Sayfa 3900 Toplam 4001 Sayfadan BirinciBirinci ... 2900 3400 3800 3850 3890 3898 3899 3900 3901 3902 3910 3950 4000 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100003 adet sonuctan sayfa basi 97,476 ile 97,500 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 15 -

Nazim Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunu sağlamak için hızlı ve direk oynaman gerekir. Eğer rakip sahaya yerleşerek oynarsan sörloth kalabalıkta o tip pozisyonlar bulamaz. Sırtı dönük oyunu da sevmiyor zaten. Almanya'da bunu çok yaşadı. Mesela dortmund'ta oynasa çok daha fazla gol atardı.
    Yani bize gelirse başarılı olamaz diyorsun, inş gozgoze gider o zaman.
    No one wins. One side just loses more slowly.

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hans flick in bayerni hunharca hücum edip rakibe çok fazla kontra atak şansı veriyordu

bu sayede tarihin en heyecan veren takımını yarattılar,2020 bayern,bütün kupaları alırken en fazla gol atan takım oldular

bu futbol felsefesinin benzerini yakın dönemde ünal karaman ile yaşadık,34 maç 76 gol,boru değil

hatırlayın taraflı tarafsız herkes trabzonspor maçını izlemek istiyorum diyordu,bu sezon sergen yalçının yarattığı güzel oyunu ünal karamanda yaratmıştı,

insanlar çabuk unutuyor,taç çizgisinin kenarında üçgenler verkaçlar ile hücuma çıkıldığını,yada perera ortalayıp novak ın gol attığını

aynı olay misal göztepede oldu,göztepe kısa sürede bir hücum takımına döndü

halil akbunar kariyer zirvesine ulaştı ve milli takıma seçildi,ünal hocanın elbette bir katkısı oldu,şerif ndiaye 10 gol 2 asist yapmış,çoh enteresan

teknik adamların bir futbol felsefesi vardır,bazıları korkak bazıları cesur dur

serkan asan canini ile verkaç yaptı,önü bomboş idi,ve birden durdu,bu korkak bir teknik adamın oyuncuyu nasıl durdurduğunu gösterir,yerini kaybetme diye beynine girmiştir,
    Konu jairzinho tarafından (18.06.2021 Saat 19:36 ) değiştirilmiştir.
    2024-2025 SEZONU FATİH TEKKE YÜKLENİYOR ...

fanatikdevri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Serdar A Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu 2,5 kat ile suçlama Devlet Bahçeli'nin matematik hesabı gibi olmuş.

Koita Kasımpaşa'da da aynı kontrata oynuyordu burada da aynı kontrata oynayacak. Ekstra olarak senelik 350 bin imza parası var, bu para futbolcu 3 senelik kontratını başarılı biçimde tamamlarsa 1 milyon edecek, ilk sezon sonunda ayrılması durumunda 350 bin ödemiş olacaksın. Futbolcuyla bu anlaşma Şubat(değil Mart imiş) ayında yapılmış. Futbolcuyu aynı dönem bjk ve gs de istiyordu, bjk özellikle istiyordu ve futbolcuyla bile anlaşılmıştı, daha sonra Avcı'nın rolüyle futbolcu Trabzonspor'u tercih etti. Kasımpaşa bu futbolcunun Trabzonspor'a gitmemesi için elinden geleni yaptı. Devre arasında almak istediğimiz santrafor Koita'ydı. Berat, Bakasetas, Koita.

Futbolcu sözleşme yenilemediği için kadro dışı bırakıldı. Bizdeki Mehmet Ekici gibi oldu, kulübü futbolcunun Trabzonspor'a gitmemesi için her şeyi yaptı.

Aytaç Kara Trabzonspor'da 600 bin euro kazanıyordu, Kasımpaşa'da da 600 bin euro kazandı, gs'de de 600 bin euro kazanacak. Kasımpaşa'nın elinde bu futbolcuyla ilgili opsiyon vardı, gs alacağı için futbolcu kolaylık istedi, kulübü de serbest bıraktı.

Şimdiye kadar, bunca yıl nasıl transfer yaptıysak bundan sonra da aynı şekilde transfer yaparız. Gün gelir opsiyonlu kontrat yaptığın oyuncuyu ilk yıl için sadece 60 bin euroya oynatırsın, gün gelir hocanın inandığı bir topçuyu kadrona katmak için gerçerli kontratını aynen vermek zorunda kalırsın...

