Sayfa 1996 Toplam 4001 Sayfadan BirinciBirinci ... 996 1496 1896 1946 1986 1994 1995 1996 1997 1998 2006 2046 2096 2496 2996 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100003 adet sonuctan sayfa basi 49,876 ile 49,900 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 15 -

mehdiks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

harbiden clicy niye düşünülmez. Trondsen de sakatlandı sonuçta o da orada oynayabiliyordu. marlonu alacağına clicyi bedava alırdın

demekki Marlona epey güveniliyor. Çok izlenmiş campi gibi

Onur Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Başkanın hafta ortası söylemine en çok takılanlardan biriyimdir ama iki transfer dedi biri geldi.

Ben sözünü tutmadı veya yalan söyledi diyemem açıkçası. Stoperde sorun çıkmış olabilir böyle şeyler büyütmeye gerek yok. Yarınki maçı da alırsak biraz rahatlarız ve zaman anlamında elimiz daha güçlü olabilir bunlar transferde önemli şeyler.

Yarın kazanamazsak iş karışır tabi.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

M.Kılıç50 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Enes Başkaya60 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu defans hattı ile ilk 5'e giremeyiz abi dedim ya ligde tutar...

Hocaya lafım yok elindeki malzeme belli...
    Enes Koçum ağır saçmalamışsın!
    O defans hattıyla Sampiyon oluyorduk neredeyse!
    Biz istiyoruz ki, tam olsun net olsun ve seneler sonra gol yeme sorunumuz çözülsün.
    *Kurşunlarla yıkılmazdım, Yıktı beni bu aşk*
    ///Zinédine Yazid Zidane\\\

aksamvakti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı serkanholep Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Son 3 senedir bonservise verdiğimiz paranın 4 katını satarak gelir elde etmişiz.

Oyuncu maaşları 30 milyon eurolardan 15 milyon eurolara geriledi

Ekonomik anlamda gayet başarılı duruyor. Bir de kupa kazandık. Şampiyonluk yarışı da verdik. Böyle bakınca çok çok iyi

İnşallah yeni transferler de iyi çıkar
    Dediklerine katılıyorum ama gelecek ümit vermiyor. Bu yeni transfelerin en fazla 2 tanesi tutar. Umarım Salih, Atakan, Kerem, Canbaz üzerine koyar yoksa yapılan transferlerle biz ligi ilk 5 te bitiremeyiz.
    Çekiç olmaya görsün insanoglu tüm dünyayı civilerden ibaret görür..

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Alıntı Yıldıray Emanet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zaman daralıyor
    Neyi merak ediyorum biliyor musun Yıldıray
    Konu Anıl C tarafından (26.09.2020 Saat 00:13 ) değiştirilmiştir.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ekremdogan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yuzde yuz penaltiydi, ozel hareketlik bir durum olmadi

Yazici'yi bekledik ama giremedi hala dk. 90... Dedikten 1 dk sonra Burak cikti Yazici girdi.
    ayakları yerden kesip omuzları yukarı fırlatma hareketi baya meşhur. iyi döndü ama o hareketi nerde olsa tanırım.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Mert Oğuzlu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Orta sahaya yetenekten yoksun oyuncular koyarsan her sistemde problem cikar, 4-2-3-1 ile ne alakasi var ?

Bu sistemde merkez ikilin cift yonlu, teknik kapasitesi ve oyun zekasi yuksek isimlerden olusmali. Önlerine de skorer 10 numara bulsan sampiyonluk adayi oluyorsun. Avrupa'yi birakin Turkiye'de durum bu.
    Türkiye'de uygulanan 4-2-3-1 sistemi budur. Zaten Avrupa'da 4-2-3-1 diye bir sistem kalmadı. Türkiye'ye bakacak olsak bile yaklaşık son 10 senede Şenol Güneşli bjk hariç neredeyse şampiyon olan takımlar 4-2-3-1 sistemi ile şampiyon olmadı. Fatih Terim'in son şampiyonluğundaki istisna hariç genelde şampiyon olduğu sistem 4-4-2dir. Geçen sene de Okan Buruk 4-4-2nin kaymağını yiyerek şampiyonluğa ulaştı. Ersunun fb ile şampiyon olduğu zamanda ise 4-3-3 taktiğinin ekmeğini sonuna kadar yiyip nisanda şampiyonluğunu ilan etti. Zaten merkez ikilin çift yönlü kapasitesi yüksek isimlerden oluşuyorsa skorer on numaraya bile gerek kalmadan önündeki hücum setindeki adamları yeterince ve hatta fazlasıyla beslerler. Skorer 10 numara olayı da Alex ile beraber tarihin tozlu sayfalarına gitti bana göre.

Onur Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu arada rosenborg’un hocası Türk futbolunun fotoğrafını çok iyi çekmiş ve hatta biraz da dalga geçmiş Alanya maçından önce.

