Sayfa 3951 Toplam 4001 Sayfadan BirinciBirinci ... 2951 3451 3851 3901 3941 3949 3950 3951 3952 3953 3961 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100003 adet sonuctan sayfa basi 98,751 ile 98,775 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 15 -

ccd6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Böyle afobe koita gibi çöplere yılda 15 milyon tl gömüldüğünü görünce insan diyorki yabancı sınırlamasında haklı mı?

keşke yılda 20 milyon tl de altyapıya para gömülse her sene. Mesala koita çöpüne 600 bin euro versek yok kalsın mı diyecekti?

anlamdığım şu büyük takıma gelen adama neden büyük para ödensin? 600 alana 700 ver gelmiyorsa anlaşma.

Cenkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı jönts Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu konuda anlaşamıyoruz hocam seninle.
    Eleştiri mantığından çok uzakta olup yönetimden nefret ettiği için adamların her hareketlerine sayıp söven tiplerden gına gelmesi sebebiyle bu konuda savunmaya geçtiğini dolayısıyla ikna edilebilecek gibi olduğunu düşündüğümden zorluyorum seni.
    Naber?

Nereden
    Rize

Alıntı Cenkhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eleştiri mantığından çok uzakta olup yönetimden nefret ettiği için adamların her hareketlerine sayıp söven tiplerden gına gelmesi sebebiyle bu konuda savunmaya geçtiğini dolayısıyla ikna edilebilecek gibi olduğunu düşündüğümden zorluyorum seni.
    Kısmen doğru fakat ben imza parasını yanlış bulmuyorum. Hatta daha önce de yazdım bu paranın yıllara bölünmesi çok doğru bir hareket.

Ha dersin ki Koita için 1 milyon imza çok, bunu tartışırım fakat maaşa eklemek doğru değil bence. Gervinho ya da Hamsik için çok mu verilen imza paraları?

Nereden
    İstanbul

Alıntı ccd6167 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Böyle afobe koita gibi çöplere yılda 15 milyon tl gömüldüğünü görünce insan diyorki yabancı sınırlamasında haklı mı?

keşke yılda 20 milyon tl de altyapıya para gömülse her sene. Mesala koita çöpüne 600 bin euro versek yok kalsın mı diyecekti?

anlamdığım şu büyük takıma gelen adama neden büyük para ödensin? 600 alana 700 ver gelmiyorsa anlaşma.
    Altyapıya kokopit muamelesi yapmamak lazım. Sırf para yatırdık diye ürün yetiştirmeye uygun ortam oluşmuyor. Trabzon kliği altyağıdaki ortamın profesyonelleştirilmesine izin vermiyor en başta. Ben son 30 yıl içerisinde, genç takımlardan saf yetenek olarak çıkıp da futbolun abecesini öğrenerek gelmiş tek bir futbolcu hatırlamıyorum. Buna Gökdeniz, Yusuf, Abdülkadir vs. herkes dahil. Adamlar gerçek potansiyeline ulaşabilsin diye yıllar harcıyoruz.

Yabancı sınırlaması ile transfer hataları arasında direkt bir ilişki yok. Birine ederinden çok yatırmak sistem değil yöneticilik zaafiyeti. 11 yerli ile oynandığı zaman da bu tür hatalar oluyor. Selçuk İnan, Tarık Çamdal gibi. Sıkıntı şu ki, sınırlama olduğunda yerlinin iyisini parayla alamıyorsunuz fakat yabancının iyisini alabiliyordunuz.
    Naber?

Ertan1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Imkan varsa Mert Müldür alinmasindan yanayim.Iyi oyuncu oldugu belli bana göre.Isimizi de görür.

Hatta almanya dan degil 1-2 sene Avusturya gurbetcilere odaklamak daha iyi olur.Su an ordaki Gurbetciler bana göre 1-2 adim önde tüm Avrupa da olan Gurbetcilerden.
    Konu Ertan1982 tarafından (23.06.2021 Saat 12:34 ) değiştirilmiştir.
    çalışmadan, yorulmadan ve üretmeden, rahat yaşamak isteyen toplumlar; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar." Gazi Mustafa Kemal Atatürk

trbzonsporlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bursadan daha ne olduğu olacagı belli olmayan ve 3 milyon euro istenen oyunculara para verecegime mert müldüre makul seviyede parayı gömmek lazım

Kemal Duru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Fahiş imza paraları verip böylece yıllık maaşı belirlenmiş tavan ücret sınırında tutmak tam bir şark kurnazlığı. Çocuk kandırıyorlar sanki. Kananlar da var görüldüğü gibi. Umarım gerçekten kanmıyorlardır da adamcılık peşindedirler. Ve yine umarım ki bu adamcılığın maddi manevi bir karşılığı vardır, boşuna olmaz bu kadarı.

