Sayfa 2400 Toplam 4001 Sayfadan BirinciBirinci ... 1400 1900 2300 2350 2390 2398 2399 2400 2401 2402 2410 2450 2500 2900 3400 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100003 adet sonuctan sayfa basi 59,976 ile 60,000 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 15 -

Erkan A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Renktaslar
    sörloth ocak ayinda bize gelir kiralik , alman takimi biraz paradan kurtarmak ister ayrica sörloth gelmez diyenlere „ sörlothun en yakin arkadasi trondsen ocak subat kadroya girecek daha sörloth bize seve seve gelir trondsen de ikna eder sörlothu..
    yunus malli ye gelince bakiniz sörloth süperligde kraldi almanyada tutunamadi yunus malli mainz 05 takiminda harikalar yaratiyordu sonra bundesligada yillar evel wolfsburg transferi vardi yunus malliye cöp muamelesi yapmayin bundesligada adindan sikca söz ettiren bir oyuncudan sözler etiginizi unutmayin..
    insAllah yunus malli gelir süperligin en iyi on nr kesinlikle olur..unutmayalimki zamaninda karaktersiz ekici bremende kadroya giremiyorken süperligde bizde en iyi ortasaha oyuncusuydu yunus da mehmeten cok daha iyi oyuncudur ..yunus kendini tekrar ispat etmek icin canini disine takacak öyle oynayacaktir bildigim daha 29 veya 30 yasindadir kendisi...
    BiZe HeR yEr TrAbZoN

"Dünyâ'da, menfaat için sevgi gösterisinde bulunan insanlar kadar alçağı yoktur!"

Murathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

schöne veya junuzovic + gregore

Nereden
    Almanya

Alıntı Murathan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yunus Mali ve Fer gelir ben olsam kolay kolay brezilyadan daha topcu almam bunlarin üstüne Clichy ve Sörlothda gelirse bana kalsa ztn kolay kolay mac kaybetmeyiz

KARAGOZLUM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Alıntı ataullah-ı sani Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Marlonu görünce gülesi gelen sadece ben miyim?
    Casper e benziyor hayalet
    chucky ye de benziyor
    Komedi

Nereden
    Hollanda

Alıntı Murathan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Schöne tam isabet olur

Nereden
    Hollanda

Alıntı Sinan.K Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yusuf cok büyük top oynadi bügün bu bamba midir nedir Yusuftaki akil onda olsa 2 tane daha atardi Yusuf insallah böyle devam eder sonraki satisdan kac pay aliyoruz biz ?
    20%

Nereden
    Hollanda

Sorloth leipzig taraftar forumunda ciddi tartisiliyor
    buyuk kazik balon cikti diye
    hatta 3 yil kiraya verilip sonra cok dusun bir bedele turkiyeye satilir diyor birisi
    umarim boyle devam ederde hayalde olsa 1.5 yil devre arasi kiraliz satin
    alma opsiyonu ile fakat bize gelmez buyuk ihtimal
    avrupada oynamak istiyor

Ibrahim Gaygusuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Öndeki elemanların 2 tanesiyle yol ayrılmalı

9 olan ofansif oyuncular 7 ye inmeli, 1i kesinlikle Plaza olur.

Stoperler in 1 tanesi fazla. Ben Campi yi beğeniyorum ama yüksek ihtimal giden o olur. Edgar Le ve Hosseini şimdi gitmez ama sezon sonu kalmazlar.

Victor Hugo bu sezon idare edecek biraz, ona onun ayarında partner ancak seneye bulunur.
    Futbolcularin sirtindan inin artik, bu takim icin ter doken her futbolcu degerlidir
    HEP
    DESTEK TAM DESTEK

Ali İhsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ibrahim Gaygusuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öndeki elemanların 2 tanesiyle yol ayrılmalı

9 olan ofansif oyuncular 7 ye inmeli, 1i kesinlikle Plaza olur.

Stoperler in 1 tanesi fazla. Ben Campi yi beğeniyorum ama yüksek ihtimal giden o olur. Edgar Le ve Hosseini şimdi gitmez ama sezon sonu kalmazlar.

