Sayfa 2404 Toplam 4001 Sayfadan BirinciBirinci ... 1404 1904 2304 2354 2394 2402 2403 2404 2405 2406 2414 2454 2504 2904 3404 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100003 adet sonuctan sayfa basi 60,076 ile 60,100 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 15 -

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Trabzon

Alıntı BatuhanB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

"Yeni Sorloth" hevesiyle uçuk isimlere yöneleceklerine şu gencoyu değerlendirselerdi keşke, Brescia almış.
    Biz de scouting diye birşey yok.Adamı ikna ederiz etmeyiz meselesi de değil konu.Sezon başı yaptığımız transferler resmen tamamen menajer trasferleri.Mide bulandırıcı bir durum bu.Bu kafanın İho ve Muho kafasından bir farkı kalmıyor.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Trabzon

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onbire hazır oyuncu alırsan kimse aldığın gençleri sorgulamaz. Bir kaç tanesi 1, 2 sene içinde takıma alışıp kadroya girerse ne mutlu. Tabi genç oyuncuyu da ucuz diye almayacaksin, zamanı gelince oynayacak seviyede olmalı.
    En kötü Yusuf Sarı ayarında olacak.Oyuna girdiğinde birşeyler yapabilecek.Gidip Ahmet Canbaz,Bilal Başakçıoğlu ayarında ikinci lig topçularını getirdikleri zaman boşuna transfer yapmış oluyoruz.

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı gökhants1966 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne alaka abi

Dünyada büyük rakamlara transfer olup da istenileni veremediği için başka takımlara kiralanan dünya kadar oyuncu var.Leizpig veya Sorlothun kararı ne olur orasını bilemem ama bu şekilde başarısızlığı sürerse kiralamak isteyebilirler.Şimdi Sorloth bütün sezonu sıfırla bitirse yine göndermeyecekler mi ?

Açık konuşmak gerekirse Leizpig atletik ve teknik kapasitesi oldukça yüksek oyunculardan kurulu bir takım ve Sorloth bu takımda kalas gibi duruyor.Bundesliga süper lige benzemez.Haalanda kazma diyenler olabilir ama Haaland olağanüstü bir hız ve bitiriciliğe sahip.Sorloth hız ve bitiricilik olarak Haalandın yarısı kadar etmez.Teknik de vasat olunca Leizpig gibi bir takımda ileride odun gibi durursun.
    aynen kardeşim biz bunu zamanında söyledik sana kesinlikle katılıyorum haaland shorlotu donunda sallar haaland salzburgda da iyi bir golcüydü ve hep üstüne koya koya devam etti ve dordmund da zirveye çıktı zaten shortlot bize gelmeden rezalet bir cristal palace geçmişi vardı ama geldi bizde tuttu sonra haaland ile kıyaslamalar başladı ama bu kıyaslamanın ne kadar yanlış olduğu ortaya çıkdı ben shorlotun leipzig de tutunacağını hiç bir şekilde düşünmüyorum ya bu devre arası yada önümüzdeki sezon başı kiraya verilir ama yolu türkiye ye düşermi ondan emin değilim.

Nereden
    Ankara

@gökhants1966 Bakalim kardesim, onu da zaman gösterecek
    Sorloth'u Haaland ile kiyaslayan olduysa bunca zaman, futbolu alici gozle izlemesin zaten. Birbiriyle alakalari yok çünkü.

Murathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

nasıl alamadık şu adamı
    (burkeden bahsediyorum callagherden değil )

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Turgay Atalay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Atakan Çankaya bedelsiz bir sekilde Ankaragucu tarafindan alinabiliyorken, bizimkiler daha kalitesiz olan Flavioyu bilmem kac milyon euro maliyetle alabiliyor mesela.

