Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 54 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2 Dünya Yýldýzý

Nissan
    Ziyaretçi

o soz ile taraftarin zeka seviyesini olctuler.
    ve baktilarki ortalama cok saf, dahada gitmiyorlar yapistilar oraya.
    dua edinde gokdeniz ile s milan'i da sattiktan sonra gitsinler. bu ikisi kaldi para eden. yattara'yi bizden baskasi oynatmaz birinci ligde
    hee birde Hami vardi dogruya

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Alýntý Nissan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    o soz ile taraftarin zeka seviyesini olctuler.
    ve baktilarki ortalama cok saf, dahada gitmiyorlar yapistilar oraya.
    dua edinde gokdeniz ile s milan'i da sattiktan sonra gitsinler. bu ikisi kaldi para eden. yattara'yi bizden baskasi oynatmaz birinci ligde
    hee birde Hami vardi dogruya

Fener'e verde bak! oynuyormu, oynamýyor mu? görürüz.Daivid bile kral olur orada.Yattara, Kayseri maçýnda oyuna girerken zaten ruh halinden belli ediyor oynamayacaðý.Hatta maçýn 15.dakikasýnda yapýlmaya baþlanan tezahüratlarda suratýný tv ekranlarýndan görünce, adamýn kendiside þaþýyor oynamadýðýna...
    Yahu ilk yarý bu adam sakat en büyük transfer Yattara'nýn iyileþmesi diyen adamlar þimdi onu ilk 11'de oynatamýyorlar.Bu nasýl iþ?
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERÝR!...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Kul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    39

Yattara iyileþsin en büyük transfer o demiþti.

Ziya Doðan kendisiyle çeliþmeye devam ediyor..Hadi Yattara sakatlýktan yeni çýkmýþ 1-2 maç ikinci yarýda oyuna girebilir ama Musampa'yý kenarda bekleterek ne yapmaya çalýþýyor anlamýyorum..

O bahsi geçen 2 dünya yýldýzý alýnsaydý bu Ziya Doðan'ýn bu kafasýyla onlarý da yedek kulübesinde göreceðimden þüphem yok.. Bu saatten sonra o 2 yýldýzý istemiyorum(alýnacaðýna da inanmýyorum) tek istediðim iyi futbol o da bu kafayla imkansýz görünüyor.. Allah sonumuzu hayýr etsin..
    Bmn|Bursa | Trabzonsporlular Birliði

since1967_ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    45

bunlar deðil yýldýz bakkaldan ekmek peynir bile alamazlar. ne yýldýzýymýþ. alsýnlar kel ziyayýda defolup gitsinler yeter kardeþim. sinir sistemimiz bozuldu.
    ÞAMPÝYON OLMAN ÖNEMLÝ DEÐÝL. ÖNEMLÝ OLAN SENÝN BU HAKSIZ ARENADA VERDÝÐÝN ONURLU MÜCADELENDÝR.

Emorfo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Hala akýllanmazdýnýz dimi. Hala yýldýz bekliyorsunuz
    Bize yýldýz futbolcu yaramýyor. Yapýmýza ters, Trabzonspor'un kendi yýldýzýný kendi ortaya çýkaran bir yapýsý var. Bunu bozmayalým. Marcelinho yýldýzdý, hatta Musampa'da yýldýz bir futbolcu, sen takým olamadýktan sonra dünyadaki bütün yýldýzlarý toplasan ne yazar. Trabzonspor'a kaliteli futbolcu lazým, sistem futbolcusu lazým. 2 yýldýzmýþ aman bize uzak Allah'a yakýn olsunlar.
    Konu Emorfo tarafýndan (30.01.2007 Saat 10:28 ) deðiþtirilmiþtir.
    Bazen Sevinç Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

xenit - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Badaloðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Fener'e verde bak! oynuyormu, oynamýyor mu? görürüz.Daivid bile kral olur orada.Yattara, Kayseri maçýnda oyuna girerken zaten ruh halinden belli ediyor oynamayacaðý.Hatta maçýn 15.dakikasýnda yapýlmaya baþlanan tezahüratlarda suratýný tv ekranlarýndan görünce, adamýn kendiside þaþýyor oynamadýðýna...
    Yahu ilk yarý bu adam sakat en büyük transfer Yattara'nýn iyileþmesi diyen adamlar þimdi onu ilk 11'de oynatamýyorlar.Bu nasýl iþ?
    Dikkatini çekerim badaloðlucum Fener dediðimiz takým Beyük ziya hocanýn 3 yýl once oynattýðý sistemi bugün oynatýyomuþ....
    Aaa bak ziya abin kýzar ama... Onun sisteminde kaliteli oyuncular oynayamaz bu futbol denen oyunu...
    .....J U S T W A I T I N G........

