Sayfa 58 Toplam 59 Sayfadan BirinciBirinci ... 8 48 56 57 58 59 SonuncuSonuncu
Toplam 1468 adet sonuctan sayfa basi 1,426 ile 1,450 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 3.Hafta | Trabzonspor 3-1 Yeni Malatyaspor l Maç Sonucu

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Mehmet BAŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Edgar bu akşam rakip hücum hattının içinden geçti. Tetteh adamdan illallah etti. Tek şanssızlığı Hüseyin ile oynaması işte!
    Tetteh genelde hüseyin ile ikili mücadeleye girdi. Yanına çok iyi stoper gelirse iri forvetler bu sefer edgar'i zayıf halka görecek fizik olarak, onun üzerine oynamaya başlayacaklar. O zaman mesaisi artacak, sürekli kafa topuna çikacak, yıpratan forvetle karşı karşıya kalacak. Oralardan da rahat çıkarsa 10 milyon civarı bir satış da söz konusu olabilir.

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

arkadaşlar Trabzonsporda egemenden sonra düzgün yerli bir stoper olmadı.anlayın durumun ciddiyetini artık )

ve neden iki stoper almamız gerektiğini de anlayın.

.edgar yedek olur işte
    "Annuit cœptis"

TSemih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Hala sinirliyim şu penaltı mevzusuna. Bizim taraftar bile penaltı diyor şaka gibi. Tabii birçoğunun amacı farklı, Hüseyin olayın içinde ya onlara gün doğdu suçlayabilecekleri bir şey buldukları için. "Her maç gol yediriyor" deme hakkına sahip oldular ya mutlular. Benim de zoruma giden bu haksızlık yoksa galip geldik salla hakemi derim ama durum öyle değil.

Herkes olayın içinde Hüseyin var diye penaltı mı değil mi irdelemek yerine oyuncuya suç buldu. Pozisyonu dikkatli incelettirdiğim yakınlarım Adem'in daha Hüseyin ona temas etmeden ayaklarını yerden kesip kendini bizim oyuncunun üzerine attığını fark ettiler. Tabii hiçbiri dikkatli izlemiyor milisaniyelik bir olay.

Ben şahsen Adem'in karakterini bildiğim için penaltı değil dedim anında ve haklı çıktım pozisyon tekrarlarında. Bu Adem isimli şahıs hayatını penaltı almaya adamış karaktersizin biridir. Sahaya çıkarken tek bir amacı var nasıl pislik yaparım nasıl çirkefleşirim tek olayı budur. Zaten bu adama yapılan faullerin %90'ı faul değildir ama hakemler yine verir çünkü bu şahıs sürekli hakemlerle didişir ağzı hiç durmaz hakemler de bu karakterinden dolayı bu oyuncuya iltimas geçerler nedense. Bir tane namuslu hakem yok galiba bu şahısı her konuştuğunda tak tak diye 2 sarıdan atsın.

TSemih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

https://tr.beinsports.com/haber/vide...hata-yapmadi-2

Alın işte farklı farklı açılardan izleyin. Klasik bir Adem Büyük çakallığı. Pozisyon aslında çok basit topa yetişemeyeceğini anlayan Adem Büyük kendini bizim oyuncunun üstüne atıyor. Ayaklara dikkatli odaklanın yerden kesiyor bir de ayaklarını çok komik Adam sanki Amerikan Güreşi yapıyor.. Çok nadir böyle bir pozisyon görülür futbolda çünkü ancak salak bir futbolcu bu şekilde penaltı almaya çalışır. VAR'dan çok rahat dönmesi gereken bir pozisyondu.

