Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu
Toplam 95 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süleyman Cebeci

Kaan Çetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İspanya ve Fransa'dan TEKLİFLER varmış.

PSG veya Real Madrid'den biri hayırlı olsun cahil kardeşim.

Oralarda da dik dur böyle. Frikikleri Messi'ye falan bırakma sakın. U19'da kendini ıspatladın. Sen Süleyman Cebeci'sin bi kere. Heyyyyt bee.
    Konu Kaan Çetin tarafından (06.04.2023 Saat 13:44 ) değiştirilmiştir.

Numan Yerlikaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Şeyime kadar yolu var 18 yaşında bebesin boş kağıda imza atman gerekirken kaşınıyosun. Sefa akgün gibi bi sonun olur umarım
    Yalakalardan sakınınız. Çünkü onlar insanları boş kaşıkla besler.

Nereden
    İstanbul

neye kızıyoruz acaba? oynamayacağını hissettiği yerde neden kalsın? bir geleceği, bir hedefi yok mu bu çocuğun?

mal mal adamlara milyon öde, 3 kuruşluk iş yapmasın. alttan gelen çocuklar görmeyecek mi bu düzeni?

BySeHzAdE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

by by

61_Hasan_69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Altyapıda defalarca izlemiş biri olarak söylüyorum 5 sene içinde muhtemelen Alibeyköysporda olacak

Sefaenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Para icin oyniyan bir parayi gördümu futvol oynamaz. Sende bir Baris memis, ali sen olma yilundasin en son senin bigi davranan erzurumspora gittiydi simdi nerede onu düşün.
    Yardimci Hoca dan asla Td olmaz. (Tecrübesini cök yasadik)

Asbaskan dan da Baskan olmaz ( onu da yasiyoruz)

Burak Bıyıklı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Daha 20 yaşında gözünü para hırsı büyümüşse hadi güle güle. 3-5 seneye halı sahada top oynarsın. Bu tarz kendini bir şey sanıp da bir yerlere gelebileni görmedik.
    30 Nisan 2022 - Şampiyon TRABZONSPOR
    8.KUŞATMA

acan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Süleyman Cebeci;
    U19 Ligi: 60 Maç 29 Gol 32 Asist
    U17 Ligi: 33 Maç 17 Gol 17 Asist
    U16 Ligi: 16 Maç 12 Gol
    U15 Ligi: 24 Maç 24 Gol
    U14 Ligi: 37 Maç 52 Gol
    Türkiye U19-8
    Türkiye U17-1
    Türkiye U16-4
    Türkiye U15-3

Yaş olmuş 20 altyapıda oynamadığı kategori yok. Halen 18e giremiyorsa halen 3-0 önde olduğumuz maçın son 5dk oyuna giremiyorsa hak etmiyor diyeceğiz bu istatistikler yalan şişirme diyeceğiz. Gelmiş bir de oynama garantisi istiyor diyeceğiz.

Yok ben kesinlikle sizden farklı düşünüyorum bir Hüseyin gibi lobisi yok bu çocuğun. Tutmuş bir kaşar menajer beni oynayacağım bir yere gönder demiş. Burada sayısız maçta sayısız gol asist yaptım ama bu lobiye gol atamadım demiş. Ben kulübe milyon kazandırmak istiyorken beni ucuz yedek 3m kulübede bekleyen adam rolüne koydunuz demiş.

Benim anladığım bu siz yine 3m fazla verdiler diye başka takıma kaçacak gözüyle bakın. Bu rezil herifler aynı şeyi wakada sosada novakta da yaptı. Neyse.

He kardeşim he altyapı süper işliyor bu oyunculara kariyer planı çiziyorsun liyakat süper değil mi? Yok yok yok bu oyuncuya kızmak tüm bunları görmezden gelmek demektir. Yapmayın.

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Genç futbolcular konusunda ne teknik kadro, ne scout ne de kulübün herhangi bir personeline güvenmiyorum.

O yüzden inşallah dövünmeyiz sonradan.
    Özkan SÜMER

murmut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Kendisinden en az bir yas kücük olan cocuklara karsi istatistik kastigi icin oynama garantisimi verecektik buna?

