Sayfa 1778 Toplam 4001 Sayfadan BirinciBirinci ... 778 1278 1678 1728 1768 1776 1777 1778 1779 1780 1788 1828 1878 2278 2778 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100003 adet sonuctan sayfa basi 44,426 ile 44,450 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 15 -

AyhanPe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

@Onur Ercetin Iki senedir sampiyonlugu kendi elleriyle verdiler. Bu dogru ama sampiyonluga kendi eliyle verecek kadar yaklasmak basari degil mi? Daha önce senelerce zirvenin yanina bile yaklasmayi birak ufukta bile görünmezdi.

Bak simdi dünki takimin ve futbolcularinin pesinden aglanmaya baslandi. Dikkat edelimde yarin öbürgün yönetiminde arkasindan aglanmak zorunda kalinmasin..
    Konu AyhanPe tarafından (21.09.2020 Saat 11:27 ) değiştirilmiştir.
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

Forum Yöneticisi Yiğit SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Onur Erçetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    En azından borcumuzu ödeyelim.Uğurcanı da satın.Takım zaten amatör küme takımına döndü.Şampiyonluk değil küme düşmeme mücadelesi verilecek bu sezon.Uğurcana 20 milyon+sonra ki satıştan payla gönderilebilir.Ahmet ayak yapmasın zaten takımda bir b.k kalmadı,yeteneksiz ordusuna döndü.

Ahmeti dinleyince gülüyorum.Neymiş efendim.Sorlothdan sonra kimse satılmayacakmış.Yahu kardeşim sen daha gidenin yerini dolduramıyorsun,başka adam satmasan ne olacak.Şampiyonluğa mı oynayacaksın.Güldürme beni.

Satın Uğurcanı en azından borç azalır.Bu ülke zaten Başakşehiri şampiyon yaptı seni yapmadı.Bu ülkede şampiyonluğu ancak gece rüyanda kutlarsın.Bak rakiplerine nasıl penaltı çalınıyor görüyorsun.İki maçtır penaltıların verilmiyor.

Zengin bir arap gelir de yıldızlarla dolu takım kurarsa herkesi silkeleye silkeleye şampiyon olursun aksi taktirde bu ligde b.k şampiyon olursun.

Fakir ahmetle,yalaka camiayla,herşeyi kabullenen yalaka taraftarıyla bu takımdan hiçbir şey olmaz.

Şampiyonluk için tek çözüm zengin araplar.Gerçekler acıdır malaasef
    Manchester city veya psg taraftarı olmanızı tavsiye ediyorum

Nereden
    Ankara

Alıntı Samet Berber Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sörloth'un satışından sonra ben Uğurcan'ın da satılacağını düşünüyorum.

Stoper hattına Erik-Vitor Hugo, ön liberoya Marcone alındıktan sonra eldeki fazlalık yabancıları gönderip mutlaka bu takıma bir sol bek ve bir de gerçek bir santrafor alınmalı Afobe ile bitiremeyiz bu sezonu.
    Aynı şeyi düşünüyorum. Hatta artı bir de kanat.

Yani hosseini, Campi, sörloth, Guilherme, plaza yollayıp, trondsen dondurulup

Erik, Hugo, marcone, sol bek(yabancı almak problem olacaksa umut Meraş), forvet ve kanat

Plaza gönderilmeyecekse serdar dursun olabilir.

Eğer orta sahada 3 lü oynama niyetimiz varsa hakan Arslan veya Berat gibi bir yerli daha..
    oflu fanatik

Enes Ünal Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı AyhanPe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Onur Ercetin Iki senedir sampiyonlugu kendi elleriyle verdiler. Bu dogru ama sampiyonluga kendi eliyle verecek kadar yaklasmak basari degil mi? Daha önce senelerce zirvenin yanina bile yaklasmayi birak ufukta bile görünmezdi.

Bak simdi dünki takimin ve futbolcularinin pesinden aglanmaya baslandi. Dikkat edelimde yarin öbürgün yönetiminde arkasindan aglanmak zorunda kalinmasin..
    Sosa Novak gibi adamlar vardı elimizde. Tekrar başarı gelmesi için bir kaç tane milyon dolar maaş hak eden oyuncunun tekrar kazandırılması lazım.

Baker bile 750 alıyor. 1,5 hak edecek bomba adamlar lazım. Oyunu çözecek.

son 2 3 sezonda kayda değer istatislikleri olmayan adamlar ile doldu takım
    Konu Enes Ünal Kaya tarafından (21.09.2020 Saat 11:32 ) değiştirilmiştir.
    ...Allah'm Niyet Ettik 9.Şampiyonluğa...

