Sayfa 2402 Toplam 4001 Sayfadan BirinciBirinci ... 1402 1902 2302 2352 2392 2400 2401 2402 2403 2404 2412 2452 2502 2902 3402 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100003 adet sonuctan sayfa basi 60,026 ile 60,050 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 15 -

Onur Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sosa’nın burada bir karaktersizliği maalesef yok. Olsa iyiydi ama yok. Adamla zaten benim bildiğim 2’ye anlaşmıştık 2,8’e değil.

Önce anlaşıp sonra o anlaştığınız fiyatı düşürmeye çalışırsanız karaktersiz kişi maalesef siz olursunuz. Buna da cevap hakkı doğar. Hakettiğiniz cevabı da alırsınız tabi ki.
    Konu Onur Akyüz tarafından (27.11.2020 Saat 12:33 ) değiştirilmiştir.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mert Oğuzlu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sosa'ya 2.8m euro maas verilmemesi dogruydu. Yanlis olan nedir ? Mikel, Sosa, Ndiaye ile eksilen orta sahaya citkirildim, fizik gucu zayif, ne oldugu belirsiz, vasat ve daha kotusu, "pahali" isimlerin transfer edilmesidir.

1.5 milyona oynayan Mikel gittiyse, oyuncu profili olarak demiyorum ama benzer sekilde tecrubeli, A kalite ve bedava (ornegin Biglia) birini alir getirirsin.

Sen bunun yerine gidip 1.2 bonservis, 800 bin maas, menajer ucreti vs.. derken +2m euro baglayip Ndiaye ve Mikel'den daha pahaliya Flavio gibi birini getirirsen ve bu adam spor programlarinda dalga gecilecek kadar vasat cikarsa en agir sekilde elestirilmeyi hak etmissin demektir.
    Bizde gidenin yeri dolmaz diye saçma bir şey uydurmuşlar arkasına sığınıyorlar. Zamanında sırf rakibe kaptırmayalım diye verilenlere Kızarken bunlarin hala neden arkasından ağlanıyor anlamıyorum. Ragaruga güney amerikada Fellik Fellik gezip enayi bu lamayınca kürkçü dükkanına döndü.Onun i steklerine boyun eğseyelik , yeri dolmaz deseydik Sörloth diye Bir topcumuz hic olmayacaktı. Niye kalitelisi alınmadı diye kızacağına neden gönderdin diye kızıyor. ben pes.

Nereden
    Ankara

Biri şey demis baskana Sosaya 600 bin fark fazla verme, öküz aliriz o paraya. Aldilar da. Sözünün eri adamlar

Nereden
    Bursa

Alıntı Onur Akyüz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sosa’nın burada bir karaktersizliği maalesef yok. Olsa iyiydi ama yok. Adamla zaten benim bildiğim 2’ye anlaşmıştık 2,8’e değil.

Önce anlaşıp sonra o anlaştığınız fiyatı düşürmeye çalışırsanız karaktersiz kişi maalesef siz olursunuz. Buna da cevap hakkı doğar. Hakettiğiniz cevabı da alırsınız tabi ki.
    Bak bunu söyleyen zihniyet tıpkı Ahmet Ağaoğlu gibi kendi vasatlığını ve beceriksizliğini örtmek için her türlü yalanı ve iftirayı rahatlıkla söyleyebilir.
    Utanma duyguları yok.
    • Memento mori

Nereden
    Almanya

10 sene önce takimi bozduk, cogu GSye gitti 3 sezon arka arkaya sampiyon oldular.. 10 sene sonra yine kadroyu bozduk, 2 oyuncumuz FBye gitti.. Bu sene kim Sampiyon olucak belli

Nereden
    Almanya

Alıntı Turgay Atalay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    "Anlattiklarima inaniyor musunuz aaaaaağğğ......"
    hic gülecegim yoktu hahahahahaha sagol renktas

Onur Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı sasone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bak bunu söyleyen zihniyet tıpkı Ahmet Ağaoğlu gibi kendi vasatlığını ve beceriksizliğini örtmek için her türlü yalanı ve iftirayı rahatlıkla söyleyebilir.
    Utanma duyguları yok.
    Ben kimseyi yalancılıkla, utanmazlıkla, iftiracılıkla suçlamak istemem, arkadaş sosa için ‘yaptığı karaktersizlik’ dediği için karaktersizlik kelimesini kullandım. Eğer onunki karaktersizlik ise olayın bir de bu tarafı var o zaman o sıfata bizim taraf layık olur demek istedim.

