Sayfa 2664 Toplam 4001 Sayfadan BirinciBirinci ... 1664 2164 2564 2614 2654 2662 2663 2664 2665 2666 2674 2714 2764 3164 3664 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100003 adet sonuctan sayfa basi 66,576 ile 66,600 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 15 -

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

Costa aynı sturridge gibi olur ama mandzukice hayır demem. Fizikli güçlü adam hatta skodaya bile taviz. Rondon ütopya...
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

Emre Çömez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

�������� @EMIR rk61
    ·
    21sn
    Yunus Emre Sel'e göre Enzo Perez Brezilya ve Portekiz'den gelen teklifleri Trabzonspor'a söz verdiği için reddetmiş.

askaroglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Campi iyi topçu hurma isi biliyor
    TRABZONUM TARİFİ ZOR BİR AŞK BU GELMEYECEK HİÇBİRZAMAN BU BÜYÜK SEVDANIN SONU.ANLATILMAZ BİR SEVGİ BU DELİ GİBİ SEVİYORUZ TRABZONUUUU

Nereden
    Almanya

Alıntı askaroglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Campi iyi topçu hurma isi biliyor
    Karagümrük icin evet Trabzonspor icin hayir

askaroglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Sinan.K Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Karagümrük icin evet Trabzonspor icin hayir
    Daha iyi gelene kadar bizim için de iyidi bakalim neleri gelecek ondan sonra
    TRABZONUM TARİFİ ZOR BİR AŞK BU GELMEYECEK HİÇBİRZAMAN BU BÜYÜK SEVDANIN SONU.ANLATILMAZ BİR SEVGİ BU DELİ GİBİ SEVİYORUZ TRABZONUUUU

B.Yiğit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

Campi iyi bir stoper. Ama biraz ağır olduğu için şampiyonluk hedefleyen takımın stoperi olmamalı. Orta sıra takımlarında kesinlikle iş yapar ama.

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Ya campi gitti beyler ne campi'si daha hadi bakalım duyum verin duyum. 10 geliyor mu, sağ kanat geliyor mu?
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Nereden
    Almanya

Alıntı Enaldo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya campi gitti beyler ne campi'si daha hadi bakalım duyum verin duyum. 10 geliyor mu, sağ kanat geliyor mu?
    geliyo geliyo bekle sen

Trabzonspor Kongre Üyesi

ataullah-ı sani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muş

Campi iyi diyenler alınmasın ama onların kafasındaki Trabzonsporla bizim kafamızdaki Trabzonspor aynı değil.
    Bunlara Marlon iyi diyenler, Serkan yeter diyenler, Yusuf Erdoğan dönsün diyenler de dahil.

smart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı ataullah-ı sani Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    onların kafasındaki Trabzonsporla bizim kafamızdaki Trabzonspor aynı değil..
    Bu camianın en büyük sorunlarından biri bu

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Campi iyi diyenler alınmasın ama onların kafasındaki Trabzonsporla bizim kafamızdaki Trabzonspor aynı değil.
    Bunlara Marlon iyi diyenler, Serkan yeter diyenler, Yusuf Erdoğan dönsün diyenler de dahil.
    Marlon idare eder, Serkan yetersiz, Yusuf Erdoğan gelirse ben giderim
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Muş

Alıntı smart Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu camianın en büyük sorunlarından biri bu
    Marlon idare eder, Serkan yetersiz, Yusuf Erdoğan gelirse ben giderim
    Tüm görüşlere saygım sonsuz, bazı kişilerin absürt şafları hariç tabi ama ben böyle vasatın da altı adamları bu forma altında görmeye tahammül edemiyor ve rakiplerimiz karşısında aciz duruma düşmelerini yediremiyorum kendime

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

10 gün içinde 4 maça çıkacaksın
    Bunların bir tanesi süper kupa

4 maçta çok kritik
    Süper kupayı mutlaka almalısın ki hem prestij hem de ilerisi için motive kaynağı olur
    Sen bu 4 maça hazır mısın diye bakarsak sonuç; hazır değilsin!!

fadigaTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

bu takım yeniden şampiyon olacaksa pereira gibi bekleri bulmalı 30 yaşının başında benfica valencia gibi takımlarda oynamış olabilir. enzo transferi doğru hamle ama gecikmiş hamle bu enzo 2017 de 4 yıl önce gitmiş rivera biz böyle tecrübeli 2 -3 oyuncuyu 30 yaşının başında bulup katarsak şampiyon oluruz. marlon ve flavio gibi adamlar bizi orta sıralara oynatır.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

Emre Doğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat

Marlon fiyatına solbek var mı senin listede?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı fadigaTS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Menajeri yalanladı.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Trabzon

Serkan yeteriz ama gelisime acik bir oyuncu, marlon dumduz siradan bir oyuncu ama hem genc hem de ucuz transfer o da gelisebilir. Yusuf erdogan bir iki seneye super ligde bile oyanayacak takim bulamaz. O dingili isteyenler de yedeklerde bilal gibi adamlar duracagina o dursun diye ama onu oynatacagima genclerden birini oynatirim daha iyi.

Haa campi icinde sunu diyim top kesme, kademeye girme, hava toplari, uzun top atma gibi konularda cok iyiydi. Tek sıkıntısı agur adamdi ve cevik degildi. Birebirde hep yere yatip topa mudahale etmeye calsiiyord tek hamlelik oyuncuydu. Savunma hattini geride kuran tskimlarda is yapar. Diger turlu savunma hattini ileride kuran tskimlara olmaz bu adam. Arkasina top atilir problem yasarsin. Yani burada butun mesele takimin dizilisi ve taktik anlayisi ile ilgili. Bilmiyorum ne kadar hatirliyorsun ama gecen sezon huseyin cismir doneminde geriye yaslansigimiz maclarda sagli sollu atkalarda ortalarda inanilmaz toplar cikarmisti. Bze o sekilde mac kazandirdigi cok olmustu. Iyi mi kotu mu derken lutfen fiyatini da yaz. O maliyette cok daha iyisini bulunabilecegini dusunuyor isen benim acimdan soylenebilecek pek birsey kalmadi.

