Sayfa 2381 Toplam 4001 Sayfadan BirinciBirinci ... 1381 1881 2281 2331 2371 2379 2380 2381 2382 2383 2391 2431 2481 2881 3381 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100003 adet sonuctan sayfa basi 59,501 ile 59,525 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 15 -

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Newton da çok yeterli değil ama yerine gündeme gelen isimler komik biraz.Shota kimdir yahu geçmişte gördük.Tekke,Yattara falan bunlar boş işler.Avcı da klasik kompakt futbol anlayışı güden,savunmaya daha çok önem veren,Mustafa Reşit Akçay profilinde bir adam.Elinde ki kadro sıradan ve vasat.Bu kadroyla hiç kimse birşey yapamaz.

Nereden
    Bursa

Alıntı Anıl C Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yerel ve Ulusal medyada Newton'un cukurunu kazmakta olan kesimin alayi hükümetin ve albayrak ailesinin parali kalemleri. Dikkat edin alayi akpli ve alayi bir anda Newton düsmani oluverdi.
    Bence senin siyasi düşmanlık duyguların akli melekelerini kullanamaz hale getirmiş seni,iyi bir psikologa gitmen senin kalan ömrünü sağlıklı geçirmen için çok önemli olabilir.
    Bunu tamamen insani ve samimi duygularla yazıyorum,aşırı kin ve nefret duygusu insanı gerçeklikten koparabilir.
    Konu sasone tarafından (21.10.2020 Saat 16:26 ) değiştirilmiştir.
    • Memento mori

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Trabzon

Yerel ve Ulusal medyada Newton'un cukurunu kazmakta olan kesimin alayi hükümetin ve albayrak ailesinin parali kalemleri. Dikkat edin alayi akpli ve alayi bir anda Newton düsmani oluverdi.

Bu iste siyasetin rolu olsa olsa hocayi trabzonsporun basina getirmek olurdu.

https://twitter.com/AsistAnaliz_TV/s...244606464?s=19

https://twitter.com/61saat/status/13...319255552?s=19
    Konu korkusuzmaraz tarafından (21.10.2020 Saat 18:41 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Alıntı sasone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence senin siyasi düşmanlık duyguların akli melekelerini kullanamaz hale getirmiş seni,iyi bir psikologa gitmen senin kalan ömrünü sağlıklı geçirmen için çok önemli olabilir.
    Bunu tamamen insani ve samimi duygularla yazıyorum,aşırı kin ve nefret duygusu insanı gerçeklikten koparabilir.
    Tabi ki siyasi düşmanlığım var. Hem de tüm partilere karşı. Ayrıca Trabzonsporluğum deyipte bu partileri yalayan, dili zımpara olmuş karaktersizlere karşı da düşmanım.

Yazdıklarımı üstüne alınmış bir halin var.

Benim tarafım Trabzonspor. Yazdıklarımdan rahatsız olanların neye hizmet ettiklerini de çok iyi biliyorum.
    Konu Anıl C tarafından (21.10.2020 Saat 18:27 ) değiştirilmiştir.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şu aşamada Avcı ismini takımın başına getirmek bizden çok bjk.nin işine yarar.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

smart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Sezon bittiğinde başkan takım dağıtılmayacak dediğinde Kanga ile anlaşıldı haberleri geldiği sıralar her şey çok güzeldi. Kaldığımız yerden daha da güçlenerek devam edecektik. Ortasahaya kanga, stoperlere edgar ve vitor hugo yeterdi geçen seneki kadroya ej
    Trabzonspor’un tarihinde buna benzer mağlubiyetler çok az da olsa vardır. -Abdullah Avcı

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Abdullah Hunter, Beinsport'ta yorumcu olmuş. Adam doymuyor paraya. Sergen misali. 1 sene takım yönet, 2 sene yorumcu ol.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ozan Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu aşamada Avcı ismini takımın başına getirmek bizden çok bjk.nin işine yarar.
    yalnız avcı daha bjk den kuruş para alamamış avukatı daha yeni açıkladı bjk uzlaşmak istiyor yalnız avcı kanadı duruma soğuk bakıyor muş.

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı redbul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yalnız avcı daha bjk den kuruş para alamamış avukatı daha yeni açıkladı bjk uzlaşmak istiyor yalnız avcı kanadı duruma soğuk bakıyor muş.
    çöksün boğazına işte sıkışsınlar iyice
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ozan Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çöksün boğazına işte sıkışsınlar iyice
    avcı nın avukatı hafta içi açıklama yaptı bjk daha hiç bir ödeme yapmadı diye hatta ahmet nur çebi uzlaşmaya çalışıyoruz dedi ama avcı çok sıcak bakmıyormuş uzlaşmaya.

