Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3
Toplam 54 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 54 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2 Dünya Yýldýzý

Emorfo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Metin abi o kadar þey yazdým server gitti yazdýklarýmda güme gitti. Neyse cýmbýz yok cýmbýz yok
    Bazen Sevinç Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

keles76 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    47

sayýn maliye bakaný unakýtan latife olarak babalar gibi satacaðýz demiþti kitleri . Bizim yönetim bu konuda efsane yazýyor herkesi satýyor ve alternatifini bulmadan. bakýn yattara ve hüseyin bugün para etsin birileri onlarý talep etsin yurtdýþýndan onlarýda babalar gibi satarlar. ama gökdenizi satmazlar bu harakiriye girer. Eskiden takýmda en az 5 futbolcu ülke standartlarýnýn çok üstünde olurdu þimdi ne yazýkki sýradanlaþtýk ama bunda taraftarý þuçlu buluyorum bu taraftar deðilmi brezilyadan ayný anda gelen 4 brezilyalýyý yýldýzlar gibi karþýlayan bu taraftar deðilmi jeff ve elleri sýrtýnda M ali yýlmaz tesislerine getiren bu taraftar deðilmi ayman ve risp transferlerinden dolayý ara transferi olumlu bulan bu taraftar deðilmi ceyhun gelsin iyi olur diyen lütfen biz takýmý futbolcu çöplüðüne çevrilmesine bir þey demedik yok haþim senden birþey olmaz yok baþkan git ziya defo gibi slogani ve anlamsýz küfür dolu sözler sarfettik stadý yýktýk ama esasa dair tepki yok kardeþim ben ceyhunu yusufu evanilsonu ne yapayým benim takýmýma yakýþan genç yetenekleri al diyen yok anca slogan anca tarafgirlik baþkan bizden deðil saldýr bu tür hizipler bazýlarýnýn gözünü kör ediyor amaç trabzonsporu ileri götürmekse ilk yapýlacak iþ takýma kaliteli yetenekli gençler katmaktýr ve bunu dillendirmektir.küfür ve sloganla deðil uzlaþarak diyalogla bunu önce çevremize ve arkadaþlarýmýza sonra klube kadar götürmeliyiz bizim tek derdimiz bu kulübü bu bataktan çýkarmaksa bundan baþka yol yok. bu yönetim ve bu hoca kalacaktýr bu böyle görünüyor en azýndan adam gibi genç futbolcu aldýralým ceyhun gibi her yýl baþka takýmda oynamýþ adama 3 milyon euro vermek akýl karýmý bunun gibi takýmdada boþ adamlar var bunlarý uzaklaþtýrýp yerlerine yeni gençler alalým .
    sensiz bir hayat sorunsuz olurdu

Özgür Öztürk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    41

Adamlar iki yýldýz alacaðýz dediler....E sonuç ?

Alýlanlar....
    Macelinho (buna sözüm yok)
    Musampa (uzun süre futbol oynamamýþ)

Satýlan...Fatih Tekke
    Kaçýrýlan Szymkowiak
    Para uðruna satýlan yýldýz Marcelinho (Ticaret uðruna)
    Risp alýndý Stepanovu gönderme aþamasýndalar.
    Son olarakda Musampa nýn menejeri gitmek istediðini bildirmiþ...

Utanmasalar Yattarayýda satacaklar. Aslýnda utanmamazlýktan deðil korkudan satamýyorlar. Bir ortam oluþsa onuda satacaklar.

Buraya üzülerek yazýyorum Yýl sonu ilk yolcu Stepanov.
    "Ben TRABZONSPOR kaptanýyým, baþka kaptanlarýn arkasýnda sahaya çýkmam." Dozer Cemil

akdemir_08_1967 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    46

aðbi baksana bu ziyaya yýldýz deðil ne olursa olsun onuda oynatmazki bu adam ben anlamýyorum kardeþim yattaranýn gunahý ne ne istiyor yattaradan bi o kaldý zaten onuda kaçýrýrsa hedefine ulaþmýþ olur

DÜÞ ARTIK TRABZONSPORUN VE YATTARANIN SIRTINDAN ZÝYAN VE YÖNETÝM ANLAMADINIZMI DAHA KARDEÞÝM SÝZ TRABZONSPORUN SIRTININ KAMBURUSUNUZ.GÝDÝN ARTIK
    erhan-ts

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)