Sayfa 2644 Toplam 4001 Sayfadan BirinciBirinci ... 1644 2144 2544 2594 2634 2642 2643 2644 2645 2646 2654 2694 2744 3144 3644 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100003 adet sonuctan sayfa basi 66,076 ile 66,100 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 15 -

Ömer Keskinsoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı muhammed bilgin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Git basketbol izle herşey para değil futbolda tecrübe de önemlidir ...

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yani adam o kadar yazmış, bir mantık çerçevesinde fikirlerini beyan etmiş. Sadece bu cümleyle cevap vermeye nasıl cesaret ediyorsunuz inanılmaz. Karşıdakinin düşüncelerini okuyup, anlayıp en azından ona göre bir cevap verme zahmetine bile girmiyorsunuz. Mesela "git basketbol izle" yazmışsınız. Öncelikle ne alaka. Git U-19, U-21 izle deseniz anlayacağım. "Herşey para değil" demişsiniz. Basketbolda para önemli değil mi yani. Herkes babasının hayrına mı oynuyor basketbolu. Son olarak "futbolda tecrübe önemli" yazmışsınız. Basketbolda 30 yaş üstü oynayamaz kuralı var da biz mi bilmiyoruz? Orada sadece gençler mi oynuyor?! Lütfen yazdıklarımıza biraz dikkat edelim. En azından düşünüp yazan insanlara biraz düşünerek cevap vermeyi çok görmeyelim.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

Alıntı must61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu yıl için ciddi bir beklentin yok. Ligi üst sıralarda bitirip önümüzdeki yıl icin kurulacak iddialı kadronun temellerini atacaksın.

Bu noktada takıma bir 6 numaraya ihtiyacın var.

- Oyuncunun yaşı genç mi?
    - Oyuncunun maliyeti düşük mü?
    - Oyuncu lige aşina mi?

Ben isim ve kariyer olarak Enzo Perez'i tartismiyorum. Gelir katkı sağlar sağlamaz o ayrı bir tartışma konusu.

Anlayamadigim nokta;

- Bu adamın bonservisi elinde desen değil.
    - Bu adam gellecege dönük bı proje desen değil. Seneye emekli olmayacağının garantisi yok.
    - Bu adam gelip tüm hırsını performansını takıma verecek desen son özleşmesini imzalayıp yatisa geçmesi büyük risk.
    - Bu adam Türkiye Ligi'nde oynuyor yarın gelsin devam etsin desen değil kıta değiştirecek.
    - Bu adamın maliyeti düşük desen değil.

Yahu 34 yaşında Arjantin'den bonservis sorunu olan oyuncuyu transfer etme çabasının mantıklı bir izahını yapabilir mi biri bana?

Yakın liglerde, kültürlerde oyuncu mu bitti?
    Tecrübeli isim istiyorsan 28-32 yaş arası oyuncu mu kalmadı?
    İmza parasıyla beraber 1.5 milyon vereceğin oyuncu yok mu Dünya üzerinde?

Ya arkadaş bu işler mantıkla, takım menfaatiyle izah edilebilecek işler değil. Bu işlerden birileri nemalanmiyor diyebilir misiniz?

34 yaşında bonservisli Arjantinli.

Tebrik ediyorum. Çok güzel hikaye.
    Yüzde yüz haklı yorum. Zaten çok tuhaf transfer dedim ben de. Aldığımız adamlari alma şeklimiz de tuhaf buna vitor hugo transferi mesias vs dahil. Güney Amerika sularında bogulmayalim da!
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı must61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben isim ve kariyer olarak Enzo Perez'i tartismiyorum. Gelir katkı sağlar sağlamaz o ayrı bir tartışma konusu.

Anlayamadigim nokta;

- Bu adamın bonservisi elinde desen değil.
    - Bu adam gellecege dönük bı proje desen değil. Seneye emekli olmayacağının garantisi yok.
    - Bu adam gelip tüm hırsını performansını takıma verecek desen son özleşmesini imzalayıp yatisa geçmesi büyük risk.
    - Bu adam Türkiye Ligi'nde oynuyor yarın gelsin devam etsin desen değil kıta değiştirecek.
    - Bu adamın maliyeti düşük desen değil.

Yahu 34 yaşında Arjantin'den bonservis sorunu olan oyuncuyu transfer etme çabasının mantıklı bir izahını yapabilir mi biri bana?

Yakın liglerde, kültürlerde oyuncu mu bitti?
    Tecrübeli isim istiyorsan 28-32 yaş arası oyuncu mu kalmadı?
    İmza parasıyla beraber 1.5 milyon vereceğin oyuncu yok mu Dünya üzerinde?

