Sayfa 2 Toplam 80 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 52 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1980 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ceyhun Eriş

Cabri61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Artvin

celoya 1 trilyon 100 milyar verip klübede besliyoruz

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Musampa'yı sol tarafta tek geçerim.Keçeli,Celo hikaye...Bu arada kaynak soran arkadaşlar, Emorfo kaynağın ta kendisidir desek yeter herhalde... Hayırlı olsun,Ceyhun'u almamıza bende çok sevindim.Trabzon'da Ziya hocaya rağmen iş yapar...
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERİR!...

Nereden
    İstanbul

murat a yazık oldu Ceyhun da inş sadece futboluyla konusulur

mahmuter61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Ceyhun iyi futbolcu ama takasta kullanılan futbolcu tercihi yanlış.Neyse 2 sene sonra 2 milyon dolar verip geri alırız!!!

Recep Çaltepe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Transfer iyi ama illa ki bir yerinde sakat şey bıraktı yine yönetim.

Murat Ocak bu iş için kullanılacak son isim değildi belki ama kesinlikle ilk isim de değildi.

Hayırlı uğurlu olsun...

omerkucuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Denizli

Thumbs up

ßu yönetimi aLkışLayacağım hiç akLıma geLmezdi TurkceLL Süper Lig'in ne yaptığını ßiLen tek futßoLcusunu takıma kazandıraßiLdikLeri için KendiLerini KutLuyorum!
    Ceyhun transferini istemeyen ayrıca yaşından doLayı çatLak sesLer çıkaran arkadaşLar Symek 31 yaşındaydı ve sadece 3 ay top oyanmıştı!!!

Asist KraLLığı : 10 asist Gökdeniz-- 7 asist Ceyhun ikisi de ßizde Hadi Ersen Sıra sende
    Sevmekse Hayatı anLamLı kıLan; ßordo- Mavi uLan!!!

ozcan_asanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ocak-muustafa-celo üçlüsünden ne gördük ne görecektik...hiç..düm düz topçular..en azından birinden kurtardık, tabi ilk etapta celo verilebilirdi belki demekki olmamış...sola kiki yerleşir..

ocak'ın yerine tek başına maç çevirebilecek bir adam aldık, hayırlı olsun...tek çekincem fenerli olması.ama nereye geldiğini biliyordur, akıllı olur herhalde...
    Rüyaları gerçeklestirmenin en kestirme yolu uyanmaktır...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı EmrahYalçınalp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence Celo da sevabına verilmeliydi.

ZD Gökdeniz, Hüseyin ve Ayman'ı kesemeyeceğine göre kendine iyi bak Musampa... Kusura bakma, bizimki futboldan bu kadar anlıyor.
    Hocam, Ziya Doğan geldiğinden beri Celalettin'in adını hiç takas ya da gönderilme kelimeleriyle aynı cümle içinde gördün mü? Adam bir taşla birkaç kuş vuruyor. Hem istediğini aldırdı hem de sol taraftaki yığılmayı kısmen de olsa eriterek Celalettin'in önünü açıyor. Kendisini yakında ilk on birde görmeye hazır olsak iyi olur.

Hani forvet arkasında yığılma olduğu için Marcelinho solda oynatılıyordu?
    Sen neymişsin be Ceyhun?
    Asıl sen neymişsin be Ziya Doğan?

onurkaradeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bence bu sene yaptığımız en iyi yerli transfer ! bana göre ceyhun Türkiye'nin sayılı orta saha oyuncularından biri! tabi ki bu laflarımı yönetimi övmek için söylemiyorum zihniyet değişmedikten sonra dünya yıldızı (marcelinho) olsa nolur! ayrıca ceyhuna karşılık verilen murat ocak olmamalıydı çok büyük yanlış yapıldı yönetim o kadar saçma hareketler yapıyoki şaşırmamak elde değil bu adam için ali'yi vermiştiniz şimdi gönderiyosunuz ne kadar futboldan anladığınızı veya transfer stratejinizin olmadığını burdan anlayabilmek mümkün!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    a f s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Saatli Bomba Transferi

Bu tip oyuncular -futbolculuk kaliteleri bir yana- karakter yapılarından ve eski transferlerinden dolayı ileride olabilecek potansiyel problem kaynağı.