Victor Hugo bu sezon idare edecek biraz, ona onun ayarında partner ancak seneye bulunur.
    Edgar bazen mental sıkıntı yaşayıp maçtan kopmaları haricinde harika donanımı olan bir futbolcu (Sporting ve Barca altyapısı çıkışlı), ayağı da harika. Bence Edgar Vitor ikilisi bizim kemikleşen ikilimiz olmalı. Hosseini'yi hiç beğenmiyorum, Campi de büyük takım stoperi değil. Hüseyin Türkmen ve onla 3. stoper olarak rekabete girecek bir yerli stoper (gelişim durumuna belki Atakan) bu sezon bizi götürür. Devre arası Campi yollanıp Hosseini sezon sonuna kadar tutulabilir.

Plaza her türlü gider devre arası, Diabate'den belki yararlanırız.

Djaniny ve Afobe bizim yükümüzü çekemiyorlar ama bu sezon başka forvet transferi beklemiyorum. Bizim önceliğimiz ortasaha ve solbek. Trondsen en erken mart ayı gibi oynayabilecek duruma geleceği ve yabancı sınırı da olduğu için yerli bir ortasaha bulmamız lazım onbire girebilecek. Seneye ise ilk önceliğimiz ortasahada as lider bir oyuncu alınması (Baker out)
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceğim!

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

lasse schöne ve clichy bize çok şey katar. ikisinin lider özelliği takımın nerede durması gerektiği vs. bir tane de forvet lazım.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

hay1699 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Edgar-Hugo tandemi tutar diyorsak Edgar’ın sözleşme uzatması lazım. Bir seferde planımız olsun.

Haber Editörü Abdülkadir Kılıç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Önümüzdeki sene gelmesi planlanan yabancı sınırını göz etmeksizin yorumlarda bulunmamak gerek. Devre arası yerli oyunculara yönelmek gerek. Sene sonu için de bu doğrultuda transfer planlaması doğru olur. Devre arası için konuşulan Mahmut Tekdemir ismi bana kalırsa son derece doğru bir hamle olur. Ayrıca yıl sonu için Alanyaspor ile sözleşmesi sona erecek olan Salih Uçan mutlaka değerlendirilmeli.

Nereden
    Trabzon

..............Uğurcan.............
    XxxX..XxxX...Hugo..XxxX
    ...........XxxX..XxxX...........
    ..XxxX....Ekuban....Waka
    ...............XxXxX..............

Dört tane ligimiz için A kalite oyuncumuz var.

Bu dört oyuncuya 3 tane daha A kalite + 4 tane de b sınıfı oyuncu katarsak ancak kaliteli bir takım olabiliriz.

B sınıfı : Edgar - Abdüş - JP - Afobe - Djaniny - Baker - Parmak

Mevcut B sınıfı oyuncularımızdan en fazla 3 tanesini kaldırır takım. Ona göre transfer yapılmalı.

Sol bek kesinlikle lazım. Hatta hava hakimiyeti iyi bir sol bek olursa tadından yenmez.

JP - Ömür - Parmak aynı anda sahada olunca fizik kalitemiz ciddi manada düşüyor. JP biraz formdan düştü ve toparlaması zaman alacak.

Bu noktada iki Tane B sınıfı oyuncuyu da bariz defoları varsa yan yana getirmemek lazım. Mesela yan top eksiği olan JP - Edgar ya da Fiziksel dezavantajlı Abdüş - JP ya da Baker Parmak.

A kalite transfer yapacak olsam : Sağ bek - Sol Bek - Orta saha alırım

Tabi futbol anlayışına göre bu değişebilir. Ama çatı itibariyle A ve B sınıfı oyuncuları böyle değerlendirmek lazım.

Sezonun yabancı dağılımı da bu şekilde sağlanmalı.

5 yabancı Defans ( 1 stoper alternatifi )
    3 yabancı Orta Saha ( 1 iki yönlü Orta s. Alt. )
    4 yabancı Ofansif Orta Saha ( 1'i orijinal kanat )
    2 yabancı Santrafor ( Ülkede santrafor yok )
    " Ben, bir işte nasıl başarılı olacağımı düşünmem; o işe neler engel olur, diye düşünürüm. Engelleri kaldırdım mı, iş kendi kendine yürür. "
    İnce Zeka --> Sadri Şener --> Yıldırım Demirören
    İnce Zeka --> Ağaoğlu --> Alt Yapı Fetişizmi