Bu arada spikerin maç içinde dediğini göre attığı gollerin %45'i penaltıdanmış. Adam hayatını buna adamış ne salak bi tip ya bu adamın olduğu maçları izlemek sinirimi bozuyor. Futbolu katleden oyunculardan bir tanesi. Sürekli hakemi aldatma peşinde sürekli bir didişme sürekli bir faul alma çabası. Gördüğüm en rezil topçulardan bir tanesi. Bu adam şimdi kendine futbolcu diyor öyle mi? Gel de gülme.
    Konu Hakan tarafından (27.09.2020 Saat 11:25 ) değiştirilmiştir.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Geçen hafta şu gözlemimi paylaşmıştım:

Newton'ın Denizli maçında üçlü savunma denemesi yaptığını düşünmüyorum. Hoca, elindeki kadroya göre, zoraki olarak üçlü oynadı. Kenarda tek oyuncu vardı, o da gönderilecek Guilherme. İlk on birdeki iki oyuncu bir - iki gün önce gelmişti.

O nedenle hocadan üçlü savunma beklememek lazım. Kaldı ki, bu tarz değişiklikler, ha deyince olmuyor. Birlikte oynama alışkanlığı gerektirir.

Alanya, Samsun, Rize ve Beşiktaş maçından çıkardığım şu:

- Top rakipteyken mümkün olduğunca alan darıltan,

- Orta sahada yakın oynamaya çalışan,

- Hücumda topu kanatlara açan, oradan oyun kurmak isteyen bir takım var. Fakat çoğunluğun gördüğü üzere son iki maçta bekler, önlerindeki oyunculara yeterince destek olamadığı için hücumda üretken görünmedik veya olamadık.

Bir stoper ile savunmanın önüne bir kesici / oyun kurucu alınmasını bekliyorum.

Ve bir de artık, on bir değil on altı kişilik kadrolar yapmak lazım.
    Dün akşam da, genel olarak bu temel şablona uygun bir oyun seyrettik. Eklemem gerekir ki, fizik güç ve tempomuz da oyunumuzu yukarı taşıyor.

Oyun hızımız yükseldiği anda farklı bir havaya bürünüyoruz. Topa çok net sahibiz. Geri çabuk koşuyoruz. Ama ağır kalıp doğru tercihleri yapamadığımız bölümlerde sıkıntı yaşadık. Biraz Nwakaeme'nin bireysel oyunu biraz Parmak çıktıktan sonra düşen enerji, kenardan takviye gerektirdi.

Bekler; stoper, orta saha veya önlerindeki açıklarla üçgen kurduklarında ilk iki haftadan farklı olarak ileride çoğalmamızı sağladı. JP bunu çok iyi yapıyor. Onun dönüşü de pozitif olacaktır.

Orta üçlüden Parmak stoperlerin arasına girip epey top aldı. İşte tam bu işe ilave olarak top rakipteyken de oyun bozacak atletik bir ön libero ile hava toplarında etkili yine atletik bir stoper getirebilirsek Baker ve Flavio'nun hicumda daha rahat oynayacağını düşünüyorum.

İnşallah Parmak'ın durumu ciddi değildir.

Oğuz B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Kazanmak güzel. Bir süre ben fitboli bilirim bu kadro ilk 29'a giremez, bunlar leş bunlarr bidon diyen elemanların sesi birkaç tık az çıkıyor.
    Haksızlığın envâını gördük. Bu mu kanun? En gamlı sefâletlere düştük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artık yeter olsun; Artık yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

Nereden
    Asya Diğer

Bence de penaltı değil. Lakin Hüseyin'i dikkatli izle bir sn'ye bile itiraz etmiyor. Sen kendi hakkını savunmazsan kimse savunmaz.
    Alıntı TSemih61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hala sinirliyim şu penaltı mevzusuna. Bizim taraftar bile penaltı diyor şaka gibi. Tabii birçoğunun amacı farklı, Hüseyin olayın içinde ya onlara gün doğdu suçlayabilecekleri bir şey buldukları için. "Her maç gol yediriyor" deme hakkına sahip oldular ya mutlular. Benim de zoruma giden bu haksızlık yoksa galip geldik salla hakemi derim ama durum öyle değil.