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Almanya'da 2 kez yýlýn topçusu olan adamý rezil eden bir teknik adama ve yönetime sahipsin. Ýki yýldýz paklamaz bizi 5 yýldýz alalým dördünü gönderelim bir kalsýn kalabilirse 200 bin dolar kar edelim. Varsýn Trabzon 14. olsun ne yazar. Nasýl olsa gerilimli maç sonrasý bile hiç bir þey olmamýþ gibi restaurantlarda þen kahkahalar yükseliyor. devam böyle devaaamm..
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Þamil Ekinci|Dozer Cemil|Þenol Güneþ|
    Ýki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Oðuuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sivas
    Yaþ
    39

Alýntý Emorfo Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bize yýldýz futbolcu yaramýyor. Yapýmýza ters, Trabzonspor'un kendi yýldýzýný kendi ortaya çýkaran bir yapýsý var. Bunu bozmayalým. Marcelinho yýldýzdý, hatta Musampa'da yýldýz bir futbolcu, sen takým olamadýktan sonra dünyadaki bütün yýldýzlarý toplasan ne yazar. Trabzonspor'a kaliteli futbolcu lazým, sistem futbolcusu lazým. 2 yýldýzmýþ aman bize uzak Allah'a yakýn olsunlar.
    iþte budur yaa, yýldýzmýþ yerin dibine batsýn yýldýzlýðý o topçularýn, arkadaþýn dediði gibi yapýmýza aykýrý bu bizim, ben Trabzonsporda yýldýz istemiyorum Trabzonlu gibi oynayan futbolcu istiyorum.. kendi çýkardýðýmýz yýldýzlara sahip çýkalým,yeter, baþarý için baþka bi þeye gerek yok ...
    yok bir sitemim hayatta hersey kýsmet...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Alýntý xenit Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Dikkatini çekerim badaloðlucum Fener dediðimiz takým Beyük ziya hocanýn 3 yýl once oynattýðý sistemi bugün oynatýyomuþ....
    Aaa bak ziya abin kýzar ama... Onun sisteminde kaliteli oyuncular oynayamaz bu futbol denen oyunu...

Valla Fener'in hocasý ne oynatýrsa oynatsýn, ama bak adam sistem mistem demeden Alex formda olsada olmasada,koþsada koþmasada Fener'de banko oynuyor.Sonucu görüyoruz...Bu sistemi bir tek Laz Ziya'mý biliyor!Oyun sisteminde kaliteli oyuncu olan Yattara'yý oynatamýyor!!!

Valla abartmýyorum bu Yattara, Daivit gibi sýradan bir forveti kral yapar.Trabzon'da hemde kendi sahamýzda yedek soyunmasýna aklým,fikrim almýyor!Sahada bir tane teknik oyuncu yok.Musampa ve Yattara teknik oyuncular,her ana ince bir pas ile forvetimizi golle buluþturabilecek oyuncular.Hatta Musampanýn kendine olan aþýrý güvenine hayraným.Hiç panik yapmýyor,bildiðini yapmaya çalýþýyorAma onlarda yedek,Ersen ya da Umut nasýl gol atacak bu sistemde???Geriden þiþirme toplarýn anlamý; takýmýn kendine güveni yok demektir.Biz küçükken mahallede oynardýk bu tarz futbol...Vur ileri gitsin...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Alýntý jakobieen Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    iþte budur yaa, yýldýzmýþ yerin dibine batsýn yýldýzlýðý o topçularýn, arkadaþýn dediði gibi yapýmýza aykýrý bu bizim, ben Trabzonsporda yýldýz istemiyorum Trabzonlu gibi oynayan futbolcu istiyorum.. kendi çýkardýðýmýz yýldýzlara sahip çýkalým,yeter, baþarý için baþka bi þeye gerek yok ...
    Deðerli arkadaþlarým, ne sizin istediðiniz gibi nede istemediðiniz gibi. Þampiyonluklara bakarsanýz isim vermek istemiyorum mutlak surette öne çýkan bir veya birkaç yýldýz oyuncu görürsünüz. Bu bizim ligimizde de böyle Avrupa'da da. Bu gerçeði gözardý etmek günümüz futboluna ihanettir.

