Sayfa 3902 Toplam 4001 Sayfadan BirinciBirinci ... 2902 3402 3802 3852 3892 3900 3901 3902 3903 3904 3912 3952 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100003 adet sonuctan sayfa basi 97,526 ile 97,550 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 15 -

Murathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı Serdar A Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Varan 1/3 - Efecan bu kez geliyor.

varan 2 şampiyonuz.

Nereden
    İstanbul

İyi transfer olur

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Nereden
    İstanbul

Erce, Serkan, Stoper, Trondsen, Mallı, Gervinho, Sarı, Efecan, Djaniny, Koita

Baya iyi kulübe olur. Kimler eklenir kimler çıkar zamanla göreceğiz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Nereden
    Balıkesir

Bazıları hatay gibi ucuza bulup pahaliya satmalıyız falan diyor da biz bu sene şampiyonluk kadrosu kuruyoruz azıcık şunun farkına varın.

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

gelsin yaa gelsin,, almazsak saçmalariz hele su kisitlama misitlamadan sonra

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı gabriel omar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uygun maliyetle gelecek her türlü vasat üstü yerli iyidir. Hem de Efecan gibi sahaya atınca az çok ne oynayabileceğini kestirdiğin yerli oyuncular teknik direktörün elini çok güçlendirir.Bu sezon için potansiyelli genç yerli yerine doğrudan sahaya sürebileceğin deneyimli yerli oyuncular tercih edilmeli.

Efecan olur uygun maliyetliyse Halil olur. Bu şekilde bulabileceğimiz birçok oyuncu vardır diye düşünüyorum. Varsa sol bek ve orta sahaya da böyle bir adam almak gerek.Gerci ben daha net bir defansif orta saha alıp Beratla onu yedeklemeyi daha doğru buluyorum ama hocanın tercihi tabiki önemli olan.

Bu sene sahada harp var.Dizleri dolaşacak adama ihtiyaç yok. Kafasının üzerinden mermi geçmiş tecrübeli savaşçılar gerekli.Tabi yorgun savaşçılar değil dinamik isimler olmalı.
    ''deneyimli yerli oyuncular tercih edilmeli''

bu biryerlerden tanıdık geliyor,nerden olabilir acaba

deneyimli yaşlı yabancı oyuncular

avcı sanırım takımı ful 30+ yaş bir yapıya getirecek,tam bi emekliler takımı,müthiş tempolu güzel oyun çıkar bu mühendislikten, yersen

bu başarı(skor tabelasında) fetişizmi ile yanlış bir teknik direktörün(avcı) elinde türk kulüplerini ekonomik olarak soyuyorlar adeta,bu durumu tüketim kültürü olarak özetleyebiliriz,araştırma,yetiştirme, büyütme, geliştirme, üretim yok,sonra başarılı oldum diye caka satacaklar

geleceği olmayan heyecanı olmayan takımlar yaratıyorlar,maddi manevi bitik oyuncularla,işin kolayı tabi,hazır oyuncu al başarı yakala,

şu kurulan takımın hiçbir hikayesi yok,olmayacakta,sadece skorlara bakacaksın,

oysa ömürler yazıcılar uğurcanlar ekubanlar parmaklar ile bir hikaye oluşturmuştun,bu güzel hikayeyi kısa sürede darmadağın ettiler,ne oyunun izleniyor (avcı nın futbolu)ne de meraka değer bir hikayen var,
    2024-2025 SEZONU FATİH TEKKE YÜKLENİYOR ...

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı prisonbreak2020 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bazıları hatay gibi ucuza bulup pahaliya satmalıyız falan diyor da biz bu sene şampiyonluk kadrosu kuruyoruz azıcık şunun farkına varın.
    tarihimizde ilk defa şampiyonluk kadrosu kuruyoruz,doğru,farkına varmak lazım

yersen

sanırım iho ve muro dönemlerini çabuk unuttuk,transfer döneminde aynı şeyler oldu,transfer şampiyonu oldun sonra,

daha geçen sezon yaz transferinde fb bütün deneyimli oyuncuları doldurdu kadroya,sonuç? hakem itelemesine rağmen fiyasko

olayın daha vahim tarafı bu tarz yaşlı kadrolarla hedefe varsan bile ekonomik olarak belini doğrultamazsın,çünkü artık cl ye doğrudan katılamıyorsun,takım yaşlı ,1 yıl sonra daha da yaşlanacak,sözleşmeleri var,ayrılamıyorsunda,yaşlı oyuncuya bol maaş veriyorsun,emekli olmuş ,emekli ikramiyesi almış,ayrılır mı oyuncu? ayrılmaz,1 yıl sonra faiz ödemesi başlıyor,

soru: iyi yönetilen hangi avrupa takımı bu tarz yaşlı bir kadro mühendisliğine yönelmiş?