Herkes olayın içinde Hüseyin var diye penaltı mı değil mi irdelemek yerine oyuncuya suç buldu. Pozisyonu dikkatli incelettirdiğim yakınlarım Adem'in daha Hüseyin ona temas etmeden ayaklarını yerden kesip kendini bizim oyuncunun üzerine attığını fark ettiler. Tabii hiçbiri dikkatli izlemiyor milisaniyelik bir olay.

Ben şahsen Adem'in karakterini bildiğim için penaltı değil dedim anında ve haklı çıktım pozisyon tekrarlarında. Bu Adem isimli şahıs hayatını penaltı almaya adamış karaktersizin biridir. Sahaya çıkarken tek bir amacı var nasıl pislik yaparım nasıl çirkefleşirim tek olayı budur. Zaten bu adama yapılan faullerin %90'ı faul değildir ama hakemler yine verir çünkü bu şahıs sürekli hakemlerle didişir ağzı hiç durmaz hakemler de bu karakterinden dolayı bu oyuncuya iltimas geçerler nedense. Bir tane namuslu hakem yok galiba bu şahısı her konuştuğunda tak tak diye 2 sarıdan atsın.
    Haksızlığın envâını gördük. Bu mu kanun? En gamlı sefâletlere düştük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artık yeter olsun; Artık yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

Nereden
    Trabzon

Sezonun ilk üç puanı hayırlı olsun.iç saha da kazanmamiz gereken bir maçtı o nedenle üç puanla bu maçı geçmemiz iyi oldu.

Öncelikle çıkan onbir benimde düşündüğüm bir onbir idi.Orta saha ve forvet bolgesinde hocanın başka bir seçeneği de yoktu zaten.

Maç ilk başlarda dengeli geçti ama dakikalar ilerledikçe kontrolü ele geçirdik.Ozellikle baker ilk başlarda acemi oyuncu gibi işler yaptı ama dakikalar ilerledikçe oyuna ısındı ve farkını ortaya koydu.Attigi kilit paslar ile maçın çozulmesinde başrol oynadı.10 numara oynayacak kadar kıvrak atik değil ama 6 numara için ise fazla lüks dolayısıyla 8 numara için biçilmiş kaftan.Fizik gücünü biraz daha artırırsa bu pozisyonda super lige damga vurabilir.

Afobe de iki güzel gol attı.Birinci gol golcülük sezgilerinin yüksek olduğunu gösteren bir gol idi.ikinci gol ise soğukkanlı duruşu ve temiz bir gol vuruşu olduğunu gösteren goldü.Fakat oyuna katkısı düşüktü.Kendisinden daha hareketli bir oyun bekliyorum.Topla buluşma sayısını arttırmalı.Daha fazla boşa çıkıp top istemeli.

Serkan ilk icraatını yaptı.Ikinci gol haftanın golü olabilecek bir gol ve bunda en büyük pay serkanin ama maç performansı yine çok dalgalı.Sayilmayan golde yediği çalım çok kötü.Yine bir pozisyonda defansta kimse yokken tek başına çalım atarak çıkış yapmaya çalıştı bu da çok riskli bir hareketti.Kisacasi defansta iki üç doğrusu iki üçte yanlışı vardı.hucumdada bir doğru bir yanlışı vardı.Dalgali bir performans çizdi ama formayı istiyor konsantrasyonu iyi aferim çalışmaya devam.

Nwakaeme ise ligin en kreatif oyuncusu böyle bir oyuncunun bizde olması bizim şansımız.Çalim atabiliyor.Net gol vuruşları var.Sağa çekip uzak köşeye,sola çekip yakın köşeye vurabiliyor.Kisacasi hücum gücümüzün önemli bir parçası.

Edgar da savunmada çok faydalı oynadı.Geçen sezon niye takımda tutamadigimizi unuttuk galiba o zaman oyuncu gelmeyi düşünmedi.Feyenorddan teklif gelince orda oynamak istedi.Bu sezonda feyenord ilk başlarda oyuncuyu alma konusunda çok istekli olmayınca oyuncuda oradan kafa olarak uzaklaştı.Bizde ona sahip çıktık değer verdiğimizi gösterince bize alıştı performansı yükseldi.

