Sayfa 2683 Toplam 4001 Sayfadan BirinciBirinci ... 1683 2183 2583 2633 2673 2681 2682 2683 2684 2685 2693 2733 2783 3183 3683 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100003 adet sonuctan sayfa basi 67,051 ile 67,075 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 15 -

trbzonsporlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

nwakemenin savrukluğu, pereiranin sinirlerine hakim olamamasi parmak, serkan, ömür, ugurcan gibi genç oyuncularimizin her gecen gün geriye doğru gitmelerinde bana göre saha içi lider oyuncu eksikliginin etkisi var. kaptan olduktan sonra sosa inanilmaz bir liderlik duruşu sergiliyordu sahada. ornegin hocası tarafindan oyundan alınan nwakeme soyunma odasina ya da yedek kulubesine degilde tribünde oturan sosanın yanına giderek kaptanıyla sıkıntısını paylaşiyordu. bunun gibi çok örnekler var. perez gelirse takimin saha ici lideri olabilir belki

Kemal Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bir senede bu kadar mı geriye gider bir takım ?
    Trabzonspor neden şampiyonluğa oynayacak takımı kurduktan sonra ertesi sezon hemen çöküşe geçiyor ?

Bunların üzerinde durmamız lazım. Transferler oluyor, alınanlar gönderilenler ama süreklilik yok. İyi oyuncular kalmıyoru bırak iyi oyunculardan kalan bir sistem de olmuyor elde. Şöyle 2010-11'den sonra ne yaptık biraz Avrupa macerası bir de geçen sezon işte. Bu arada Yusuf Yazıcı'nın transferini de sayalım. Başka, akılda kalan başka ne var şu on senede oturmuş ne var ? Onlarca transfer, sürekli gidip gelen teknik direktörler, yönetimler, harcanan paralar, hayal kırıklıkları. Dönüp dolaşıp geliyoruz Turgut Uyar'ın dediği yere, her şeyi düzeltmeye kalkışmanın yok ettiği..
    #11Yattara | 97 Tellioğlu

tanjugunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Antonio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eski maçları da izlerdim Türk ligi kalite olarak çok geriledi. Adrian marek sapara zokora Burak forvet henriqueyi gibi adamların takımına kötü diyorduk fakat lig aşırı zordu. Şimdi bu adamlar bu ligde estirir. Bu elimizdeki takıma 6 atar ligin geldiği yerde önemli vasıfsız kalitesiz oyuncular.
    Colman ,Jaja, şimek vs... şimdiki oyuncuları top diye oynar lig iyice kalitesizleşti ama bunu bile fırsata çevirecek basiretli yönetici yok maalesef...
    bu sene SAMPİYONUZ.

El Cordobes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Şu santraforları izlerken yüzleri kızarıyor mu acaba? Bu adamları alanlar aldıkları üç santrforun bir maçını daha önce izlemeyip de ilk defa Trabzonspor formasıyla performanslarına şahit olmadılarsa bir şey bilmiyorum. Elde iki tane sığır var, bir de ne idüğü belirsiz bir adam var. Onu daha 90 dakika izleyemedik, sosyal medyadan melankolik mesajlarına muhatap oluyoruz.

Akşam pazarı gibi milleti küçümseyici tavırları, en iyi ben bilirim havalarını orta sahaya 2,5, stopere 4 vererek yutmak zorunda kaldıysa isterse 10 sene vadeli yapsın forvete için de paraya kıyacak. Çünkü senin ne planın var, ne sistemin var, ne de o dillerden düşmeyen scoutın var. Sadece ağına düşüp medet umduğun menajerler var.
    There is no spoon...

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

--------------berat----xxx
    ------ekuban----xxx-----waka
    --------------------xxxxx

Artik netlesti, bu takima birer tane Colman, Jaja, Sorloth lazim.

Ömür'e 15 civari teklif varsa satip yeni kadro kursunlar, bize 3-4 tane ilk 11 oyuncusu gerekiyor. Allah rizasi icin bir kulup şu kardesimize teklif yapsin, sans bir kere de bize gulsun. Elif bile 17 milyona gitti, buna niye teklif gelmiyor ?

Cok sinirliyim...
    Hala transfer yapilmamis olmasina,
    Yarista bu kadar geriye dusmeye,
    Paralarin isimsiz vasat oyunculara basilmasina,
    Sahada surekli ezilen taraf oldugumuz, sezon ortasinda hedefsiz kaldigimiz Iho, Usta donemlerine geri donmemize,

Tum bunlara sebep olanlara... Yazip yazip siliyorum, kadroya bak, 2-3 sene ambargo koyariz derken ne hale geldik.