bunu yapanlar katar kulüpleri aga

ne mi olacak?

gelecek sezon yaz transferinde burada hunharca genç oyuncu transferi istenecek,

şairinde dediği gibi:

''Her çıkmaz sokağın çıkmaz olduğunu anlamak için sonuna kadar yürümek zorunda bırakıldık.''

2024-2025 SEZONU FATİH TEKKE YÜKLENİYOR ...

muhammed bilgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı jairzinho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sörlot un altayı sahaya gömmesi için ünal karamanıda getirmen lazım aga

yana pas geriye pas tempoyu düşür ,kağnı gibi hücuma çık ile bol gol atamıyorsun hocam
    Buda Ünal karamanı hoca sananlardan ünalsporlu kardeşim

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Trabzonspor’da sampiyonluk için G.Saray’la oynuyoruz. Yenersek sampiyon olacagiz. Yendik ve aksam eglenmeye gittik. Saat on mu ne. Kalecimiz Senol masadan kalkti. “Senol nereye diye bagirdik?” “Yatmam lazim.” dedi. Senol her zaman disiplinli biriydi. [ALİ KEMAL DENİZCİ]

gabriel omar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

avcı sanırım takımı ful 30+ yaş bir yapıya getirecek,tam bi emekliler takımı,müthiş tempolu güzel oyun çıkar bu mühendislikten, yersen

bu başarı(skor tabelasında) fetişizmi ile yanlış bir teknik direktörün(avcı) elinde türk kulüplerini ekonomik olarak soyuyorlar adeta,bu durumu tüketim kültürü olarak özetleyebiliriz,araştırma,yetiştirme, büyütme, geliştirme, üretim yok,sonra başarılı oldum diye caka satacaklar

geleceği olmayan heyecanı olmayan takımlar yaratıyorlar,maddi manevi bitik oyuncularla,işin kolayı tabi,hazır oyuncu al başarı yakala,

oysa ömürler yazıcılar uğurcanlar ekubanlar parmaklar ile bir hikaye oluşturmuştun,bu güzel hikayeyi kısa sürede darmadağın ettiler,ne oyunun izleniyor (avcı nın futbolu)ne de meraka değer bir hikayen var,
    Ben genel bir felsefeden bahsetmiyorum. Sadece şampiyonluk için yola çıkılan bu sezonda tecrübeli isimlere yönelmek gerekir diyorum.Sonrasinda potansiyelli oyunculara yatırım yapmaya devam edebiliriz öncelikle şu şampiyonluk işi nihayete varsın.

Ayrıca şu anki takımımızda dahi Berat ve Ömür gibi yetiştirip yüksek bedellere satabilecegimiz iki genç oyuncumuz var.Bence ilk 11 de 2 isim gayet yeterli.Her sene böyle bir oyuncu satsan kafi.Ajax değilsen her pozisyonda genç yetenek oynatmak gibi bir şansın yok. Ayrıca tecrübesiz gençleri tek başlarına sahaya atmak en azından bu lig için mantıklı değil bana sorarsanız. Ondan sonra her hata yapan genç çöp ilan ediliyor zira sahada onlarin üstünden yük alacak tecrübeli oyuncular yok.

Ayrica niye tecrübeli oyuncular kosmaz ve tembel olurlar diye bir onyarginiz var pek anlamadim. Bir oyuncu tembelse hep tembeldir.Kendine bakmazsa her oyuncu sahada yürür. Ama işine saygısı olan her futbolcu da yaşından bağımsiz gerekli eforu sarf eder ve oyununu oynar.Is doğru oyuncu tipini seçip ona uygun bir oyun oynamak.