Ankaragucunden Kitsiou/Atakan, Gençlerden Berat bizim isbilmez çavuslarin radarina mutlaka girmeli.
    Bizim maçta baya kötüydü. Geçtiğimiz sezon 1. ligde güzel oynadığı maçları vardı özellikle savunma kısmında. Ankara takımları arasında bu tarz bedelsiz transferler oluyor, aralarında çözmüşlerdir bir şekilde muhtemelen ama sözleşmesi 1 sezonluk. Devre arası bir yoklanabilir. Genç, fiziği sağlam ön libero için, zorda kaldığında stoper rotasyonunda da değerlendirilebiliyor. Hamle olarak sahaya atabileceğimiz bir oyuncu olabilir.

Berat'ı alamayız biz.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Murathan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nasıl alamadık şu adamı
    Burke merkez forvet gibi nasıl oynuyor sırtı dönük iş yapabiliyor mu?

Şu ligde en vasıfsız adam bile önünü açık bırakırsan roket gibi şut atıyor. Neyle besleniyorlar cidden anlamıyorum. Bizimkilerin önü boş, şut atıyor yerden seke seke gidiyor

Nereden
    Kocaeli

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burke merkez forvet gibi nasıl oynuyor sırtı dönük iş yapabiliyor mu?

Şu ligde en vasıfsız adam bile önünü açık bırakırsan roket gibi şut atıyor. Neyle besleniyorlar cidden anlamıyorum. Bizimkilerin önü boş, şut atıyor yerden seke seke gidiyor
    maçı izlemedim. önceki özetlerde tuhaf servisleri vardı kendisinden beklemediğim. bu ligin içinden geçerdi şüphem yok bunda.

Nereden
    İstanbul

maçı izlemedim. önceki özetlerde tuhaf servisleri vardı kendisinden beklemediğim. bu ligin içinden geçerdi şüphem yok bunda.
    Özete yan gözle baktım iki tane güzel çıkarmış ama hep savunma arkasına koşu. Dediğin gibi savunma arkasına koşan adam bizim ligde her zaman iş yapar ama yine de merkezi boşaltmayacak adamları ben daha fazla seviyorum.

Nereden
    Kocaeli

Özete yan gözle baktım iki tane güzel çıkarmış ama hep savunma arkasına koşu. Dediğin gibi savunma arkasına koşan adam bizim ligde her zaman iş yapar ama yine de merkezi boşaltmayacak adamları ben daha fazla seviyorum.
    bizde ekuban dahil tek koşu atacak topçu yok maalesef

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

nasıl alamadık şu adamı
    Premier Ligde oynuyor adam mümkün değildi demek ki almamız. Biz almadık gibi bir durum yok bence, alamadık.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

KARAGOZLUM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Alıntı Turgay Atalay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar Sorloth falan yazip komik duruma dusmeyin ya. 20 milyon euro verdikleri adami harcar mi Almanlar 5/10 maçta.Tahminim o dur ki Sorloth defteri acilmamak uzere kapandi bizim icin.
    Bize artik gelmez
    ama bu gidisati ile sezon sonu kesin gonderirler bu adami tutunamaz
    nereyr gider bilmem ama 2 sezon daha sagda solda rezil olur sonra klasik hikaye bize gelmeye calisir

Nereden
    Ankara

Adam ingiltereden bize gelmiş, almanyadan neden gelmesin. ne yapacak almanlar turşusunu mu kuracak. ingilizler verdi zararın bi kısmını kurtardı. sıra almanlarda. şu bize gelmezci tayfadan da bıktık usandık artık. Eminim gayse şimdiden yol yapmaya başlamıştır. Bu şu demek, bize gelmez, çok kurcalamayın gayse rahat rahat alsın
    Konu serdaracıl tarafından (29.11.2020 Saat 15:43 ) değiştirilmiştir.
    En büyük Trabzon

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Aksine takımı onay verirse kiralık olarak bize gelir. Çünkü ortada referans var. Bizde patlama yaptı. Gelip aynı şekilde devam edecek, uyum sorunu falan yok.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Gökdeniz, berat, taylan, berkay bu seneye iyi giriş yaptılar. Hepsini istedik güya, yarım ağızla istediğimiz için iyi yerlileri alamıyoruz. Avci'nin bu konuda bir faydası olur belki. Hem oyuncuyu hem de bizim yöneticileri ikna edip doğru isimleri bulabilir.