Gitsin bakalim Sefa Akgün, Ömer faruk beyaz, Mustafa Kapi‘nin yolundan

jpositve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Sonu cenk güvenç gibi olmasin Cenk ozkacar gibi olsun bari hee goksu alhas ile ramazan ovuc de var.
    Konu jpositve tarafından (06.04.2023 Saat 22:14 ) değiştirilmiştir.

falcon_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

20 yaşına gelmiş bir oyuncu A takıma girebilecek kadar bile olamamışsa bundan daha da olmaz. Elalemin oyuncusu o yaşta dalya diyor bu daha profesyonel maça çıkmamış. O yeteneği olsa elbette biri çıkarırdı. Önünü kestiler falan gibi hikayelere gerek yok. Belli ki yetersiz

G510 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

bizde 20 yaşındaki oyunculara genç diyorlar çok tuhaf avrupa da 15 yaşında sahaya sürüyorlar oyuncuları.

Nereden
    Ankara

1 maçda izleyeydik iyiydi. Bu yüzden haksız diyemiyorum. Bikere izleyebileydik keşke. Klubün kötü zamanına denk geldi. Yusuf, Ömür, Uğurcan o açıdan çok şanslıydı. Parasızlıktan baya şans buldulardı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Zafer Fidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Bizim wonderkid noldu ses seda cikmiyor. Ne hikmet ise hic bir hoca oynatmiyor yoksa yetersiz oldugu icin mi
    TRABZONSPOR 1967

Onur Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hakan Yeşil de bodrum’da doğru düzgün oynayamıyor demek ki yeterli değilmiş bunu anlamak için illa alt lige gidip yedekte beklemesi gerekmiyor aslında, bizde süre alamıyorsa iyi değil demektir.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Zafer Fidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Onur Akyüz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hakan Yeşil de bodrum’da doğru düzgün oynayamıyor demek ki yeterli değilmiş bunu anlamak için illa alt lige gidip yedekte beklemesi gerekmiyor aslında, bizde süre alamıyorsa iyi değil demektir.
    Aynen öyle. Alt yapimizla övünüyoruz hep ama kac senedir iyi bir oyuncu cikaramiyoruz.
    TRABZONSPOR 1967

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Fbdeki Ismaili de oynatmiyorlardi 1. Ligde. Bursa battı da oynayabildi çocuk. Döndü ligde sans verince sırıtmayan topçu oldu. Oranın mevzusu farklı.
    ( ゚д゚)

Nereden
    İstanbul

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fbdeki Ismaili de oynatmiyorlardi 1. Ligde. Bursa battı da oynayabildi çocuk. Döndü ligde sans verince sırıtmayan topçu oldu. Oranın mevzusu farklı.
    İsmail transfer sanırım alt yapı değil bursa’da ful oynamış. Doğru bir planlamayla iyi seviyelere gelebilir genç topçular bunun için kulübün tercihlerine saygı duymak lazım. Ben oldum diyerek hareket eden topçular 3.liglerde filan sürünüyor çok örneği var.

Cebeci’nin gidişatı da bu yönde gibi görünüyor.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Nereden
    İstanbul

İsmail transfer sanırım alt yapı değil bursa’da ful oynamış. Doğru bir planlamayla iyi seviyelere gelebilir genç topçular bunun için kulübün tercihlerine saygı duymak lazım. Ben oldum diyerek hareket eden topçular 3.liglerde filan sürünüyor çok örneği var.

Cebeci’nin gidişatı da bu yönde gibi görünüyor.

Hocam yapmayın ama kulübün tercihine nasıl saygı gösterilsin? Bu çocuğun önüne Yusuf, Bardhi alındı. Hakan Yeşil 4 dakika süre aldı. Kamil Ahmet, Batuhan Artarslan OS oynadı bu kulüpte Hakan oynatılmadı. Ahmetcan bile Hüseyin'le hemen hemen aynı süreyi aldı öyle transfer yaptı. Bu şekilde yönetilen bi kulüpte oyuncu "Alt liglerin içinden geçtim ama hala A takıma alınmıyorum. 20 yaşıma geldim, burada oynatmayacaklar bari şansımı başka yerde deneyeyim" deyince suçlu oyuncu mu olur çapsız yönetim ve td mi?

