Sayfa 437 Toplam 4001 Sayfadan BirinciBirinci ... 337 387 427 435 436 437 438 439 447 487 537 937 1437 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100003 adet sonuctan sayfa basi 10,901 ile 10,925 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 15 -

halilaziz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı AyhanPe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sosa profesyonel bir oyuncu. Cok fazla para kazaniyordu ama hakkinida verdi. O kaleci bozuntusuda hemen hemen Sosa kadar kazaniyordu ama 2011 den sonra Ugurcan in tirnagi kadar performans göstermedi. Gercek kaptanmis. Sosa teknik direktörü yollatmak icin cetesiyle takimi sabote edecek kadar alcak bir oyuncu olmadi hic..Isini yapti ve gidiyor..
    2011'den sonra ugurcanin tırnağı kadar performans göstermedi mi.

Kardes maçları bir daha objektif gözle izle
    Ayrılmadan önceki seneyi onurun kaleci hafızası olarak tutuyorsun ya büyük yanılgı içindesin

Hakkaniyetli olmak iyidir gün gelir sana da lazım olur
    2010-2011 sezonu şampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksızdır.
    Ahlâksızlara itibar edilmez!

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Onur'un çok iyi dönemleri oldu, kaptandı, ama demek hataları da oldu ki gönderildi, şu anki durumla bir alakası yok bunun.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Alıntı abdllh.29 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O zaman 10 yıl kimse bu takımdan bişey beklemeyecek sesinide çıkarmayacak bu kulübün başkanı birileriyle inatlaşıp cezada aldırmayacak kulube
    Muharrem ustayıda ahmet agolunda savunmuyorum kalitesiz kadro kurulunca fb nerele düsüyor bizde bu durumları yasadık son yıllarda istanbul takımlarına yenilmediysek kadro kalitesi olarak bizden geri kaldıklarından oldu şimdi takımında seviye olarak futbolcu sayısı azalıyor bakalım ne kadar dayanabileceğiz.
    Hatası ile sevabı ile bugün yönetim bu dengeyi sağladı!
    İki yıldır zirveye oynuyoruz.
    İki yıldır ekonomik olarak küçülmemize rağmen zirveye oynuyoruz.

Destek olacağız.
    Şampiyon olamasa da yarışan bir takım ortaya çıkarmayı becerdi ise yönetim, destek olunacak.
    En azından köstek olunmayacak!

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Omeruo'yu alabileceğimizi sanmıyorum, geçen sene 5 milyon ödemişler ve sanırım isteyen başka takımlar da varmış. Eddie halletse şu işi. Yıllık 1 civarını kabul eder diye düşünüyorum, kulübü de opsiyonlu kiralık ikna edilebilir mi...

Kasımpaşa'dan sonra la liga'da 54 maça çıkmış.
    Konu Enaldo61 tarafından (13.08.2020 Saat 11:17 ) değiştirilmiştir.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

outlaws61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Sosa defterini kapatmamız gerekiyor.

Adam bizi oyalayıp yüksek para bekliyor.

Zaten gönlü bizden yana olsaydı bu kadar beklemezdi.

Kaç yaşına gelmiş adam.

Geçen sene ilk devre var ikinci devre yoktu.

Bu sezon bir ton maç oynayacağız ne işi var Sosa'nın bizde.

Bence bazı arkadaşlar gurur meselesi yapmış.

Fbye giderse naparız diye düşünüyorlar.

Keşke gitsede çöpe atcak paramız cebimizde kalsa.

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Totalde baktığımızda Onur iyi kaptan falan değildi. Olamadı yani. Öyle zannettiğimiz zamanlar oldu ama...

Yalnız Trabzonspor'u seviyordu, o kesin. Buna rağmen takımdan ayrılırken futbolu bırakma kararı alışında başka takımda oynamama motivasyonundan ziyade o dizlerle daha fazla top oynayamayacak olduğunun farkında olması daha etkili oldu.