Onur Recep Kıvrak !
    Yer Bordo Gök Mavi Biz Çıkınca Sahaya

Nereden
    Almanya

Alıntı Enes Ünal Kaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sosa Novak gibi adamlar vardı elimizde. Tekrar başarı gelmesi için bir kaç tane milyon dolar maaş hak eden oyuncunun tekrar kazandırılması lazım.

Baker bile 750 alıyor. 1,5 hak edecek bomba adamlar lazım. Oyunu çözecek.
    Ya bunun limiti yok ki Neye göre 1,5 milyon hakediyor? Chelsea dan alinan Baker e 1,5 verselerdi haketmedigini nerden anlayacaktik? Kim ses cikarirdi ki..Ne güzel maasi uygun tutulmus. Tebrik etmek gerekir yönetimi. Plaza ile nerdeyse ayni maasi veriyorlar. Plaza transferi ne kadar basarisizsa (simdilik) Baker transferide o kadar basarilidir (simdilik).

emrahtuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yahu bu sorloth bizim sözleşmesi devam eden oyuncumuz değil mi 10 gündür neden yok bu adam takımda..transfer görüşmeni menejerin yapar zaten sen 2 haftadır nerdesin ?

Nereden
    Trabzon

Edgar - - Erik - - Hugo
    Joa P - Baker - Kuzyaev - Marlon
    Ekuban - nwakaeme
    Afobe

JP - Erik - Hugo - Marlon
    Baker - Kuzyaev
    Eku - Abdüş - Waka
    Afobe
    Konu mmert tarafından (21.09.2020 Saat 11:59 ) değiştirilmiştir.
    " Ben, bir işte nasıl başarılı olacağımı düşünmem; o işe neler engel olur, diye düşünürüm. Engelleri kaldırdım mı, iş kendi kendine yürür. "
    İnce Zeka --> Sadri Şener --> Yıldırım Demirören
    İnce Zeka --> Ağaoğlu --> Alt Yapı Fetişizmi

Nereden
    İstanbul

Alıntı emrahtuna Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yahu bu sorloth bizim sözleşmesi devam eden oyuncumuz değil mi 10 gündür neden yok bu adam takımda..transfer görüşmeni menejerin yapar zaten sen 2 haftadır nerdesin ?
    baskan gelmedigi 10 gunun cezasini da yazmis onun hesabina
    istanbul basını bizi çözmüş, içimize süper bir dinamit bırakmış. "futbolu en iyi bilen taraftar" demişler bize. şimdi çık çıkabilirsen işin içinden.

CEMEFKER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova

Bu dediğin aslında ufak nüanslar, göze çarpmıyor gibi ama takım içinde çalkalanmaların ana sebeplerinden. "Ama falanca şöyle, ama o ..." diye başlayan kelimeler çalışma barışı üzerinde etki yapan, iş ortamına atılmış fitili yanmakta olan bir dinamittir.
    ''Küçük insanlar kişileri, normal insanlar olayları, büyük insanlar fikirleri tartışır''Hyman G. Ricover

Forum Yöneticisi Yiğit SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

En uçta afobe'nin oynadığı takım 10 numarasız oynamaz

Nereden
    Ankara

.....................Erce
    JP47.......Erik.......Hugo.......Casper
    ....................Marcone
    .............Ömür..........Baker
    .......Zickernagel....... Nwakaeme
    ........................Afobe

Kamil, Edgar, Marlon

Parmak, Falavio, Berat

Ekuban, Yusuf, Serdar

7 transferle ancak birşeye benzedi.
    oflu fanatik

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Şahin Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İki haftada hakemlerin rezil yönetimine çıkıp yüksek perdeden açıklama yapan bir yönetici oldu mu? Sinirden TV izlemedim.

Gerçi saha içinde de itiraz edip isyan eden topçu görmedim pozisyonlara orası da ayrı bir konu.
    Sagiroglunun oldukca sert bir aciklamasi var klup sitesinde de yayinlandi.aciklamayla olacak is degil sehir olarak uyanmasi lazim artik buyuk bir kesimin biz aciklama yaptikca ceza veriyorlar sehir olan bitene bu kadar kayitsiz vurdum duymaz kaldikca ekmeklerine yag suruluyor onune gecilemiyor ne zaman trabzon kaybedilir o zaman pamuklara sarmaya baslarlar kimse cantada keklik trabzon icin kilini kipirdartmaz yoksa..