Fatih Akyel'in transferine de bu taraftar karşı çıkmıştı Ceyhun transferine de.

Bir iki maç iyi oynar, gol atar, gözümüzü boyar, sevdik zannederiz, önemli bir virajda bir bakarız ki kadro dışı kalmış, üstüne para verip göndermeye çalışıyoruz.

Böyle potansiyel kriz futbolcuları kaldıracak gücümüz kalmadı artık. Transferlerlerde taraftar tepkisini ve camiamızın temel değerlerini hep göz ardı ediyorlar ve acısı çıkıyor. Tam bugün ligin en çok takım gezen futbolcusu Ceyhun haberleri çıkmışken tam isabet!

İnşallah yanılırım. Bu transfere endişelerimden dolayı ve Murat gibi yetenekli genç bir oyuncuyu kaybettiğimiz için çok üzülüyorum.

Madem ısrarla alacaksın Ceyhun Bulunmazhinkumaşı, Murat Ocak niye gidiyor. Yılmaz Erdoğan'ın vizontele filminde Şafak Sezer'in bir sahnede dediği gibi "Madem duvarı yıktın, niye piriketleri kırıyorsun?"

Sinan Akyıldız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

2 milyon doları verip alırız tabi töbe töbe yaaa , ben olsam bi daha arkama bile bakmam değil 2 , 10 milyon verseler yine dönmem Ts ye , celo kenarda yatsın ee nede olsa malatyadan eski topcusu , dünya starımızı mustafa keçeli kalsın sen gencecik 22 yaşındaki adamı yolla hemde sene başında zorla alabildiğin ve

Ali' yi feda ederek aldığın ,

Yazık değilmi Ali'ye , yazık değilmi Murat'a yazık değilmi 6 ay uğruna Trabzonsporumun Trabzon'umun heba edilen paralarına ???

Yazıklar olsun size yönetim yazıklar olsun
    " Biz dalkavuk bir aydınlığın yerine onurlu bir karanlığı seçtik "

Ertan 51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niğde

ceyhun bizim şuanki kadrodaki hangi adamımızın yerinde oynuyor tam olarak arkadaşlar mevkisi tam nere bu gardaşımın.forvetmi, orta sahamı,forvet arkasımı.
    Şike yapanın,şikecileri kollayanın,şikeye şike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasını versin inşallah.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Olgun Cabri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Celo'ya 1 trilyon 100 milyar verip kulübede besliyoruz.
    Tam olarak 1 trilyon 300 milyar!

Nereden
    Asya Diğer

Trabzonspor isterse Ronaldinho'yu alsın ne yazar. Başında böyle ... yönetim bir de aptal hoca olursa ne yazar. Bu takım bu sene küme düşerse ne olacak. Böyle giderse kurtaramaz. Bakın bu hafta Vestel'e kesin yenileceğiz. Sonra son 3 takım arasındayız. Hayvan Ziya acaba o zaman ne yapacak? Kepçe kulaklı İbo gene hakem hatasından mı dem vuracak? Sezon sonu küme düşünce aferdersiniz hala yok üzerimizde oyun var büyü var diyince millet götüyle gülecek. İsterse forumdan atsınlar isterse kafama sıksınlar eğer durumu ben yanlış görüyorsam gelin gizleri çıkartın.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bence devre arasindaki yapabilecekleri eniyi transferi yaptilar hayirli olsun

Recep Çaltepe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı insan51 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ceyhun bizim şuanki kadrodaki hangi adamımızın yerinde oynuyor tam olarak arkadaşlar mevkisi tam nere bu gardaşımın.forvetmi, orta sahamı,forvet arkasımı.
    Benim bildiğim forvet arkası oynuyor ama Ziya onu kesinlike sol kanatta oynatacaktır, sabıkası var çünkü bu konuda.