Neyse konumuz o değil. Sosa pazubandı taktığından itibaren iyi bir kaptan oldu. Ayrılacaksa da Trabzonspor'un kaptanlığını yapmış biri gibi ayrılması gerekir. Kimsenin ona "daha az kazan" deme hakkı yok ama "bizi böyle oyalama" deme hakkı var.
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Hiç kimseyi alamıyorsanız Rodrigo moledoyu alın. Bunun gibi stepanov gibi egemen gibi adamları ayrı seviyorum.
    OMAE WA MOU SHINDEIRU...

oksoholu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı Arda' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Newton büyük hayal kırıklığı olacak gibi geliyor bana, biz adamı İngilterede oyuncu bakiyor sanarken Konyadan çıkması, kayınçosunu kulübe antrenör olarak aldırması vs. Başkan TD seçiminde yine çuvalladı ucuz olsun mantığıyla devam ediyor.
    Bu nasıl bir mantık arkadaşlar,
    Biz onu İngilterede oyuncu bakıyor sanıyorduk konyada çıktı nedir İngiltere köylü pazarı mı var öyle mi bakılıyor Konyada iken bakamıyor mu teknolojinin neresinde siniz Konyada kaynanası ile pikniğe gitmedi herhalde bir gün sonrada dayılarına el öpmeye mi gidecek bu mudur
    Bırakın da adamlar işini yapsın vardır mutlaka bir planları
    @ okşoholu

Nereden
    Ankara

Alıntı Yiğit Gayretli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Totalde baktığımızda Onur iyi kaptan falan değildi. Olamadı yani. Öyle zannettiğimiz zamanlar oldu ama...

Yalnız Trabzonspor'u seviyordu, o kesin. Buna rağmen takımdan ayrılırken futbolu bırakma kararı alışında başka takımda oynamama motivasyonundan ziyade o dizlerle daha fazla top oynayamayacak olduğunun farkında olması daha etkili oldu.

Neyse konumuz o değil. Sosa pazubandı taktığından itibaren iyi bir kaptan oldu. Ayrılacaksa da Trabzonspor'un kaptanlığını yapmış biri gibi ayrılması gerekir. Kimsenin ona "daha az kazan" deme hakkı yok ama "bizi böyle oyalama" deme hakkı var.
    Onur konusunda da Sosa konusunda da yazdıklarınıza katılıyorum.

Sadece Sosa mi bizi oyalıyor yoksa yönetim mi uzatma konusunda samimi değil ondan emin değilim.

Ayrıca sosa oyaliyorsa yine suçlu yonetim, belli bir süre verir cevap veiyorsa teşekkür mesajı yayınlayıp konuyu kapatirsin.
    oflu fanatik

Nereden
    İstanbul

Alıntı oksoholu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu nasıl bir mantık arkadaşlar,
    Biz onu İngilterede oyuncu bakıyor sanıyorduk konyada çıktı nedir İngiltere köylü pazarı mı var öyle mi bakılıyor Konyada iken bakamıyor mu teknolojinin neresinde siniz Konyada kaynanası ile pikniğe gitmedi herhalde bir gün sonrada dayılarına el öpmeye mi gidecek bu mudur
    Bırakın da adamlar işini yapsın vardır mutlaka bir planları
    antrenör olarak alınan kişi yeni alınmadı bu arada ben onunla aynı dönemde geldi diye hatırlıyorum yanlış mıyım tavsiye edilmiş olabilir ama teknik direktör olduktan sonra adam kayırmayla yanına aldığı yanlış

AyhanPe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı halilaziz61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2011'den sonra ugurcanin tırnağı kadar performans göstermedi mi.

Kardes maçları bir daha objektif gözle izle
    Ayrılmadan önceki seneyi onurun kaleci hafızası olarak tutuyorsun ya büyük yanılgı içindesin

Hakkaniyetli olmak iyidir gün gelir sana da lazım olur
    Tamam. 2011 den sonra iyi oynadigi maclarda oldu ama bana göre Ugurcan in tirnagi kadar olamaz ne kaleci olarak nede durus olarak..

Sadri Baskan dan sonra gelen IHO nun Onur hakkinda bir demecini paylasayim: "Yaptığım en büyük yanlışlardan biridir kaleci Onur’u satmayışım! Makedonya olayından sonra onu göndermem gerekirdi. İyi niyetle bir şans daha vermek istedim. Fakat olmadı. Verdiğim o şans, benim çöküşümü hızlandırdı."

Gercek kaptanmis...
    Konu AyhanPe tarafından (13.08.2020 Saat 11:21 ) değiştirilmiştir.
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

Nereden
    Trabzon

Novak gitti, Sosa gitti gidiyor, Uğurcan gidiyor, Sorloth'a talip çok, Ekuban'ın talipleri var, Nwakaeme para istiyor... Şu limit olayında işin aslında bizde yönetim olarak artış olsun istiyoruz. Yoksa hem iskeleti korumak hem de transfer yapmak çok ama çok zor. Yaptığın her transfer elinde tutmaya çalıştığın Sorloth, Nwakaeme ve Ekuban gibi topçuların biraz daha gitmeye yanaşması demek. Sözleşmelerde yenilemeler yapmak zorundayız, çünkü hemen hemen her talip senden fazla daha para önerip oyuncunun aklını çeliyor...

