Sayfa 7 Toplam 28 Sayfadan BirinciBirinci ... 5 6 7 8 9 17 ... SonuncuSonuncu
Toplam 683 adet sonuctan sayfa basi 151 ile 175 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Benik Tunani Afobé (Stoke City'den Kiralık)

Kaan Çetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Oyunu iyi bildiğini gösteriyor.
    Ama videolarda izlediğimiz Afobe'ye göre atletizminden çok şey kaybetmiş gibi görünüyor.
    Hızlanma, sıçrama, çeviklik vs düşmüş.

Konuşmak için hala erken.
    Ama Afobe buysa, bu kadarsa.. şu haliyle Bareiro'dan, Tetteh'den, Yatabere'den hatta Kravets'ten daha iyi değil.
    Bitiricin Anadolu takımlarındakilerden bile daha iyi değilse zirveye oynaman hayal.

Nereden
    Malatya

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Erzurum maçında bir ofsayt pozisyonunda top önünden süzüldü. Ona nasıl yetişemedi? Kamera açısı mı yanılttı? Çok iyi bir pas gibi geldi bana.
    Seyrettiğim üç maçta da bu görüntülere şahit olduk. Garip bir koordinasyon bozukluğu var bence

castillo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Burak'ın kangren dönemi gibi demiştim. Düzeltiyorum daha kötüsü.

erolizmts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Şu takımın golcüsü ben olsam 'sizin getireceğiniz topun .....' diye başlar zılgıtı çekerdim. Takım orta sahayı geçene kadar bunalım yaşayan tek ben değilimdir herhalde. Hani yetersiz topçu diyeceğim de, yahu bu adama top getiremedi takım. Evet Sörloth baktı ki takım kendine pozisyon hazırlayamıyor, kendi pozisyonunu kendi yaratıp gol atabiliyordu. Ama her aldığın adam da Sörloth çıkacak diye beklenti yanlış. Kendisini eleştiremiyorum. Takım bildiğin mahalle maçı futbolu oynuyor. Sistem mistem yok. Bireysel yetenekteki oyuncularla sonuca gitmen gerekiyor ama elinde Waka ve Ekuban da yok.
    "get up, stand up: don't give up the fight!"

twitter

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ayağının tozuyla gelir gelmez çıktığı Denizli maçındaki etkisini, 2 gol attığı Malatya maçı da dahil olmak üzere bir türlü göremedik. Şu aşamada bize net olarak sadece ceza sahası golcüsü olduğunu ve takım oyununu yukarıya çekebilecek bir isim olmadığını gösteriyor. Şu da bir gerçek ki ceza sahasına girmekte zorlanan bir takım varsa suçlu santrafordan önce sistemdir...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Çağatay96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Millet sakat futbolcuyu acilsin diye yolluyor biz aliyoruz. Yazik sorlothun emegine.

Nereden
    Ankara

Köyüne dön bos adam, futbol seni birakali cok olmus. Şu Stoke City den altin olsa kimseyi getirmesinler bir daha. Bu adamlar iyi olsa Stoke ikinci ligde surunmezdi

Forum Yöneticisi Cem Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ne yapıyor anlamış değilim.
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara tıklayalım.

• Forum Kurallarına aykırı her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayınız.

arda.61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Tırt ama onda da suç yok topu becerip ceza sahasına getiremiyoruz

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bir kafa topunda da köşeye vur be adam...

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Stoke city ve Bournemouth da hep çift forvet oynamış. Tek santrafor oynayabilecek kapasitesi yok.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Sivas

Kardeş topun kafana gelmesini beklemeyeceksin, darbeli kafa vurmak için koşarak topun geldiği tarafa hamle yapacaksın. Yerinde zıplayınca topun sana gelmesi imkansız. İnanılmaz yavaş ivmeleniyor. İddia ediyorum adem büyük bundan 1 gömlek üstün futbolcu.

Geçmişine bakıp futbolcu almayın artık diyoruz. Performansı yükselişte olan futbolcu, sezonda 30+ maç yapan futbolcular lazım bize.

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

dikkat ettiniz mi maçın ilk yarısında abdülkadir ömür'ün pasıyla kaleciyle karşı karşıya kaldı pozisyon ofsayttı ama onu bile atamadı. sörloth olsaydı kaleciyi de topla içeri sokardı. nereden nereye düştü kalite siz hesaplayın işte.

KARAGOZLUM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Agaoglu newtonu bunu diabetiyi danny yi marlon brandoyu flavio yu bakeri al koyune don

Nereden
    İstanbul

Alıntı İ. SARAL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Stoke city ve Bournemouth da hep çift forvet oynamış. Tek santrafor oynayabilecek kapasitesi yok.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Kesinlikle. İnan eski takımlarına bakmadım ama tek forvet oynayamadığı o kadar bariz ki. Özellikle de tek forvet oynayıp takım arkadaşlarının ona bu kadar uzak oynadığı düzende iş yapması çok zor.

