Sayfa 17 Toplam 34 Sayfadan BirinciBirinci ... 7 15 16 17 18 19 27 ... SonuncuSonuncu
Toplam 827 adet sonuctan sayfa basi 401 ile 425 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Marlon Rodrigues Xavier (Fluminense'den Kiralık)

Gürkan Asma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Emre Doğan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Son anında bile 1.3 fazla 1.8 ler felan konuşuluyordu. Marlon 300 bin alıyor sanıyordum.480 bin alıyormuş.
    Son ana bıraktın mı öyle oluyor işte onu diyorum. Menejer fazla ücret istiyor, imza parası isteniyor cart curt elinden kayıyor adam. Sene de 10 gol atabilen bir adam 1.3 milyon maaşı hakeder, fazla değildi bu maaş. Ki yanılmıyorsam 750 bin euro kazanıyordu 1.2 - 1.3 e her türlü fit olurdu. Stoper de olsan bek de olsan bu böyle. Takıma maç kazandırıyor adam, bir de hatırlayın çoğunlukla derbi maçlar. Kaç tane forvetimiz oldu o kadar gol atan .

Dawsofield - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

emmanuel mas neden öcüymüş gibi yorumlanıyor anlamıyorum.

bence son derece sağlam bir bekti. fizik olarak bekte olması gereken zindelik ve dayanıklılık vardı mas'ta. ayrıca savunmada çok konsantre ve sağlam duruyordu. beklerden birinin böyle olması çok hoşuma gidiyor.

marlon'a gelirsek, iyi bir yedek olabilir marlon. genel anlamda ortalama bir oyuncu. takımın novak ezberi vardı, şahsına münhasır işler yapıyordu novak onun üstüne gelmesi ekstra sırıtmasına sebep oluyor
    futbol estetiğinin zirvesi kayarak müdahaledir

B.Yiğit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

Marlon Novak'dan daha iyi oyuncu ben söylemiyorum whoscored puan ortalaması söylüyor.

Marlon bu sezon: 6.96
    Novak bu sezon: 6.26
    Novak geçen sezon: 6.88

Puan ile oynamış. Ama bizim çok bilmiş taraftarın gözünü attığı goller boyamış.

Nereden
    Trabzon

Alıntı B.Yiğit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Marlon Novak'dan daha iyi oyuncu ben söylemiyorum whoscored puan ortalaması söylüyor.

Marlon bu sezon: 6.96
    Novak bu sezon: 6.26
    Novak geçen sezon: 6.88

Puan ile oynamış. Ama bizim çok bilmiş taraftarın gözünü attığı goller boyamış.
    Whoscored diyorsa tamamdır abi daha neyi tartışıyoruz, boşuna maçları izlemeyin whoscoreda bakın. Bi ara hüseyin türkmen haftanın 11 ine abone olmuştu, whoscored sağolsun.

Emre Doğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat

Alıntı Gürkan Asma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Whoscored diyorsa tamamdır abi daha neyi tartışıyoruz, boşuna maçları izlemeyin whoscoreda bakın. Bi ara hüseyin türkmen haftanın 11 ine abone olmuştu, whoscored sağolsun.
    Whoscored den daha güvenilir bir kaynak söyle de kişi de olur ona bakalım?

Nereden
    Trabzon

Whoscored den daha güvenilir bir kaynak söyle de kişi de olur ona bakalım?
    Sahada izlediğim adamı whoscored a göre mi yorumlayacağım ? Futboldan anlamıyorsan gider bakarsın, kendini de kandırırsın tabi He bu arada Bilal Başacıkoğlu nu niye gönderdi bunlar ya, 6.52 skoru varmış whoscored da. Harbiden kimse bişey anlamıyor bu futboldan Gerçi whoscored a bakıp bilal övecek birileri de çıkar, şaşırmam
    Konu Gürkan Asma tarafından (15.01.2021 Saat 22:14 ) değiştirilmiştir.

'Enes' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şu an takımın en sempatik oyuncusu kendisi, antrenmanların yeni neşe kaynağı olmuş, bütün oyuncular kendisine bayılıyor. Umarım form tutar ve kalıcı olur, bu tür pozitif adamların başarılı olmasını çok istiyorum. Aşırı yetenekli değil ama Novak da yetenek abidesi değildi zaten.
    ...Senin gücün , karanlığı yırtacak...

Nereden
    Tokat

Sahada izlediğim adamı whoscored a göre mi yorumlayacağım ? Futboldan anlamıyorsan gider bakarsın, kendini de kandırırsın tabi He bu arada Bilal Başacıkoğlu nu niye gönderdi bunlar ya, 6.52 skoru varmış whoscored da. Harbiden kimse bişey anlamıyor bu futboldan Gerçi whoscored a bakıp bilal övecek birileri de çıkar, şaşırmam
    İstatistiklere bakmak futboldan anlamamak mı oldu şimdi

yigits - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Novak ile yapılan kıyastan bağımsız olarak, Marlon bizim için yetersiz bir oyuncu.

