Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
Toplam 38 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 38 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Rýdvan Dilmen'in Spor Medyasý ve FETÖ Ýliþkisi Ýddalarý

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

Seytan, bu adamin yaninda iyilik melegi gibi kalir.

Bu konusmalardan hic bir haltta olmaz. Cünkü hükümet affedecegi fetöcüleri, isine yaracaklari affetti bile. Herkes yolunu buldu. Bu kaypak adam, fb'ye düsman istemedigi adamlari yerinden etmek icin bir tezgah kurmus. Onun icin konusuyor.
    Konu Anýl C tarafýndan (22.09.2020 Saat 20:50 ) deðiþtirilmiþtir.
    Bazý insanlar, seninle sadece boþ zamanlarýnda konuþurlar. Bazý insanlar ise seninle konuþmak için zamanýný ayýrýrlar.
    Elazýð'lý.

Karmam - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskiþehir

Bunlarýn derdi þikeyle deðil. Bunlarýn istediði bazý atamalar olmamýþtýr onlar olsun diye uðraþýyorlardýr. Al birini vur ötekine. Rýdvan ve adalet ha? Hahahaha. Gülelim bari.

Bütün Trabzonsporlularýn þu söyleþide anlatýlanlarý çok iyi bilmesi ve bu süreci anlamasý gerekiyor. Çünkü çoðu insan hala tam olarak neler yaþandýðýný bilmiyor.

https://www.ntvspor.net/video-galeri...bcc11378e00fe2

O dönem Aziz ve Þekip program program dolaþýp kendilerince þov yapýyordu. Bu söyleþi bütün Fenerlileri o dönem susturmuþtu. Çünkü herkes sapla samaný karýþtýrýyor. Kumpas var demek þike yok demek deðil. Tane tane, hem anlaþýlýr hem detaylý bir þekilde kupanýn neden bizim olmasý gerektiðinin son sözü niteliðinde bir programdýr bu benim için.

Bunun dýþýnda bizi ilgilendiren bir durum yok. Avrupa þikeyi tescilledi, TFF örtbas etti. Kuzey unutmaz.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

Alýntý Karmam Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bunlarýn derdi þikeyle deðil. Bunlarýn istediði bazý atamalar olmamýþtýr onlar olsun diye uðraþýyorlardýr. Al birini vur ötekine. Rýdvan ve adalet ha? Hahahaha. Gülelim bari.

Bütün Trabzonsporlularýn þu söyleþide anlatýlanlarý çok iyi bilmesi ve bu süreci anlamasý gerekiyor. Çünkü çoðu insan hala tam olarak neler yaþandýðýný bilmiyor.

O dönem Aziz ve Þekip program program dolaþýp kendilerince þov yapýyordu. Bu söyleþi bütün Fenerlileri o dönem susturmuþtu. Çünkü herkes sapla samaný karýþtýrýyor. Kumpas var demek þike yok demek deðil. Tane tane, hem anlaþýlýr hem detaylý bir þekilde kupanýn neden bizim olmasý gerektiðinin son sözü niteliðinde bir programdýr bu benim için.

Bunun dýþýnda bizi ilgilendiren bir durum yok. Avrupa þikeyi tescilledi, TFF örtbas etti. Kuzey unutmaz.
    Aynen öyle. Bir hirsiz, baska bir hirsizi ortaya cikardi. Hadi fetö bu kanitlari ortaya cikardi diye aniriyolarda peki bu sikeyi, bu sike konusmalarini yapanda mi fetöydü?
    Bazý insanlar, seninle sadece boþ zamanlarýnda konuþurlar. Bazý insanlar ise seninle konuþmak için zamanýný ayýrýrlar.
    Elazýð'lý.

fanatikdevri - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Bu konuþmayý fenerli biriyle izlemiþtim,sonrasýnda þike yapýldýðýna ikna oldum demiþti ama neden sadece biz,gs de yapmadý mý demiþti.
    FORMANIN ÖNÜNDEKÝ ARMAN ÝÇÝN OYNA ARKASINDA YAZAN ÝSMÝ HATIRLAYACAKLARDIR.

TekfurÇayýr 61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Aman Dikkat, önceden kumpas var þike de var demiþtim de üstüme çullanmýþlardý burda, kumpas yok þike var diye. Burada çok akýllý arkadaþlar var, onlara uyup kumpas yok þike var de. 😀
    7

"Her fikri savunma hakkýn yoktur. Bilgi temelli fikri savunma hakkýn vardýr. Hiçkimse câhil kalma hakkýna sâhip deðildir." Harlan Ellison

Tekke - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Ýma ettik ceza aldýk, BMN kurulduðundan beri takip eden-forumun ilk üyelerindenim.

