Sayfa 3 Toplam 80 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 53 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1999 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 2.Hafta | Yukatel Denizlispor 0-0 Trabzonspor | Maç Sonucu

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Beklerin durumu nedir acaba. 2 bek dönerse çok fark eder. 3-5-2 bile yapılabilir. Marlon Portekiz'den alışkın, Pereira zaten tüm kanadı kullanıyor. Tony önde Plaza ile oynar. Ömür arkalarında. Bu da bu maç için bir seçenektir.

______Tony_______Plaza
    ___________Ömür
    Marlon__Parmak_xxx____Pereira
    ___Campi__Edgar__Türkmen
    Konu ilelebeTS tarafından (14.09.2020 Saat 23:07 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

İlk maçtaki kısırlık olduğu sürece rakibin kim olduğu fark etmez. Bu ligde herkes topun arkasına belli bir kalitede geçiyor. Adamlar kazma da olsa geriden çıkarken kaptırır pozisyon veririz.

Nereden
    Bursa

Forvette kim oynuyor koray mi.
    Sorlothdan koraya geçişi bakalim nasil kaldıracağız.
    Durun daha 1 hafta önce yazdım ekuban sakatlanarak diye.daha sırada nwakame ve a.omur var. Nwakame yerine bilal oynar.a.omur yerine de adam bulamadım.cunku yusuf sarı da kronik sakat.
    Vah ki ne vah.bu takım küme düşme adayıdır.

Nereden
    Bursa

Alıntı mmert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sefa - Hüseyin - Campi - Faruk
    Edgar
    Serkan - Abdüş - Cambaz
    Kerem
    Nwakaeme
    Su kadro büyük olasılıkla sahaya cikacak belki 1 veya 2 isim değişir.
    Ben kaos görüyorum,. Fark görüyorum,gözyaşı görüyorum malesef.

Nereden
    Trabzon

Alıntı emre6117 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Su kadro büyük olasılıkla sahaya cikacak belki 1 veya 2 isim değişir.
    Ben kaos görüyorum,. Fark görüyorum,gözyaşı görüyorum malesef.
    İlk 4 hafta hazırlık maçı. Biz ligi 36 hafta üstünden oynayacağız
    " Ben, bir işte nasıl başarılı olacağımı düşünmem; o işe neler engel olur, diye düşünürüm. Engelleri kaldırdım mı, iş kendi kendine yürür. "
    İnce Zeka --> Sadri Şener --> Yıldırım Demirören
    İnce Zeka --> Ağaoğlu --> Alt Yapı Fetişizmi

Nereden
    İstanbul

Tek tesellim; Denizlispor berbat bir takım.0-2 kazanırız.

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bjk maçında Flavio'ya kırmızı çıktığı andan beridir o maçı bıraktım Denizli maçı ne olacak diye düşünüyorum. Elimizde faydasızlar faydasızı Guilherme ve varoluşsal sancılar çeken Parmak'tan başka orta saha yok.

Canbaz oyuna girdikten sonra fena işler yapmadı ama çabası yetersiz kalabilir. Yine de Guilherme'nin yerine sahada görmek isterim. Kerem'i bile tercih ederim. En azından belli anlarda ince işçilik yapıyor.

Edgar top rakipteyken çok pasif olsa da orta sahamızda hem nitelik hem de nicelik olarak sorun varken pas kalitemizi yükseltmek amaçlı 3. stoper ya da defansın önünde düşünülebilir. Geçen sezın Hosseini'yi kullanmıştık benzer şekilde. Aynı sertliği gösteremese de pas oyununa daha iyi katkı vereceği aşikar.

Becerebilirsek, peş peşe golü bulup topu vermeden tempo düşürmemiz lazım. Ekuban da olmayacağını düşünürsek çok sıkıntıdayız.
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Geçen sezon muhabirin Sayın Başkan, Sörloth'un bonservisini almayı düşünüyor musunuz sorusuna, niye acele edeyim, 2 yıl sonra alırım, tapusu bende değil mi demişti?

Hah tutarsın işte şimdi

Tottenham ve Leipzig bastırıyor, iyi güzel sat ta golleri kim atacak?

Bu sezon Allah bize sabır ve sakinlik versin.

Umarım 2001-2002 sezonu gibi bir kabus yaşamayız.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Guilherme'ye "kendine takım bul" haberleri doğru mu?