Bundan dolayı iki seçeneğimiz var; ya limit artışına bizde olur deyip -zira dediğim gibi zaten isteniliyor- elde tutmak istediğimiz oyuncular ile yeni sözleşmeler imzalamalıyız, ya da limit artışına karşı gelip takımı neredeyse komple yıkıp yeniden bir yapılanmaya girip, minimum bir 2-3 sene daha yeni bir iskelet oluşmasını bekleyeceğiz.

outlaws61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Yiğit Gayretli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Onur iyi kaptandı kötü kaptandı onu bir kenara bırakıyorum.

Fakat futbolu bırakma kararında dizlerindeki sıkıntının etkisi %1 bile değildir.

İstese çok rahat bir kulübe transfer olabilirdi.

Ve transfer olacağı kulüp öyle Anadolu kulüpleri de değildi.

Kendisinin kulüp içinde hataları olmuştur bilemeyiz.

Gerçekten Trabzonsporu sevdiğine gönülden inanıyorum.

Nereden
    İstanbul

Bazı arkadaşlar Eddie Newton İngiltere'ye gidip istediği oyuncuları eterle bayıltıp battaniyeye sararak kaçırıp getirecek sanıyor galiba.

Çok üzülüyorum cidden. Lütfen durun artık...
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Burak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    La helal olsun sana. Sosa değerli bir oyuncu ancak sözleşmesinin yarısında verimli olmadı bu adam.
    Alıntı abdllh.29 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O zaman 10 yıl kimse bu takımdan bişey beklemeyecek sesinide çıkarmayacak bu kulübün başkanı birileriyle inatlaşıp cezada aldırmayacak kulube
    Muharrem ustayıda ahmet agolunda savunmuyorum kalitesiz kadro kurulunca fb nerele düsüyor bizde bu durumları yasadık son yıllarda istanbul takımlarına yenilmediysek kadro kalitesi olarak bizden geri kaldıklarından oldu şimdi takımında seviye olarak futbolcu sayısı azalıyor bakalım ne kadar dayanabileceğiz.
    Surdurulebilir basari icin ekonomik ozgurluk bagimsizlik sart sen istanbul takimi degilsin isini yurut saha disinda ..gelirler son 10 senede 3 sefer alirlar elinden sampiyonlugu siyasileri arkalarina alarak oyle baka kalirsin yoksa bu seneyi 2011 i gectim gecen sene icerde dograndigimiz 4 3 luk akbil macini alsaydi da adaletli bir ligde sampiyondu bu takim yine onumuz kesildi.bu takimin bir durusu misyonu vardi gecmisde ben hadi trabzonluyum takimi destekliyorum anadoluda trabzonlu olandan daha fazla trabzonsporlu var nedenide bu misyon durusdu son yillarda bunu kaybettik ayaga dustuk bunun sebebide klubun siyasetin oyuncagi edilmesi ekonomik bagimsizligin olsa bunu yapamazlar sana bazi seyleri dayatamazlar onun icin basari 2. Sirada benim icin once ekonomik bagimsizlik 10 senedir yaziyorum bu takim mevcut duzende sampiyon olamaz degil yaptirilmaz lige renk vermeye figuran yapilmaya devam ederiz bunu istiyorsak gelsin pahali transferler satiliriz en kotu bir katarliya sapmiyonlukdan sampiyonluga kosar ovunuruz bununla zaten stadimiza seyh bilmem neyin dev posteri asilmadi mi acilisimizda ne alakaysa bu rezillik bile yeter bize..

61_Hasan_69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı outlaws61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onur iyi kaptandı kötü kaptandı onu bir kenara bırakıyorum.

Fakat futbolu bırakma kararında dizlerindeki sıkıntının etkisi %1 bile değildir.

İstese çok rahat bir kulübe transfer olabilirdi.

Ve transfer olacağı kulüp öyle Anadolu kulüpleri de değildi.

Kendisinin kulüp içinde hataları olmuştur bilemeyiz.