Birçok APTALCA yönetim zaafýna kýzdým, yazdýklarým sebebiyle 1 hafta ceza aldým,

Benim yazýlarýma bakýlýrsa MANÝFESTOM daha doðru anlaþýlýr:

1. Trabzonsporu Trabzonlu olduðum için DELÝ gibi savunmuyorum, Trabzonspor 3 büyütülmüþ mafya çetesine direnen ÝLK ve TEK klüp

2. 96-2005-2011-2020 yýllarýnda çalýnan kupalarýnda 3 büyütülmüþ KOORDÝNE hareket etti(2011 de salladýk, ama açýktan GS ve Aysal tüm FB li topçularý biz alalým, BJK ise aman zarar edilmesin biz TFF bak olalým diye oyuna girdi)

3. 2020 de güçleri yetmedi yavrularý devreye girdi, bu ülkede 5 bilinmez TEK KONUDA birleþir, KUPA TRABZONA gitmesin

Þimdi, benim kýzdýðým herkesin yazdýðý 2011 i FB kazanmadý, Trabzon içinden ihanetler kaybettirdi, 2020 yýlý da ayný olmasýn demek istedim.

Pazar günü ahlaksýz-tetikçi-yalama-her devrin adamý Rýdvan, biþeylerin startýný verdi, fetö-mafya-kOÇ seviniyor ama BU BÝÞEYLER %100 TRABZONUN ALEYHÝNEDÝR der bi süre uzaklaþtýðýmý beyan ederim...

https://www.sabah.com.tr/yazarlar/gu...metresi-mi-var
    Ülke, 3 büyütülmüþ ile eski efsane arasýnda yarýþýn olduðu ve kayýrýlanlarýn kazandýðý bir arenaydý. Kayrýlmadan büyük birþey kazanýldýðýnýn tek ýspatý Trabzonspor idi ve yine yaptý, bu çok büyük bir iþ, baþaranlarýn baþarýsý dünya çapýnda bir iþ!

gurur6134 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

O aksam da soyledim gundem degistirme cabalari ridvanin seytanligi ortaya ciktigi her program da mhk yi bunun getirdigi konusuldugu icin yemezler simdiye kadar aklin nerdeydi

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Trabzon

Aslinda ridvan su noktada hakli lrvent tuzemen, ibrahim erkal falan alakasiz selilde ridvana twitterdan ridvana iftira atip adama karsi algi yapmaya calisiyorlar. Yok serdar tatli yi ridvan mhk baskani yapti, yok ridvan tff baskani olmak istiyor ama olamayacagini bildigi icin perde arkasinda isleri yonetiyor, yok bu sezon ridvzn dilmen sezonu falan. Bunlar gercekten cok komik seyler. Ridvzn bir defa o czpta bir insan degil. Zaten kendi de diyor ben millete dedim birksc rahatsizlik gecirdim benle ugrasmayin diye. Uyarmis da birkac kere herifleri. En sonunda adam delirdi hakli olarak. Ben burada ridvan iyi biro demiyorum ama adama hasimlari tarafindan iftiralar atildigi cok belli. Ne diyim Allah dusmanin bile duzgununu versin.

Nereden
    Bursa
    Yaþ
    38

Alýntý TekfurÇayýr 61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Aman Dikkat, önceden kumpas var þike de var demiþtim de üstüme çullanmýþlardý burda, kumpas yok þike var diye. Burada çok akýllý arkadaþlar var, onlara uyup kumpas yok þike var de. 😀
    Feto fbye operasyon yapmistir.
    Normalde bircok sezonda suregelen þike olaylari,2011 yilinda da olmstur, bu sike olaylarinda hakemler de hep on planda olmuslardir.
    Fb su konuda hakli.ee her sene sike yapiliyor. Bizim gunahimiz ne diyor.biz yaptiysak diger idtanbul takimlari da yapti.
    Olayin kumpas tarafi bu.
    Turkiye ligini az cok takip eden her ahlakli ve akilli insan 2011 yilinda fbnin sike yaptigini biliyor zaten. Meselenin diger tarafi ben eminim ki turkiye liginde sike yapilmayan seson neredyse yok gibi malesef.

Nereden
    Bursa
    Yaþ
    38

Alýntý korkusuzmaraz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Aslinda ridvan su noktada hakli lrvent tuzemen, ibrahim erkal falan alakasiz selilde ridvana twitterdan ridvana iftira atip adama karsi algi yapmaya calisiyorlar. Yok serdar tatli yi ridvan mhk baskani yapti, yok ridvan tff baskani olmak istiyor ama olamayacagini bildigi icin perde arkasinda isleri yonetiyor, yok bu sezon ridvzn dilmen sezonu falan. Bunlar gercekten cok komik seyler. Ridvzn bir defa o czpta bir insan degil. Zaten kendi de diyor ben millete dedim birksc rahatsizlik gecirdim benle ugrasmayin diye. Uyarmis da birkac kere herifleri. En sonunda adam delirdi hakli olarak. Ben burada ridvan iyi biro demiyorum ama adama hasimlari tarafindan iftiralar atildigi cok belli. Ne diyim Allah dusmanin bile duzgununu versin.
    Ben ridvanin kara kutu gibi oldugunu dusunuyorum.ayrica fb ile siyaset arasindaki iletisimi saglayan cok tehlikeli biri olarak goruyorum.
    Kafasindaki plan cok cabuk anlasildigi icin cirkeflesti sadece.
    Bu sene biz sampiyonluga oynamayalim.2 sene ustuste bn sahsen hic cekemem o stresi.zaten yapmiyorlar bir sekilde.
    Su fb ile gs cekismesini izlemek istiyorum, ne kadar ahlaklarini bozacaklar merak ediyorum.tabi fbnin daha da rezil olmasini istiyorum.

