlar, Nsakala'ya çýkmayan kýrmýzý kart, bu hafta Boyd'un atýlmamasý, Fener'e verilen penaltý... Rýdvan bunlarýn üzerini örtemez.

Ýsa Gündoðdu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Afrika
    Yaþ
    41

gs ile fb nin þampiyonluk yarýþýnda olacaðý, kimin lobisinin baskýn geleceði denk mücadele olacak, bjk ve biz lige renk katarýz ancak.
    HER CANLI ÖLÜMÜ TADACAKTIR

Nereden
    Konya
    Yaþ
    43

Þeytan bey , ne kadar çabalarsa çabalasýn , ne kadar manipüle ederse etsin her þey ayan beyan ortada.Baþka imza töreninde de söyledi.Zirveye oynayýnca antipatik oluyoruz diye.Son iki haftada hakemlerin bize olan tavýrlarý vermedikleri kararlar vs. bu ligde büyük þaibenin döndüðünün kanýtýdýr.Erman kuyruðuna basýnca hopladý..Ýþin enteresan tarafý bu haysiyet fakiri þeytan , Erman'a bi çift laf söyleyemedi,alakasýz tiplere saldýrýya geçti Ulan iðreniyorum sizden de pisliginizden de..

Enaldo61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

Ýzlemedim ama büyük ihtimal fenerbahçe aleyhine konuþan kim varda fetöcüdür demiþtir.
    2010-2011 ÞAMPÝYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ÞAMPÝYON TRABZONSPOR!

Ali Ýhsan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Bilmediðimiz hiçbir þey söylemedi.

Bol bol yalama ve sallama

Bir de hep baþaltý adamlara vuruyor, büyüklere gelince kývýra kývýra konuþuyor. Erman'a Fatih Terim'e laf dokunduruyor ama onlarý bi yandan da aklýyor falan...

Futbolda temizlik harekatý 2011de yapýlacaktý, o zaman dökülen kirli çarþaflar sadece fetöcü savcýlar yerine tüm spor medyasý, hükümet tarafýndan deðerlendirilseydi þu an tertemiz bir futbol vardý. Bunlar fetöcülerin sonraki hareketlerinden avantaj yakalayýp bu suçlarýn iþlenip iþlenmediðine bakýlmaksýzýn bunlarý yakalayan üzerinden kendilerini akladýlar güya...
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceðim!

ozturk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

istanbul medyasý neden birbirlerine girdi anlam veremedim. inþallah istanbul takýmlarýna olumsuz yansýr bu durum.

adiloþ bebe - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Rýdvan Dilmen yýllardýr bu anýn zeminini hazýrlamak için saraya çýkýp durdu. Fenerbahçe ile saray arasýnda kurduðu baðlantý ile fenerbahçe'ye çok büyük hizmetlerde bulundu. Bize "damat" eleþtirileri yapýlýrken sustu, konu hakkýnda hiç konuþmadý. Siyaseti futbolun en derinine kadar sokulmasýnýn baþrolünü oynadý. Dün söyledikleri bomba etkisi yaratacak þeyler mi? Tabi ki hayýr.

Kendi kuyruðuna basanlarý 5-10 yýl önce attýðý twitlerle fetöcü ilan edip Cumhurbaþkanýna þikayet etmekten baþka bir þey yapmadý. Üzüldüðüm nokta ise belki de Rýdvan'ýn Cumhurbaþkanýný öven sözleri bazý Trabzonspor'lularýn göðsünü kabartmýþtýr.
    Ýnsan kaImanýn tek yoIu, insanIýk dýþý bu sisteme karþý savaþmaktýr.
    Karl Marx
    анархія-мама

My - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Öyle ya.þaklar ki bunlar siyasetin verdiði güçle karþýsýndakileri fetö sopasýyla terbiye etmeye çalýþýyorlar. Sen fetöcüsün diyor sonra da siyasete cumhurbaþkanýna yalaklanýyor. Ardýndan da ajitawyonun dibini sýyýrararak þehit edebiyatý yapýyor. Ýnsanda biraz onur, haysiyet olur. Bunlarýn hepsi zývanadan çýkmýþ.
    Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

Nereden
    Trabzon

Hayir madem bu kadar cok sey biliyordu bu rido o halde bu zmana kadar neden sustu. Madem susutu simdi neden aciklama ibtiyaci hissetti. Bence bunun kuyruguna birileri basti ondan ciyakliyor yada bu suni bir gundemi degistirme cabasi. Nedeni her ne olursa olsun bosuna bu adama seytan dememisler ben bunu anladim

Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    42

Ýnanmayýn be arkadaþlar böyle þeylere. Bir gerçek var ki 10-11’de þike yapýldý ve ortaya cikti/çýkarýldý. Gerisi lafý güzaf.

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Rýdoþ ortalýðý fena karýþtýrmýþ.

Dökün eteklerinizdeki taþlarý emek hýrsýzlarý
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

cyberentalpi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    47

Rýdvan ýn havlamasýna bakmayýn. Adam sadece rok ve seten (Gunahým kadar sevmem ikisini) fetöcü demiyor. Yalama yaparak bize de fetöcü diyor ahlaksýz. Sanki rok un fetö iliþkisi yeni bir sey gibi konusuyor. A--

Önce gitsin kendi sportif direktör denen emre belez in bir baðlantýlarýna baksýn.

Bizim klup ne yapýyor bu arada. Rýdvan a neden kafa göz dalmýyorlar.

Bu sene bir düzen kuruldu
    1- Bir yanda Tr nin en köklü ailesi KOÇ çocogu. Ben mecbur olmadýðým tüm koç düzeni kestim. Opetten mazot almýyorum. yapý hesabýmý kapattým felan
    2- Bir yanda hükümet ile arasý kötü koçu hükümete baðlayan (maþa emre, acun ýlýcalý, futbol cetesi rýdvan) tv 8 ve ntv izlemiyorum mesela.
    3- Bir yanda fb ile iþbirliði yapan siyasi klupler( Baþakþehir, Kasýmpaþa, alanya, antalya , hatta sesi soluðu kesik beþiktaþ, belki de biz ) )
    4- Bir yanda koçla atýþýyor görünen gelecekteki fb baþkaný nihat ýn kýyaklarý. Hakem atamalarý, bankalar anlasmasý)

Biz hemen hemen fb ile ayný limite sahibiz. Sorloýth gitmese oyuncu alamýyoruz. Adamlar bizim oyunculara bile bizden iki kat fazla ödüyor. Bir türlü limit gecmiyor. kap bildirimleri felan zaten yok. Ahlaksýzlýk diz boyu

Bu sene fb þampiyon olmasýnda kim olursa olsun. yeterki þunlarýn kirli pis düzeni yýkýlsýn.
    13 Vitor Hugo

Forum Yöneticisi Cem Balcý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Nedense fener patlayýnca oluyor bu çýkýþlarý.
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara týklayalým.

• Forum Kurallarýna aykýrý her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayýnýz.

Nereden
    Trabzon

Hersey tamam da ridvanin aciklamalarindan sonra sanki bahane arar gibi birbirine saldiran diger insanlara ne demeli. Ulan ulkenin taninan televizyonculari falan bunlarsa vay halimize. Ercan taner ile fstih altaylinin ne alakasi var ridvan ile ki birbirlerinin telefon numaralarini paylasiyorlar. Mallik almis basini gidiyor. Iste ulkenin ozeti bunlar.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)