Flavio ve parmak da çalışkan göründüler takım oyununa ciddi katkı yaptılar.Ömür ilk yarı vasat bir performans sergiledi ama ikinci yarı daha hareketli daha iyi işler yaptı.Marlon da günün iyilerinden biriydi.

Oyuna sonradan girenler yedek kulübemizin kalitesinin düşük olduğunu gösterdi.Safa oyunun içine giremedi.Cambaz basit hatalar yaptı.Kalite düştükçe oyunu rakibe kaptırdık ama bu dönemi de kazanmasını bilecek kadar oynarak geçtik ve güzel bir üç puan aldık.

En önemli eksikliğimiz bireysel hatalardan dolayı yine basit goller yiyoruz.Ornegin rakibe çok pozisyon vermediğimiz bu maç bile 3-2 veya 3-3 bitebilirdi.Oyuncularimiz daha dikkatli olmalı mesela türkmenin ceza sahası içinde topu henüz net bir şekilde kontrol etmemiş oyuncuya öyle girmesine gerek yok.Bir başka basit hata da serkandan oldu oyuncunun karşısında daha sağlam durmalıydı telefon kulübesinde çalım yedi.

Geleceğe dönük görüşlerimi belirtirsem iyi yoldayız.Defansa ve ofansa iki net onbir oyuncusu daha ekleyebilirsek.Hem ilk onbir kalitemiz artar hemde yedek kulübemiz zenginleşir.Sakatlar da tamamen dönünce hocanın eli iyice güçlenecek.Bu dönemde en büyük ilacımız zaman olacak.

Nereden
    Konya

Alıntı Oğuz B. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence de penaltı değil. Lakin Hüseyin'i dikkatli izle bir sn'ye bile itiraz etmiyor. Sen kendi hakkını savunmazsan kimse savunmaz.
    Yine mi Hüseyin suçlu oldu Ya hu ne yapsa ( ki iki sezondur çok kötü,ne oldu bu çocuğa anlamak mümkün değil ) Hüseyin hemen vuruyoruz çocuğa.Yaptığı müdahalesi direkt topa Adem Büyük denen emek hırsızı çocuğun topa hamle yapacağını sezince ayaklarını bilerek yerden kesip Hüseyin'in üzerine atlıyor ve penaltı .İtiraz etmedi diye suçlu yine Hüseyin

Adem Akyüz' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yahu daha geçen hafta Nwakaeme topla rakibin arasına girerek penaltı aldı. Burdaki herkeste penaltı dedi. Şimdi aynı hareketi Adem yapınca penaltı değil oldu. Kaldı ki Hüseyin'in kat be kat daha sert girdi geçen haftaki oyuncuya göre.

Sen öyle dengesiz ve kontrolsüz hareket yaparsan rakip de bunu kullanır. Selçuk İnan'ın ömrü bu şekilde faul almalarla geçti.
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

Nereden
    Asya Diğer

Usta en son ne zaman bu ülkede itiraz etmeden hakem kararının değiştiğini gördünüz?

Bu hakemler zaten sana mesafeli senin karara karşı yüzünde gram mimik oynamıyorsa kararı kabullendin demektir.

Aslında çok açık bir mesele. Anlaşılmayan nedir?
    Alıntı orhan42 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yine mi Hüseyin suçlu oldu Ya hu ne yapsa ( ki iki sezondur çok kötü,ne oldu bu çocuğa anlamak mümkün değil ) Hüseyin hemen vuruyoruz çocuğa.Yaptığı müdahalesi direkt topa Adem Büyük denen emek hırsızı çocuğun topa hamle yapacağını sezince ayaklarını bilerek yerden kesip Hüseyin'in üzerine atlıyor ve penaltı .İtiraz etmedi diye suçlu yine Hüseyin
    FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