Sizi tenzih ederim; burada ya da sosyal medyadal bazı arkadaşlarımız şampiyonluk kadrosunu kurmakta olan kulübünün başkanınını yöneticilerini hırsızlıkla suçlayıp, oluşmakta olan atmosferi sadece hissiyatları nedeniyle mahvetmeye çalışıp, 1 ay sonra oluşan kadroyu gördüklerinde nasıl çark edeceklerini burada izleriz. Ama bu taraftar bunlara bu kez prim verecek mi onu bilemem...

*

Bir arkadaş da 7% menajerlik payını sorumuş; bu oran geçtiğimiz yıllarda %10'du. Ondan da önce kim ne tutturabiliyorsa... Bu ülkede menajerlik komisyonlarını açıklayan tek kulübüz. Tahakkuk eden vergilendirme dışında her şey açıkça yazılıyor. Bunlar bizim ülkemizde olmayan işler, isteyene işin o tarafında ne paralar döndüğünü anlatırım. Trabzonspor bu konuda şu an en şeffaf kulüptür.
    Nasıl bir savunma şekli,savunduğu kişi de sigrtadan para koparmak için açık denizde gemilerini batırmakla suçlanan bir sabıkalı.

Söylediklerin de o kadar yalanki,iki şey sorsam cevap veremezsin.

İlk sezon devre arasında alınan transfer yasağının belgesi.
    Avrupa kupalarına katılamamıza sebep olan genel kurulda ellerin havaya kaldırılması borç silme ve UEFA anlaşmasına uygun hale getirilmesi.

Var ya eğer bu iki olaya örnek bir başka kulüpten örnek bul,bu iki örnek gibi dünyada başka bir kulüpte yaşanmayacak rezillik bul,bundan sonra en büyük Ağaoğlu savunucusu olacağım.

İşte bunları bize yaşatan zihniyetin şeffaf olduğunu ve kulübün çıkarını düşündüğünü söylüyor.

Aldığı borç 856 milyon TL, ÜÇ YIL SONRA BORÇ 1 MİLYAR 478 MİLYON TL VE BUNLARIN YANINDA FUTBOLCU SATIŞINDAN ELDE EDİLEN 34 MİLYON EURO OLMASINA RAĞMEN.
    Konu fanatikdevri tarafından (18.06.2021 Saat 19:37 ) değiştirilmiştir.
    FORMANIN ÖNÜNDEKİ ARMAN İÇİN OYNA ARKASINDA YAZAN İSMİ HATIRLAYACAKLARDIR.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Nazim Can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yani bize gelirse başarılı olamaz diyorsun, inş gozgoze gider o zaman.
    Leipzig' de birşeyler kapmistir bizim lige yeter.

Serdar A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı fanatikdevri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Söylediklerin de o kadar yalanki,iki şey sorsam cevap veremezsin.
    Alıntıladığın mesaj içerisinde bir yalan yok, burada kimse adına avukatlık da yapmıyorum. Zannederim sizi ratasız eden son paragraf olmuş. Gerek yok yani, hangi yönetim başa gelse biz 'kulübün' taraftarı olarak desteklemeyi borç biliriz.

Ben Ndoye transferini de destekledim çok. Hatta Suk'u bile destekledim. Bana sarmana gerek yok.
    Konu Serdar A tarafından (18.06.2021 Saat 20:25 ) değiştirilmiştir.

bilgehan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat

Çekyanın sol önde oynayan oyuncusu mükemmel bir oyuncu alabilsek keşke

Nereden
    Rize

Ortalık biraz karıştı Usta’nın yan çarı düşmüş hemen.

Nereden
    İstanbul

Alıntı jönts Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ortalık biraz karıştı Usta’nın yan çarı düşmüş hemen.
    Bu arkadaş olur olmadık yerde Usta ile ilgili uzun uzadıya şeyler yazıp ölümüne savunma yapan üyeydi değil mi? Tamam, şimdi meseleyi anladım.

fanatikdevri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Serdar A Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntıladığın mesaj içerisinde bir yalan yok, burada kimse adına avukatlık da yapmıyorum. Zannederim sizi ratasız eden son paragraf olmuş. Gerek yok yani, hangi yönetim başa gelse biz 'kulübün' taraftarı olarak desteklemeyi borç biliriz.

Ben Ndoye transferini de destekledim çok. Hatta Suk'u bile destekledim. Bana sarmana gerek yok.
    Neyi desteklemek senin bileceğin iş ben sana şeffaf ve kulübün çıkarını düşünen adamın yaptığı iki olayı anlattım bu iki olayı aydınlatacak bir cevabın var mı, kadar karanlık onca şey var,Koita bunlardan biri,Plaza,Diabate,Afobe,Sturigde,Anıl Başaran say say bitmez.