Buradaki kriter, takým oyunuyla harmanlanmýþ, oyunu en olmadýk anlarda bile koparabilecek bir veya birkaç yýldýz oyuncunun olmasýdýr. Yavanlýk sýradanlýk dibe vurmakla kardeþtir.
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Þamil Ekinci|Dozer Cemil|Þenol Güneþ|
    Ýki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

onurkaradeniz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

kayseri maçýnda rakibin çekindiði bi oyuncu varmýydý ilk yarý sizce?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Alýntý onurkaradeniz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    kayseri maçýnda rakibin çekindiði bi oyuncu varmýydý ilk yarý sizce?
    Vardý, ben...Rakibi bilmem ama ben Mehmet Topuz'un ilk yarýda sol tarafý koridor yapmasý; benim çekinmem için yeterlidir.

onurkaradeniz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

evet düþünün yani Ahmet abiden neden çekinsin þimdi kayseri... ne yapabilirki Ahmet abi anlatmak istediðim bu yani abi seni örnek gösterdim ama kusura bakma iyi açýkladýn yani

Ali Özcan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Yaþ
    41

ya bu takýma yýldýz diye gelmeyenler baþarýlý oldu asýl...bakýnýz Step,Yattara,Þota,Arçil,Vugrinec,Cyzio,Szymkowiak vs...Yýldýz diye aldýklarýmýz ise o ya da bu þekilde tutunamadýlar takýmda...bakýnýz Jean Marie Pfaff,Marcelinho,Musampa,Campbell...Yabancý oyuncu alýnmalý ama mutlaka genç yaþta ve henüz kendini ispatlamamýþ,yýldýz potansiyeli olan oyuncular alýnmalý.bu iþ scouting le olur...kurarsýn ekibini daðýtýrsýn tüm dünyaya,özellikle civar ülkelere...izlerler ve alternatifli 10 kiþilik bi liste yapýlýr eleme sonucunda...transfer döneminde de þartlarý uyanlara imza attýrýlýr...burnumuzun dibinde Zelenka vardý...inanýlmaz þekilde kimse ilgilenmedi...saçmasapan yönetiliyoruz...belki niyet halis ama beceri sýfýr....
    "Ya biz 2010-2011 Þampiyonluk Kupasýný alacaðýz, ya da o bizi"...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Arkadaþlar, aslýnda sorun futbolcu ya da yýldýz,mýldýz olayý deðildir.Sorun yönetim'da olan kaos ortamýdýr.Sorun Trabzonspor'un yönetimi olan insanlarýn kendi içlerindeki yönetimsizliðidir.Kendi aralarýnda daha birlik olamamýþlar bu takýma kim gelirse gelsin bu þartlarda baþarýlý olamaz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    AtalaY_BuðrA - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Kendi aralarýnda daha birlik olamamýþlar bu takýma kim gelirse gelsin bu þartlarda baþarýlý olamaz.
    Peki AGa bunlarýn inatlarýnýn sebebi ne (Sorum sana deðil AGa Genel). Ben yapamýyorum diyip çekilmekte bir erdemdir. Yani Göz bebeðimiz gözlerimizin önünde eriyor,bitiyor.
    Her Asker Kýsa Dönem olamaz :)

61 baha - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

Arkadaþlar, aslýnda sorun futbolcu ya da yýldýz,mýldýz olayý deðildir.Sorun yönetim'da olan kaos ortamýdýr.Sorun Trabzonspor'un yönetimi olan insanlarýn kendi içlerindeki yönetimsizliðidir.Kendi aralarýnda daha birlik olamamýþlar bu takýma kim gelirse gelsin bu þartlarda baþarýlý olamaz.
    ABÝCÝM %100 HAKLISIN. tek sorun yönetimde.istifa etmeleri için takýmýn küme düþmesi gerekiyo galiba. yazýk olacak bize.
    korkarým baþýmýza buda gelecek bu gidiþleee......... yazýkkkk
    þehrimiz erkek þehri. aþýk eder herkesi..
    Üzerimden eksilmesin bayraðýmýn gölgesi..