Lutfen oyunculars fiyat/ performans acisindan bak. Evine esya ve kendin icin birsey alitken parayi basip en iyisini mi aliyorsun. Yoksa butcene gore en uygun secimimi mi yapmaya calisiyorsun.
    Konu korkusuzmaraz tarafından (15.01.2021 Saat 21:39 ) değiştirilmiştir.

Hamza Yilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Baskan Abdullah Avci'yi zaten istemiyor, transferi de o yüzden yapmiyordur belki istifa eder diye... olur mu olur

Gesendet von meinem SM-G960F mit Tapatalk
    HY67...

Nereden
    Trabzon

Alıntı charizma61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    daha enzoyu tam alamadılar rondonumu alacaklar
    Ne var Rondo almak da markette satılıyor

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Muş

Alıntı Emre Doğan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Marlon fiyatına solbek var mı senin listede?
    Ben uzun zamandır maç seyretmiyorum düzenli olarak, tek tük denk geldiğim hücum oyuncusu hariç. Özellikle defans oyuncusunu uzun süre izlemek gerekiyor.Bugün Marlon parasına oyuncu bilmiyorum o yüzden ve ben bonservis vermeme taraftarı değil yıllık ücreti düşük yeteneğinden emin olduğum oyuncu alma kanaatindeyim. ikisi de düşük olsun idare etsin fikri benim düşünce tarzım değil.
    Ben olsam Kenedy'i kiralardım sene başında. Hatta şimdi bile düşünülebilir. Yıllar önce kulübe önerdiğimiz oyunculardan biri Jesus Gallardo'ydu mesela. Çok da isim gelmiyor açıkçası aklıma şu an.
    Alıntı korkusuzmaraz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Serkan yeteriz ama gelisime acik bir oyuncu, marlon dumduz siradan bir oyuncu ama hem genc hem de ucuz transfer o da gelisebilir. Yusuf erdogan bir iki seneye super ligde bile oyanayacak takim bulamaz. O dingili isteyenler de yedeklerde bilal gibi adamlar duracagina o dursun diye ama onu oynatacagima genclerden birini oynatirim daha iyi.
    Gelişime açık olduklarına inanmadığım için iki bekimizi de iyi bulmuyorum. Gelişebilecek oyuncular olduğunu düşünsem şu an ki oyunlarına sabır gösterilsin derdim. Yusuf Erdoğan için bu sözü yıllar önce söyledim ama bu ülkede futbol bu seviyede olduğu sürece Kasımpaşa gibi takımların önemli oyuncusu olmaya devam bile edebilir malesef.
    Konu ataullah-ı sani tarafından (15.01.2021 Saat 21:41 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Trabzon

Belki yarın,belki yarından da yakın

61_Hasan_69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı korkusuzmaraz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Haa campi icinde sunu diyim top kesme, kademeye girme, hava toplari, uzun top atma gibi konularda cok iyiydi. Tek sıkıntısı agur adamdi ve cevik degildi. Birebirde hep yere yatip topa mudahale etmeye calsiiyord tek hamlelik oyuncuydu. Savunma hattini geride kuran tskimlarda is yapar. Diger turlu savunma hattini ileride kuran tskimlara olmaz bu adam. Arkasina top atilir problem yasarsin. Yani burada butun mesele takimin dizilisi ve taktik anlayisi ile ilgili. Bilmiyorum ne kadar hatirliyorsun ama gecen sezon huseyin cismir doneminde geriye yaslansigimiz maclarda sagli sollu atkalarda ortalarda inanilmaz toplar cikarmisti. Bze o sekilde mac kazandirdigi cok olmustu. Iyi mi kotu mu derken lutfen fiyatini da yaz. O maliyette cok daha iyisini bulunabilecegini dusunuyor isen benim acimdan soylenebilecek pek birsey kalmadi.

Lutfen oyunculars fiyat/ performans acisindan bak. Evine esya ve kendin icin birsey alitken parayi basip en iyisini mi aliyorsun. Yoksa butcene gore en uygun secimimi mi yapmaya calisiyorsun.
    Campi hava toplarında iyi miydi? Yok artık.

Nereden
    Trabzon

Lampard Zeki de dönse iyi olur aslında.Sağ beki ve merkez ortasahayı yedeklerdi

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Muş

@korkusuzmaraz Bosch'un çok meşhur bir sözü var Ucuz mal alacak kadar zengin değilim diye. Çok ucuza çok iyi oyuncu binde bir bulunur. Doğru isme 4-5-6 milyon euroyu vereceksin. Kimse 1 milyona aldığı adamı 10 katına satmıyor, satsa bile kazancı 9 milyonken, 5 milyon verip 15 e satsan yine 10 milyon euro kazancın olur. 1 milyon olan oyuncunun 10 milyon olma ihtimali binde birken, 5 milyon verdiğin oyuncunun 15 m. ve üzeri olma ihtimali yüzde 15-20 dir belki de en az. Risk midir risktir ama izleme işini doğru yapmak da burada devreye giriyor.
    Ucuz oyuncuya devamlı yatırım yaparak uzun vadede kulübün borcunu arttırmasanız da azaltma şansınız da yoktur ve duraklamak da gerilemektir. Biz Gençlerbirliği falan da değiliz bunu anlaması lazım bazı kişilerin.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)