Benim için bu meselede tam bir aptallık söz konusu. En önemli oyuncunla önce anlaşmak ve sonra ufak hesaplara gitmenin başka bir izahını bulamıyorum. Bunu da bir marifet gibi anlatmak da bana rahatsız edici geldi.

Novak için de aynısını yapmıştı. Halbuki adamla geçen sene anlaşılmıştı orda da ufak hesaplara gidildi sonuç ortada.

Ben lig bittiğinden beri ciddi bir yönetim sorunu olduğunu söylüyorum. Kulüp düzgün yönetilmiyor bu ortada. Çok fazla beceriksizlik var. Transfer dönemi, hoca tercihi, verilmeyen paralar ama buna rağmen boşa verilen daha fazla paralar.

Şu an geçmişe yönelik sızlanmaya gerek yok, başkan bunu yapıyor. Ben bunu eleştiriyorum. Bahsettiğin meselede daha fazla hatası olan sen isen bu eleştirilir.

Yapmaması lazım.

Şu an devre arasını planlaması lazım. Hiç zaman kaybetmeye tahammülümüz yok.
    Konu Onur Akyüz tarafından (27.11.2020 Saat 16:34 ) değiştirilmiştir.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Onur Akyüz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben kimseyi yalancılıkla, utanmazlıkla, iftiracılıkla suçlamak istemem, arkadaş sosa için ‘yaptığı karaktersizlik’ dediği için karaktersizlik kelimesini kullandım. Eğer onunki karaktersizlik ise olayın bir de bu tarafı var o zaman o sıfata bizim taraf layık olur demek istedim.

Benim için bu meselede tam bir aptallık söz konusu. En önemli oyuncunla önce anlaşmak ve sonra ufak hesaplara gitmenin başka bir izahını bulamıyorum. Bunu da bir marifet gibi anlatmak da bana rahatsız edici geldi.

Novak için de aynısını yapmıştı. Halbuki adamla geçen sene anlaşılmıştı orda da ufak hesaplara gidildi sonuç ortada.

Ben lig bittiğinden beri ciddi bir yönetim sorunu olduğunu söylüyorum. Kulüp düzgün yönetilmiyor bu ortada. Çok fazla beceriksizlik var. Transfer dönemi, hoca tercihi, verilmeyen paralar ama buna rağmen boşa verilen daha fazla paralar.

Şu an geçmişe yönelik sızlanmaya gerek yok, başkan bunu yapıyor. Ben bunu eleştiriyorum. Bahsettiğin meselede daha fazla hatası olan sen isen bu eleştirilir.

Yapmaması lazım.

Şu an devre arasını planlaması lazım. Hiç zaman kaybetmeye tahammülümüz yok.
    Klasik pazarlık hastalığı. Nasıl olsa cepte denilen futbolculara yapılan muamele yüzünden imzalar atılamıyor. O yüzden sözleşme uzatırken veya trabzonsporlu olduğu söylenen bir oyuncu için transfer pazarlığı yaparken ufak hesaplar yüzünden oyuncu elimizden kaçıyor.

Ekuban'in da 3. senesi bakalım ne zaman sözleşme teklif edecekler ?

Nereden
    Ankara

Newton falan tercih degildi, istedikleri oyuncuyu istedikleri sekilde getirebilecekleri, basarisiz olundugunda da kolaylikla harcayabilecekleri hocalik manasinda vasifsiz bir koyundu bunlar icin sadece. Abdullah Avci ismini bile isteye geciktirdiler, neden? Bu hocaya bu gereksiz topcularin hicbirini aldiramazdilar ve bu durum bunlarin tekerine degil çomak sokmak, tekerini söker atardi