Nereden
    Trabzon

Besiktasin futbolcularina oldugu gibi avciya odeme yapmadigi bilinen birseydi. Avci hem beinsports hem de besiktastan para aliyor laflari dolandiginda besiktasin avciya odeme yapmadigi haberi basina servies edilmisti. Avcinin besiktas ile ilk olarak yillik 12 milyon tl den 3 yillik anlasmistilar. Sonra avci ilkyari bitmeye yakin kovulunca 18 milyon tl ye anlastilar ve bu para her ay 1 milyon tl seklinde avci yeni bir tskim ile anlasincaya kadar odenecekti. Yani 9 ay sonra avci bir takim ile anlasirsa besiktas odeme yapmayi birakacakti ve sadece 9 milyon tl para odemis olucakti.

Bizde unal karaman aylik 150 bin tl aliyordu. Onun da kazanci yillik 1 milyon 800 bin tl yapiyordu. Huseyin cimsir de gecen sezonun ikinci yarisi icin 250 bin tl almisti. Newton ile de yarim sezon icin 1 milyon tl yillik 2 milyon tl ye anlasilmisti. Yani agaoglunun eski teknik direktorlerinin maas tablosu dusunuldugunde eger avci haberleri gercek ise kendisi ile ne kadar paraya anlasacaklar yada para konusunda anlasabilecekler mi? Takimda en cok kazanan futbolcu primler varsa bonuslar haric 1.5 milyon euro ile nwakaeme. Onun da maasini tl ye cevirecek olursak guncel dovuz kuru euro 9.26 dan 13 milyon 895 bin tl yapiyor. Yani bi avciya nwakaemeye yakin para verebilecekler mi diye dusunmeden edemiyorum ki eger gercekten avci haberleri dogruysa.

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

ben listeye baktığım zaman hep yerli bir kadro görüyorum. bu mu heyet hocam ? https://www.trabzonspor.org.tr/tr/yonetim/teknik-kadro .teknik heyet berbat ve değişenler de gereksiz bence.ne kadar kalitesiz adam varsa klube alınmış...
    Alıntı korkusuzmaraz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sağlık heyeti zaten değişti. Kondisyoner de zaten bir tane gökhan kandemir diye trabzonlu bir kondisyonerin yanına ikincisi alındı.
    "Annuit cœptis"

Nereden
    Trabzon

Alıntı erenslash Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben listeye baktığım zaman hep yerli bir kadro görüyorum. bu mu heyet hocam ? https://www.trabzonspor.org.tr/tr/yonetim/teknik-kadro .teknik heyet berbat ve değişenler de gereksiz bence.ne kadar kalitesiz adam varsa klube alınmış...
    Yorumu daha ne zamab yazmışım.Tamam ya anladik guncel trabzonspor haberleri takip etmiyorsun ama bari forumu takip ediyor olsaydın. Kulüpte ilk olarak sağlık heyeti değişti ardından da malcolm harkness adında chelseadrn bir istatistikçi aldık. Ondan sonra da alex segovia vilches adında bir kondisyoner aldık ve bunların devamı da gelicek. Kulüp yavaş yavaş teknik heyette değişim uyguluyor. O linkini attığın kulübün sitesinde hem herşey yazmıyor. Hem de her zaman güncellenmiyor. Herhangi bir konuda yorum yaparken yeterince bilgi sahibi olduğuna kanaat getirdiğin zamanlarda yorum yapmanı tavsiye ederim.

Nereden
    Avrupa Diğer

Abdullah Hunter, Beinsport'ta yorumcu olmuş. Adam doymuyor paraya. Sergen misali. 1 sene takım yönet, 2 sene yorumcu ol.
    o önceden beinsporttan maaş alıyomuş
    Trabzonspor’un tarihinde buna benzer mağlubiyetler çok az da olsa vardır. -Abdullah Avcı