Nereden
    Trabzon

Alýntý emre6117 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ben ridvanin kara kutu gibi oldugunu dusunuyorum.ayrica fb ile siyaset arasindaki iletisimi saglayan cok tehlikeli biri olarak goruyorum.
    Kafasindaki plan cok cabuk anlasildigi icin cirkeflesti sadece.
    Bu sene biz sampiyonluga oynamayalim.2 sene ustuste bn sahsen hic cekemem o stresi.zaten yapmiyorlar bir sekilde.
    Su fb ile gs cekismesini izlemek istiyorum, ne kadar ahlaklarini bozacaklar merak ediyorum.tabi fbnin daha da rezil olmasini istiyorum.
    Futbol feto konusunda nerdeyse herkes kara kutu gstih altaylinin aciklamalarindan da belli oluyor zaten. Fb siyaset baglantisi icin ridvana ihityac yok. Bizzat reis-i cumhurun kendisi fenerbshceli. Fenerbahce yonetimi istedigi zaman kendisinden randevu alip ziyaretine gidebiliyorlar. Ridvan bence kendi halinde alelade bir insan o kadar. Haa tabi ki birseyler biliyor ama onun bildiklerini bu spor camiasinin icinde olan herkes biliyordur bence

Nereden
    Trabzon

Alýntý Kemal Duru Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Açýkladý denilmez ona, iddialarda bulundu denilir. Yoksa Rýdvan'ýn bu konuda yapacaðý açýklamayý kim ciddiye alýr? Objektif birisi mi sanki?
    Adam belgesini koydu ilgili tweet ve resimleri koydu. Olay iddiadan cikti. Gerci forum adminleri herhalde bu mesajtan yola cikarsk basligimi degistirmisler ama ortada iddia diye soylenebilecek cok az sey var. Herkesin bildigi ama gormezden gelinen bszi seyleri milletin gozune gozune soktu.

TekfurÇayýr 61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý emre6117 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Feto fbye operasyon yapmistir.
    Normalde bircok sezonda suregelen þike olaylari,2011 yilinda da olmstur, bu sike olaylarinda hakemler de hep on planda olmuslardir.
    Fb su konuda hakli.ee her sene sike yapiliyor. Bizim gunahimiz ne diyor.biz yaptiysak diger idtanbul takimlari da yapti.
    Olayin kumpas tarafi bu.
    Turkiye ligini az cok takip eden her ahlakli ve akilli insan 2011 yilinda fbnin sike yaptigini biliyor zaten. Meselenin diger tarafi ben eminim ki turkiye liginde sike yapilmayan seson neredyse yok gibi malesef.
    Bence olayýn kumpas tarafý söylediðin konu deðil. Bence iþin kumpas tarafý fetönün bu iþi futbolda temizlik, futbolda adâlet için yapmamýþ oluþu, feneri hedef alarak yapmýþ oluþu. Mesela diyelim emniyet o sezon adâletli bir þekilde þikeyle mücâdele etme kararý alýr ve bir ipucu üzerinden fenere ulaþýr, bu durumda fenerin þikâyet etme hakký, baþkasý da yapmýþtý deme hakký yok. Mesela bir hýrsýz diyebilir mi ki, beni yakaladýnýz ama yakalayamadýðýnýz baþka bir sürü hýrsýz daha var, bu sebeple beni serbest býrakýn! Ayrýca tapelerden anladýðým kadarýyla azizin daha önce þike giriþimi olmamýþ, ilk kez o sezon yapmaya baþlamýþ. Acemiliði, paralarý kaptýrýp durmasý, þike için kimle temasa geçeceðini bilememesi bunu gösteriyor. Fetönün azizi ülkede þikeyi organize eden baþ suçlu olarak göstermeye çalýþmasý da ikinci bir kumpas. Kumpasýn hedefinde sâdece aziz mi vardý, yoksa hedef hem aziz hem fener miydi bilemiyoruz.
    7

"Her fikri savunma hakkýn yoktur. Bilgi temelli fikri savunma hakkýn vardýr. Hiçkimse câhil kalma hakkýna sâhip deðildir." Harlan Ellison

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)