Türk takımlarıyla çok karşılaştım, milli takımda da karşılaştım. Bütün Türk takımları aynı sistemle oynuyorlar ve takımlarındaki yetenekli oyuncularla bir şeyler yapıyorlar dedi. Kendilerinin takım halinde hareket ettiğini ve alanya’yı geçeceklerini düşündüğünü söyledi.

Ve geçti tabi.

Bu üzücü bir şey ama bizim açımızdan da umut verici olabilir. Türkiye’de şu an farklı bir sistem deneyen tek takımız sanırım. Tabi başarılı olacak mıyız göreceğiz.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Nereden
    Samsun

Her mevkiye birer lider lazım

Vitor Hugo-Pereira defanstaki liderlik için yeterli

Orta sahada bu profilde adam yok belki karakter koyarsa Baker olabilir , on numaraya skorer net bir transfer lazım.

Livaja tipinde birini bulabilirsek takımın çehresi değişir.

Orta sahaya kesici de lazım ama hepsini alamayacağımız açık , burada hedef kıymetlendirmesi yapmak lazım.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Onur Akyüz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu arada rosenborg’un hocası Türk futbolunun fotoğrafını çok iyi çekmiş ve hatta biraz da dalga geçmiş Alanya maçından önce.

Türk takımlarıyla çok karşılaştım, milli takımda da karşılaştım. Bütün Türk takımları aynı sistemle oynuyorlar ve takımlarındaki yetenekli oyuncularla bir şeyler yapıyorlar dedi. Kendilerinin takım halinde hareket ettiğini ve alanya’yı geçeceklerini düşündüğünü söyledi.

Ve geçti tabi.

Bu üzücü bir şey ama bizim açımızdan da umut verici olabilir. Türkiye’de şu an farklı bir sistem deneyen tek takımız sanırım. Tabi başarılı olacak mıyız göreceğiz.
    İnşallah gerçekten bunu deneriz ve başarılı oluruz..

Serdar A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Siz Clichy'e sıcak bakıyorsunuz da, o size sıcak bakıyor mu acaba? Başakcity takımı (vekaleten) başkanının bu konuda bir açıklaması da oldu. Oyuncu ülkesine dönmek istediği için serbest kaldı. Yoksa muhtemeldir eski takımı bu futbolcuya yine 2 milyon ayarında bir kontrat verirdi.

Serdar A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bence transfer bütçesini Bodo/Glimt'in defansif oyununu ve savunmadan çıkışlarını yöneten Berg'e harcamalı; stoperi de EPL'den kiralamalı. Eğer Plaza ile ilgili sorun varsa şu an istanbul'da Kutucu'nun menajeriyle bir görüşme yapıp, son olarak bütçe yaratılabiliyorsa adam gibi sol bek, yok kalmıyorsa kiralık ya da serbest oyuncu havuzundan bizi bir sezon idare edebilecek bir oyuncu bakmalı. Bunların paralelinde, Guilherme, Bilal ve Hüseyni ile yollar ayrılabilir.

Yıldıray Emanet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Anil Cevik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Neyi merak ediyorum biliyor musun Yıldıray
    Neyi?

Erkan A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Renktaslar
    burak üc mac oynadi penalti oldu hemen topun basina gecti golünü ati böylede devam eder..
    peki ayni durumu fransada losc takiminda daha uzun zamandir yusuf yazici yapabilirmiydi..
    Losc takimin hocasi yusufa cok sans verdi yusufdan istegi sorumluluk almasiydi bunu yusuf yapamiyor..
    burak olgun yasininda verdigi tecrübeyle diyelim ilk onbirde yerini garantilemis sorumluluk alabiliyor (ben sizlerin abisiyim) diyebiliyor sahada..yusufda böyle bir energi sahada göremedik oynadi oynayali fransada , yusufda bu energiyi sadece instigramda görebiliyorum paylastigi videolarda ve resimlerde..bu arada yusuf bize kiralik gelsede basarili olacagina inanmiyorum..
    Konu Erkan A. tarafından (26.09.2020 Saat 00:32 ) değiştirilmiştir.
    BiZe HeR yEr TrAbZoN

"Dünyâ'da, menfaat için sevgi gösterisinde bulunan insanlar kadar alçağı yoktur!"

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Neyi?
    Acaba sırada hangi ülkenin bayrağını koyacaksın profiline
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Nereden
    İstanbul

Hislerim 1 stoper alıp yabancı transferini kapatacağız diyor. Ne kadar yeterli olur ismi ne olur kadro eksik kalmaz mı orasını zaman gösterecek
    Konu Yıldıray Emanet tarafından (26.09.2020 Saat 00:33 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Acaba sırada hangi ülkenin bayrağını koyacaksın profiline
    Yeni bayrak yarın

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Bu arada sanirim @alper* 'de BMN'yi bıraktı.
    Elazığ'lı.

kayseriliyiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı Bedri Sertkaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yusuf girdi uzatmada yazık

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yusuf'a güvenilmiyor, Lille'de artik sans vermezler.
    Kendi etti kendi buldu diyecek bisey yok.