34 yaşında bonservisli Arjantinli.
    Başlangıçta bonservis sorunu olmadan geleceğini menajeri garanti etmiş. Taraftar tepkisinden dolayı River Plate problem çıkarıyor diyor Hasan ve YES. Transfer sezonu açılır açılmaz imzalasa ben 34 yaşında falan umursamazdım. Herkesin ağzının suyunun aktığı Biglia da 34 yaşında. Problem 8 gün önce biz yeni transferimizi Göztepe maçında oynatıyor olabilirdik ama 3 gün sonra maçımız var birinin gelip gelmeyeceği bile belli değil hala. Bekliyoruz ki bonservis sorunu çözülsün de imzalayalım.

Hoca geldiğinde problemler belliydi zaten listesini vermiştir. Başlangıçtan beri orta sahada ve forvette sıkıntı var. Diabate'yi Bilal'i Plaza'yı kadro dışı bırakalı 50 maç olmuş. En azından bir kanat, bir forvet, bir orta saha alacağın kesin. Transferin açıldığı ilk gün Karagümrük gibi 3 isimle anlaşsak, kadro dışılar gönderilse yönetimin itibarı düzelebilirdi.

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Nereden
    Ankara

Kim ne derse desin transfer döneminde yaşananlar bir sezonun fitilini ateşleyebiliyor. Bu şekilde ölücü davranan yönetim de bence taraftarın heyecanını söndürüyor.

Her ne kadar bu sezon henüz düzgün transfer olmamış olsa da taraftar küsüyor oyuna. Perezi kenara koyunca görüntü transfer olacakmış gibi bile durmuyor. Takıma kambur olan adamlar desen hepsin duruyor yerinde...
    #TRABZONSPOR#

Nereden
    Afrika Diğer

https://ajansspor.com/haber/yusuf-er...onspora-495543

Ajansspor iyice güvenilmez bir kaynak olmaya başladı ama Yusuf Erdoğan'la anlaştığımızı geçmişler son dakika haberi olarak. Yağız Sabuncuoğlu da Yusuf'un Abdullah Hoca ile telefonda görüştüğünü ve Kasımpaşa'nın tutumuna göre transferin biteceğini yazmış. "Bence Trabzonspor'a gidecek" diye eklemiş

trbzonsporlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

akşam pazarından aldığı işe yaramaz topçularla övünen ve bunu canlı yayında göğsünü gere gere anlatan başkana sahibiz.

gençlerbirliği başkanı canlı yayına çıkıp ortaligi karıştirmasa beratıda akşam pazarında hala bekliyor olacaktı bizim başkan.

transferde tek güvencem avcı idi. demekki onu da pek dinlemiyor bizim başkan. oysa öyle dişimize göre 3 maç vardı ki 9 puan alınsa çok şey değişecekti.

ben, gol kaçırma rekoru kıran djanini ve afobe ile bu takımın ilk 3'e girmesinin futbol mucizesi olacağını düşünüyorum.

Nereden
    İstanbul

Rondon ismini nasıl alabileceğimizi anlamadım. Çinde ne kazanıyor bu herif? Hadi orada mutsuz ayrılmak istiyor 1.5 milyona mı imza atacak? Garip şeyler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Dawsofield - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

enzo perez tam yerinde bir hamle. orta sahamızın ihtiyaç duyduğu türden bir oyuncu.
    futbol estetiğinin zirvesi kayarak müdahaledir

Giallorossi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Abdullah Avci - Yusuf görüşmesi olduysa o zaman o iş coktan bitmiştir. Inşallah Yusuf - Hüseyin kafa kafaya takas olur. 1 taşla 2 kuş vurmuş oluruz.

Abdullah Avci istiyorsa alinmali. Abdullah Avci istemiyorsa alinmamali. Cok basit
    .

Francesco
    Totti

Nereden
    İstanbul

avcının oyun sisteminde stoperlerin önünde oynayan oyuncu sık sık geriye gelip stoperlerin arasına giriyor bunu başaksehirde mahmutla iyi yapiyordu ama bizde 90 dkda sıfır top kapma ile oynayan baker ile yapamıyor. muhtemelen enzo perezi bu yüzden ısrarla istiyor hoca.

fakat hocanın oyun planında en onemli şey beklerin hücumdaki katkıları. zaten ön liberoyu geriye çekmesinin nedeni de bu. bekleri adeta kanat oyuncusu gibi kullanıyor. bence avcı hücum gücü yüksek bek oyuncusu da istiyordur (clichy, caicara tarzında)

Nereden
    İstanbul

yusuf erdogan fiziksel olarak kendini gelistirmiş. büyük maclarda performansı rakibi geniş alanda yakaladiklari icin iyi. kapanan takimlara karşı performansı ise kötü. avcı istiyorsa ve bedava ise alınabilir iki tarafıda yedekleyebilir. cok begendigimden degilde alternatif olarak genelde sakat ya da fransada olan sarı yerine bin defa erdoğanı tercih ederim. belki bazi maçlarda bek olarak kullanmayı düşünüyorda olabilir avcı yusufu.