TSknbkTS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    45

benim baþlýðý açmamdaki sebeplerin önemlisi yönetimin tüm kongre üyelerini yemler gibi kandýrýp oylarý toplamasý.daha sonrada koltuða yapýþmasýydý.Eðer bir söz verildiyse tutulmalýydý.Stadsa stad, transferse transfer.Ama görüyorum ki ne kongre üyeleri ne de eski yöneticilerin dünya umrunda deðil neyi bekliyor bu insanlar ligden düþmemizi mi?

Yine yýldýz transferine de eklemek istediðim bir iki sözüm var.Yýldýz her takýmda oynar arkadaþlar.Ama bu iþ oynatana bakar.Ziyan doðana ronaldinho ver ön libero oynatýr yada kulübede oturtturur.

Albayrak ve yandaþlarý toplayýn pýlýnýzý pýrtýnýzý ve defolun artýk...
    Ýþte taraftar budur.

smertkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    52

2 Dünya Yýldýzý,
    Ne kadar ironik bir baþlýk, neler anlatmýyorki.

1.Ýki dünyadada yýldýz olacak birisi(hani yýldýz dediðinde böyle olurya)
    2.Ýki dünyadada yakasýna yapýþacaðýmýz kiþiler
    3.Ýki Ayrý dünyanýn insaný olmak(Yönetim ve Futbol, Yönetim Taraftar)

Belki ilavede yapýlabilir.
    Ayrýntý meselenin ta kendisidir.

kutoz
    Ziyaretçi

Marcelinho daha transfer edilmemiþti. II nci Baþkan ile yaptýðým telefon görüþmesinde; "Yýldýz vaadi verip insanlarýn ilgisini topladýnýz. Ama ortada hiçbirþey yok. Güvenirliðiniz kalmadý. Yarýn siz baþkan adaylýðýna soyunduðunuzda, size kim inanýr" demiþtim. Oda bana, "Ben yýldýz vaadinde bulunmadým ki. Zaten bulunmam da. Ben Stepanov'u transfer ettim. Yýldýz mýydý o zaman ki. Ama þimdi yýldýz" demiþti...

Yani arkadaþlar, sorun Trabzonsporumuzun yönetilememesinden kaynaklanýyor. Plansýz ve programsýz olan bu yönetim kurulu emin olun, Aralýk 2007 ayý içerisinde yapýlacak kongreye, elinde stad maketiyle çýkar ve yine bizim delegenin gözünü boyar...

Ýki yýldýz, bir stadyum uðruna, 40 yýllýk efsane rezil oldu...

Emorfo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Külünkoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Deðerli arkadaþlarým, ne sizin istediðiniz gibi nede istemediðiniz gibi. Þampiyonluklara bakarsanýz isim vermek istemiyorum mutlak surette öne çýkan bir veya birkaç yýldýz oyuncu görürsünüz. Bu bizim ligimizde de böyle Avrupa'da da. Bu gerçeði gözardý etmek günümüz futboluna ihanettir.