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

sosa adamdır ve kaliteli bir insandır .gitmesi gayet normal bu yönetime fazla bile tahamul etti. adam canına dişine takıp oynadı hatta bir çok Trabzonsporludan daha Trabzonlu gibi oynadı. novak da aynı şekilde.böyle yüreğini koyarak oynayan yabancı bulamassın.gidenlerin yeri dolar ama senin tarih boyuncu böyle yerli yönetimlerin olursa hiç bir şeyin yeri dolmaz ve tekrarı yaşarsın. ve tarihine bakarsın bir sürü sadri şener loserlık dönemi yaşamışssın. bu tesadüf değil işte.... Yönetici değil bunlar.kendi çıkarlarını düşünüyorlar.ağaoğlu modern bir insan özünde ama malesef kabuklarını kıramamış ve yanlış işler yapmış ve egosuna yenik düşmüştür.Ağaoğlu ve malesef Trabzonsporumuza gelen bir çok yönetici mütevazı davranmayıp sürekli kendini kaf dağında görmüştür. futbolculara çingene pazarlığı yapılmaz hele ki bu futbolcu sende yüreğiyle ve profesyonelce oynuyorsa yönetimler bize hikaye anlatmasınlar. arkadaşlarımız açıklamış ne güzel : gs giden oyuncular sadriyle oldu şimdide fenere senden giden iki oyuncu var bunlar büyük enayiliktir artık! hatalardan ders çıkarmayanlar tarihe gömülür. bizde başarılı olamıyoruz.Trabzonspor klubu acilen katarlı veya yabancı birine satılmalıdır!
    Alıntı İ. SARAL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sosa karaktersizinin adının geçmesi bile yasaklanmalı burada. Takım kaptanı, 1-2 sene kariyeri kalmış, 500 bin euro için rakibine gidiyorsa onda karakter sorunu vardır. Kurtulduğumuza sevinmeliyiz.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Konu erenslash tarafından (27.11.2020 Saat 19:21 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Berati alan buyuk is yapar okay selcuk karisimi bir adam işlenirse kesinlikle avrupa gorur ilerde ..para arti takas yoluyla zorlanmali sartlar
    Konu gurur6134 tarafından (27.11.2020 Saat 22:06 ) değiştirilmiştir.

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Olay sosa novak olayi degildi takim ici denge olayiydi hala bunu anlamayanlar var sosaya novaka ederinden fazla istedikleri paralari verseydin yarin ekuban waka omur ugurcan kalsaydi shorlth obi hepsi zam diye ayaga kalkacaklardi vermesen performans alamayacaktin.takimin bir ust limiti vardi dengeler gozetilerek dogru yapildi burda sorun yok, gelen adamlardan henuz istenilen verim alinamadi sıkıntı orda yoksa o paralari edecek bulunmaz hint kumasi degildiler.shorlthun wakanin aldigi parayi sol bek novaka vermek sosaya onlarin aldiginda fazla vermek yoneticilik degildir ustelik maddi sıkıntılar ortadayken..

Numan Yerlikaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Transferde ne kadar zekasız bi kulüp olduğumuzu bu maç çok daha iyi anladık
    Yalakalardan sakınınız. Çünkü onlar insanları boş kaşıkla besler.

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Sosa mı adam? Hahaha canını dişine takmışta oynamış bir de. Hadi ya. 3 senenin toplam 1 senesi top oynadı, hele pandemi sonrası gtam top oynamamış, adam gibi kaptanlık bile yapmamıştır. Bu tarz adamlarla hiçbir şey başaramazsın. Arjantine dönse hiç laf etmezdim, eleman onları bile kandırmış.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

Nereden
    İstanbul

Transfer planlamasına bak orta sahada bir tane fizikli rakibi caydıracak adam yok. Devre arası 2 tane izbandut alıp gelin. Ya da 1 tane izbandut 1 tane de topla dans eden 10 numero.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

r9emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Jose Sosa da Unal Karaman da cok buyuk adamlar ve karakterlerdi. Bunu guce, sisteme ve adama tapanlar anlayamaz. Onlarin sozleri, gozlerini kor etmistir. Bakiniz ben Unal Karaman cok iyi bir teknik direktordur ya da Jose Sosa ligin en iyi orta sahasidir, demedim. Herkesi taraftarin onune ayni kisiler atiyorsa, biraz da bu atanlara bakmaniz lazim. Bu bir yonetim sekli derseniz, akilli bir yontem derseniz onu da anlarim ama siz sozunuzde durmadiniz diye bu insanlarin adamligindan bir sey eksilmez. Sorloth olayi bile danisikli dovustu. Sorloth hain ama yerseniz.