Nereden
    İstanbul

Alıntı BrtnPnk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Hocam yapmayın ama kulübün tercihine nasıl saygı gösterilsin? Bu çocuğun önüne Yusuf, Bardhi alındı. Hakan Yeşil 4 dakika süre aldı. Kamil Ahmet, Batuhan Artarslan OS oynadı bu kulüpte Hakan oynatılmadı. Ahmetcan bile Hüseyin'le hemen hemen aynı süreyi aldı öyle transfer yaptı. Bu şekilde yönetilen bi kulüpte oyuncu "Alt liglerin içinden geçtim ama hala A takıma alınmıyorum. 20 yaşıma geldim, burada oynatmayacaklar bari şansımı başka yerde deneyeyim" deyince suçlu oyuncu mu olur çapsız yönetim ve td mi?
    Oynayamayacağı için takımdan ayrılmak istiyorsa zaten kendi seviyesini kendisi belirlemiş oluyor, kulübe sözleşme için şart sunması kabul edilebilir bir şey değil, bu kendi kariyer planlaması da değil menejerlerin yönlendirmesi ile çocukluk kulübüyle bağı kopuyor çok örneği var burada kaybeden oyuncu olur.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Nereden
    İstanbul

Oynayamayacağı için takımdan ayrılmak istiyorsa zaten kendi seviyesini kendisi belirlemiş oluyor, kulübe sözleşme için şart sunması kabul edilebilir bir şey değil, bu kendi kariyer planlaması da değil menejerlerin yönlendirmesi ile çocukluk kulübüyle bağı kopuyor çok örneği var burada kaybeden oyuncu olur.
    Hocam, oyuncunun yaptığı yanlış zaten de konu o değil. Ortada akılsızca yönetilen bir organizasyon var. Bu da birçok kayba yol açıyor. Zaten oyuncu iyiyse oynatırsın, değilse sözleşme yenilemezsin. Sırf burada bile bunu gösteren bi çelişki var.

Ayrıca kendi seviyesini belirleme kısmını katılmıyorum. Hak edilen süreler verilmiyor, sürekli saçma sapan transferler yapılıyor. Arda bile anca 1500 dakika süre aldı. Sivas'ta Emre Gökay var bu sezon 39 dakika oynamış önünde oynatılan adam Erdoğan Yeşilyurt. Hakan Yeşil'in önünde Kamil Ahmet, Doğan Erdoğan, Parmak vs kim varsa oynatıldı. İzlemesem bi şey demezdim de o çocuk 17 yaşındayken bunların üçünden de daha iyiydi. Neyse fazla uzadı. Kulüp oyuncuya sonsuza kadar bekleyeceği hissini verirse oyuncunun da gitmek hakkıdır. Gittiği yerde de genelde aynı durum yaşanıyor tabi ya oyuncunun iyi olmamasından ya da gittiği yerde de kafanın aynı olmasından. Ama adam çıkıp "beni hiç oynatmayacaksınız. X parayı verin yoksa gidiyorum" diyorsa da bu çok abuk değil yani. İyiyse tut değilse sal gitsin bu kadar basit.

Nereden
    İstanbul

Alıntı BrtnPnk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam, oyuncunun yaptığı yanlış zaten de konu o değil. Ortada akılsızca yönetilen bir organizasyon var. Bu da birçok kayba yol açıyor. Zaten oyuncu iyiyse oynatırsın, değilse sözleşme yenilemezsin. Sırf burada bile bunu gösteren bi çelişki var.

Ayrıca kendi seviyesini belirleme kısmını katılmıyorum. Hak edilen süreler verilmiyor, sürekli saçma sapan transferler yapılıyor. Arda bile anca 1500 dakika süre aldı. Sivas'ta Emre Gökay var bu sezon 39 dakika oynamış önünde oynatılan adam Erdoğan Yeşilyurt. Hakan Yeşil'in önünde Kamil Ahmet, Doğan Erdoğan, Parmak vs kim varsa oynatıldı. İzlemesem bi şey demezdim de o çocuk 17 yaşındayken bunların üçünden de daha iyiydi. Neyse fazla uzadı. Kulüp oyuncuya sonsuza kadar bekleyeceği hissini verirse oyuncunun da gitmek hakkıdır. Gittiği yerde de genelde aynı durum yaşanıyor tabi ya oyuncunun iyi olmamasından ya da gittiği yerde de kafanın aynı olmasından. Ama adam çıkıp "beni hiç oynatmayacaksınız. X parayı verin yoksa gidiyorum" diyorsa da bu çok abuk değil yani. İyiyse tut değilse sal gitsin bu kadar basit.
    Burada da kulüp sanırım yaptığı yatırımın karşılığını alabilmek için sözleşme istiyor bu da gayet normal
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Sefaenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Hal transfer olamamis mi yapanci takimlar istiyordu ya. Manajeri bunu iyi kandirdi
    Yardimci Hoca dan asla Td olmaz. (Tecrübesini cök yasadik)

Asbaskan dan da Baskan olmaz ( onu da yasiyoruz)

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

kulüp demek ki bir gelecek falan görememiş ondan üstünde durmadılar.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)