Sadece Newton zararı 3,5milyon tl,bile bile lades hem de.

3 yılda borcu neredeyse iki katına çıkarmışlar,elimizde olan şampiyonluğu vermişler ve siz bu zihniyetten başarı bekliyorsunuz.

Bakın size bir tahminde bulunayım,gelecek yıl sonuçlar kötü gitsin ilk Abdullah Avcı yolcu,sonra bütün başarısızlıklar da ona ciro edilecek ve siz de büyük Ağaoğlu diye alkış tutacaksınız.
    FORMANIN ÖNÜNDEKİ ARMAN İÇİN OYNA ARKASINDA YAZAN İSMİ HATIRLAYACAKLARDIR.

Emre Çömez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Salim Manav @salim manav
    · 2d
    ��Trabzonspor, Saint-Etienne'nin 28 yaşındaki sol beki Miguel Trauco'ya transfer teklifi yaptı.

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı Emre Çömez Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Salim Manav @salimmanav
    · 2d
    ��Trabzonspor, Saint-Etienne'nin 28 yaşındaki sol beki Miguel Trauco'ya transfer teklifi yaptı.
    Ekuban'ı istemiyor muydu bunlar? Versinler 4-5 milyon + Trauco'yu.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Kolasinac olur diye bir his geldi şuan bilmiyorum, öyle bir enerji var havada.

Nereden
    Almanya

Bodo'nun sol beki Bjorkan şimdi tam da bize uyan oyuncu. Mukavelesi az kaldı, 1 tane yabancı genç kontenjanını da dolduruyor. Bunun dışında geçen sezon Barcelona'dan Almeria'ya kiralanan Sergio Akieme de opsiyonlu kiralanabilse iyi olur esasında. İlişkilerimizin belli bir seviyede olduğu Leipzig'ten Luan Candido da kiralansa mantıksız olmaz. Luan çizgiyi oldukça verimli kullanabilir.
    If you put the federal government in charge of the Sahara Desert, in 5 years there'd be a shortage of sand.
    Milton Friedman

yatmaztara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Emre Çömez Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Salim Manav @salimmanav
    · 2d
    Brezilyalılara en benzemeyen Marlon çöpünden sonra Perululara benzemeyen çöp bir bek daha demeyin. Ben izledim. Brezilyalılara en benzemeyen Marlon çöpünden sonra Perululara benzemeyen çöp bir bek daha
    Konu yatmaztara tarafından (18.06.2021 Saat 21:02 ) değiştirilmiştir.
    Başıboş sokak itleri toplanıyor...

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hatay almış.

Nereden
    İstanbul

Alıntı fanatikdevri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Neyi desteklemek senin bileceğin iş ben sana şeffaf ve kulübün çıkarını düşünen adamın yaptığı iki olayı anlattım bu iki olayı aydınlatacak bir cevabın var mı, kadar karanlık onca şey var,Koita bunlardan biri,Plaza,Diabate,Afobe,Sturigde,Anıl Başaran say say bitmez.

Sadece Newton zararı 3,5milyon tl,bile bile lades hem de.

3 yılda borcu neredeyse iki katına çıkarmışlar,elimizde olan şampiyonluğu vermişler ve siz bu zihniyetten başarı bekliyorsunuz.

Bakın size bir tahminde bulunayım,gelecek yıl sonuçlar kötü gitsin ilk Abdullah Avcı yolcu,sonra bütün başarısızlıklar da ona ciro edilecek ve siz de büyük Ağaoğlu diye alkış tutacaksınız.
    Alıntıladığınız ilk mesajı okumadınız galiba.
    Alıntıladığınız mesajda Koita'nın Kasımpaşa'da 1 milyon kazandığı ve bu kontratın bizimle de devam edeceği, transferi öncesinde ve sonrasında yaşananlarla ilgili bildiklerimi yazdım. Yine bu transferle ilgili hırsızlık iddialarının, sezon başında oluşmakta olan atmosferi mahvetmekten başka işe yaramayacağını söyleme ihtiyacı hissettim. Bir de menajerlik komisyonu meseleleri var. Bunlarda bir yalan yok. Konu başlığıyla ilgisiz ya da benim alıntıladığım mesajın kapsamı dışına çıkan bir şey de yok. Ben kimsenin şahsi avukatı da değilim.