Nereden
    İstanbul

Alıntı serdaracıl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adam ingiltereden bize gelmiş, almanyadan neden gelmesin. ne yapacak almanlar turşusunu mu kuracak. ingilizler verdi zararın bi kısmını kurtardı. sıra almanlarda. şu bize gelmezci tayfadan da bıktık usandık artık. Eminim gayse şimdiden yol yapmaya başlamıştır. Bu şu demek, bize gelmez, çok kurcalamayın gayse rahat rahat alsın
    İngilizler sever böyle şımarıklıkları. 20 verir yarım sezon sonra bedelsiz kiralar falan. Lige ayak bastı parasını gören takım savurmaya başlıyor direk zaten. Almanlar daha sistematik. İzledikleri oyuncudan emin olana kadar bekliyorlar ve artık bir proje haline getiriyorlar topçuyu. Pandemi sürecinde kimse elini cebine atmazken ciddi bir rakama aldıkları adamdan hemen vazgeçmezler.

He yok biz büyük takımız hazır topçu lazım bize salın diyorlarsa da iki sene kiralık istediğimiz an X milyona satın alma şeklinde gelsin yine, bonservisin yarısını kurtarmış olurlar en azından Yine de Sörloth atmaya başlasa devre arasına kadar yerini sağlama alır zaten. Ben bize değil hiçbir takıma kiralanacağına ihtimal vermiyorum.

Nereden
    İstanbul

Gökdeniz, berat, taylan, berkay bu seneye iyi giriş yaptılar. Hepsini istedik güya, yarım ağızla istediğimiz için iyi yerlileri alamıyoruz. Avci'nin bu konuda bir faydası olur belki. Hem oyuncuyu hem de bizim yöneticileri ikna edip doğru isimleri bulabilir.
    Maddi olarak bir tek Gökdeniz'i alabilirdik. Zaten çocuk gelmek için çırpındı ama bizimkiler bedava almak istedi herhalde. Rahmi Anıl'ın bonuslarından daha ucuza gitti Antalya'ya.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Maddi olarak bir tek Gökdeniz'i alabilirdik. Zaten çocuk gelmek için çırpındı ama bizimkiler bedava almak istedi herhalde. Rahmi Anıl'ın bonuslarından daha ucuza gitti Antalya'ya.
    Taylan'i gençler'e giderken istemiştik. Erzurum'a bedava gitti, gs'ye de bedava gitti. Tam trabzonspor'un ihtiyacını karşılayacak şekilde oynuyor, gs'yi zor zamanda kurtardı resmen. Biz öyle bir performans alamadığımız için bu duruma düştük.

Plaza ve diabate'ye bu sene için toplam 3, 3.5 milyon euro harcadık. Trondsen ve flavio için de toplam 3 milyon euro bonservis verdik.

Hiçbirinden yararlanamıyoruz şuan. Hepsine iyi niyetle bakıyoruz zamanla katkı sağlayabilir diye düşünüyoruz ama onbirde eksik olunca işler değişiyor, bekleyecek zaman yok.

Nereden
    İstanbul

Taylan'i gençler'e giderken istemiştik. Erzurum'a bedava gitti, gs'ye de bedava gitti. Tam trabzonspor'un ihtiyacını karşılayacak şekilde oynuyor, gs'yi zor zamanda kurtardı resmen. Biz öyle bir performans alamadığımız için bu duruma düştük.

Plaza ve diabate'ye bu sene için toplam 3, 3.5 milyon euro harcadık. Trondsen ve flavio için de toplam 3 milyon euro bonservis verdik.

