Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 38 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Rıdvan Dilmen'in Spor Medyası ve FETÖ İlişkisi İddaları

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Trabzon

Standart Rıdvan Dilmen'in Spor Medyası ve FETÖ İlişkisi İddaları

Ridvan Dilmen ntv de %100 futbolda kim var kim yok herkese salladi. Fatih Altayli dan tut Rasim Ozan Kutahyali ya kadar herkes şu an birbirine girmiş durumda. Program yayınlandığından beri bütün spor kamuoyu rıdvanın bu açıklamalarını konuşuyor.

https://www.yenicaggazetesi.com.tr/s...ut-303066h.htm

Nereden
    Trabzon

Buyrun programin tamamini youtube a koymuslarm

Nereden
    Rize

Aksilik beyaz TV şuan en sakın programı yapıyor Aspor TRT karıştı aksine. Rıdvan Dilmen valla acayip fitili ateşledi

Nereden
    Trabzon

Aynen rida ortaligi fena karistirdi herkes birbirine girdi su an. Insallah bunlarin butun pislikleri dokulur ortaya.

Kemal Duru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Açıkladı denilmez ona, iddialarda bulundu denilir. Yoksa Rıdvan'ın bu konuda yapacağı açıklamayı kim ciddiye alır? Objektif birisi mi sanki?

Nereden
    Rize

Ercan Taner tweet de Altaylı'nın numarasini verdi baktım Cidden omu WhatsApp dan oymuş. Ercan a ne oluyor onu anlamadım ��

Nereden
    Almanya
    If you put the federal government in charge of the Sahara Desert, in 5 years there'd be a shortage of sand.
    Milton Friedman

Nereden
    Rize

Tweetter de fena cümbüş var.

Nereden
    Rize

Okan Koç ; Hakemlerle Bu Lig Bitmez

Aradan 24 Saat Geçti ve

Okan Koç Aspor Kadrosundan Çıkarıldı...

Buda var tabi

Kemal Duru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ihsan candas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ooo Besim başkan, en sevdiğim

Crujford - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Çok garip ve vukuatlı bir gece yaşadık cidden. NTV'de Rıdvan Dilmen önce kendisine yöneltilen Serdar Tatlı ve MHK iddialarıyla ilgili konuştu. Fenerbahçe 9 kişi kalmış Hatayspor'u yenemiyor ben nasıl bu takımı şampiyon edeyim dedi ve ben de kahkaha attım. Daha sonra Rıdvan Dilmen anladığım kadarıyla ROK, İsmail Er ve İbrahim Seten'in paralelci olduklarını -ki kendisi de malum şahıstan hoca efendi diye bahsediyordu, ki malum kişilerle malum gazetenin forma sponsorluğunda halı saha maçı yapıyordu- iddia etti. Beyaz TV hakkında da konuştu, komiktir ki 3 Temmuz sürecine kumpas demesine rağmen temiz futbol için bir operasyon yapılması gerektiğinden bahsetti. Daha sonra İsmail Er ve İbrahim Seten kendileri hakkındaki bu iddialara Twitter'dan cevap verdi. Fatih Altaylı da gariptir Rıdvan Dilmen'e sonuna kadar hak verdi ve nasıl bağladı bilmiyorum ama konuyu Ersin Düzen'e ve bir dönem gene gündeme gelen Ersin Düzen'in maaşına getirdi ve haksız kazançtan bahsetti. Ersin Düzen'e çok fazla hakaret geldi ve Stadyum programında canlı yayında Fatih Altaylı'ya sert ve gerçekten Ersin Düzen'in kariyerini riske atacak şekilde cevap verdi tabii bu bilinçli bir numara da olabilir ama sanmıyorum. Ersin Düzen'in eski iş arkadaşı Ercan Taner kafasının da kıyak olmasının verdiği etki ile Twitter'da Fatih Altaylı'ya çemkirdi. Ersin Düzen'e laf atamazsın şeklinde daldı olayların ortasına. Fatih Altaylı canlı yayında Ercan Taner'in kendisiyle alakalı attığı Tweet'lere cevap verdi ve kafası basmadığı kendinin de belirttiği üzere ''salak'' olduğu için Ercan Taner'in numarasını verdi yayına. Ercan Taner de Twitter'da onun numarasını paylaştı bunun üzerine ve millet bu olaydan inanılmaz makara yaptı. Bunlar yetmiyormuş gibi bir de A Spor'da bahsettiğim olaylardan bağımsız Emre Bol ile Evren Turhan arasında tartışma çıktı ve Evren Turhan yayını terk etti. ( Bu olaylar yaşanırken Mehmet Yılmaz gülmemek için kendini zor tutuyordu bu arada ) Bu ikili sürekli tartışırlardı ama bu sefer iş ciddiye bindi. Ve son olarak da Beyaz Futbol'da bayağı bayağı taktik falan konuşuldu bu konulara pek girilmedi. Ne diyelim umarım bize yarar bu iş bir şekilde. Ben kesinlikle olaylarda adı geçen hiç kimseyi samimi bulmuyorum. Bunu da olaylardan haberi olmayanlar için özet olsun diye yazdım. Hakkımızda hayırlısı.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Bir gündem değiştirme çabası var. Biz Bjk maçında Ekuban, Denizli maçında Afobe, Nwakaeme ve Serkan'a verilmeyen penaltıları unutmayalım. Nasıl oldu da, iki haftadır Rize'de Fener'e o olmayan penaltı verildi de bizimkiler çalınmadı? Konu bu.