Nereden
    Trabzon

İstatistiklere bakmak futboldan anlamamak mı oldu şimdi
    Bitane sitenin verdiği istatistiğe bakıp oyuncunun novak tan iyi olduğunu iddia ediyorsanız evet

Nereden
    Orta Doğu

Novak gol atıp maç kazandırıyor diyen adam 2-3 gün sonra istatistiklere bakıp maç mı değerlendireceğim diyor. şimdi ben bu adamı nasıl ciddiye alayım. Novak 1 attıysa 3 yedirdi. maç izliyormuş bir de, yediğimiz golleri de izliyor muydun? Orta açamayan oyuncudan bek mi olur? Kaç sezon bizde oynadı 1 tane isabetli ortasını hatırlıyor musun savunduğun adamın? çok süper oyuncu olduğu için de gittiği takımın vazgeçilmezi oldu? bu tiple tartışmaya değmez. gol attığı için hayal dünyasında iyi oyuncu olduğunu sabitlemiş.
    Konu B.Yiğit tarafından (16.01.2021 Saat 00:32 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Tokat

Bitane sitenin verdiği istatistiğe bakıp oyuncunun novak tan iyi olduğunu iddia ediyorsanız evet
    Bana göre futbolcular kendisini tanımak için bile istatistiklere bakmalı, Hocalar oyuncularını daha iyi tanımak için farklı araçlardan yararlanmalı, Gözümle gördüğüm yeter mantığı çok gerici bir bakış açısı. Maalesef ülkemizdeki TD lerin %90 nında bu bakış açısı var bu yüzden sende olmasını garipsemeyeceğim.

Nereden
    Trabzon

Novak gol atıp maç kazandırıyor diyen adam 2-3 gün sonra istatistiklere bakıp maç mı değerlendireceğim diyor. Novak 1 attıysa 3 yedirdi. maç izliyormuş yediğimiz gollerde kafanı kuma mı gömüyordun. Orta açamayan oyuncudan bek mi olur. Kaç sezon bizde oynadı 1 tane isabetli ortasını hatırlıyor musun. bu tiple tartışmaya değmez. gol attığı için kafasında iyi oyuncu olduğunu sabitlemiş. bu tipi ciddiye almak hataydı.
    Geri vitesin güzelmiş hayırlı olsun öncelikle. Ona cevap verecektim de yöneticilere havale ettim. Aslında tamamen zaman kaybı sana cevap vermek ancak, yine de son kez yazayım belki bu sefer ne anlattığım anlaşılır.

Birincisi maç değerlendirmiyorum futbolcu değerlendiriyorum Okuduğunu anlayamamanı da anlıyorum sorun değil. Novak sadece savunma anlamında konuşursak bile marlonun kat be kat üzerindedir, savunmada marlonun zıplayamadığı ortamda çıkardığı kafa topları bile marlonun savunmasından büyüktür Karşısında ahmet, mehmet farketmeksizin çalım manyağı oluşunu ve aptal saptal yaptırdığı penaltıları söylemiyorum bile. Birinin arkasında Hüseyin Türkmen - campi ikilisiyle oynarken, Marlon, Edgar - Hugo ikilisiyle oynamasına rağmen yetersiz olan bir oyuncu. Hele işin hücum kısmına gelirsek, futbol cahilliğin daha da belli oluyor. Kenardan bindirip dan-dun orta açan adamın gol atan oyuncudan değerli olduğunu da duydum ya daha gam yemem . Gol futboldaki en değerli şeydir, maç boyunca golü bulmak için çabalar emek sarfedersin. Sana bunu sunan adam değerlidir, içeriye top şişiren değil.

Cevap yazarken üşendim. Boşa zaman harcama hissi hakkaten kötü.

Nereden
    Orta Doğu

Geri vitesin güzelmiş hayırlı olsun öncelikle. Ona cevap verecektim de yöneticilere havale ettim. Aslında tamamen zaman kaybı sana cevap vermek ancak, yine de son kez yazayım belki bu sefer ne anlattığım anlaşılır.

Birincisi maç değerlendirmiyorum futbolcu değerlendiriyorum Okuduğunu anlayamamanı da anlıyorum sorun değil. Novak sadece savunma anlamında konuşursak bile marlonun kat be kat üzerindedir, savunmada marlonun zıplayamadığı ortamda çıkardığı kafa topları bile marlonun savunmasından büyüktür Karşısında ahmet, mehmet farketmeksizin çalım manyağı oluşunu ve aptal saptal yaptırdığı penaltıları söylemiyorum bile. Birinin arkasında Hüseyin Türkmen - campi ikilisiyle oynarken, Marlon, Edgar - Hugo ikilisiyle oynamasına rağmen yetersiz olan bir oyuncu. Hele işin hücum kısmına gelirsek, futbol cahilliğin daha da belli oluyor. Kenardan bindirip dan-dun orta açan adamın gol atan oyuncudan değerli olduğunu da duydum ya daha gam yemem . Gol futboldaki en değerli şeydir, maç boyunca golü bulmak için çabalar emek sarfedersin. Sana bunu sunan adam değerlidir, içeriye top şişiren değil.