Bir etkisiz eleman da o

Eeee burası Malatya değil
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Trabzon

Geçen sezon en çok yenilgi aldığımız takımla oynayacağız.Sakatlar,kaçaklar,cezalılar derken zor bir döneme girdik ama büyük kulüp isek bu süreci atlatmalıyız.

Sakatlar dönene kadar ve yeni transferler takıma katılana kadar ki süreçte yapmamız gereken şey haddimizi bilerek oynamak olmalı yani topu daha çok rakibe bırakıp orta saha da kalabalık olup kontra ataklar ile nwakaeme,ömür gibi oyuncularla sonuca gitmek olmalı.

Her maç her idman bir oyuncuyu kaybediyoruz eğer böyle devam edecekse 50 kişilik kadro kursak bile yetmez.Eddie hocanın bu duruma bi el koyması lazım.

Orta sahada parmak ile beraber kim oynayacak ve santrafor kim olacak bu bilinmezlik biraz sinir bozucu.Santrafora plazayi koyduk diyelim.Orta sahada kim olacak guilhermeye şans verilmesini her zaman söylemiştim ama artık ondan desteğimi çekiyorum çünkü oynama niyeti pek yok yeteneklerine inansam da oynama niyeti olmayan sahada hayalet gibi dolaşan adamlar görmek istemiyorum.Dogan erdoğan ile parmak orta sahasına kalmış gibi duruyoruz.Onlerindede ahmet canbaz bu orta sahanın ileriye top taşıması hiç kolay değil dediğim gibi yapabileceğimiz en iyi şey kadro kalitemizin yerlerde süründüğü bu dönemi haddimizi bilerek oynayarak geçmeliyiz.

Uğurcana bu süreçte büyük iş düşüyor perreria nın yokluğunda kaptanlık onda galiba ama bjk maçında ben ondan kaptanlık adına oyundan düşen takımını ateşleyecek bir hareket görmedim.Tek başına bu sorumluluk ağır geldiyse parmak ile beraber yetkiyi paylaşsınlar ikisi beraber takımın moral motivasyonunu yükseltmeye çalışsınlar.

Her maç çok önemli geçen haftaki puan kaybını telafi etmek için bu maçı mutlaka almaliyiz.Konsantrasyon ve mücadelemiz ile bu maçı kazanabiliriz.Takim bütünlüğünü korursak ve elimizde kalan son etkili silahlar ömür ve nwakaemeyi doğru kullanırsak yenebiliriz.Bu maçlar sadece üç puan değil bizim adımıza ayrıca bir duruş sergileme maçları.

Samet GÜVEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

serkan - edgar - campi - abdurrahim
    guilherme-parmak
    ömür- Canbaz-nwakaeme
    plaza
    Oscar CARDOZO
    Alıntı Manu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gerçek değeri gittikten sonra anlaşılacak olan bir sanatçı. Ortaçağ döneminde ''farklı'' olduğu için idam edilen insanlar gibi.

Arda' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sol bekte Faruk Can yerine Abdürrahim oynarsa yine çok pis söveceğim.
    Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hami bir kupa maçına çıktı maç trabzonda o maçta elenmiştik akhisardı rakip heralde muhammet forvet oynuyordu ve hamının saha kenarından verdi taktik kulaklarımla duydum muhammet hadi daaaaaaaa ....

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sıkıntı.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UĞUR DURTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Adı guilherme.....

Adam malatyada oynarken başta bize olmak üzere tüm takımlara
    ayak üstü ayak içi ayak dışu kafasıyla kıçıyla goller atardı
    çabalardı,adam eksiltirdi,güzel ortalar frikikler kullanırdı

bize geldi bal yapmayan arı misali
    bjk maçında kişiliksiz sahada dolandı durdu hiç bir varlık gösteremedi
    sadece bu değil tüm oyuncularımızın kötüydü
    güilherme en kötüsüydü....

çok zorluklarla aldık bu adamı
    umut vaad ediyordu...

ciddi de para alıyor bizden

tam bir hayal kırıklığı

zaman varken kendisiyle konuşulup bir karar verilmesi taraftarıyım.

kendisini düzeltmeyecekse olumlu anlamda yollar ayrılabilir...

etkisiz eleman.

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı HOPA'LI TS'Lİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçen sezon muhabirin Sayın Başkan, Sörloth'un bonservisini almayı düşünüyor musunuz sorusuna, niye acele edeyim, 2 yıl sonra alırım, tapusu bende değil mi demişti?

Hah tutarsın işte şimdi

Tottenham ve Leipzig bastırıyor, iyi güzel sat ta golleri kim atacak?

