Sayfa 2053 Toplam 4001 Sayfadan BirinciBirinci ... 1053 1553 1953 2003 2043 2051 2052 2053 2054 2055 2063 2103 2153 2553 3053 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100003 adet sonuctan sayfa basi 51,301 ile 51,325 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 15 -

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Su vidanin yaptigi dangaliklari ve aldigi parayi dusundukce gordukce huseyine dun sosyal medyadan yapilan linc ve terbiyesizligi birkez daha ayipliyorum..

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı redbul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    senin küçük gördüğün bjk sana kendi sahanda top göstermedi 3-1 yendi sen kim kaçıncı olur kim ilk 5 e girer onu bırakacaksın kendi takımının ne yaptığına bakacaksın. bu takımın en az 5 transfere ihitiyacı var bak yedek klübesine beni daha iyi analrsın unutma futbol 11 kişi ile oynanır ama 11 adamla oynayamassın.
    Top göstermedi doğru bir yorum değil. Kapalı bir maçtı ilk golü atan avantaji aldı, hakem de maçı 50.dakikada bitirdi, eksik kadroyla tepki göstermemize bile izin vermedi.

Ahmet Taşçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı gurur6134 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Su vidanin yaptigi dangaliklari ve aldigi parayi dusundukce gordukce huseyine dun sosyal medyadan yapilan linc ve terbiyesizlige birkez daha ayipliyorum..
    Bir futbolcu piyasasını buldu mu satacağının kanıtıdır Vida... Fiko satmayarak adamı resmen tüketti...

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Top göstermedi doğru bir yorum değil. Kapalı bir maçtı ilk golü atan avantaji aldı, hakem de maçı 50.dakikada bitirdi, eksik kadroyla tepki göstermemize bile izin vermedi.
    yav kardeşim Allah aşkına tamam hepimiz trabzonsorluyuz da biraz objektif olun o maçta bjk kalecisi yere yatmadı golü de zaen bjk kalecisi hediye etti neden polyanacalılk oynuyorsunuz malatya maçı yanıltmasın bu takımın ilk 11 e 3 yedek klübesinede 3 tane olmak üzere en az 5-6 transfer ihtiyacı var.

AyhanPe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

senin küçük gördüğün bjk sana kendi sahanda top göstermedi 3-1 yendi sen kim kaçıncı olur kim ilk 5 e girer onu bırakacaksın kendi takımının ne yaptığına bakacaksın. bu takımın en az 5 transfere ihitiyacı var bak yedek klübesine beni daha iyi analrsın unutma futbol 11 kişi ile oynanır ama 11 adamla oynayamassın.
    Ben Bjk yi kücük görmüyorum. Yazdiklarimdan Bjk yi kücümsedigimi nerden cikardin oda bir sir..Tahminini soruyorum.

Kesin bir dille Trabzonspor bu kadrosuyla giremez diye iddia ediyorsun ya..Kim girer onu merak ediyorum..Senin tahminine göre ilk 4 nasil sekillenir? Öyle kacamak cevaplara gerek yok..

Bu arada zaten 2-3 transfer gerceklesecek gibi. Belki 1-2 yerli oyuncuda eklenebilir..
    Konu AyhanPe tarafından (27.09.2020 Saat 18:56 ) değiştirilmiştir.
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

serkanholep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Renkdaş bu kadar transfer yapacaksak gençlerimiz neden var.

Aynı yanılgıya düşüyoruz. Transfer manyaklığı.

Bence bir adam gibi stoper alınsın. Campi gitsin.

Bir de ortasaha alınmalı 10 numaraya yakın.

Onun haricinde plaza forvet işini afobe olmadığında görecek mi bilmiyorum ama bir yedek forvet de gerekeblir devre arası.

Yine sol beki yedeklicek biri de alınabilir.

Kesin alınması gereken bir stoper ve ortasahadır. Campi ve guilherme gitmeli.