Bmn de scout ekibi kurup bedava hizmet versek hem para kulupte kalir hem de oturdugumuz yerden sampiyon kadro kurariz. En azindan 4 tane beceriksize 6.5m euro harcatmayiz. Harcanan para buyuk para ama ortada futbolcu yok!!!
    Konu Mert Oğuzlu61 tarafından (17.01.2021 Saat 00:20 ) değiştirilmiştir.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

M.Kılıç50 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Keske Taraftarlarımız Hakem Kararlarındada böyle birlik olsa da Twitter de Türkiye Gündemine otursak.
    Bugün NET tartışmasız penaltın ve Antalyayı 9 kişi bırakacak sarı ardından kırmızı kart cikmamış ama bizim olayımız "Transferler nerede"
    *Kurşunlarla yıkılmazdım, Yıktı beni bu aşk*
    ///Zinédine Yazid Zidane\\\

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

Alıntı Enaldo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lig leş atıyoe takımlar hep durarak oynuyor topu yana vermeden bile durup bekliyor oyuncular, bu dönemde artık otomatik tık tık tiki taka oynamaları lazım hele parmak pas atmak için ayağını savururken bile vakit kaybediyor inanılmaz futbolcular.
    Alıntı tanjugunduz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Colman ,Jaja, şimek vs... şimdiki oyuncuları top diye oynar lig iyice kalitesizleşti ama bunu bile fırsata çevirecek basiretli yönetici yok maalesef...
    Alıntı M.Kılıç50 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Keske Taraftarlarımız Hakem Kararlarındada böyle birlik olsa da Twitter de Türkiye Gündemine otursak.
    Bugün NET tartışmasız penaltın ve Antalyayı 9 kişi bırakacak sarı ardından kırmızı kart cikmamış ama bizim olayımız "Transferler nerede"
    Hakemler hep aynı bizim bu antalyaya 6 atmamız lazımdı karşıda takım denen bir şey yoktu.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

Sercan Keleş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hakemlik bir durum yok. Yusuf'un pozisyonu ucuz penaltı istanbul takımlarına verilse homurdanırız. Hakem çok temiz maç yönetti. Atamadık.
    Dozer Cemil sezonunda bize düşen başka takım kaptanlarının kupa kaldırmamasıdır.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Aslında Bakerin kafası biraz çalışsa şut çekse bu takımda yıldız olur. Şutları güzel ama adam ya geride oynatılıyor ya da sen şut çekme dediler. Newton varken ceza sahası etrafından maç içinde iyi şutlar çekiyordu.

Cezalı Üye
    Nereden
    Uzak Doğu

10 numara
    Önlibero
    Santrafor

Bu 3 pozisyona da transfer yapılmalı. 3 nokta transfer lazım.

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

visca
    vargas
    rondon

efsane olurdu.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

visca----vargas----ekuban

-----------rondon------------

hayalimdeki hücum hattı.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Alıntı Sercan Keleş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hakemlik bir durum yok. Yusuf'un pozisyonu ucuz penaltı istanbul takımlarına verilse homurdanırız. Hakem çok temiz maç yönetti. Atamadık.
    Çok temiz olduğu da söylenemez. Antalya'nın golü öncesi Baker'in ayağına basılıyor. Eren ne yapmaya çalıştı da penaltı değil? Topa müdahale desen söz konusu bile değil.

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Bu takıma 10 gün süre zarfında takviye yapmayan yönetim çıksın gitsin artık abi şu maçta bir 10 numaramız olsa maçı rahat çevirirdik bu gidişle ilk 5 bile zor yönetim eseriyle övünsün...
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

Ceyhun Öncü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

10 numara ve santrafor
    Allah askina
    Bugün bardak vs elime ne gectiyse kirdim.

6 ay öncesine kadar sampiyonluk icin oynuyordu bu takim
    [Trabzon kimliği demek 'Her şeyi ile Trabzonspor'u alırım başımın üstünde taşırım.' anlamına gelmiyor. Kim bu acıyı bizlerle paylaşacak, sahada mücadele verecek, kim gelecek 'Ben buranın en önemli parçasıyım.' diyerek yüreğini ortaya koyacak, onlarla devam edeceğiz.]