Hep hikayeyi gençler üzerinden okuyorsunuz ama o yazılan hikâyede pereiralar,novaklar,sosalar,nwakaemeler, rodallegalar da var. Bugün övgüyle bahsettiğimiz o gençler de tek başlarına zembille inmediler. O yaşlı diye tabir ettiğiniz oyuncuların sahada olmasının verdiği rahatlıkla yetiştiler. Ne zaman takimin kalitesi düştü altyapıdan her çıkan çöp diye nitelendirilmeye başlandı. Niye ?Çünkü normalde rotasyon oyuncusu olup.yavas yavaş pişecek adamlar ne yaptığını bilmeyen bir takımın icinde ilk 11 oyuncusu oldular. Nihayetinde hata yaptılar, yaptıkları hatayı.kapatacak kimse de olmayınca giderek daha çok tepki çektiler ve iyi yaptıkları şeyleri bile doğru yapamaz oldular. Bir sezon önceki Serkan yedekten girip Beşiktaş kanadını kirip geciyordu ama bir sezon sonra taraftarın tepki odağı oldu.Bu tek başına oyuncudan kaynaklanmıyor içinde bulunduğu takımında etkisi var.

Sözün özü başarıyı getirecek oyuncu kimse o gelsin.Basari gelmezse elindeki oyuncu da degerlenmez, para da kazanamazsın.

Doğukan Ş. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

van hoojdonk’un oglu ile ilgili cikan haberler ciddi mi?
    design is my passion

Nereden
    Almanya

açıkcası birer yıllık sözleşmelerle yerli alternatiflerin alınmasına karşı değilim. caner osmanpaşa,ismail köybaşı ve ceyhun tamamlayıcı yedekler olabilirler.
    If you put the federal government in charge of the Sahara Desert, in 5 years there'd be a shortage of sand.
    Milton Friedman

Ceyhun Öncü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Tekke Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lig bitmiş 1 ay geçmeden forum tepeleme dolu, hava 1 milyon, takıma bak ateşşşşş:

Uğurcan(veya Mert/Erce bile olur)

B Peres Hugo Edgar Trondsen

Nwakaeme Berat Bakasetas Hamsik Ömür Gervinho

SÖRLOTH

Taraftar, takım, şehir hepsi hazır
    Futbol 11 kisiyle oynaniyor malesef
    [Trabzon kimliği demek 'Her şeyi ile Trabzonspor'u alırım başımın üstünde taşırım.' anlamına gelmiyor. Kim bu acıyı bizlerle paylaşacak, sahada mücadele verecek, kim gelecek 'Ben buranın en önemli parçasıyım.' diyerek yüreğini ortaya koyacak, onlarla devam edeceğiz.]

Nereden
    Almanya

İstanbul takımları şampiyonluk hikayeleri anlatırken, biz yıllardır bu hikayeler ile uyutuluyoruz işte. Bu hikayeler ile övüneceksek, spor kulübü olmaktan çkalım ozaman. Ne yani, bi 30 yıl daha oyuncu yetiştirip satalım mı? Ne geçiyor Allah aşkına eline? Yüzün mü gülüyor? Elde edilen paralar senin benim cebime mi giriyor sanki.. Bununla mı övünelim? Oysaki şampiyon olsak, yüzümüz güler.. Spor kulübü müyüz, tedarikci miyiz belli değil.. yapmayın! Yıllar sonra yönetimimiz doğru yoldan gidiyor!!
    Konu Cihan Ince tarafından (19.06.2021 Saat 05:04 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Cihan Ince Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İstanbul takımları şampiyonluk hikayeleri anlatırken, biz yıllardır bu hikayeler ile uyutuluyoruz işte. Bu hikayeler ile övüneceksek, spor kulübü olmaktan çkalım ozaman. Ne yani, bi 30 yıl daha oyuncu yetiştirip satalım mı? Ne geçiyor Allah aşkına eline? Yüzün mü gülüyor? Elde edilen paralar senin benim cebime mi giriyor sanki.. Bununla mı övünelim? Oysaki şampiyon olsak, yüzümüz güler.. Spor kulübü müyüz, tedarikci miyiz belli değil.. yapmayın! Yıllar sonra yönetimimiz doğru yoldan gidiyor!!
    yıllarca yetiştirelim, ekonomik dengeyi gözetelim fikrini savundum ama son dönemde uğurcan'a yapılanlar beni delirtti. şike patlak verdiği dönemde bile malum camiadan bu kadar tiksinmemiştim. o zaman yöneticileri yapmış, taraftar ile alakası yok demiştim ama uğurcan olayları gösterdi ki bunların taraftarının da iç dünyası foseptik çukuru gibi. diğer takımların da farkı yok. yapalım transferi, yapalım borcu, bunlara gün yüzü göstermeyelim. sonra bir çaresi bulunur elbet.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Arkadaş tüküreceğim Ünal Hoca'nıza. Benim hocam değil şu anda, basın gidin Göztepe maçı izleyin çok meraklısıysanız.
    Hasbinallah.