Yedek forvet, yedek sol bek şartlar uygunsa belki.

iyattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Adamlar 3 haftada bizi yenip bizim gerimize düştüler bjk bu yani rakip filan değil. Ilk hafta hazır değildik onlar iyi kötü resmi maç yaptı sezonu erken açtı. Çok eksik vardı vs vs. Geldi geçti. Bize transfer lazım antep maçına 2 kişi daha içeri atmak lazım. Periera ekuban zaten şart. Milli araya mutlu mesut girip dönüşteki 2 zorlu maça mazeretsiz hazır çıkmak lazım.

SM-A705FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bazen Sevinç Bazen Keder
    YATTARA Oynasın Yeter!!!

Nereden
    İstanbul

Alıntı serkanholep Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Renkdaş bu kadar transfer yapacaksak gençlerimiz neden var.

Aynı yanılgıya düşüyoruz. Transfer manyaklığı.

Bence bir adam gibi stoper alınsın. Campi gitsin.

Bir de ortasaha alınmalı 10 numaraya yakın.

Onun haricinde plaza forvet işini afobe olmadığında görecek mi bilmiyorum ama bir yedek forvet de gerekeblir devre arası.

Yine sol beki yedeklicek biri de alınabilir.

Kesin alınması gereken bir stoper ve ortasahadır. Campi ve guilherme gitmeli.

Yedek forvet, yedek sol bek şartlar uygunsa belki.
    güzelkardeşim genç diyoruz serkan olsun abdülrahim olsun dün maçta 2. yarı oyuna giren sefa olsun ahmet canbaz olsun bu seviyelerin adamları değil sen sırf gençlerle koca bir sezon oynayamassın yedek klübemiz idaa ediyorum ligin en zayıf 3-5 yedek klübesinden biridir bu takıam en az 5-6 transfer şart bu sezon 50 ye yakın maç yapacaksın kadron geniş ve yeterli olmak zorunda.

Nereden
    Konya

Beşiktaş bize top göstermedi demek..Enteresan bi yorum olmuş kardeşim..O maçtaki eksiklerimiz ortada.Maça da fena başlamamıştık,şansa bala uzaktan bi gol attılar..İkinci acaba derken uyduruk penaltı ile fişi hakem çekti..Dün akşamki kadro ile kargaların karşısına çıksak çok farklı olurdu skor ve sonuç..

Serdar A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Erzurum BB, Arvydas Novikovas 'ı iyi bulmuş. Tam bizim ligin topçusu. Sezon genelinde 20/25 gol+asist gibi bir rakama ulaşabilir.

Nereden
    İstanbul

Alıntı AyhanPe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben Bjk yi kücük görmüyorum. Yazdiklarimdan Bjk yi kücümsedigimi nerden cikardin oda bir sir..Tahmini soruyorum.Senin tahminine göre ilk 4 de hangi takimlar olur?
    güzel kardeşim ben başarılı olamadıktan sonra ilk 4 e kimin girdiği çok öenemli değil bjk olayına gelince küçük demeyelimde senin beğenmediğin bjk bizi çok rahat kalecisi yere yatmadan yendi ayrıva ilk hafta göztepenin 5 attığı 10 kişilik denizliyi yenemedin ve dün yendiğimiz malatya da iddaa ediyorum ligin en zayıf 3-4 takımından biri ben diyrorumki polyanacılık oynamayalım bizim şuanki kadromuz yetersiz.

Nereden
    İstanbul

Alıntı orhan42 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beşiktaş bize top göstermedi demek..Enteresan bi yorum olmuş kardeşim..O maçtaki eksiklerimiz ortada.Maça da fena başlamamıştık,şansa bala uzaktan bi gol attılar..İkinci acaba derken uyduruk penaltı ile fişi hakem çekti..Dün akşamki kadro ile kargaların karşısına çıksak çok farklı olurdu skor ve sonuç..
    ya güzel kardeşim top sende fazla kalabilir ama o maçta bjk nin kalecisi yere yatmadı kaleye şutun yok ben daha sana nasıl özetliyim .