Cevap yazarken üşendim. Boşa zaman harcama hissi hakkaten kötü.
    bu cümlenden sonrasını okumadım. tamam sen haklısın devam.

Nereden
    Trabzon

Bana göre futbolcular kendisini tanımak için bile istatistiklere bakmalı, Hocalar oyuncularını daha iyi tanımak için farklı araçlardan yararlanmalı, Gözümle gördüğüm yeter mantığı çok gerici bir bakış açısı. Maalesef ülkemizdeki TD lerin %90 nında bu bakış açısı var bu yüzden sende olmasını garipsemeyeceğim.
    İstatistik gereksiz bişey falan demiyorum, yararlanılmalı tabi ki. Ama eline bitane istatistik alıp bu adam bundan iyi falan demek bence komedi. Topu alıp sağına soluna verdiğinde maç sonunda %99 isabetli pas yapmış olursun, ama bu senin topla ilişkinin iyi olduğunu göstermez. Topu dikine oynamayı düşünen bi oyuncunun da %78 pas isabetini görünce bu adamın topla ilişkisi daha kötüymüş mü diyeceğiz ? . Yukarda iddia edilen şey de bu.

Nereden
    Orta Doğu

İstatistik gereksiz bişey falan demiyorum, yararlanılmalı tabi ki. Ama eline bitane istatistik alıp bu adam bundan iyi falan demek bence komedi. Topu alıp sağına soluna verdiğinde maç sonunda %99 isabetli pas yapmış olursun, ama bu senin topla ilişkinin iyi olduğunu göstermez. Topu dikine oynamayı düşünen bi oyuncunun da %78 pas isabetini görünce bu adamın topla ilişkisi daha kötüymüş mü diyeceğiz ? . Yukarda iddia edilen şey de bu.
    harbiden çattık ya. kim sadece istatistiklere bakarak iyi olduğunu söylüyor. sahadaki oyununa göre de Novak'ın bıraktığı boşlukları girmediği kademeleri görünce de iyi diyorum. Bunu istatistikle de doğruyorum. ANLIYOR MUSUN. Harbiden çattık gece gece. Hayal dünyasında yaşıyorsun resmen. neyse ya daha fazla sinirimi bozmamak için engelliyorum seni.
    Konu B.Yiğit tarafından (16.01.2021 Saat 00:53 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Trabzon

harbiden çattık ya. kim sadece istatistiklere bakarak iyi olduğunu söylüyor. sahadaki oyununa göre de Novak'ın bıraktığı boşlukları girmediği kademeleri görünce de iyi diyorum. Bunu istatistikle de doğruyorum. ANLIYOR MUSUN. Harbiden çattık gece gece. Hayal dünyasında yaşıyorsun resmen.
    Sahada her ikisini izleyip Marlon'un Novak'tan daha iyi olduğunu görüyorsan zaten FUTBOLU Bİ SAL, sana tavsiyemdir yani. Çattık mattık falan diye de saçma sapan konuşma. Önceki değiştiğin yazını da okudum terbiyeni takın.

Nereden
    Kuzey Amerika

Sahada her ikisini izleyip Marlon'un Novak'tan daha iyi olduğunu görüyorsan zaten FUTBOLU Bİ SAL, sana tavsiyemdir yani. Çattık mattık falan diye de saçma sapan konuşma. Önceki değiştiğin yazını da okudum terbiyeni takın.
    Novaktan daha komple bir futbolcu Marlon? Asil bunu goremiyorsan sen izleme. Tum mac ileri geri yapabiliyor, ayagi yerinde, orta acabiliyor, novaktan belki eksigi gol atamiyor.

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bugün yine şutu var

Çağatay96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu arkadas sezon sonu direk yolcu. Bir daha degerlendirme yapmicam. Boyle gol yediren gitsin bandırmada oynasin. Bitmiştir.

Emre Veli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

güvenip yola çıkılacak bir adam asla değil. sezon sonu yollayın gitsin.

Hasan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

70 tane top attı içeri, 1 tane bile işe yarar yok. En iyimser yedek olur.

Nereden
    Trabzon

Yorum yapmayacağım, adamın fan kitlesi var

Nereden
    Kuzey Amerika

Sakami yapiyorsunuz, bi tane kaliteli golcumuz olsa belki 3 asist yapacakti bugun. Cok guzel ortalar acti ve iyi mucadele etti, daha ne istiorsunuz? Wakayeme 1 tane bile top atmadi her kosusnda

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Rakip savunmaya çakılıp, Nwakaeme de ortaya kayınca sol kanat tamamen kendisine kaldı. 14 maçta yapmadığı ortayı tek maçta yaptı ama değerlendiremedik...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)