Diğer konuya gelirsek: Rıdvan, şike davasını cemaate yıkıyor. Fb ve RTE kazandı diyor. Yani kaybeden biz ve FETÖ'ymüş. Trabzonspor bu denklemin kaybedeni değil. Cemaatle yanyana hiç değil. Rıdvan karnından konuşuyor. Cemaatçi savcıları Fb Tesislerine sokan, Fb'ye üye yapan Trabzonspor değildi. O dönem Aykut'u yanına alıp başbakanlık ofisine giden Rıdvan. TFF Yönetmelikleri Fb düşmesin diye değiştirildi. Fb aleyhine daha doğrusu şike yapıldığına dair ulusal ve uluslararası mahkeme kararlarını hemen bugün kulübümüz yayınlayıp Rıdvan aleyhine dava açmalı.

Tekrar ediyorum, iki haftada verilmeyen penaltılar, Nsakala'ya çıkmayan kırmızı kart, bu hafta Boyd'un atılmaması, Fener'e verilen penaltı... Rıdvan bunların üzerini örtemez.

İsa Gündoğdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Afrika

gs ile fb nin şampiyonluk yarışında olacağı, kimin lobisinin baskın geleceği denk mücadele olacak, bjk ve biz lige renk katarız ancak.
    HER CANLI ÖLÜMÜ TADACAKTIR

Nereden
    Konya

Şeytan bey , ne kadar çabalarsa çabalasın , ne kadar manipüle ederse etsin her şey ayan beyan ortada.Başka imza töreninde de söyledi.Zirveye oynayınca antipatik oluyoruz diye.Son iki haftada hakemlerin bize olan tavırları vermedikleri kararlar vs. bu ligde büyük şaibenin döndüğünün kanıtıdır.Erman kuyruğuna basınca hopladı..İşin enteresan tarafı bu haysiyet fakiri şeytan , Erman'a bi çift laf söyleyemedi,alakasız tiplere saldırıya geçti Ulan iğreniyorum sizden de pisliginizden de..

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

İzlemedim ama büyük ihtimal fenerbahçe aleyhine konuşan kim varda fetöcüdür demiştir.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Ali İhsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bilmediğimiz hiçbir şey söylemedi.

Bol bol yalama ve sallama

Bir de hep başaltı adamlara vuruyor, büyüklere gelince kıvıra kıvıra konuşuyor. Erman'a Fatih Terim'e laf dokunduruyor ama onları bi yandan da aklıyor falan...

Futbolda temizlik harekatı 2011de yapılacaktı, o zaman dökülen kirli çarşaflar sadece fetöcü savcılar yerine tüm spor medyası, hükümet tarafından değerlendirilseydi şu an tertemiz bir futbol vardı. Bunlar fetöcülerin sonraki hareketlerinden avantaj yakalayıp bu suçların işlenip işlenmediğine bakılmaksızın bunları yakalayan üzerinden kendilerini akladılar güya...
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceğim!

ozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

istanbul medyası neden birbirlerine girdi anlam veremedim. inşallah istanbul takımlarına olumsuz yansır bu durum.

adiloş bebe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Rıdvan Dilmen yıllardır bu anın zeminini hazırlamak için saraya çıkıp durdu. Fenerbahçe ile saray arasında kurduğu bağlantı ile fenerbahçe'ye çok büyük hizmetlerde bulundu. Bize "damat" eleştirileri yapılırken sustu, konu hakkında hiç konuşmadı. Siyaseti futbolun en derinine kadar sokulmasının başrolünü oynadı. Dün söyledikleri bomba etkisi yaratacak şeyler mi? Tabi ki hayır.