Emre Çömez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

@Nazim Can mesaj kutun dolu

malatya maçı isteyenler için https://uptobox.com/0n42ft15y3m3

Nereden
    Almanya

güzel kardeşim ben başarılı olamadıktan sonra ilk 4 e kimin girdiği çok öenemli değil bjk olayına gelince küçük demeyelimde senin beğenmediğin bjk bizi çok rahat kalecisi yere yatmadan yendi ayrıva ilk hafta göztepenin 5 attığı 10 kişilik denizliyi yenemedin ve dün yendiğimiz malatya da iddaa ediyorum ligin en zayıf 3-4 takımından biri ben diyrorumki polyanacılık oynamayalım bizim şuanki kadromuz yetersiz.
    Yahu biz giremeyiz diyorsun..Bende sana kim girer soruyorum Bu arada dünki takim Bjk ye yenilmezdi. Ligde bir cok takim Malatyaspor düzeyinde. Bende iddia ediyorum. Malatyaspor Konyaspor dan 4 yemezdi. Kaldiki bir cok macta berabere bitiyor. Fark acilmaz. ilk 4 disindaki takimlarin arasindaki puan farki cok az olur.

Ayrica Denizlispor macindaki hakem skandalinida söyleyeceksin. 3 penalti yendi o macta. Öyle yok. 1 gece önce gelen adamlar oynadi o macta. Eksiklerimizi biliyoruz. Transferlerde gelecektir ama su boktan ligde ilk 5 e bile giremeyiz diye iddia edilmez..

Nereden
    Trabzon

Karagümrük bir şeyler denemeyi kafaya koymuş herhal. Ndiaye'yi de kiralamışlar...

Ekleme; geçen sezon yarıştan kopan 3 kız kardeşlerin taraftarları bb'yi desteklemişti. Bu sezon yarıştan kopan karagümrük'e sığınır.
    Konu recdodo tarafından (27.09.2020 Saat 19:05 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Konya

Alıntı gökhants1966 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hüseyin Türkmenin saçma sapan hatası olmasa o kötü kadroya rağmen Beşiktaşı bir şekilde yenerdik.Bir sürü eksiğimiz vardı ve bir de üstüne mağlup duruma düşünce oyunu çeviremedik.

Flavionun da ne kadar düz ve yeteneksiz olduğu Beşiktaş maçında görülmüştü zaten.Becerip iki üç tane düzgün pas atamadı,atak olgunlaştıramadı Beşiktaş maçında.
    Flavio'dan ne bekliyorsun ? Nasıl bi performans bekliyorsun ? Yeteneksiz sözün de çok iddialı olmuş.Dünkü maçla alakalı görüşlerin neler , aynı oyuncu ile alakalı ?

Nereden
    Almanya

Flavio'dan ne bekliyorsun ? Nasıl bi performans bekliyorsun ? Yeteneksiz sözün de çok iddialı olmuş.Dünkü maçla alakalı görüşlerin neler , aynı oyuncu ile alakalı ?
    Yetenek ölcüm cihazi var bazi taraftarlarin. Flavio, Dogan dan iki gömlek daha kötü diyende var bir bucuk gömlek daha üstün diyende var

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Lens ve umut nayira hayır demem sadece isteyenlere kafanız mi güzel derim
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

Nereden
    Trabzon

Günümüzde futbol öyle 2-3 yıldız alıp onlar üzerinden oynayayım düşüncesinde gitmiyor. Bayern bile geçen hafta 8 attı ama bugün Hoffenheim dan 4 yedi. Günümüzde futbol aynı basketbolda olduğu gibi yüksek efor ve tam anlamıyla bütünleşmiş bir takım istiyor. Koşan, basan, alan daraltan, pas yüzdesi yüksek takımların her maç 1 adım öne çıktığı günümüz futbolunda o beceriksiz, şu yeteneksiz demeden önce takımın bütününe bakmak gerekiyor. Önce takım, TAKIM olacak...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Trabzon

Flavio aslen 8 numara olup kariyerinde de hep bu pozisyonda oynamıştır ancak bu alanda yetersiz bir isimdir.Çok uzun uzun detaya girmek de istemiyorum.Kısaca kaliteye örnek vermek gerekirse ;

İyi bir 8 numara Gustavo Colmandır, iyi bir 8 numara Miroslaw Szymkowiaktır.Gerisi heyecandır.