Gerçekten Trabzonsporu sevdiğine gönülden inanıyorum.
    Onur futbolu bıraktığında ikinci ligde bile oynayamayacak seviyedeydi kandirmayin kendinizi

Nereden
    İstanbul

Alıntı Someone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet iyi bir oyuncu olmadığı için bir la Liga kulübü olan leganes geçen yıl 5 milyon € bonservis ödedi onun için zaten siz çok iyi biliyorsunuz bu işi yönetime alalım sizi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Kasımpaşada oynarken içerdeki her maçı statta izledim nerdeyse. Ben beğenmediğimi, faydalı olmayacağını ima ettim. Transfermarkt+maçkolik sağlaması yapıp ekrana üflemedim.

federer61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize

Hala Onur Kıvrak savunuluyor,inanamıyorum.Hele hele Ünal Karaman a yaptığı işlerden sonra o hainin adını şuraya nasıl yazabiliyor birileri ile kıyaslıyorsunuz ya vallahi pes! Bir yanlış bazen tüm doğruları götürebilir.Unutmamak lazım bu klübe emek veren tüm futbolcular emeklerinin karşılıklarını haddinden fazlasıyla almıştır Onur da Sosa da. Efsane olmak kolay mı ?
    KUTSAL OLAN KUŞKUSUZ Kİ VATANDIR,ADAM DEDİĞİN MEMLEKETİNİN TAKIMINI TUTANDIR

https://twitter.com/backhandwinner

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı delfino Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ayrıca şu kadro fatih terimin elinde olsa bir şekilde gider iki ortasaha iki stoper bulur keyfine bakar ki bence gs ye geldikten sonra öyle boş transferler yapmadılar takıma uyum sağlayacak oyuncuları bir şekilde buldular luyindama ve marcao tuttu fernando gitti seri yi aldılar yani biz neden bu tarz transferler yapamıyoruz da macera arıyoruz sürekli bunu bir türlü çözemiyorum. iki tane adam yiyen stoper almak çokmu zor. Fransa dan tut getir ya da ingiltere alt liglerden almanya şuan bunu yapıyor sancho nasıl çıktı. Newton gibi bir silahın var kullanamıyorsun yazık gerçekten ..
    Neden bu tarz transferler yapamiyoruz, çünkü saydigin isimlerin bonservisleri var, en ucuzu 3.5 milyon euro.

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Konu onurun kaptanligina nerden geldi bilmiyorum da onur performansindan tamamen bagimsiz olarak yaziyorum iyi bir kaptan olsaydi formasini puzubandini cikarip hocasinin onune birakmazdi ben artik yokum diyerek malum mac sonrasi gemiyi önce fareler terk eder kaptanlar degil!!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Alıntı kaçarava Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kasımpaşada oynarken içerdeki her maçı statta izledim nerdeyse. Ben beğenmediğimi, faydalı olmayacağını ima ettim. Transfermarkt+maçkolik sağlaması yapıp ekrana üflemedim.
    He He sen büyük scoutsun herkes ekrana üflüyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Arif Timurcioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Transfersizlikten eski baskanlar ve kaptanlar konusuluyor elle tutulur gelisme yok.
    Trabzonsporlu olmak bir ayrıcalıktır.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı CasTo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Omeruo yu kasımpaşadan hatırladığım kadarıyla hızlı, tatlı sert oynayan, güçlü, nispeten hava topunda iyi birisi olarak kaldı aklımda. Pozisyon bilgisi o kadar iyi değil diye hatırlıyorum. Bana göre hosseinin 1-2 tık üstü. Bize daha net birileri lazım değil mi ? Artık stoperde kumar oynamayacak lüksümüz kalmadı
    eldeki stoperlerden daha iyidir. Negatif değilim ama yanına da net tecrübeli birisi lazım.
    O dönem çok gençti. Sonra dünya kupasinda banko stoper olarak oynadi, kaybolmadi yani.

ysngmz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Arda' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Newton büyük hayal kırıklığı olacak gibi geliyor bana, biz adamı İngilterede oyuncu bakiyor sanarken Konyadan çıkması, kayınçosunu kulübe antrenör olarak aldırması vs. Başkan TD seçiminde yine çuvalladı ucuz olsun mantığıyla devam ediyor.
    Chelsea den oyuncu gelmezse bende büyük hayal kırıklığı yaşayacam

GM 6 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nereden
    İstanbul

Alıntı Arif Timurcioğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Transfersizlikten eski baskanlar ve kaptanlar konusuluyor elle tutulur gelisme yok.
    Takım 3 transfer yaptı ki devamı da gelecek. Çok keskiniz bu konularda. Normal bir dönemde olsak haklılık payı olur bu mesajın ama eşine rastlanmamış bir olayla karşı karşıyayız ve ekonomik olarak kısıtlarımız var. Biraz daha ılımlı olmak kaybettirmez bize bence.
    Ayağa KALK!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)