Şampiyonluk beklediğim zihniyet ??? Yahu ben Sadri başkandan da İbrahim başkandan da Muharrem başkandan da şampiyonluk bekledim zaten. Bu benim bir taraftar olarak en doğal talebim değil mi? Bir taraftar için bundan daha doğal nasıl bir beklenti olabilir? Her başkanın kamyonla ekonomik idari hatası oldu, şimdi bunları karşılaştıralım? Önümüze baksak? Elbette istemezdik borç iki katına çıksın, ama euro 4,5-5'den 11'e gidiyor; o ara borçların büyük kısmını tl'ye çevirebilmişiz, bir de fena olmayan bir kadromuz var, artan limit ile iyi bir kadro kurabilme imkanı var, geçen sezondan da 10 yıl üstüne gelen iki kupanın verdiği güven var: Hiç mi umudumuz olmamalı... Yapmayın, lütfen.

Burada bana karşı yaptığınız suçlamalar çok incitici ve gereksiz asabiyet ürünü. Bu tonda bir tartışmanın anlamsızlığı dolayısıyla size bunu geri çevirecek değilim. Ama beni birilerinin savunucusu ilan edip ve üzerine hızınızı alamayıp benim hakkımda hayali varsayımlar yapıp kimi alkışlayacağım gibi abuk şeyler yazmak yerine dönüp bir kendinize bakmanızı ve burada nasıl tanındığınızı düşünmenizi isterim.

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kolasinac olur diye bir his geldi şuan bilmiyorum, öyle bir enerji var havada.
    bosnalı oyuncuların türk statüsünde oynama durumu var mı ? bence olması lazım.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

Nereden
    İstanbul

Alıntı Antonio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Niye?

angraf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Antonio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yok öyle bişe

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı angraf Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yok öyle bişe
    olması zaten olanaksız bosna hersek yugoslovya dağıldıktan sonra bağımsızlığını ilan eden bir ülke müslüman olan bir ülke ama türkiye ile uzaktan yakından ilgisi yok heeee dersenizki osmanlı zamanında osmanlı topraklaına aitti o zaman viyana kapılarına kadar olan her ülke vatandaşları türk statüsünde sayılsın.

angraf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı redbul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    olması zaten olanaksız bosna hersek yugoslovya dağıldıktan sonra bağımsızlığını ilan eden bir ülke müslüman olan bir ülke ama türkiye ile uzaktan yakından ilgisi yok heeee dersenizki osmanlı zamanında osmanlı topraklaına aitti o zaman viyana kapılarına kadar olan her ülke vatandaşları türk statüsünde sayılsın.
    aynen
    sırp
    yunan
    boşnak
    bulgar
    roman

hepsini sayalım.
    çözüm burada

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

Costantin bile bu burunla ülkede trabzonda yabancı sayıldığı düşünülürse Boşnak kardeşlerimizde yabanci sayılıyor. Ama kural bir ülke genelinde esnetilmeli.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

bilgehan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat

Alıntı redbul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    avrupa birliği ülkeleri oyuncuları yabancı statüsünde sayılmaz ise rahat ederiz kulüpler birliği TFF ye en aZından bunun için bastırsa daha mantıklı bir çözüm üretilmiş olur…

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı bilgehan83 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    avrupa birliği ülkeleri oyuncuları yabancı statüsünde sayılmaz ise rahat ederiz kulüpler birliği TFF ye en aZından bunun için bastırsa daha mantıklı bir çözüm üretilmiş olur…
    kardeşim güzel bir konuya değinmişsin ama bunlarla uğraşana kadar yabancı hakkını sınırsız yap zaten iyi olan kadroya girer bu iş pasaporta bakmaz kaliteye bakar iyi olan adam uyruğu ne olursa olsun zaten bir şekilde oynar.

Tekke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Talking

Lig bitmiş 1 ay geçmeden forum tepeleme dolu, hava 1 milyon, takıma bak ateşşşşş:

Uğurcan(veya Mert/Erce bile olur)

B Peres Hugo Edgar Trondsen

Nwakaeme Berat Bakasetas Hamsik Ömür Gervinho

SÖRLOTH

Taraftar, takım, şehir hepsi hazır
    Ülke, 3 büyütülmüş ile eski efsane arasında yarışın olduğu ve kayırılanların kazandığı bir arenaydı. Kayrılmadan büyük birşey kazanıldığının tek ıspatı Trabzonspor idi ve yine yaptı, bu çok büyük bir iş, başaranların başarısı dünya çapında bir iş!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 3 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 3 misafir)