Ulan sanki maçları izlemedik.
    Bak tekrar ediyorum, Onazi sakatlandığı andan itibaren, Trabzonspor'un oynadığı maçlardan zevk aldım diyenin 2 tane sebebi olur :
    1- Mazoşisttir, dayak yemek hoşuna gidiyordur.
    2- Burayı Altınordu sanıyordur. Takım halinde hiçbir iş görememesine rağmen bireysel parlamalara kıymet veriyordur.

Dünyanın hiçbir yerinde ben ligin ilk üçünü hedefliyorum diyen bir takım Karaman döneminin futboluna razı gelmez. İç saha dış saha farketmeksizin, her maçında rakip tarafından kendi onsekizi etrafında dövülen, takım boyu 60-70 metreden aşağı hiçbir şartta düşmeyen, alan ve takım savunması konusunda hiçbir şey üretemeyen bir takımı özlemek, buna dair hasret beslemek tekrar ediyorum mazoşizmdir.

Dönemin futbolunu hatırlıyoruz arkadaş. O dönem 10 kişilik hatta 9 kişilik rakiplerin bizi kendi sahamıza hapsedip dakikalarca çıkarmadığını saniye saniye hatırlıyorum.
    Kendi sahamıza hapsolmuşken savunma yapabildik mi? Hani öyle dizilirsin ki pozisyon vermezsin, alanını korursun. Hayır. Pozisyon üstüne pozisyon veriyorduk.
    Arkadaş bunu özlüyorsanız yanlış takıma gönül bağlamışsınız.

Takım vasatlaşırken, ezilirken bireysel parlamalara hasretseniz Altınordu gibi proje takımlarına yönelin.

İzlerken keyif alıyormuş.

Ben keyif falan almadım.
    İlk sene birşey beklemiyorduk, destek verdik.
    İkinci sene daha da kötüye gitmeye başladı yeter dedik hep beraber.

Lig sonuncusu dahil olmak üzere tüm takımların üzerine çullanabildiği, üzerine gelirken hiç çekinmediği, savunmasını Trabzonspor yarı sahasına çıkarırken acaba dahi demediği, ve tüm bunları 1 veya 2 oyuncusu eksikken bile sonunu düşünmeden yapabildiği bir futbola özlem varmış.
    Yeter yahu.
    Allah allah....

Bozuk plak gibi.
    Konu Mehmet Fatih Yavuz tarafından (19.06.2021 Saat 09:46 ) değiştirilmiştir.

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Kimse Sörloth döner bu sefer 50 tane gol atar diye düşünmesin.Sörloth’un hocanın sisteminde atacağı gol sayısı 12-13 sayılarını geçmez.

Tekke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ceyhun Öncü Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Futbol 11 kisiyle oynaniyor malesef
    Heyecandan atlamışız yahu

Beyler SOLBEK için yerli şart o zmn

Uğurcan(veya Mert/Erce bile olur)

B Peres Hugo Edgar YERLİ

Nwakaeme Berat Bakasetas Hamsik Gervinho

SÖRLOTH

3 YERLİ BENCE KALE-SOLBEK-ORTA olmalı, sizce?
    Konu Tekke tarafından (19.06.2021 Saat 09:55 ) değiştirilmiştir.
    Ülke, 3 büyütülmüş ile eski efsane arasında yarışın olduğu ve kayırılanların kazandığı bir arenaydı. Kayrılmadan büyük birşey kazanıldığının tek ıspatı Trabzonspor idi ve yine yaptı, bu çok büyük bir iş, başaranların başarısı dünya çapında bir iş!