Bu arada Ziya Doğan demişken, kendisine nasıl açıkladılar acaba durumu? Yoksa "Ceyhun özünde bir önliberodur" falan mı dediler?

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Laz_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

allahimtürkiyenin en yetenekli solunu verdik olacak ismi..1 trilyon alan celoyu neresine sokacak acaba kel ziya yazik ya cok yazik..

Sinan Akyıldız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Thumbs down

Alıntı omerkucuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ßu yönetimi aLkışLayacağım hiç akLıma geLmezdi TurkceLL Süper Lig'in ne yaptığını ßiLen tek futßoLcusunu takıma kazandıraßiLdikLeri için KendiLerini KutLuyorum!
    Ceyhun transferini istemeyen ayrıca yaşından doLayı çatLak sesLer çıkaran arkadaşLar Symek 31 yaşındaydı ve sadece 3 ay top oyanmıştı!!!

Asist KraLLığı : 10 asist Gökdeniz-- 7 asist Ceyhun ikisi de ßizde Hadi Ersen Sıra sende
    szmek Trabzona geldiğinde 27 yada 28 yaşındaydı yanlış hatırlamıyorsam ayrıca szmeke nekadar karşıda olsam szmekle ceyhunu kıyaslamam bile

szmek formunda oldugunda ceyhun gibi 35 tane adamı cebinden çıkarır , zaman gösterecek herşeyi
    " Biz dalkavuk bir aydınlığın yerine onurlu bir karanlığı seçtik "

Ali Özcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya

transfer çok olumlu...takasta verilen adam saçmasapan...f.akyeli ikna edemeyince güçleri Murat a yetti...
    "Ya biz 2010-2011 Şampiyonluk Kupasını alacağız, ya da o bizi"...

Nereden
    İstanbul

yazıklar olsun size yani bi doğruyuda bi yanlışla yapmasanız şaşarım
    ceyhun alındı iyi de murat neden gitti bi mantıklı neden söyleyin yok böyle bi neden celo var musa var keçeli var var oğlu var sevineyim mi üzüleyim mi bilmiyorum murat ocağa yazık oldu diyorum yakında istanbul takımlarından birinde görürsek hiç şaşırmayalım derim ben
    Konu champions tarafından (30.01.2007 Saat 17:25 ) değiştirilmiştir.

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

keşke şu celalettin verilseydi gerçekten ben bu adamı en başından beri takımda istemiyorum zaten hiç bir olumlu katkısı yok takıma
    ama transfer çok güzel hayırlı uğurlu olur inşallah TRABZONSPOR uma üzüldüm bi şey de ziya artık yattara yı ve musampa yı hiç oynatmayacak musampa yı hiç yattara yı da bazan göremiycez

Suha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ceyhunu uzun zamanadır takip ediyorum. kaliyesi tartışılmazs, benim çekincem ceyhun biraz egoları yüksek olan bir oyuncu birde ziya hocanın bu oyuncuyu musampa gibi yattar gibi ilk11 de oynatmaması söz konusu olurmu..**
    beşikdüzü_akkese

Canİlker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzincan

arkadaşalr tabiki celo verilse daha iyi olurdu ama sonuçta murat ocaktada bi numara yok ts için kayıp değil yani. genç olması iyi olacak manasına gelmiyor

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

turkiyenin en iyi ortsaha larindan birisi driblingleri cok harika sutlarida isabetli ceyhun bence cok yararali olacak

Cem Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

AKLIMA ESKİ GÜNLER GELDİ...
    onursal baskanımız yaprdı böyle flaş büyük transferler....
    Fatih tekke+para verir erhan namlıyı alırdı...
    Celaleddin dururken murat ı veren zihniyeti kınıyorum...lanetliyorum...
    allahınızdan bulun diyorum....

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)