Buradaki kriter, takým oyunuyla harmanlanmýþ, oyunu en olmadýk anlarda bile koparabilecek bir veya birkaç yýldýz oyuncunun olmasýdýr. Yavanlýk sýradanlýk dibe vurmakla kardeþtir.
    Bir takým için yýldýz futbolcu tabiki önemlidir. En yakýn geçmiþe dönecek olursak. 96 senesinde þampiyonluðu kaçýran kadroda Þota geldiðinde yýldýz mýydý, Apdullah geldiðinde yýldýz mýydý, Ýstanbul takýmlarýnda beðinilmeyen adam deniyordu Abdullah için, Ogün yýldýz mýydý. Gurbetten gelmiþ genç bir oyuncuydu. Daha da yakýna bakacak olursak fatih hep bir yýldýz adayýydý. Özkan Sümer döneminde tekrar Trabzonspor'a alýnarak gösterdiði peformansla gerçek bir yýldýz oldu. Kýsaca yukarda güzel yazdýn da dünya yýldýzý diye tabir edilen her futbolcuyu almayacaksýn. Bir iskeletin olacak, kadro yapýna uygun isabetli transfer yapacaksýn. Marcelinho 2 sene önce gelse o kadro yapýsýnda harika maçlar çýkarabilirdi. Ama malesef sezon baþýndan hep diyordum yýldýz lazým deðil iþ yapmaz diye, ama yýldýz diye kuduran arkadaþlarýmýz Marcelinho'ya bile yýldýz demediler

Benim için yýldýz futbolcu bir sýrp kasabasýndan gelen eski kulübünde adam gibi para kazanamayan ama Trabzonspor'da harika iþler yapan Stepanov'dur. Mantýk olarak Trabzonspor'un transfer politikasý böyle olmalýdýr. Bunun içinde çok iyi bir futbolcu izleme komiten olacak, teknik heyet uyum içerisinde çalýþacak.
    Bazen Sevinç Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

Nereden
    Ýstanbul

kaliteli futbolcu alacaksýn yýldýz olmasý þart deðil iyi bi takýmýn varsa yani uyum içinde oynayan kaliteli 11 tane futbolcun takým zaten kendi içinde yýldýzlarýný yaratýr bi oyuncu sadece yýldýz olduðu için alýnmaz

zeki gursoy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce
    Yaþ
    49

takým biraz daha iyi olsa puantajda varya diycem bi kaç maç yenilsin olmaz takýmlara yalancýlar takýmý korkudan artýk giderler..
    ama diyemiyorumki..
    maalsef takýmküme potasýnýn olorta içinde..
    düþme potasýndayýz..
    kimse demesinki "ne düþmesi caným Trabzon düþermi?"..
    düþüp düþmemesi önemli deðil, ben bu korkuyu hissettimya gerisinin....
    yýldýz almak kolay basarsýn parayý alýrsýn..ama aldýðýn yýldýz senin geri kafalý hocan tarafýndan oynatýlmazsa ýþýk vermez...söner..olur kocakarý lambasý...
    .... yok, sadece takým deðil; bir yaþam biçimidir Trabzonspor!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Alýntý AtalaY_BuðrA Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Peki AGa bunlarýn inatlarýnýn sebebi ne (Sorum sana deðil AGa Genel). Ben yapamýyorum diyip çekilmekte bir erdemdir. Yani Göz bebeðimiz gözlerimizin önünde eriyor,bitiyor.
    Tribünlerin, Trabzon'da tek bir defa olsun ''YÖNETÝM ÝSTÝFA'' diyememesinin altýndaki neden ne ise; býrakýp gidememelerinin de, tek nedeni odur.Ben yapamýyorum deyip, çekilmek erdemlik ise en büyük erdem sahibi insan Atay Aktuð'dur.Her ne kadar baskýlara boðun eðmiþ olsa da bu büyüklüðü göstermiþti...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Bir takým için yýldýz futbolcu tabiki önemlidir. En yakýn geçmiþe dönecek olursak. 96 senesinde þampiyonluðu kaçýran kadroda Þota geldiðinde yýldýz mýydý, Apdullah geldiðinde yýldýz mýydý, Ýstanbul takýmlarýnda beðinilmeyen adam deniyordu Abdullah için, Ogün yýldýz mýydý. .....
    Faruk kadaþým kadroyu tam hatýrlamýyorsun galiba Ünal'ý ne ettun ? ya Ýslam Çupi'nin defalarca yazýlarýna konu olmuþ Orhan Çýkrýk ? Þota kendi ülkesinde de sevilen yýldýzdý. cýmbýzlama yapacaksanda adaletli yap, hep kendine yontuyorsun olmuyor böyle.
    Trabzonspor √
    Ýki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)