Bunlara göre iki sene önce Sturridge de yıllık 1,5 milyon euroya geldi. 2 milyon euro imza parası var gerçi ama ne olacak, o zaten kulübün kasasından çıkan bir para değil.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Mert Müldür Tm değeri 9 milyon euro yazıyor ...
    Oynadığı takım büyük bir takım olsa gelişimi için kiralarlar derdim ama, oradan ya daha büyüğüne satılır ya da orada devam eder.

Mert'i almak...
    Keşke de. Mert bu hale gelmeden alacaksın.

Bu kadar kıymetlendikten sonra bize yar etmezler.

trbzonsporlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mert Müldür Tm değeri 9 milyon euro yazıyor ...
    Oynadığı takım büyük bir takım olsa gelişimi için kiralarlar derdim ama, oradan ya daha büyüğüne satılır ya da orada devam eder.

Mert'i almak...
    Keşke de. Mert bu hale gelmeden alacaksın.

Bu kadar kıymetlendikten sonra bize yar etmezler.
    doğrudur hele son mactaki performansından sonra iyice zorlaşmiştır mert transferi yalnız kaan ayhana da tm değeri 6 milyon euro yazıyor ama sosyal medyada 2 milyona serbest kalabilecegi konuşuluyor. bursanın 24 yaşındaki ptt seviyesini geçememis oyuncusuna 3 milyon verecegine merte 2 katını verilmesi görüşündeyim. bizim parmakı ver bursaya pttde xavi gibi gözükür herkese

bizim kaliteli yerli oyunculara inanılmaz derece ihtiyacımız var.
    bu sene neyse seneye 4 yerli 2 sene sonra 5 yerli kurali geliyor ya 2 sene sonra bursa emirhan gibilere 6-7 ister

Sefa Murat Dokuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

Mert Müldür ve Kaan Ayhan’ı almak için 20 m€ lazım.
    Yani hayal
    Ey Türk Gençliği!
    Birinci vazifen, Türk istiklalini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafa etmektir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Alıntı trbzonsporlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    doğrudur hele son mactaki performansından sonra iyice zorlaşmiştır mert transferi yalnız kaan ayhana da tm değeri 6 milyon euro yazıyor ama sosyal medyada 2 milyona serbest kalabilecegi konuşuluyor. bursanın 24 yaşındaki ptt seviyesini geçememis oyuncusuna 3 milyon verecegine merte 2 katını verilmesi görüşündeyim. bizim parmakı ver bursaya pttde xavi gibi gözükür herkese

bizim kaliteli yerli oyunculara inanılmaz derece ihtiyacımız var.
    bu sene neyse seneye 4 yerli 2 sene sonra 5 yerli kurali geliyor ya 2 sene sonra bursa emirhan gibilere 6-7 ister
    O 3 milyon zaten verilmez. Akıl işi değil.

Nereden
    İstanbul

Emirhan Aydoğan, Barış Alper Yılmaz, Nafican,Enis Destan, Gökdeniz Bayraktar.
    Kime el atsak 3 Milyon Euro'dan kapı açıyor.
    Sonra vay efendim biz yetiştirdik, bize para kazandırmadan kaçtılar diye ağlaşırlar.
    Ali Akman, Mustafa Kapı, Ömer Faruk Beyaz...
    Daha niceleri kaçıp gidecek.
    Biz Emirhan ile anlaşmıştık.
    O dönem sözleşmesini tek taraflı fesh etme hakkı da vardı çocuğun.
    Hem biz hem o ilkeli davrandık.
    Şimdi gelinen noktaya bakın.
    Çocuklara da yazık, ilkeli davranan kulüplere de.
    TFF maalesef Türk futboluna her anlamda zarar verecek saçma bir karara imza attı.

Nereden
    İstanbul

Biz döner dolaşır 1-1,5 Milyon Euro'ya Efecan'ı alırız gibime geliyor.
    En hayırlısı da bu.

Nereden
    İstanbul

Alıntı jönts Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kısmen doğru fakat ben imza parasını yanlış bulmuyorum. Hatta daha önce de yazdım bu paranın yıllara bölünmesi çok doğru bir hareket.