Kendi kuyruğuna basanları 5-10 yıl önce attığı twitlerle fetöcü ilan edip Cumhurbaşkanına şikayet etmekten başka bir şey yapmadı. Üzüldüğüm nokta ise belki de Rıdvan'ın Cumhurbaşkanını öven sözleri bazı Trabzonspor'luların göğsünü kabartmıştır.
    İnsan kaImanın tek yoIu, insanIık dışı bu sisteme karşı savaşmaktır.
    Karl Marx
    анархія-мама

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Öyle ya.şaklar ki bunlar siyasetin verdiği güçle karşısındakileri fetö sopasıyla terbiye etmeye çalışıyorlar. Sen fetöcüsün diyor sonra da siyasete cumhurbaşkanına yalaklanıyor. Ardından da ajitawyonun dibini sıyırararak şehit edebiyatı yapıyor. İnsanda biraz onur, haysiyet olur. Bunların hepsi zıvanadan çıkmış.
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

Nereden
    Trabzon

Hayir madem bu kadar cok sey biliyordu bu rido o halde bu zmana kadar neden sustu. Madem susutu simdi neden aciklama ibtiyaci hissetti. Bence bunun kuyruguna birileri basti ondan ciyakliyor yada bu suni bir gundemi degistirme cabasi. Nedeni her ne olursa olsun bosuna bu adama seytan dememisler ben bunu anladim

Nereden
    Avrupa Diğer

İnanmayın be arkadaşlar böyle şeylere. Bir gerçek var ki 10-11’de şike yapıldı ve ortaya cikti/çıkarıldı. Gerisi lafı güzaf.

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Rıdoş ortalığı fena karıştırmış.

Dökün eteklerinizdeki taşları emek hırsızları
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

cyberentalpi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Rıdvan ın havlamasına bakmayın. Adam sadece rok ve seten (Gunahım kadar sevmem ikisini) fetöcü demiyor. Yalama yaparak bize de fetöcü diyor ahlaksız. Sanki rok un fetö ilişkisi yeni bir sey gibi konusuyor. A--

Önce gitsin kendi sportif direktör denen emre belez in bir bağlantılarına baksın.

Bizim klup ne yapıyor bu arada. Rıdvan a neden kafa göz dalmıyorlar.

Bu sene bir düzen kuruldu
    1- Bir yanda Tr nin en köklü ailesi KOÇ çocogu. Ben mecbur olmadığım tüm koç düzeni kestim. Opetten mazot almıyorum. yapı hesabımı kapattım felan
    2- Bir yanda hükümet ile arası kötü koçu hükümete bağlayan (maşa emre, acun ılıcalı, futbol cetesi rıdvan) tv 8 ve ntv izlemiyorum mesela.
    3- Bir yanda fb ile işbirliği yapan siyasi klupler( Başakşehir, Kasımpaşa, alanya, antalya , hatta sesi soluğu kesik beşiktaş, belki de biz ) )
    4- Bir yanda koçla atışıyor görünen gelecekteki fb başkanı nihat ın kıyakları. Hakem atamaları, bankalar anlasması)

Biz hemen hemen fb ile aynı limite sahibiz. Sorloıth gitmese oyuncu alamıyoruz. Adamlar bizim oyunculara bile bizden iki kat fazla ödüyor. Bir türlü limit gecmiyor. kap bildirimleri felan zaten yok. Ahlaksızlık diz boyu

Bu sene fb şampiyon olmasında kim olursa olsun. yeterki şunların kirli pis düzeni yıkılsın.
    13 Vitor Hugo

Forum Yöneticisi Cem Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Nedense fener patlayınca oluyor bu çıkışları.
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara tıklayalım.

• Forum Kurallarına aykırı her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayınız.

Nereden
    Trabzon

Hersey tamam da ridvanin aciklamalarindan sonra sanki bahane arar gibi birbirine saldiran diger insanlara ne demeli. Ulan ulkenin taninan televizyonculari falan bunlarsa vay halimize. Ercan taner ile fstih altaylinin ne alakasi var ridvan ile ki birbirlerinin telefon numaralarini paylasiyorlar. Mallik almis basini gidiyor. Iste ulkenin ozeti bunlar.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)