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

@mmert bence b sınıfı bir tane dışında olmamalı.

ilk onbirde eksiğimiz çok bence net kesin ve net iki stoper,bir solbeck,iki ortasaha ve forvet hepsi A sınıfı olmak zorunda ,toplam 6 oyuncu almamız lazım.

iki ortasahadan biri yerli olabilir. okay olabilir yerlilerden biri. gs'ı değil bizi tercih eder. nede olsa bizim topçumuz.

forvet yabancı olmalı.

ama ekstra enes ünalı satın alma opsiyonlu eğer veriyorlarsa kiralayabiliriz. bunun dışında forvet tercihim yabancı yani 2 tane forvet alınmalı bence. biri yerli biri yabancı olacak şekilde.
    Konu erenslash tarafından (23.11.2020 Saat 14:03 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

Nereden
    Trabzon

Alıntı erenslash Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @mmert bence b sınıfı bir tane dışında olmamalı.

ilk onbirde eksiğimiz çok bence net kesin ve net iki stoper,bir solbeck,iki ortasaha ve forvet hepsi A sınıfı olmak zorunda ,toplam 6 oyuncu almamız lazım.
    En muntazamı o. Ancak ne yapabilecek para ne ucuza halledebilecek bir akıl yok kulüpte.
    " Ben, bir işte nasıl başarılı olacağımı düşünmem; o işe neler engel olur, diye düşünürüm. Engelleri kaldırdım mı, iş kendi kendine yürür. "

Nereden
    Güney Amerika

Valla Mert kardeş olmak zorunda. ben ağaoğlunun para yok deme mevzusuna kılım artık. çünkü beyefendileri hangi klube başkan olduklarını farkında değiller. ikincil olarak zaten sosa ve novağı bedavaya elden çıkarıp beş kuruş kazanamadı bu topçulardan.hiç bir başarısı yok bence sorloth ve yusufu ancak sattılar satmak başarı gibi gösteriyor halbu ki kimi kazandırdı altyapıdan takıma? kadroyu dağıttı. almak zorunda 6 tane.zorlayacak şartları beni ilgilendirmiyor.kredisi tükendi novak ve sosa olayından sonra.zaten geçmişteki hoca seçimlerine girmiyorum bile.personeller ve scoutlar düzgün futbolcu getirmiyor bu takıma. takımın içine ettiler zaten takım sorloth ,sosa ve novak varken bile transfer lazım eksiklerimiz var diye bağırıyordu.şu anda durumumuz daha beter.Ağaoğlu bize zaman kaybettirdi.geriledik.avcıyı getirmesi doğru hamle ancak yaptığı transferler leş!yaptığı hamle falan da yok .kredisi bitti.birde hala açıklama yapıyor orada burada.
    Alıntı mmert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    En muntazamı o. Ancak ne yapabilecek para ne ucuza halledebilecek bir akıl yok kulüpte.
    Konu erenslash tarafından (23.11.2020 Saat 14:15 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

Nereden
    Güney Amerika

işimiz zor.abdullah avcıya bırakılması gereken altyapı ve sistem ve hocanın bana bu lazım dediğinde en iyisini almak ve işine karışmamak.para harcarsın ama gidip verdiğin paraları adam gibi topçulara verirsin.dandik bir kadro kurdular. hala birde açıklama yapıyor rezilliğe bak :https://www.youtube.com/watch?v=8tWV...=YunusEmreSel1 güney amerikadan veya afrikadan oyuncu avlansa desek scout sistemine para yatırmıyor.üç beşin hesabını yapıyor aslında bu cimriliği yüzünden dandik bir kadro kurdu bize rezillik nerden baksan... avcı bizi adam eder de bu yönetim ve transfer yatırımıyla zor.düzgün a kalite topçu almadan paraya kıymadan avrupada da ligde de başarı gelmez.eldeki futbolcuları da satamadı sosa ve novak bedavaya gitti hocam.
    Alıntı mmert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Krediye balıklama atlayıp, en son Avrupa gelirimizi de ahmaklığı yüzünden hiç etti.

Bu sene yaptığı ahmaklıklar da ortada. Üstelik az para da harcamadık.

Bonservis : 6 milyon euro
    Flavio + Diabate + Hugo

Maaş : 8 milyon Euro
    Plaza + Djaniny + Afobe + Baker + Flavio + Diabate + Hugo + Marlon

Bu senelik külfet = +14 milyon euro minimum arada çer çöpü saymadan.