Ha dersin ki Koita için 1 milyon imza çok, bunu tartışırım fakat maaşa eklemek doğru değil bence. Gervinho ya da Hamsik için çok mu verilen imza paraları?
    İmza parası konseptine kökten karşı değilim de oyuncunun eline geçen yıllık paranın ederinden çok olmasını büyük tehlike olarak görüyorum. Koita'nın kendisi bile "uUuU yılda 1.5 milyon iyi para abi" diye düşünüyordur, dekonttaki kırılıma takılmıyordur; o sebeple bizim de aynı düzlemde değerlendirme yapmamız lazım. Bu adama 1 milyon teklif etseler ayrılır mı? Hayır, çünkü yılda 1.5 milyon kazanıyor burada. Olası bir patlama durmunda sızlanmanızı umursamaz, sözleşmesi bitene kadar kenarda oturur. E yabancı kısıtlaması da geliyor, nasıl olacak? Yarını düşünmeden, "bu sene garanti şampiyon olacak kadroyu kuruyoruz beyler" siyasetine geri mi döneceğiz? Gelen herkesin bir gün gideceği de göz önünde bulundurulmalı. Nihayetinde, yapılan hamleler birey özelinde değerlendirilmeden önce genel plana oturtulduğunda sürdürülebilir olmalı. Bu yüzden de KAP'ta imza parası görünce "oh iyi bari, para cepte kaldı" diyemiyorum.

Çilek konseptine, Koita gibi transferlere kapı açtığı için karşıyım fakat Gervinho ve Hamsik iyi futbolcular olduğu için verilen paralar beni çok da düşündürmüyor açıkçası. Piyasaları bu zaten. Esmer olanların performansı yaş ile birlikte dramatik olarak düştüğü için ilkinden biraz endişeliyim gerçi. Peres için verilen parayı çok buluyorum mesela. Formayı giyince takımın yıldızı olur belki de, bilemiyorum ama Trabzonspor'un bugün için bir bek oyuncusuna bu kadar yatırım yapması büyük risk almak demek. Öte yandan farklı bir çözüm de bulamadık uzun zamandır; zor karar yani çok da eleştiremiyorum.
    Naber?

Arif Timurcioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Solbek işini yerliden çözersek ilerde inanılmaz bir hücum zenginliği oluyor.
    Trabzonsporlu olmak bir ayrıcalıktır.

Arda' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Konu dışı ama bişey sorucam, bizim kulüp yoğun bakımdaki Mustafa Reşit Akçay ile ilgili neden bi geçmiş olsun paylaşımı vs yapmıyor sosyal medyada bilen var mı? Eriksen ile ilgili paylaşım yapıp MRA ile ilgili paylaşım yapmamak nedir abi? (Eriksen olayına karşı degilim)

Bir de eski oyuncularımızla ilgili hiç paylaşım yapmıyoruz mesela Hami Mandıralı kulübün en çok gol atan oyuncusu yani efsane bu adam ama adamın dogum gününü 1 sezon oynadığı Schalke bile kutluyor sen kutlamıyorsun garip geliyor bana.
    Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hami bir kupa maçına çıktı maç trabzonda o maçta elenmiştik akhisardı rakip heralde muhammet forvet oynuyordu ve hamının saha kenarından verdi taktik kulaklarımla duydum muhammet hadi daaaaaaaa ....

Nereden
    Rize

Alıntı Cenkhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İmza parası konseptine kökten karşı değilim de oyuncunun eline geçen yıllık paranın ederinden çok olmasını büyük tehlike olarak görüyorum. Koita'nın kendisi bile "uUuU yılda 1.5 milyon iyi para abi" diye düşünüyordur, dekonttaki kırılıma takılmıyordur; o sebeple bizim de aynı düzlemde değerlendirme yapmamız lazım. Bu adama 1 milyon teklif etseler ayrılır mı? Hayır, çünkü yılda 1.5 milyon kazanıyor burada. Olası bir patlama durmunda sızlanmanızı umursamaz, sözleşmesi bitene kadar kenarda oturur. E yabancı kısıtlaması da geliyor, nasıl olacak? Yarını düşünmeden, "bu sene garanti şampiyon olacak kadroyu kuruyoruz beyler" siyasetine geri mi döneceğiz? Gelen herkesin bir gün gideceği de göz önünde bulundurulmalı. Nihayetinde, yapılan hamleler birey özelinde değerlendirilmeden önce genel plana oturtulduğunda sürdürülebilir olmalı. Bu yüzden de KAP'ta imza parası görünce "oh iyi bari, para cepte kaldı" diyemiyorum.