Adem Akyüz' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı M.Kılıç50 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beyler Hüseyini Penaltıdan dolayı elestirebilirsiniz. Ha BIR tane de kötü pası vardı, klasik paslarından yine 2 kişi de karar veremeyince ortalarına atıyor ya pası "alın lan naparsanız yapın" diye. Onu yaptı.
    Amaaaaa
    Bu 2 olay harici Hüseyin kötüydü diyenler AYIP AYIP!
    VALLAHI AYIP BİLLAHİ AYIP!
    Hüseyin bugün o iki olay harici MÜKEMMEL oynadı. Bırakın şu çocuğun yakasını ya! BIRAKIN!
    Yediğimiz ama sayılmayan golü de izleyin. Bir stoper bir maçta 2 gole sebebiyet vermiş. Daha ne yapması lazım kötü olduğunu göstermek için?
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

Sadettin_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sosyal medya ve rakip takım forumlarina göz attım .
    Wakaeme nin golu çok fazla beğenilmiş .
    Ben alıştım diye normal gelmişti .
    Ayrıca afobe de çok beğenilmiş .
    Azılı bir ihocuyum

bingolts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Dünkü maçta en yanlış olan bence oyuncu değişiklikleriydi. Newton bu konuda tercihleri ve zamanlaması yanlış bence. Şunu yapıyor olabilir ilk 11 oyuncularını bir arada daha çok oynamak. Bunun dışında makul bir gerekçe göremedim. Ben Atakan ve Salih kavrazlıyı ve plazayı banko daha erken alırdım.
    Benim için bir sevdadır Trabzonspor Solumasamda havasını aşığım renklerine

Emre Çömez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Maçı izleyemedim. Nasıl oynadık? Forum ahalisi oynanan oyunu beğendi mi ?

chener - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

Alıntı pReN@_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maçı izleyemedim. Nasıl oynadık? Forum ahalisi oynanan oyunu beğendi mi ?
    Galibiyet güzel hissettirdi. Ligde şu an oynanan futbol kalitesindeydik. Bu futbolumuzla sadece Galatasaray bizden önde. Umutları ileriki haftalara taşıdık. Yeni transferlerin uyum sürecini bitirip çok üst seviyelere çıkmalarını hayal ediyoruz. Durum böyle.
    YA DIŞINDASINDIR ÇEMBERİN YA DA İÇİNDE YER ALACAKSIN.KENDİN İÇİNDEYKEN KAFAN DIŞINDAYSA ÇARESİ YOK KARDEŞİM.

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı chener Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Galibiyet güzel hissettirdi. Ligde şu an oynanan futbol kalitesindeydik. Bu futbolumuzla sadece Galatasaray bizden önde. Umutları ileriki haftalara taşıdık. Yeni transferlerin uyum sürecini bitirip çok üst seviyelere çıkmalarını hayal ediyoruz. Durum böyle.
    Eyvallah hocam

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

Alıntı Onur Akyüz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gecenin önemli gündemi olduğu için şunu koymakta fayda var;

Eklenti 19709

Eklenti 19710

Bu görüntülere rağmen oyuncuda yine de problem varsa bu başka bir şeyle ilgilidir diye düşünüyorum. Zam istemiş olabilir aklıma gelen ilk şey bu.

Waka da buna müsait yapıda bir oyuncu. Hatırladığım kadarıyla en pinti oyuncu sorusunun cevabı olmuştu kendisi.

Para ile ilişkisi biraz yakın olabilir normal karşılıyorum. Takıma önemli katkısı olan bir adam belki takımda tavan ücret benim olsun diyordur bunu da anlamak lazım. Hak ettiğini düşünüyorum sorun buysa.

Yerli yabancı ayrımı olacağını pek düşünmüyorum. Bizim bu yerli tayfa counter filan oynuyor o derece yakınlar. Serviste arka koltuğa geçip yan yana oturmak gibi geldi bana bu seromoni işi.
    Waka kömürle çalışan lokomotif gibi vereceksin parayı adam her maçı alırsın. Sakatlık olmasın adama 3 milyon verelim 20 gol 20 asist yapar.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

Nereden
    İstanbul

Alıntı Emre Çömez Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu görüntü kabaca akla Liverpool'u getiriyor ama hem bekleri o kadar etkili kullanamadık hem de Neakaeme ve Abdülkadir Ömür'ü merkeze yakın etkili şekilde oynatamadık. Hocanin kafasında bu olmayabilir tabii.