Envoyé de mon Redmi Note 7 en utilisant Tapatalk
    son basamagi ölüm olan bir merdivendir hayat

halilaziz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hislerim 1 stoper alıp yabancı transferini kapatacağız diyor. Ne kadar yeterli olur ismi ne olur kadro eksik kalmaz mı orasını zaman gösterecek
    UEFA için yeterli bence
    Yeni takım kurduğumuz için 3. Luk bence büyük başarı
    Gs şampiyon olur

Fatih terimle çok dalga geçtim ama şu bir gerçek ki Türkiye'deki en iyi hoca açık ara terimdir
    2010-2011 sezonu şampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksızdır.
    Ahlâksızlara itibar edilmez!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Diabate biraz tipik açık alan siyahi oyuncusu gibi. Kadroyu genişletmek için alındığını düşünüyorum, iki kanatta da kullanabileceğimiz bir oyuncu. Nere eksik varsa Ekuban'ı koyarak ilerleyemezdik zaten. Öne geçtiğimiz maçlarda da faydalı olur fakat o parayı veriyoruz yedek değildir diyenler yanılıyor bence. 1.5 milyon bonservis bizim için önemli olsa da günümüzde EPl, Ligue 1 görmüş genç bir kanat oyuncusu için sıradan bir para.

Maaşı bana da yüksek geldi ama bu yeni vergi düzenlemesinden midir bilmiyorum zaten herkese fazla maaş veriyoruz. Trondsen, Plaza, Flavio da bence çok aldı ama dediğim gibi eğer artık futbolcular kendileri veriyorsa ve 40% vergi varsa o zaman normal olur zaten 600.000 kalıyor adama.

Halil Dervişoğlu yazılıyor o çocuk traş, hiç ilgilenmeye gerek yok zaten bize ilk 11 için bir forvet gerekiyor.

Bodo'dan bu sene bir oyuncu almazsak içimizde kalacak gibi. Hauge ve Zinckernagel yalan olduğuna göre diğer alternatiflere bakabiliriz. Milan'a gol atan Junker için izleyenler iyi diyor eğer forvet için çok para harcamayı düşünmüyorsak alternatif olabilir ama benim izlediğim maçlarda hep Boniface oynuyordu; Junker sakat mıydı bilmiyorum. Sol bekleri de Marlon'dan net daha iyi geliyor bana.

Orta saha için ses kesildi Marcone, Gregore hepsi yalan oldu gibi. Muhtemelen ismini 1 gün önce duyacağımız bir adam gelecek. Stoper transferi için zaten bir şey yazmaya gerek yok yıllardır arıyoruz yılan hikayesine döndü artık.

Nereden
    İstanbul

Bu arada sanirim @alper*'de BMN'yi bıraktı.
    Güzel şeyler de oluyor.

Nereden
    İstanbul

Sert ama teknik bi orta saha şart. Mevcut orta saha yine helva gibi dağılmaya müsait. 1 stoper 1 orta saha gelse ona da razıyım. Bana göre 2 orta saha 2 stoper lazım ama imkansız sanırım bu.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Sörloth...............Afobe
    Sosa..................Baker
    Novak................Marlon
    Ndiaye...............Flavio
    Mikel.................????
    Sturridge...........Plaza
    Guilherme.........Diabate
    Doğan...............??? ( Trondsen )
    Da costa...........????( Hugo )

Durum bu şimdilik. Hugo, gregore , livaja tarzi birşey yapsak, bir iki tane de yerli serpiştirsek solbek ve forvete mesela, geçen seneyi yakalama şansimiz olur.

Santrafor ve solbek konusunda çok büyük kitlik var. Bu kadar az türk oyuncuyla nasil sinirlama gelecek acaba ?

aksamvakti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Erkan A. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Renktaslar
    burak üc mac oynadi penalti oldu hemen topun basina gecti golünü ati böylede devam eder..
    peki ayni durumu fransada losc takiminda daha uzun zamandir yusuf yazici yapabilirmiydi..
    Losc takimin hocasi yusufa cok sans verdi yusufdan istegi sorumluluk almasiydi bunu yusuf yapamiyor..
    burak olgun yasininda verdigi tecrübeyle diyelim ilk onbirde yerini garantilemis sorumluluk alabiliyor (ben sizlerin abisiyim) diyebiliyor sahada..yusufda böyle bir energi sahada göremedik oynadi oynayali fransada , yusufda bu energiyi sadece instigramda görebiliyorum paylastigi videolarda ve resimlerde..bu arada yusuf bize kiralik gelsede basarili olacagina inanmiyorum..
    Geçen sene bamba ve yanındaki elamanlar yusufa pas atmıyordu sesi çıkmıyordu çocuğun. Bugün bir pozisyonda bamba burak'a top atmadı burak hemen fırçayı kaydı.
    Çekiç olmaya görsün insanoglu tüm dünyayı civilerden ibaret görür..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)