Nereden
    Afrika Diğer

Çin medyası Paulinho'yla ilgilendiğimizi yazmış. Haydi buyurun

https://es.besoccer.com/noticia/el-t...aulinho-940991

Erkan A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bu kadroda sadece ekuban santrafor oynamali..
    alinacak tek bir oyuncu var oda 10 nr..
    hergün günde ücer defa antroman eden bir kadromuz var ekmek elden su gölden pasalar gibi hayat..
    Penalti kazandigimizda hic sevinmedim atamayacagimizi tek ben düsünmedim sanirim
    olabilir penalti bu atamayabilirsin fakat suan koca kulüpte penalti atabilen bir oyuncumuz yok..
    bunlar profesionel oyuncular tonlarca para aliyorsunuz antroman sonrasi hergün penalti atisi calismak gerekmiyormu..hocanin yerinde olaydim ugurcana atirirdim penaltiyi biraz özgüven kazanirdi bügün yine sacma sapan bir gol yedi kusura bakmayin ugurcan bana güven vermiyor artik isteksiz tavirlari var tez zamanda gider insAllah antalya kalecisi ugurcanin yedigi golü yemezdi daha iyi kaleci demiyorum o golü yemezdi diyorum..bügün bastan sona kadar iyi oynadik bu takima kadroya mönchengladbachda bundesligada oynayan alman oyuncu lars stindl ilac olurdu alamayiz biliyorum da bu tarz birini bulmak gerekiyor..lars stindl 33 yasinda mukavelesi devam ediyor malesef..
    biz bunlari dert ederken baskan suan cayini yudumluyordur ve diziler izliyordur..
    galibiyet net transfer askiya alinir demistim..maglubiyet bet transfer getirir demistim..beraberlik de konya macinin sonucuna bakar.. berat alindi beratli oyunumuzu görmek ister simdik beyefendi yöneticiler..
    bu amatör yöneticilerle futboldan anlamayan baskanla kendimizi stresse sokmayarak önümüzdeki sezona odaklanmaliyiz iyi bir trabzonspor izlemek icin..
    BiZe HeR yEr TrAbZoN

"Dünyâ'da, menfaat için sevgi gösterisinde bulunan insanlar kadar alçağı yoktur!"

charizma61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı BatuhanB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çin medyası Paulinho'yla ilgilendiğimizi yazmış. Haydi buyurun

https://es.besoccer.com/noticia/el-t...aulinho-940991
    kardeşim paulinho gelir mi Allah aşkına ya asparagasdır

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

çok basit : Trabzonspor yönetimlerinin takımın çıkarını düşünmemesi ve gelen yerli yönetimlerin takımı dağıtması.farkında veya farkında olmadan yönetimlerin takıma ihanet etmesi.
    Alıntı Kemal Öztel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir senede bu kadar mı geriye gider bir takım ?
    Trabzonspor neden şampiyonluğa oynayacak takımı kurduktan sonra ertesi sezon hemen çöküşe geçiyor ?

Bunların üzerinde durmamız lazım. Transferler oluyor, alınanlar gönderilenler ama süreklilik yok. İyi oyuncular kalmıyoru bırak iyi oyunculardan kalan bir sistem de olmuyor elde. Şöyle 2010-11'den sonra ne yaptık biraz Avrupa macerası bir de geçen sezon işte. Bu arada Yusuf Yazıcı'nın transferini de sayalım. Başka, akılda kalan başka ne var şu on senede oturmuş ne var ? Onlarca transfer, sürekli gidip gelen teknik direktörler, yönetimler, harcanan paralar, hayal kırıklıkları. Dönüp dolaşıp geliyoruz Turgut Uyar'ın dediği yere, her şeyi düzeltmeye kalkışmanın yok ettiği..
    "Annuit cœptis"

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Erken seçim olsaydı keşke transfer dönemi başlamadan da bu transfer dönemi arafta kalmasaydı. Bugün kazanmalıydık çok kötü bir sonuç aldık.

Gürkan Asma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Sercan Keleş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O pozisyon %100 penaltı, bunun ts tutuşumla ilgisi yok

yorumsuz6117 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Mesut Özil yeni Alex malesef.. Bize de bu 10 numara lazım..
    Konu yorumsuz6117 tarafından (17.01.2021 Saat 04:00 ) değiştirilmiştir.
    I am not in danger , I am the danger..

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sörltoh milli takımdaki formasını saklasın. 15 maç 6 gol 5 asist.

Yani 193lük dağ gibi adamı satıyorsun yerine aldığın adam 150lik ondan da yavaş bir tıfıl. Groningen 1 milyona almış bu çocuğu, stil olarak çok benzer.

smart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Sörltoh milli takımdaki formasını saklasın. 15 maç 6 gol 5 asist.

Yani 193lük dağ gibi adamı satıyorsun yerine aldığın adam 150lik ondan da yavaş bir tıfıl. Groningen 1 milyona almış bu çocuğu, stil olarak çok benzer.
    Sörloth'ta groningende oynamıştı

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Şu Afobe değil de Umut Bulut'u alsaydık daha faydalı olurdu. Ama nereden bilelim adam çöpoğluçöp çıkacak.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)