Bu sezon Allah bize sabır ve sakinlik versin.

Umarım 2001-2002 sezonu gibi bir kabus yaşamayız.
    Abicim shorlthun bonservisini istesende alamiyorsun bu sezon maclarin yuzde 50 sini oynamadikca oyuncu hala palace oyuncusu sozlesmesi bizde olsada yuzde 50 sinde oynasa alsanda sene sonunda 6 verip 9 satcaksin sozlesme geregi . futbolcu yeni sozlesmeye yanasmadigindan dolayi satilmasi icin mecbur kaldik birakildik bir yerde palace ile yuzde 50 50 bolusulucek bonservis onun icin en fiyati bulmaya calisiyoruz.

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Gilermenin sorunu klasik Anadoluda sorumluluk alan topçu modeli olması. Burada kendini yetersiz görüyor ya da teknik heyet kendisine aynı misyonu yüklemiyor. Doğru ya da yanlış bilmiyorum ama Anadoluda takımlarını yukarıda tutan futbolcular büyük takıma gelip sıradan birine dönüşünce o özgürlük alanından uzaklaşınca vasatlaşıyorlar. Ben açıkçası gilermeyi kullanacak olsam kendisine sosa rolü verirdim. Bazı oyuncular o güveni hissettiğinde canla başla oynarlar. Gilerme şu an fazlalık olarak görülen biri. Böyle oynamaya devam ederse bu da devam edecek. Trabzonsporun kurulu bir ileri hattı var zaten. Bunun arasına karıştırmak yerine gidenin sorumluluğunu vermek bana daha doğru geliyor.

Uğurcan
    Edgar Hüseyin campi
    Parmak gilerme
    Serkan abdül Bilal?
    Plaza Tony

Gibi bir kadro ile çıkabiliriz mesela.
    OMAE WA MOU SHINDEIRU...

ANIL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Alıntı İ. SARAL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eku sakat olduğu için Plaza oynar. Onun dışında Kerem ve Faruk inş oynar çok umutluyum bunlardan.
    Bir Bak Tarihe Türk'e Baş Kaldıranların Sonu Ne Olmuş-Bilge KAĞAN

Nereden
    İstanbul

Alıntı gurur6134 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abicim shorlthun bonservisini istesende alamiyorsun bu sezon maclarin yuzde 50 sini oynamadikca oyuncu hala palace oyuncusu sozlesmesi bizde olsada yuzde 50 sinde oynasa alsanda sene sonunda 6 verip 9 satcaksin sozlesme geregi . futbolcu yeni sozlesmeye yanasmadigindan dolayi satilmasi icin mecbur kaldik birakildik bir yerde palace ile yuzde 50 50 bolusulucek bonservis onun icin en fiyati bulmaya calisiyoruz.
    aynen durum budur, benim anlamadığım Başkan Ağaoğlu şunu açıklasaydın ne olurdu, sakladın da ne oldu.

bir senedir sözleşme koşullarının ne olduğu anlaşılamadı.

bunu gizleyeceğinize uefa'dan men cezası almamak için finansal kriterleri nasıl sağlayacağınıza dair biraz aklınızı kullansaydınız.

üstelik yusuf yazıcı'dan gelen 17 milyon euroya rağmen bunu başaramadınız.

bu sezon yaptığınız dünya kadar transfer ve garanti paralara rağmen sahada kalan 10 kişi içinde yeni transfer yoktu.

ilk 11'in yarısı gitti, siz ne yaptığınızı şaşırdınız galiba.
    Konu yazıkoldu tarafından (15.09.2020 Saat 13:59 ) değiştirilmiştir.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Ömür ve nwakaeme'nin bu kadroda bek kovalamasi faydasiz oluyor. Bek kovalamayinca da açik veriyorsun. Bunun çaresi 3 4 3, 3 5 2 gibi taktiklerdir. Bizim kanat oyuncularimiz içeri sokularak oynuyor zaten.

......edgar....campi....hüseyin
    Serkan......parmak...canbaz......faruk
    ......ömür........plaza.....nwakaeme

Yetenek sorunu olan bir takimda nwakame ve ömür'ü daha iyi kullanmamiz lazim. Zaten merkezde de oyuncu yok. Oradaki boşluğu sistemsel olarak kapatmamiz lazim.