Çilek konseptine, Koita gibi transferlere kapı açtığı için karşıyım fakat Gervinho ve Hamsik iyi futbolcular olduğu için verilen paralar beni çok da düşündürmüyor açıkçası. Piyasaları bu zaten. Esmer olanların performansı yaş ile birlikte dramatik olarak düştüğü için ilkinden biraz endişeliyim gerçi. Peres için verilen parayı çok buluyorum mesela. Formayı giyince takımın yıldızı olur belki de, bilemiyorum ama Trabzonspor'un bugün için bir bek oyuncusuna bu kadar yatırım yapması büyük risk almak demek. Öte yandan farklı bir çözüm de bulamadık uzun zamandır; zor karar yani çok da eleştiremiyorum.
    Koita'nın maliyetini ben de fazla buluyorum.

Özellikle serbest oyunculara yönelmemizin de mutlaka bir sebebi vardır. Her şeye rağmen olumsuz senaryolarda bile bakınca tölere edemeyeceğimiz maliyetler değil bunlar. Bu sezon zaten transfer politikamızı değiştirdik, sonu umarım hayrolur.

Sturiidge transferinden bu yana benim mantığım aynı. Mesela Sturridge'in alınmasına karşıydım ama bence maliyeti normaldi. Almayacaksın o zaman, maliyet bu sonuçta. Aşağısı zor. Aynı şey Gervinho, Hamsik, Peres için de geçerli. Almayacaksın, alırsan da oluru bu.

Koita için de devre arası bonservis ve BJK ilgisi haberi doğruysa maliyeti 'aşırı' yüksek değil yine de. Zamlanarak giden sözleşme ise facia.

Nereden
    Rize

Alıntı Arda' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konu dışı ama bişey sorucam, bizim kulüp yoğun bakımdaki Mustafa Reşit Akçay ile ilgili neden bi geçmiş olsun paylaşımı vs yapmıyor sosyal medyada bilen var mı? Eriksen ile ilgili paylaşım yapıp MRA ile ilgili paylaşım yapmamak nedir abi? (Eriksen olayına karşı degilim)

Bir de eski oyuncularımızla ilgili hiç paylaşım yapmıyoruz mesela Hami Mandıralı kulübün en çok gol atan oyuncusu yani efsane bu adam ama adamın dogum gününü 1 sezon oynadığı Schalke bile kutluyor sen kutlamıyorsun garip geliyor bana.
    Dün Covid başlığına yazdım bunu. Üzücü bir durum.

Nereden
    İstanbul

Salih Beşiktaş’la anlaşalı çok oldu.
    Kenan Karaman’ı da aldılar.
    Ama hocaları bu oyunculardan çok Kaan Ayhan’ı istiyor.

Yerli oyuncular için şampiyonlar ligi ve İstanbul çok önemli kozlardır.
    Sende verebilecek tek şey forma garantisi kalıyor.

Berat’ı etkiler bu da Kaan Ayhan’ı etkilemeyebilir.

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

Super ligde oynayan ucuz Türk sol bek işimizi gören yok mu?
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

Cihan_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Kemal Duru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı stichus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yerli oyuncular için şampiyonlar ligi ve İstanbul çok önemli kozlardır.
    Sende verebilecek tek şey forma garantisi kalıyor.
    Sadece o olur mu? Fahiş yıllık ücretlerimiz ne güne duruyor? Salih falan düşünmez mi, "Koita denen PTT topçusuna 1,5 milyon euro veren bana en az 3 milyon çakar" diye. Hee o paranın Koita'ya gittiğinden emin değilse düşünmeyebilir tabii, o ayrı.
    Konu Kemal Duru tarafından (23.06.2021 Saat 14:29 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Trabzon

Alıntı Cihan_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ey gidi dumanpub

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı Bahadır Şimşek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Koita'ya verilen paranın 2/3'ü Salih'e teklif edilse koşa koşa gelirdi bence ve Koita'ya göre Salih UÇAN daha elzemdi takım için.

Bence bu konuda yanlış karar verildi.
    Sorun sadece para olsa çözülürdü, bjk kaç para verebilecek ki bu adama zaten? Adam İstanbul'u istiyor belli ki, takım isminin önemi yok. Eğer öyleyse de, öylesinden bize hayır gelmez. Bize futbol oynamak isteyen adamlar gelmeli.

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

Forvete kimseyi bulamazsak gomisi getirsinler o adam parayla çalışan iyi bir profesyonel. Hala 2 yil oynar. Umarım sorloth gelir. Gomisi daha önce alacaktık sanırım marsilya da iken o şaka miydi bilmiyorum.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)