Nereden
    Güney Amerika

valla bıraktım takip etmeyi.o kadar zamanım yok.ayrıca Trabzonspor birilerini aldıysa gider resmi siteye koyar.bu benim suçum değil.klubun linkini attığın site dediğim Trabzonsporun resmi sitesi bence klubümüz profesyonel çalışssın önce.siteye alındığı gün koyar adam .bak bu linke göre 12 ekimde anlaşma yapmışız.bir hafta olmuş alalı.https://www.transfermarkt.com/alex-s...er/84922.resmi site koymadıysa bizim suçumuz değil.
    Alıntı korkusuzmaraz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yorumu daha ne zamab yazmışım.Tamam ya anladik guncel trabzonspor haberleri takip etmiyorsun ama bari forumu takip ediyor olsaydın. Kulüpte ilk olarak sağlık heyeti değişti ardından da malcolm harkness adında chelseadrn bir istatistikçi aldık. Ondan sonra da alex segovia vilches adında bir kondisyoner aldık ve bunların devamı da gelicek. Kulüp yavaş yavaş teknik heyette değişim uyguluyor. O linkini attığın kulübün sitesinde hem herşey yazmıyor. Hem de her zaman güncellenmiyor. Herhangi bir konuda yorum yaparken yeterince bilgi sahibi olduğuna kanaat getirdiğin zamanlarda yorum yapmanı tavsiye ederim.
    Konu erenslash tarafından (22.10.2020 Saat 05:44 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

Nereden
    Güney Amerika

aldığımız fitness hocası :

sevgili yönetimin yaptıkları: yabancı olsun ama ucuz olsun )

alın fitness antrenörüne bakın ne kadar kalitesi var görün :?

https://www.transfermarkt.com/alex-s.../trainer/84922

adam gibi yabancı personel almaz bunlar sırf görüntü yabancı olsun maksat bak size yabancı personel getirdik demek için.yani başkan ve yönetim baya ucuzcu çıktı )

yabancı hoca demek gidin bize herhangi deneyimsiz veya dandik birini alın demek değil! yönetim hala bunu anlamıyor.

yabancı personel-teknik heyet alın şu demek : adam gibi paraya kıyıp ,işi bilen deneyimli ve gelecek vaat eden bu işin okulunu okumuş ,veya deneyimli almanyadan,ispanyadan,ingiltere gibi ülkelerden teknik heyet alın demektir.

a takımına ekstra kaliteli 6-8 tane ve deneyimli yabancı ülkelerden teknik heyet alırsın
    sonra futbolcu transferlerini de ona göre yaparsın.

biri bunu başkanımıza anlatmalı artık!

alınan yeni fitness hocası bizim eldeki Trabzonlulardan daha iyi olma ihtimali yüksek tabi
    Konu erenslash tarafından (22.10.2020 Saat 05:46 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

@erenslash bulutlar üstünde uçuyorsun isteklerinle Olmayacak işler Türk futbolunda. Daha yeni adım attık bu konulara. Umun ki hemen kovulup kendi adamlarını tekrar getirmesinler oralara.
    Elazığ'lı.

Emre Doğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat

@erenslash

Attığın linkteki adamın sırf yabancı personel getirdik demek için alınmadığı kaliteli olduğu belli oluyor. Sen kimi öneriyorsun tüm personelleri kovun alman adam getirin demekten başka?

oksoholu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı sasone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ……………..
    …………...
    Geçenlerde bir yerde okumuştum Newtona kimse dokunamaz onun torpili sağlam diye belli ki Albayrak ailesini işaret etmişti çünkü herkes bilir ki şu anda Albayrakların istemediği kimse Trabzonda duramaz nokta şimdi bu yorum üzerinde yukardaki arkadaşın yorumu biraz havada kaldı sanırım onun konusu Trabzonspor değil siyaset ekmek çıkar mı onun beşinde

Neyse asıl konuma geleyim bu takımın başına Avcıyı getirmek Aykutu getirmekten farksız bir konudur buna en çok Çebi sevinir sanırım rakibine nefes aldırmak herhalde bu olsa gerek boş verin arkadaşlar bu kadro ile bu kadar mucize beklemeyin bırakın bu adamı da biraz çalışsın belki bir sistem oturtur ekmeğini yeriz bunun dışında kim gelirse gelsin para için gelecek
    @ okşoholu

oksoholu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Bu adamı seviyorum bu mezarlığa Avcıyı getiremezsiniz
    Eklenen Resimler Eklenen Resimler
    Konu oksoholu tarafından (22.10.2020 Saat 14:57 ) değiştirilmiştir.
    @ okşoholu

Nereden
    Bursa

Tabi ki siyasi düşmanlığım var. Hem de tüm partilere karşı. Ayrıca Trabzonsporluğum deyipte bu partileri yalayan, dili zımpara olmuş karaktersizlere karşı da düşmanım.

Yazdıklarımı üstüne alınmış bir halin var.