Flavio düzgün bir karakterli bir isim.Enerjisi iyi.Çabası iyi.Boşa kaçıyor,top istiyor.Top çalıyor.Bunlar güzel şeyler.Top kontrol,pas,şut,duran top bunlar ise hep vasat.Flavio da bu özelliklerde olsa dünya yıldızı olurdu diyebilirsiniz ona da şöyle cevabım var.

Colman ve Syzmkowiak Flavio kadar koşabilen ve top çalabilen isimler değillerdi ama onlar adeta bir maestro idiler.Pas,şut,teknik,dribbling,duran top herşey vardı adamlarda.

Şimdi bakıyorum.Flavio efendi iki tane defansif aksiyon yaptı diye,iki kere de boşa kaçıp bir kere top taşıdı iyi oyuncu diyoruz.Bakın biz de daha kalitelisini alacak para yok deyin bunu anlarım ama bu arkadaşa yetenekli falan demeyin.Colman ve Szymkowiak arkamızdan küfretmesin

Nereden
    Ankara

Yedek kulübemizi güçlendirmemiz lazım. Şampiyonluğun yolu orada.
    En büyük Trabzon

smart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

@gökhants1966 adam daha 2 maç oynadı
    Trabzonspor’un tarihinde buna benzer mağlubiyetler çok az da olsa vardır. -Abdullah Avcı

Emirhan Yazıcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Serdar A Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Chelsea transfer dönemi sona ermeden Tiemo Bakayoko ve Malang Sarr'ı oynayacakları bir kulübe kiralama konusunda çalışmalarını sürdürüyor.

https://meaww.com/chelsea-vs-west-br...ransfer-window
    Hocam buyrun gelin kapimiz açik
    Twitter : @EY61_
    Youtube : EY61

Nereden
    Malatya

Alıntı serdaracıl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yedek kulübemizi güçlendirmemiz lazım. Şampiyonluğun yolu orada.
    As kadroyu güçlendirmemiz lazım. Onu güçlendirirsek yedek kulübesi de kendiliğinden güçleniyor

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Trabzon

Flavio kapasitesinin sonuna kadar oynuyor.Ben Flavioya ne diyeyim.Mücadele etmiyorsun desem günaha girerim.Adam tüm gücüyle oynuyor,elinden geleni yapıyor.Böyle bir adama sadece teşekkür edebilirim.

Flavionun sadece yetenekli bir oyuncu olmadığını,bu yönde bir gözlemim olduğunu söylüyorum.Bu oyuncuyu sevmiyorum anlamına gelmiyor,adamın kapasitesi bu yani.Daha iyisi lazım ama para yoksa idare edecez yapacak birşey yok.

Şimdi ayrı ayrı cevaplar vermek istemiyorum.Ayhan Beye de cevap veriyim buradan.Doğan futbolcu falan değil,yedeklerde bile oturtmam o derecede.

Flavio ise ne yaptığını bilen,deneyimli bir isim.Sadece yetenekleri biraz kısıtlı.Flavio bir takım için her anlamda kullanılabilecek bir isimdir.As olmasa bile küsmez,yedekte oturur yeri gelir çıkar işini yapar.

Ben bu tabiri kullanmayı sevmiyorum ama oyuncunun karakterini değil özelliklerini yansıttığını düşünerek yine kullanayım.Doğan çöptür,sonunca takımda bile as olarak forma şansı bulamaz ama Flavio süper ligde neredeyse tüm takımlarda forma şansı bulabilir.Yeteneksiz adam nasıl forma şansı bulabilir demeyin.Beşiktaş ve Fenerbahçede orta alanda Ozan gibi dümdüz yeteneksiz adamlar var.Galatasarayda orta alanda genel olarak teknik kapasitesi iyi isimler var.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)