Para var ama akıl yok.

Abdullah Avcı bu süreçte bir denge unsuru olabilir. İpleri sadece Avcı'ya bırakmak da aptallık olur.

Ben bu yönetimi Binali Yıldırım'ın başbakanlığına benzetiyorum. Düşük profilli, kullanılabilirliği yüksek. Bunlardan pek bir akıl ortaya koymasını beklemiyorum.
    Konu erenslash tarafından (23.11.2020 Saat 14:39 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Orta sahada fizikli oyuncu lazım bize. Leroy Fer o bakımdan doğru profil.

oksoholu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Bu kadar başka söze gerek var mı
    Eklenen Resimler Eklenen Resimler
    @ okşoholu

Ahmet AYDIN-28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Dün gece Lille'de sonradan oyuna giren 24 numara gibi biri lazım bizim orta sahaya. Orada kadroya giremiyorsa kiralarlar mı acaba yarım sezon
    Emre AYGÜN, Alişen KANDİL, Ergin KELEŞ, Yusuf KURTULUŞ, Ufukhan BAYRAKTAR, Ufuk BAYRAKTAR, Barış MEMİŞ, Kadir KELEŞ, Göksu ALHAS, Hasan Ahmet SARI.......

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı ilelebeTS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Orta sahada fizikli oyuncu lazım bize. Leroy Fer o bakımdan doğru profil.
    Fizikli ama dinamik.

Nereden
    Trabzon

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başka bir dünyada yaşıyorum ben herhalde. Twitterı geçtim bu forumda bile ilk geldiğinde herkes coşmuştu. Plazaya bile rüzgarın oğlu, yisyiri forvet, yeni Sörloth falan dedi millet. Antrenmanlarda bacak kası paylaşıp ligin içinden geçecek dendi/dedim. Afobe'nin ilk golü sonrasında satın alma opsiyonu neden yok diye ağaoğlu istifa etsin diyenler çıktı.

Sörloth gelirken kazma diyenler golleri sıraladıktan sonra kim diyor ya moduna geçmişti, bunda da ovv süper diyenler kim diyor ya bu çöpleri başımıza kral ettiniz diyor bence.
    İyi çıkar kötü çıkar demiyorum. Biri müzmin sakat bir hiçbir büyük lig süzgecinden geçmemiş ve Arap liginden gelen 7 aydır oynamayan oyuncu. Plaza'nın profesyonel maçı bile yok sayılır. Paylaşılan videoları bile kabile ligi takımlarının maçları.

3 tane adam almışsın 3.4 milyon euro maliyeti var ama hepsi bal yapmayan arı. En azından kısa vadede böyle olacak.

Bu futbolculara ov yeah çekenler a haber de izler, twitter'da kekoluk yapar. Ben ortalama altına hitap eden bir değerlendirme yapmadım. Eğer ortalama ve altına hitap eden adamları dikkate alıyorsanız bu sizin sorununuz. Ülkenin genel seviyesi belli. Çoğunluk bu ülkede hiçbir zaman bir şey ortaya koyamadı. Savaştan başka.

Nereden
    İstanbul

Standart Transfer Dosyası - 15 -

Hiç paramız yoksa bile 2 orta saha alınmalı. Ön liberoya alınacak bir adam hem marlonu hem pereirayı rahatlatır. Marcone tarzı biraz daha dinamik, 185 boylarında fizikli ve agresif bir adam lazım oraya. Diğeri ise pas oyununa yatkın, yine fizikli klas bir teknik 8 olmalı. Orta sahamız fiziksel olarak büyük sıkıntı içinde. Edgar-Hugo tandemi önüne alınacak modern bi ön libero takımı inanılmaz rahatlatır ecel terleri dökmeyiz. Bu alınacak ikilinin önünde Ekuban her türlü oynar zaten kadrodan kesecek değiliz. Flavio Parmak Baker falan anca yedek olur.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Konu Halil Alemdar tarafından (23.11.2020 Saat 18:09 ) değiştirilmiştir.

smart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer
    Konu smart tarafından (24.11.2020 Saat 07:58 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Ayhan Akman'in yegeni Ali Akman daha da yetenekliymis.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)