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı ANIL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eku sakat olduğu için Plaza oynar. Onun dışında Kerem ve Faruk inş oynar çok umutluyum bunlardan.
    Ekuban'ı unutmuşum.
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Farukcan a takım kadrosunda bile görünmüyor ki nasıl oynayacak.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Karmam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Alıntı My Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vallahi zihnimi zorluyorum ben böyle bir şey daha hatırlamıyorum. Tamam, Sörloth satılır meblağsı ayrı konu ama adam şu anda futbolcumuz ve biz bu adamı neden kullanmıyoruz aklım sırrım ermiyor. Ben gelmiyorum diye bir şey var mı ya adamın poposundan kan alırlar. Gerçek nedeni ne acaba akıllarından ne geçiyor, olay ne burada ne yapıyorlar ki de bu adamı ıskartaya çıkarttık biz şimdi!?
    Bu duruma benim bulabildiğim tek mantıklı açıklama sözleşmesinde serbest kalır maddesi olması. Yoksa dediğin gibi çağır, oynasın, satıyorsan sat. Fakat biri serbest kalma maddesini tetiklemişse böyle bir şansın yok. Bunu da taraftardan gizlemek için Sörloth Trabzon'a dönmedi gibi bir algı yaratılabilir. Öbür türlü zaten 3 yıl daha bizde değil mi bu adam?

Şimdi Palace'la parayı %50-50 bölüşeceğiz deniyor, böyle saçmalık mı olur, ver 7 milyon euroyu zaten senin topçun. Diyor ki 15-15 bölüşeceğiz Palace'la. Niye ki ne? Yazdıkça saçma geliyor. Konuşulduğu gibi 9 milyon euroya bizim kira sözleşmemizi geçersiz kılan bir satın alma opsiyonu olmalı. O zaman da bizim cebimize kalan 2 milyon euro olur.

Şeffaflık konusunda ciddi bir problem var. Transfer yasağından tut, sözleşme yenilemeleri, avrupdan men meselesi, kulüpler birliğinde ne oy kullandığımıza kadar bir sürü şey gizli saklı ve açıklama yapılmıyor maalesef. Zorla spekülasyon yaptırıyorlar taraftara.

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı yazıkoldu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynen durum budur, benim anlamadığım Başkan Ağaoğlu şunu açıklasaydın ne olurdu, sakladın da ne oldu.

bir senedir sözleşme koşullarının ne olduğu anlaşılamadı.

bunu gizleyeceğinize uefa'dan men cezası almamak için finansal kriterleri nasıl sağlayacağınıza dair biraz aklınızı kullansaydınız.

üstelik yusuf yazıcı'dan gelen 17 milyon euroya rağmen bunu başaramadınız.

bu sezon yaptığınız dünya kadar transfer ve garanti paralara rağmen sahada kalan 10 kişi içinde yeni transfer yoktu.

ilk 11'in yarısı gitti, siz ne yaptığınızı şaşırdınız galiba.
    Eleştirilerinize katılmakla birlikte Yusuf'un satışıyla ilgili tespitiniz doğru değil. Finansal raporlama dönemlerinde 31 Mayıs baz alınıyor. Dolayısıyla UEFA ile yapılan Settlement Agreement anlkaşmasında yer alan 2018-2019 sezonundaki 5 milyon euroluk zarar taahhüdünde Yusuf Yazıcı'nın satışının hiçbir getirisi yok. 100 milyon euroya satılsaydı da aynı ceza gelecekti...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UĞUR DURTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Kamil Ahmet Çörekçi
    Beşiktaş maçında sağ baldırına aldığı darbe sonrası oyundan alınan futbolcumuzda yapılan muayene ve MR incelemeleri neticesinde birinci derece kas yaralanması ve kanama tespit edilmiş olup tedavisine başlanmıştır.
    Caleb Ekuban
    Beşiktaş maçında sağ kalçasına aldığı darbe sonucu sakatlanıp oyundan alınan futbolcumuzun yapılan muayene ve MR incelemeleri neticesinde uyluk dış rotator kasında kanama tespit edilmiş olup tedavisine başlanmıştı
    .***

1 Takım bay
    20 takım maç yaptı
    hangi takımda darbeye bağlı sakatlık yaşandı
    buna bağlı olarak mr çekilde ve 10-15 gün 20 gün arası olmayacakları açıklandı
    ben duymadım

bizim takımda bir sorun var

siz diyin doktorlar
    ben diyim kendilerine futbolcular bakmıyor
    yemesine içmesine ÖZEL hayatlarına
    demem o ki bizim takımda sakatlıklarla ilgili ciddi bir sorun var ?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)