Nereden
    Trabzon
    " Ben, bir işte nasıl başarılı olacağımı düşünmem; o işe neler engel olur, diye düşünürüm. Engelleri kaldırdım mı, iş kendi kendine yürür. "
    İnce Zeka --> Sadri Şener --> Yıldırım Demirören
    İnce Zeka --> Ağaoğlu --> Alt Yapı Fetişizmi

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu ve Plaza kotu cikinca panikle Djanny Semedo'yu aldilar ama o da hazir degil. Semedo hazir olunca santraforumuz olur. Cift forvet olacaksa Semedo ve Ekuban olur. 5 sene onceki halini bilmem, simdiki haliyle 1 kisi eksik oynatiyor.

Fizikli guclu forvet dediler, adam prensesler gibi narin ve kibar oynuyor. Ayakkabilari da pembe, hic korkutucu goruntusu yok. Fenerin Samatta'si adam yiyecek gibi, buna bakan defansin yanaklarini sikasi gelir. Oy oy oy çen gol mu atacan çeeen diye sevesi gelir. Boyle forvet mi olur ?
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ah be Benik...

Nereden
    Trabzon

Bu adamin eskisi gibi iyi oldugunu ben de dusunmuyorum. Zaten maclarda surekli defans arkasina kosu yapiyor. Naska birsey yok. Takimda defans arkasina pas atabilen oyuncu olmamasina ragmen surekli ayni seyi deniyor. Ne bir kanatlara acilma, ne bir heri gelip pas oyununa katilma hicbirsey yok. Badaksehir macinda boyle bosa kactigi bir poziayonda top geldi onu da atamadi zaten pozisyon ds ofsaytti. Hakem bayragi gec kaldirmisti. Ofsayt olmasa d top kornere gitmisti kaleci mert topu cikarmisti. Eski videolardaki afobe olsa o pozisyonda topla ilerleyipsuratiyle golu yapardi. Bizdeki gidene kadar rakip coktan yetisti onu.

Bu defans arkadina kosu olayina takildim ben. Top gelmemesine ragmen niye surekli ayni seyi yapiyor. Acaba hoca mi diyor ona boyle yapmasini. Hos takimda dogru duzgun top oynamiyor ya o da ayri bir konu. Sorloth bile olsa koskoca sezon boyunca giray kacarin da dedigi gibi 10-15 gol ancak atar takimin bu haliyle.

Aklima takilan bir diger soru bu adam stoke cityden geldi bize. Bu sezon stoke cityden karagumruk ndaiyeyi, galatasaray da etobo yu kiraladi. Acaba bu adam bize menajer kazigi falan mi diye dusunuyorum. Ayni takimdan ayni lige 3 oyuncu kiralanmasi bildigin menajer isinden baska birsey degil. Buyuk ihtimal djaniny de bununla plazanin yetersizliklderinden dolayi ilkonbir oyuncusu olarak alindi. Isin kotu yani bu afobe 1.3 milyon euro maas alacak bu sezon ancak yarisi kadar almasi gerekiyordu. Hakikatten menajerleriyi oyuncu kitliyor. Bu adamdaki sakatlik riskinden de hic bahsetmiyorum bile.
    Konu korkusuzmaraz tarafından (19.10.2020 Saat 21:25 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Almanya

Alıntı Doğukan Uçan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dikkat ettiniz mi maçın ilk yarısında abdülkadir ömür'ün pasıyla kaleciyle karşı karşıya kaldı pozisyon ofsayttı ama onu bile atamadı. sörloth olsaydı kaleciyi de topla içeri sokardı. nereden nereye düştü kalite siz hesaplayın işte.
    +1

adiloş bebe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sörloth'dan sonra beklentiyi yüksek tutmak zaten mantıksız olacaktı. Afobe geldiği ilk maçtan beri iyi niyetiyle oynuyor, basıyor bundan eminim ancak kesinlikle gol yükünü sırtlayacak bir forvet değil. Biraz Rodallega'lı döneme döneceğiz gibi.
    İnsan kaImanın tek yoIu, insanIık dışı bu sisteme karşı savaşmaktır.
    Karl Marx
    анархія-мама

Nereden
    Trabzon

Bu adam ne kadar vasat da olsa da yine de iyi kötü is görür ama arkasinda kesinlikle ekuban veya baker oynamali. Baskasi olmaz ancak o sekilde bir sezonda 10 - 15 gol atar.

mancester - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hadi sasirt bizi guldur yuzumuzu ..

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Benik are you ready ?

bordoylamavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

top gelirse bişiler yapıyor ama gelmiyor ki

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)