Faruk UYSAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

Alıntı ÖmürKaradeniz61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kimse Sörloth döner bu sefer 50 tane gol atar diye düşünmesin.Sörloth’un hocanın sisteminde atacağı gol sayısı 12-13 sayılarını geçmez.
    Sörloth dönsün de atacağı gol adedine sonra bakarız...

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Koita kaç atar sence?
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Faruk UYSAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

* Kaliteli bir sol bek
    * Sörloth
    Puzzle tamamlanır.
    Sonrasında; Halil, Efecan, Ceyhun gibi 2-3 yerli oyuncu ile kadroyu zenginleştirebilirsek bana göre muhteşem bir transfer sezonu geçirmiş oluruz.
    Hiçbir zaman lig öncesi iddialı konuşmadım ama bu sefer ben de istemsiz "dereyi görmeden paçayı sıvayanlar" arasına katılırım...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Sörloth 24 gol attı ligde. 12 tanesini Ünal Karaman ile 12 tanesini Hüseyin Çimşir ile attı.
    Hüseyin Çİmşir döneminde attıklarının çoğunu da pandemi vs. sebebi ile seyircisiz maçlarda attı.
    Başka hikaye arayın arkadaşlar.
    Bayatladı.

Nereden
    İstanbul

bu dandik ligde Sorloth sırf bireysel yeteneğiyle 5-10 arası gol atar. Organize ataklar, duran toplar vs 20'nin üzerine çok rahat çıkar.

B.Yiğit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

Limit olarak 4.5 milyon euro kalmış. Şu ortamda forvet yerine önceliğimiz sol bek olmalı. Çünkü oyuncu satmazsak forvet mevkiinde kullanabileceğiz 2-3 adam olacak. Bunlardan biri satmadan forvet almak anlamasız olur. Ekuban veya Canini satılmadan forvet alınmamalı.
    Konu B.Yiğit tarafından (19.06.2021 Saat 10:22 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sörloth 24 gol attı ligde. 12 tanesini Ünal Karaman ile 12 tanesini Hüseyin Çimşir ile attı.
    Hüseyin Çİmşir döneminde attıklarının çoğunu da pandemi vs. sebebi ile seyircisiz maçlarda attı.
    Başka hikaye arayın arkadaşlar.
    Bayatladı.
    bu arada ben mi yanlış hatırlıyorum acaba herkes şampiyonluğa giderken hocayı gönderdiniz diyor ama Ünal Karaman devre arası ayrılırken biz 3. veya 4. değil miydik? Sonradan 2. devre seri yakalayıp averajla 1. götürdük bir süre e tabi stajer hocayla ile de bir yere kadar takım dağıldı gitti son düzlükte. O sezon devre arası bir hoca getirilse farka boğarak şampiyon olurduk. Ünal Karaman'ı hepimiz seviyoruz ama sürekli destansı bir şekilde öyle takımdık böyle takımdık demenin manası yok, kendisini yakan da Hosseini yerine hüseyin tercihi olmuştur, Avcı Hoca'ya da tavsiyem hüsoyu bir an önce elinden çıkarsın yerine adam almazsa yine en az 4-5 maç yakacak başımızı ve kendi sonunu hazırlar o arkadaşa forma verirse

Nereden
    Trabzon

..................... Mert
    .................... (Erce)

Peres .. Edgar .. Hugo .. Rodriguez
    . (Serkan) .. (XxxX) .... (Faruk)

.......... Berat ........ Hamsik ......
    ....... (Ceyhun) .. (Trondsen) ...

Halil ...... Bakasetas ... Waka
    (Efecan) .. (Abdüş) .. (Gervinho)

................. Sörloth ...............
    .................. (Koita) ...............

Halil ve Efecan birlikte alınamaz. İdeali böyle. Sağ kanadı yerli yapmalı. Abdüş / Halil / Efecan seçenekleri var orası için de. Sol Bek için kaliteden ödün verilmemeli.
    " Ben, bir işte nasıl başarılı olacağımı düşünmem; o işe neler engel olur, diye düşünürüm. Engelleri kaldırdım mı, iş kendi kendine yürür. "
    İnce Zeka --> Sadri Şener --> Yıldırım Demirören
    İnce Zeka --> Ağaoğlu --> Alt Yapı Fetişizmi

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)