CEMEFKER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova

Bu dediğin aslında ufak nüanslar, göze çarpmıyor gibi ama takım içinde çalkalanmaların ana sebeplerinden. "Ama falanca şöyle, ama o ..." diye başlayan kelimeler çalışma barışı üzerinde etki yapan, iş ortamına atılmış fitili yanmakta olan bir dinamittir.
    ''Küçük insanlar kişileri, normal insanlar olayları, büyük insanlar fikirleri tartışır''Hyman G. Ricover

Nereden
    Giresun

twitter da derin trabzonspor sayfası var. eskiden iyiydi. şimdi nasıl bilmiyorum ama gregore normalde bitmeliydi bugün antrenmana başlamalıydı. muhtemelen daha iyisi önerildi ona bakılıyor yazmış. Gregoreye fit olacak çok kişi var daha iyisi kim ki ? hala marcone mi zorlanıyor acaba
    Managerlik oyunlarında herkes yeni transferler için ,oyunun yamasının çıkmasını bekler bir tek Trabzonspor taraftarı yama çıkmasın diye bekler
    çünki her sene dahada berbat kadrolar kurup yıldız dediklerimizi satıyoruz.

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı AyhanPe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ortada film yapılabilecek seviyede bir trajedi ve kabulleniş var.Ahmet Ağaoğlu iki transfer yapamayacak durumdaysa ki öyle olduğu ifade ediliyor,bu bir trajedidir.İki yıldır iki tane adam akıllı stoper alamadığı için bir takım şampiyon olamıyor.

Ben başkan gitsin,başarısız falan demiyorum.Şampiyonluk imkansız diyorum bu ekonomik durumla.Varsa imkanlar kulüp satılmalı diyorum.Ben kalite görmek istiyorum.Dün Premier lig maçlarını izledim.Arada kat trilyon fark var kalite olarak.Kalkıp da premier lig takımı gibi olamayız tabiki ama insan maçı izlerken birazcık zevk almalı,kanser oluyoruz maç izlerken.

Marlon,Trondsen,Afobe bunlar başarısız transferler değil bu arada.Benim anlatmaya çalıştığım şey ; başkan başarısızdır istifa etsin gibi birşey değildir.İmkanlar şampiyonluk için yetmiyor.

Ayrıca haklarımızı da savunamıyoruz.Siyaset kulübü ele geçirmiş,teknik direktörünü kovuyor.Başakşehir gibi ne bok olduğu belli olmayan bir takım şampiyon oluyor.Bu seneye bakıyorsun iki maçtır penaltıların çalınmıyor,rakiplerine bedavadan penaltılar çalınıyor.

Bu düzende şampiyon olmanın tek yolu Psg gibi olmaktır.Para var huzur var arkadaş.Kalite olmadıktan sonra olmuyor.

Ayrıca madem siyaset bu kulübü istediği gibi yönetiyor,teknik direktör kovduruyor.Buna rağmen madem herkes siyasilere toz kondurmuyor.O zaman siyasetçiler Katarlı zengin bir para babası ayarlasın kulübü satın alsınlar.Zaten bu kulüp üzerinde ne başkanın , ne camianın ne de taraftarın en küçük bir etkisi yok.Kulübü siyaset yönetiyor.Başkanları siyaset atıyor.Bu kadar basit.İho,M.Usta,A.Ağaoğlu bunların hiçbirisi bu kulübe başkan olmak falan istemedi,siyasetçiler olun dediler onlar da oldular.

Şampiyonluk görmek istiyorum.Kalite,tempo görmek istiyorum.Acziyet,fakirlik görmek istemiyorum.Sıkıldım artık.
    Konu Onur Erçetin tarafından (21.09.2020 Saat 11:53 ) değiştirilmiştir.

eMR3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Oyuncu satılır veya satılmaz o ayrı ama bunun ile ilgili muhakkak bir yaptırım yapılmalı.

Gerekirse Fifa ya şikayet edilmeli bu nedir ya? Kocaya kaçmış gibi. Amatörlük başka bişey değil. Gel antremanlarına çık istediğin kadar gitmek iste. Sözleşmeli futbolcunun nerede olduğunu bilmiyorsun. Hep bizi bulur bunlar.

Nereden
    Giresun

Takım tam kurulmadığı sürece herkes göze batar. Şuraya bak. Taylan normalde ofansif orta saha olmasına rağmen, şu an merkez-libero tarafına kaydırıldı. Ama stoperler ve beklerin de iyi olmasıyla belhanda bile göze batmıyor. Adamın yaptığı istatistik ortada. Şuan bizim takımda olsa parmak ile birlikte asılıyor olurdu.

twitter.com/futbolarena/status/1307958549302185984/photo/1

artık eksik mevki veya şu idare eder, 1 kişi de yarım oynasın ne fark eder gibi kafa yapısı görmek istemiyorum.
    Managerlik oyunlarında herkes yeni transferler için ,oyunun yamasının çıkmasını bekler bir tek Trabzonspor taraftarı yama çıkmasın diye bekler
    çünki her sene dahada berbat kadrolar kurup yıldız dediklerimizi satıyoruz.