Ibrahim Gaygusuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Berat Ocak ayının meselesi değildir. Bize lider özellikli adam lazım merkeze.
    Futbolcularin sirtindan inin artik, bu takim icin ter doken her futbolcu degerlidir
    HEP
    DESTEK TAM DESTEK

smart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı gurur6134 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olay sosa novak olayi degildi takim ici denge olayiydi hala bunu anlamayanlar var sosaya novaka ederinden fazla istedikleri paralari verseydin yarin ekuban waka omur ugurcan kalsaydi shorlth obi hepsi zam diye ayaga kalkacaklardi vermesen performans alamayacaktin.takimin bir ust limiti vardi dengeler gozetilerek dogru yapildi burda sorun yok, gelen adamlardan henuz istenilen verim alinamadi sıkıntı orda yoksa o paralari edecek bulunmaz hint kumasi degildiler.shorlthun wakanin aldigi parayi sol bek novaka vermek sosaya onlarin aldiginda fazla vermek yoneticilik degildir ustelik maddi sıkıntılar ortadayken..
    Performansı artan futbolcunun maaşı da artar. Arttırmazsan başka takım daha fazla verir, oyuncu gider.

hofsaale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Devre arası schalkeden bentalebi yoklasinlar..

2017 de 20 Mio. € ya aldılar.. Şuan kadro dışı.. Sözleşmesi bittior.. Karakter olarak zor bir arkadaş fakat çok yetenekli..

Jaja etkisi yapabilir...
    Sevinelim diye sevmedik.....

Uğur Kalyoncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Baker ve Parmaki üstüste koysan dahi 11 oynayamazlar.

Orta sahayı sil baştan yapmak lazım.

Djaniny i çok istemiştim ama bu kadar güçsüz olmasi kabul edilebilir değildir.

Plaza oynadığı kısa sürede özellikle Djaninyden faydalı işler yaptı. Nasıl 5 dk da olsa süre alamıyor anlamak mümkün değil.

Beypba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Takımın savunma 4’lüsü şöyle böyle oturacaktır en azından öyle gözüküyor ama ortasaha ve forveti nasıl kotarılacak en ufak fikrim yok..

6 oyuncu var savunma haricinde bir tek Afobe’nin görevi kesin ve net..

Nwakaeme,Ekuban, Abdüş nasıl bir formasyonda oynadıkları, görevleri neyi başardıkları yada neyi eksik yaptıkları konusunda bir fikrim yok..

Bu karmaşanın sebebi ortasaha sıkıntımız.. Bu seviyede bir takımın 1 tane bile safkan ortasahası olmaz mı?

Oyunun hücum yönünü ilerletmemiz çok zor gözüküyor..

Nereden
    Ankara

Alıntı hofsaale Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Devre arası schalkeden bentalebi yoklasinlar..

2017 de 20 Mio. € ya aldılar.. Şuan kadro dışı.. Sözleşmesi bittior.. Karakter olarak zor bir arkadaş fakat çok yetenekli..

Jaja etkisi yapabilir...
    Aynen
    En büyük Trabzon

Sadettin_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

dahada küçüleceğiz . malesef plan bu .
    Keyfi değil mecburi bir plan .
    Hatır gönül sorloth u geri almamız lazım .
    gerisi hocaya kalmıs yapacak birşey yok
    Azılı bir ihocuyum

Nereden
    Ankara

Pereiranın muadili kitsiou dur.ankaragücünün sağbeki...
    Adam tüm istatistiklerde lider. Oynadığı tüm maçlarda Nwakaeme onu bir kez dahi geçemedi
    Devre arasında kitsiou yü almalıyız

çağdaş deniz maç başlığına yazmış. ben de buraya aldım.
    En büyük Trabzon

hanzale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

Alıntı Sadettin_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dahada küçüleceğiz . malesef plan bu .
    Keyfi değil mecburi bir plan .
    Hatır gönül sorloth u geri almamız lazım .
    gerisi hocaya kalmıs yapacak birşey yok
    Bu nasıl küçülme gram anlamadım, oynatmadığımız tonla adama 3-4 milyon Euro harcandı, bir de daha da küçüleceğiz fakan fişmekan,

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    trabzonspor

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)