Nereden
    Afrika Diğer

Alıntı BatuhanB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnce ve kibar Sørloth gibi görünen Lars-Jörgen Salvesen, hafta sonu Rosenborg'a da 2 tâne yazmış. Şu adamı lütfen izleyin, "17 maçta 6 kol atan atamtan kolçü mü olur" demeyin.

https://streamable.com/qox5be
    Salvesen kardeşim 30 maçta 10 gol 10 asistle tamamladı sezonu. Beğendiremedik...

Emre Çömez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Mert Küçükoğlu
    @AgnusDei61
    ·
    1d

Transfermarkt ABD Özel

Trabzonspor'un iletişime geçtiği forvet birazdan haber yapılacak.

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Oyuncunun tavrı pazarlık payımızı etkilemez bence.Oyuncuyu satarsın ama güzel pazarlarsın.Uğurun kafası karışık olsa da takımın başında hoca var.Mühim olan güzel paraya satabilmemiz.Hocam sen de ben de biliyoruz ki oyuncunun performansı tavan yapsa da asıl olması gereken paralara veremiyorlar.Bu tarz oyunculara 20 verilmesi zaten gayet doğal hatta az bile.bu konuda hem fikir olduğumuzu düşünüyorum.İdare eder para ama mühim olan gelen parayı ne yaptık... koca bir hiç.... kadro dağıldı falan...Uğurun performansı tavanken satabileceksin o zaman .zaten bu yönetimlerde strateji olsa bu takımı şampiyonlar ligine nasıl sokarım hesabını yapar ve piyasa yaptırırdı takıma.neyse ki biraz piyasa yaptık.ama düzgün paralar almak istiyorsak daha verimli çalışmak zordundalar.Oyuncunun tavrı takımın kadro yapısı ve dağılma süreciyle alakalı.bunun zemimi hazırlayan kim? yönetim.yusufun biz çalışmassak nasıl gelişiriz demesi... haklı da ünal gibi hocayla gelişemezdi tabi.uğurda gitmek istiyorsa yollarsın ama düzgün para ve anlaşma için zemin hazırlarsın.uğurla da bu konuyu konuşursun.tabi uğuru sene sonunda yollamak lazım eğer gidecekse 28-30 gibi rakama satmamız lazım en az.
    Alıntı Onur Akyüz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oyuncunun tavrı da burada etkili oluyor. Mesela Yusuf huzursuzluk çıkarmıştı kampta. Gitmek istediğini her şekilde belli ediyordu. Yine de 20m’a yakın bir para ve Edgar almak fena gelmiyor bana.

Aynı şekilde Uğurcan da net olarak gitmek istiyor bence.

Yusuf’a göre daha olgun biri, gitmek istiyorum diye bir tavır koymuyor ama bu sefer de performansı düşüyor. Haliyle değeri de düşüyor. Elinden top sektirmeyen adam topları sektirmeye, uzaklardan gelen her topu yemeye başlıyor çünkü kafa meşgul oluyor.

Maalesef kendi oyuncumuz için bile onu kulüpte tutup, değerine değer katacak bir ortam hiçbir şekilde oluşturamıyoruz. Geçmişte de böyleydi şimdi de böyle.
    Konu erenslash tarafından (14.01.2021 Saat 02:18 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

Emre Çömez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Emre Çömez Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mert Küçükoğlu
    @AgnusDei61
    ·
    1d

Transfermarkt ABD Özel

Trabzonspor'un iletişime geçtiği forvet birazdan haber yapılacak.
    https://twitter.com/AgnusDei61 ben yatıyorum siz bakarsınız.

Nereden
    Afrika Diğer

Transfermarkt ABD'nin özel haberine göre Toronto'nun genco forveti Ayo Akinola'yı ciddi şekilde isteyen ilk kulüpmüşüz ama piyasasına bakarsak bize düşmez gibi.

https://www.transfermarkt.us/trabzon...ew/news/377794
    Konu BatuhanB tarafından (14.01.2021 Saat 02:30 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Afrika Diğer

Alıntı BatuhanB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Transfermarkt ABD'nin özel haberine göre Toronto'nun genco forveti Ayo Akinola'yı ciddi şekilde isteyen ilk kulüpmüşüz ama piyasasına bakarsak bize düşmez gibi.

https://www.transfermarkt.us/trabzon...ew/news/377794

Boyuna bakınca bizimkilerin "Olursa olur, olmazsa olmaz" düşüncesiyle yaklaştığını düşünmüştüm ama hayli kuvvetli bir arkadaş. Yanına gelen herifi yıkıyor.
    Konu BatuhanB tarafından (14.01.2021 Saat 02:31 ) değiştirilmiştir.

Murathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

transfermarkt kaynaklı bi haberin doğru çıktığını görmedim, heyecanlanmadım.

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı strmcrw Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    rondon çok iyi ama çin liginde 8milyon euro alıyor ve 2022 ye kadar kontratı var. bizim için şuan hayal olur.
    eyvallah kardeşim ben 4-5 milyon arası tahmin ediyordum 8 iyi alıyormuş yalnız çin de mutsuz olduğuna dair haberler basına düştü belki kiralık olarak yoklanabilir ayrıca bu oyuncuyu menajerler de önermiş ama ne kadar doğrudur bilemiyorum.

Emre. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu

Alıntı erenslash Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sorloth u 20 ye vermekte enayilik zaten. hele ki sorlothu 20 ye verip saçma salak bir kadro kurmak daha büyük enayilik.loser diyecek haddi şuradan buluyorum : bakış açısı.bakış açısı problemli.herkes değil ama bir kısmı.bakış açın sıkıntılı.tarla mantığıyla düşünüyorsun sen .eşi benzeri bir olmayan bir oyuncu meselesi başka bir olay adamın ederi 20 üstünde olmalı bizden giderken.sorlothun almanyada yapamama sebeplerinden biri bizim taktik anlayışımız.ama sorloth bence 30 a gitmeliydi bizden .yönetimin beceriksizliği tarla mantığıyla düşünüyorlar çünkü.ağaoğlunun düşünce yapısının senden farkı yok bence .hemen satalım ucuza satalık oyuncuyu hor görüyorsun bence uğuru 10 a verelim iyi para hjakhjkaa hea verelim herkesi sonra babayı alalım..halimizi görmüyor musun? insan biraz ders çıkarır.... 30 a gidecek nesi mi var? uğur t arzı bir kaleci avrupa piyasasında olsa 50 ye giderdi.neyi nesi var?şu soruyu sorman bile bir şeyden anlamadığını gösteriyor.forum şunu okusun cidden iyi güldürdün hocam...tamam futbolcularımızı kelepir tarla diye satalım üzülme sen ucuza gitsinler
    Uğurcan tarzı kaleci Avrupalı olsa, bak benim demeye çalıştığım şeyi kendin dedin zaten. Uğurcan Avrupalı olsa, değil ama. Türk. Yusuf da Alman olsa 45 olurdu. Haaland Fransız olsa ederi ilk başta daha yüksek olurdu.
    Geçen sene sörloth uçup kaçarken Roy Hodgson ama orası Türkiye dedi. Demeye çalıştığın şeyi anlıyorum. Bu oyuncu iyi ederi bu kadar diyorsun, haklı olabilirsin. Türkiye liginin marka değerini gözetmek zorundasın. Şu an İran liginde patlama yapan oyuncunun maksimum ederi bellidir. Bizim Uğurcanı yakıştırdığımız liglerden bizim ligimize bakış ve biçilen eder bellidir. Bu durumu hayatın birçok alanında da geçerli sayacak örnekler sayarım sana. Öyle bi yazmışsın ki sanki beş kuruşa gitse mutlu olcam, hayır ben realiteden bahsediyorum. Büyük bir başarı gelmeden satış işlemine de karşıyım. Ama şu anki konjonktürde 15ten fazla teklif gelmez diyorum.

Envoyé de mon G3221 en utilisant Tapatalk

Trabzonspor Kongre Üyesi

ataullah-ı sani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muş

ABD'de Emenike'nin kuzeni Daryl Dike var. Abdullah Avcı'nın daha çok isteyeceği türden bir forvet. Sene sonuna kadar takip etmek lazım diye düşünüyorum

Nereden
    Afrika Diğer

Plaza'yı Nimes'e yazmışlar. Bu kadar top oynamayan bir adam bu kadar top oynanan liglerde sözleşme bulmayı nasıl başarıyor, hayret.

https://www.extra.ec/noticia/deporte...aza-46789.html

Burak Bıyıklı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Sefer sen ceza yediğin zaman buralar bir hareketleniyor, duyumlar geliyor

Akinola hoşgeldin foruma
    30 Nisan 2022 - Şampiyon TRABZONSPOR
    8.KUŞATMA

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Böyle bir forvet gelsin artık yahu haydiii....
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 4 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 4 misafir)