Benim tarafım Trabzonspor. Yazdıklarımdan rahatsız olanların neye hizmet ettiklerini de çok iyi biliyorum.
    Tam da tarif ettiğim gibi bu bir psikolojik sorun,her hangi bir sorumluluk almadan,her hangi bir çözüm üretmeden,yani elini taşın altına koymadan sadece istemediğin şeyler oluyor diye bu tür bir sorumluluk almış insanlara düşman olmak ve daha kötüsü de olumsuz her şeyden onları sorumlu tutmak gibi gerçeklikten kopmuş insanlar çözümün bir parçası olmayacağı gibi yaşadıkları bu ruhsal bunalım nedeniyle diğer insanların da motivasyonunu düşürür,iş yaptırmamak için gerçek olsun olmasın her sebebi kullanır.

Bir rahtasızlığım yok,seni ve etrafındaki insanları düşündüğüm için tamamen insani kaygılarla uyarmak istedim.
    • Memento mori

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı oksoholu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu adamı seviyorum bu mezarlığa Avcıyı getiremezsiniz
    bizim takımın cenazesini mi kaldırıyolar

Nereden
    Güney Amerika

bulut mulut yok hocam. diplerdeyiz.bunlar ligin ikinci yarısına doğru alınmalıydı zaten.bu kadar kadro dağılmışken kimse uçmuyor aksine futbol olarak batmış bir klubüz.bunlar işleri yarım yapar.ben sana hatta daha farklı bir şey söyleyeyim Anıl: şöyle farzet 6 tane üst düzey almanyadan oradan buradan hoca-müthiş personel aldık. bazı strateji bilmezler o altı üst düzey yabancı personeli başka klube kaptırırlardı emin ol buna.
    @erenslash bulutlar üstünde uçuyorsun isteklerinle Olmayacak işler Türk futbolunda. Daha yeni adım attık bu konulara. Umun ki hemen kovulup kendi adamlarını tekrar getirmesinler oralara.
    hüseyini hoca yapan mantaliteden ve iki üç kuruşun hesabını yapan yönetim kafasından bir şey çıkmaz.newtonu kariyerini güzelce kullanması için ön ayak olmak varken gidip yabancı ülkeden üst düzey kaliteli hoca alıp newtonu farklı bölgede-görevde kullanıp adamın da canını sıkmazdık hiç olmassa. yönetimin işi ucuzculuk. Trabzonsporun kalitesini başarılı bir şekilde düşürmeyi başardılar.ben önermem önersem de almazlar zaten.bu yönetimden bir cacık olmaz .hayaller... kadro dağıt içine et...
    Alıntı Emre Doğan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @erenslash

Attığın linkteki adamın sırf yabancı personel getirdik demek için alınmadığı kaliteli olduğu belli oluyor. Sen kimi öneriyorsun tüm personelleri kovun alman adam getirin demekten başka?
    Konu erenslash tarafından (22.10.2020 Saat 15:57 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

Nereden
    Güney Amerika

hocayı üst düzey ligden ayarlamak gerekliydi .newtonu da başka görevde kullanmalıydık.yönetim herşeyin içine etti.aksine sadri şener dönemine doğru geriledik
    Alıntı smart Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sezon bittiğinde başkan takım dağıtılmayacak dediğinde Kanga ile anlaşıldı haberleri geldiği sıralar her şey çok güzeldi. Kaldığımız yerden daha da güçlenerek devam edecektik. Ortasahaya kanga, stoperlere edgar ve vitor hugo yeterdi geçen seneki kadroya ej
    "Annuit cœptis"

Nereden
    Güney Amerika

çok yazı yazmak istemiyorum ama Trabzonspor üst düzey bir yabancı hoca almaz.çünkü vizyonsuz yöneticilerimiz var.Bugün ali gelir yarın ahmet gider osman gelir.

hep saçma sapan işler yaparız. üst düzey hoca alırsın kadron ulra dandik olur bir yerden açık verirsin.

bir şeyler tam güzel gider eldeki adamı tutamassın veya yerine koymassın.Trabzonspor stratejisi olmayan bir kluptur arkadaşlar. bu olmadığı sürece loser olmaya devam ederiz üzgünüm..

bir şey değişmez klup yabancılara satılmalıdır.

biz bu Türk yöneticilerle şampiyon olamayız. isterse ligde gram şaibe olmasın .bizden bir halt olmaz üzgünüm...
    arada heyecan olur gene aynı şeyleri yaşarız.

bunları defalarca konuştuk tabi.

işler yarım yamalak yapılır. güzel bir teknik kadro kurarsın onu da bozarlar başkasına kaptırırlar bir şey olur.

bizlere veya değerli ve bilinçli taraftarımıza çok olumlu konuşacak bir şey kalmadı. artık gördük biraz ufak çıkış sonra kadronun dağılması aynı şeyler artık ve aynı filim.
    Konu erenslash tarafından (22.10.2020 Saat 16:03 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)