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Hocayı yeme operasyonu tüm hızı ile sürüyor.muhtemelen operasyonun merkezinde Mehmet Yiğit Alp var.
    Safranın bir an önce vücuttan atılması şart
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

Ahmet Taşçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı mmert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Edgar - - Erik - - Hugo
    Joa P - Baker - Kuzyaev - Marlon
    Ekuban - nwakaeme
    Afobe
    Pereria yaşlı geri dönüşleri sıkıntı,
    Marlon da defansif olarak sıkıntı,bu nedenle yazdığınız sistem daha uygun ve hoca ısrar etmeli diye düşüşünüyorum.
    3-5-2 yerine kurduğunuz bu sistem çok daha mantıklı, Denizli maçında Pereria ve Marlon olduğunu düşünün takım rahat kazanırdı. Kadronuzu daha realize edelim :
    ........ Edgar.....Erik......Hugo.........
    Joa..... ..Flavio.... Lewis...... Marlon.....
    .........Ömür................Waka.......
    .....................Afobe...............

Nereden
    Almanya

@Onur Ercetin Haklilik payin yok degil ama sampiyonluk cokta önemli degil. Futbol oyun, zevk alinmali ama bizimki eziyete dönüsüyor. Biz futbolun dogrularini yapip önümüze bakmaya devam etsek ortada düzen müzen kalmaz. Agaoglu nu batirdiklari klübü ayaga kaldirmasi icin getirdiler. Bu gerceklesince yine batiracak birilerini bulurlar. Önemli olan suan dogru yapilanlari desteklemek, yapici elestirilerde bulunmak. Avrupa da basari hedeflenebilir ve Lille de ki gibi bir sistem olusturulmasi. Adamlar 65 milyon € artidalar. Böyle bir ekonomik güc bizde olsa ligin düzenini dinamitleriz. Herseyin bir zamani var..

Nereden
    Düzce

Pareira,ekuban,marlon döndükten sonra eldeki kadro ve bu bek rotasyonu ile 3 lu oynamak imkansız.

Uğurcan
    Joe edgar campi marlon
    Ömür flavio baker waka
    Eku afobe

Eldeki takımdan en fazla bu çıkıyor.

Bu durumda yedek klubesinde
    Erce,kamil,ht4,parmak dışında oyuncu kalmıyor.

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Şampiyon olmak için bazı adamların mecbur yüksek maaş olacak herkes eşit maaş veya bir milyon maaşla Sen nerede şampiyon olacaksın ya Yok Neymiş efendim sosanın maaşı yüksekmiş da novağın maaşı yüksekmiş Bunlar yıldız adam diğerlerinden yüksek alacak eskiden de öyleydi Ünal Hami ogün Şota Bunlar diğerlerinden 2 kat fazla maaş alırlardı 2005 kadrosunda Fatih ile gökdeniz'in aldığım maaşı yarısını oynuyordu diğer oyuncular abiciğim Yıldız adam yüksek maaş olacak Seni zaten bu adamlar kurtaracak bu takımda maç kurtaracak wakayemeden başka bir tane adam sayım bana ya Bir tane adam sayın Bana kim şu maçı alır deyin bir tane var wakayeme sakatlandı mı gerisi köy takımı.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Ya arkadaşlar bir adama yaptırım uygulatılmak istense bu gerçekten böyle mi olurdu.

Adam kulüpte ki gevşekliği, amatörlüğü gördü; kulüp de elden çıkarmak için sonrası ne olur, takımın üzerindeki etkisi ne olur, futbolcuların kafasındaki kulüp imajı ne olur diye pek düşünmeden günü kurtarmanın derdinde. O yüzden kimse Sörloth demesin. Kafanızda bu konuyu kapatın ve dua edin de istediğimiz şekilde sonuçlansın bari.
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı asilhamsi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pareira,ekuban,marlon döndükten sonra eldeki kadro ve bu bek rotasyonu ile 3 lu oynamak imkansız.

Uğurcan
    Joe edgar campi marlon
    Ömür flavio baker waka
    Eku afobe

Eldeki takımdan en fazla bu çıkıyor.

Bu durumda yedek klubesinde
    Erce,kamil,ht4,parmak dışında oyuncu kalmıyor.
    Bu takıma bir daha 3-5-2 denerse bu Newton denen Hoca olmayan şahıs o gün bunu kovsunlar.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

Nereden
    Düzce

Bu sene en azından 22 kişilik kadronuz yoksa yarışı sürdürmek zor.
    Biz yerli kadroda fena patladik.
    Bu saatten sonra yerli almak imkansız.
    O yüzden alt yapıdan sürpriz çıkmalı.
    Ama yeteneksizler ile degil. Ümit milli olup yada ciddi potansiyel isimler ancak bu suprizi yapar. Diğerlerini sal gitsin.

Taha cevahiroglu,Atakan,Faruk can,hakan yeşil,Taha tunç,kerem baykuş. Belki bir nebze safa.

Hepsi bu kadar.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)