Orta saha oyuncularının ortalaması böyle çıkmış olabilir ama son 2 sezona göre özellikle enine olarak sahayı çok iyi savundular.

Flavio ve Baker'ın da pas sayıları olumlu. Topa sahip olmak istiyorsak bu iki oyuncu topu fazla kullanmak zorunda.

Pereira ve ürkekliğini iyice atan Marlon'u iyi kullanırsak bu sistem işlemeye başlar.

Mustafa YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

ilk 20 dakika bocaladık biraz ama sonrası iyi oyun ve 3 puan.

newton yeni sistemden bahsediyor ve yeni oyuncular o yüzden ilk 5 hafta belki 7-8 hafta değişken oyun devam edecektir ama sonrası için umudum var iyi gidiyor bence şuan.
    sadece aşk bizimkisi

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Biz ilk hafta da bunu oynamaya çalıştık. Bekler yetersiz kaldı, orta sahadan topu ileri taşıyamadık. O maçta da ilk golü bulsak belki işler farklı olurdu. Sonuç olarak bizim ana oyun planımız bu. Oyunu hızlandırmak için bol pratiğe ihtiyaç var. Bu oyunu hızlı oynarsan fark yaratırsın. Özellikle orta sahada daha hızlı dolaştırmalıyız topu.

Nereden
    Bursa

Alıntı kaçarava Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu görüntü kabaca akla Liverpool'u getiriyor ama hem bekleri o kadar etkili kullanamadık hem de Neakaeme ve Abdülkadir Ömür'ü merkeze yakın etkili şekilde oynatamadık. Hocanin kafasında bu olmayabilir tabii.

Orta saha oyuncularının ortalaması böyle çıkmış olabilir ama son 2 sezona göre özellikle enine olarak sahayı çok iyi savundular.

Flavio ve Baker'ın da pas sayıları olumlu. Topa sahip olmak istiyorsak bu iki oyuncu topu fazla kullanmak zorunda.

Pereira ve ürkekliğini iyice atan Marlon'u iyi kullanırsak bu sistem işlemeye başlar.
    Dönüşümlü olarak kanatlara gittikleri için, ortalama böyle çıkmış, maç boyu düzenli bir şekilde biri sağ iç, biri sol iç oynamadı yoksa kanatları boş bıraktılar demek değil tabi. Isı haritalarına bakmak daha faydalı olur doğru analiz için.

Murathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dönüşümlü olarak kanatlara gittikleri için, ortalama böyle çıkmış, maç boyu düzenli bir şekilde biri sağ iç, biri sol iç oynamadı yoksa kanatları boş bıraktılar demek değil tabi. Isı haritalarına bakmak daha faydalı olur doğru analiz için.
    ki parmak çıktıktan sonra flavio ve baker çakılı oynadı merkezde.
    baker ilk yarıya önde başlarken ikinci yarıya daha geride başlamıştı ayrıca.
    geçen yıl da sosa ve parmak çok üst üste geliyor diye parmak eleştiriliyordu tuhaf bi şekilde.

Nereden
    Bursa

Alıntı Murathan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ki parmak çıktıktan sonra flavio ve baker çakılı oynadı merkezde.
    baker ilk yarıya önde başlarken ikinci yarıya daha geride başlamıştı ayrıca.
    geçen yıl da sosa ve parmak çok üst üste geliyor diye parmak eleştiriliyordu tuhaf bi şekilde.
    Zamanla daha da düzene girer. Sağdan sola koşmaz bir oyuncu, kalıp halinde hareket etmeyi öğrenirler, inşallah yine yarım kalmaz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)