Hiçbirinden yararlanamıyoruz şuan. Hepsine iyi niyetle bakıyoruz zamanla katkı sağlayabilir diye düşünüyoruz ama onbirde eksik olunca işler değişiyor, bekleyecek zaman yok.
    Gençler satarken sonraki satıştan %30 mu ne pay alırım diye satmış. Erzurum ile Gs arasında bir çakallık döndü orada. Taylan güya alacağını bıraktı falan. Sonra imza parası olarak gs ciddi bi para verdi Taylan'a. Erzurum başkanı da yurt içi ve dışı isteyenler var 3 milyondan eurodan aza satmam diye röportaj vermişti. Gençler dava açtı falan ama ne oldu bilmiyorum. Haberleri dönmüştü bir ara. Bu tarz çakal transferleri iyi beceriyorlar ama bedava gitmediği kesin.

Berkay'ı 2.5 verip aldılar zaten. Berat için de o civarda bir para isteyeceklerdir. Campi + 1'e oluyorsa hiç düşünmeden ok demeliyiz ama yerli kuralı da gözükmüşken bize yedirmezler. Umarım olur. Kaliteli topçu. Fiziği falan da iyi. Avcı bjkda istemişti diye hatırlıyorum.

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Gökdeniz'i almayip gidip onun bunun artiklarini alandan kim sorumlu ise ALLAH belâsini versin
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Ben burada Taylan deyince beni futbol cahili ilan eden ukala tayfa su an Taylan için ne düşünüyor acaba?

Bucadan beri takip ettigim bir oyuncu. Galatasaray iyi iş yaptı.

Bizim bu tip yerli oyunculara para vermemiz lazım.

Burak kapacak ve Taylan en çok istediğim iki isimdi. İkisini de artık almamız imkansız.

Berat ucuz olmaz lakin işimize çok yarar.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

Nereden
    Düzce

Burke yi almayı başarip önde afobe sağda burke solda waka ve arkalarında ekuban olsaydı bir çok takımın defans hattını otoban yaparlardı.

Bu arada çoğu kişinin bok attığı baker sezon başından beri en faydalı yabancı.

Hayalet parmak ve ömüre methiyeler diziliyor ama altı numara oynamak zorunda kalan baker tü kaka oluyor.

Nereden
    Ankara

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gökdeniz'i almayip gidip onun bunun artiklarini alandan kim sorumlu ise ALLAH belâsini versin
    gökdeniz trabzona gelse çoktan bir köşede unutulmuş gitmişti. boşver böylesi onun için daha hayırlı oldu. biz bilale talim edelim. trabzonsporda o yürek yok
    Konu serdaracıl tarafından (29.11.2020 Saat 18:10 ) değiştirilmiştir.
    En büyük Trabzon

Nereden
    Düzce

Uğurcan
    Serkan edgar Hugo
    Baker
    Ekuban waka
    Afobe

3 tane nokta transfer ile bu takım ligi ilk üçte tamamlar

Ancak rotasyon için en az iki tane kaliteli yerli gerekli.

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Trabzonsporun tam anlamıyla gerçekte Transfer ihtiyacı olduğu bölgeler sayısı : 6,8-,10 numara ortasaha ,sağbeck ,solbeck çok daha iyi bir stoper,forvet + yedek bir forvet,çok sağlam bir sağ açık yani toplam 9 adet transfer yapmamız lazım gerçekte olması gereken bu.

Şu anda acil olmassa olmaz : solbeck, sağ açık, iki ortasaha ve bir tane forvet

+ wakayemenin performansının düşme nedeni morali bozuk giden kadro sorloth,sosa ve novak gibi oyuncuların gitmesiyle yönetmin saçma hamleleri başka bir nedeni yok.

kadro dağılırsa iyi oyuncularında da performans düşer
    "Annuit cœptis"

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)