Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor Camiasýna Duyurumuzdur! | KAMUOYU BÝLDÝRÝSÝ

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    bkandil - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Standart Trabzonspor Camiasýna Duyurumuzdur! | KAMUOYU BÝLDÝRÝSÝ

BordomaviNet ailesi olarak, 1999'dan bu yana bilinçli taraftarlýk mottosunu yaþatmayý hedef alýp, bu doðrultuda camiamýzý ve ona ait deðerlerin hepsini hem yerel hem ulusal hem de uluslararasý anlamda doðru þekilde anlatmaya çaba sarf ettik. Hem fahri olarak hem de BMN ailesinin bir üyesi olarak, Trabzonspora karþý kurulan birçok ulusal ve uluslararasý çeteleþmelerle maalesef ki karþý karþýya kaldýk ve sýký mücadeleler verdik.

Bugün geldiðimiz noktada görüyoruz ki Trabzon'da kendini konumlandýrmýþ ve þanlý Trabzonspor camiasýný sahte aðýz birlikleriyle yönlendirme çabasýnda olan bir baþka "çete" de geçmiþte olduðu gibi karþýmýzda duruyor... Þu gerçek asla göz ardý edilmemelidir; Yüzlerce yýllýk spor kültürünü temsil eden bu renklere ve camiaya gönül verip, aidiyet duymuþ her bir birey, doðru kabul ettiði deðerler çerçevesinde Trabzonspor ona ihtiyaç duyduðunu ve yardýmýný istediðini bildirdiði anda, göðsünü tüm zorluklara siper ederek onun bir neferi olacaktýr, olmalýdýr.

Trabzonspor Kulübü, þehrin gencecik çocuklarýný ekonomik emellerine alet ederek pazarlama kapýsý olarak gören aciz birkaç kalemin veya kiþilerin manipüle edebileceði, aþikâr olan art niyetlerine hapsedebilecekleri bir tiyatro sahnesi deðildir.

Günümüz dünyasýnda artýk kabak tadý vermekten de öteye geçen içi boþaltýlmýþ servis haberlerle hepimizin caný, ciðeri olan Trabzonsporumuza makus talihini yaþatarak bu renkler üzerinden tabiri caizse "komisyon koparmaya" kimsenin hakký yoktur.

Geçmiþ senelerde camiamýza yapýþtýrýlmýþ olan "YEREL" zehire, hiçbir baþka unsura geçit vermediðimiz gibi bugün de sýzma þansý býrakmayacaðýz. Yönetimimizin kararýyla göreve getirilmiþ olan ve Türkiye Kupasý'nýn kazanýlmasýnda baþrol oynayan Eddie Newton hocamýzýn genç futbolcularýmýzla ilgili verdiði kararýn sonuna kadar arkasýnda olduðumuzu duyuruyor, bazý hastalýklý zihinlere de Trabzonspora yön verme çabalarýnýn son bulmasý gerektiði konusunda ýsrarlý kararýmýzý bildiriyoruz. Zira bu camia ile inatlaþma ve itibar suikastleriyle bizleri zihinleri gibi kýsýr döngülerine hapsetmeye çalýþanlar, isimleri ne olursa olsun bundan böyle baþarýlý olamayacaklarý gibi, milyonlarca Trabzonspor taraftarý tarafýndan ömürleri boyunca silik; zavallý ve çýkarcý kimseler olarak zihinlerde yer bulacaklardýr.

BordoMaviNet ailesi olarak, henüz top baþý yapmamýþ bir takýmýn teknik direktörüne yönelik maksadý çok açýk þekilde kötücül olan bu tarz haberleri kamuoyunun vicdanýna sunuyor, Chelsea gibi dünyaca ünlü bir kulüpte hem futbolcu hem de personel olarak çok önemli baþarýlara imza atmýþ ve yýllarca uluslararasý arenada yer almýþ olan Eddie Newton hocamýzýn ilgili kararýný destekleyip, yanýnda olduðumuzu tekraren bildiriyoruz.

Saygýlarýmýzla,

BordoMaviNet Yönetim Kurulu
    Konu Yiðit Gayretli tarafýndan (17.08.2020 Saat 09:41 ) deðiþtirilmiþtir.

BMN Yönetim Kurulu Yiðit Gayretli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Camianýn artýk bu iþlere sert tepkiler vermesi gerekiyor. Açýklamayý yayýnladýktan sonra bu anlamda çok olumlu tepkiler de aldýk aslýnda ama yetersiz.

Kiþilerin tabi ki deðil ama doðru anlayýþlarýn arkasýnda dik durmak, dirayetli olmak gerekiyor.
    Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..
    Ayaða KALK!

alper* - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diðer

Çok güzel
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

Nereden
    Ankara

trabzonlu olmayan bir trabzonsporlu olarak bu leþ kargalarýnýn artýk baþka çöplüðe transfer edilmesini talep ediyorum. Ben bu takýmý barýndýrdýðý devrimci ruhtan dolayý destekliyorum. Trabzonlu bir kaç aklý evvelin ufak tefek iþlerini yürütmesine yardýmcý olarak deðil.

gerekirse bu tiplerin tesislere giriþi yasaklansýn. sosyal medya aktif iken bu denli, bu eski kafa medya ve çalýþanlarýnýn yiyecek ekmeði olmamalý bu kulüp

TrabzonVictory - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    35

Helal Olsun çok harika açýklama olmuþ ne olursa olsun Trabzonspor'umuzun hakkýný sonuna kadar mücadele ederek savunmalýyýz...

MetehanS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    36

Doðru ve yerinde bir açýklama. dünya futbolundan bihaber olan insanlarla yapýlacak bir iþ deðil bu iþ.

Baþarýlý olacak mý olmayacak mý bilemiyorum, ama newton un bu kararlarýnýn arkasýndayýz. umarým baþarýlý olur ve bugün bu manþetleri atanlar utanýr.
    "The North Remembers" (Kuzey Unutmaz)

cakalkerem - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Demek birilerinin kanýna dokunuyor...

Trabzon bir aþk hikayesi deðildir.
    Trabzon Aþktýr gerisi hikayedir.

Kemal Duru - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

Alýntý trabzonsuz tsli Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    trabzonlu olmayan bir trabzonsporlu olarak bu leþ kargalarýnýn artýk baþka çöplüðe transfer edilmesini talep ediyorum. Ben bu takýmý barýndýrdýðý devrimci ruhtan dolayý destekliyorum. Trabzonlu bir kaç aklý evvelin ufak tefek iþlerini yürütmesine yardýmcý olarak deðil.

gerekirse bu tiplerin tesislere giriþi yasaklansýn. sosyal medya aktif iken bu denli, bu eski kafa medya ve çalýþanlarýnýn yiyecek ekmeði olmamalý bu kulüp
    Açýklama doðru ama böyle hakaretler olmasýn, haklýyken haksýz duruma düþmeye gerek yok. Herkesin bir onuru, bir gururu var.

Mert Pasa - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer
    Yaþ
    50

Ben takip edemedim tam olarak ne oldu kim ne dedi

S.Seymen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balýkesir
    Yaþ
    62

çok yakýþýklý olmuþ

Trabzonsporun degil kendi yararýný önceleyen her harekete ve kiþiye gelsin
    çünkü güzel sadece baþlangýcýdýr dehþetlinin böyle dayanýlmaz olduðuna göre
    RÝLKE

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)