Sayfa 436 Toplam 4001 Sayfadan BirinciBirinci ... 336 386 426 434 435 436 437 438 446 486 536 936 1436 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100003 adet sonuctan sayfa basi 10,876 ile 10,900 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 15 -

Nereden
    Almanya

Alıntı Hamza Yilmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Malesef. Vasat ucuz bir stoper.

Gesendet von meinem SM-G960F mit Tapatalk
    Vasatmidir bilmem, hele Videolarda cok agir kaliyor. Ucuz olacagini sanmiyorum. 2/3 Milyon Avro altinda birakmazlar.

CİVELEK.61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ysngmz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yazdığın adamlar yetenek fakiri

GM 6 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    O da dalga geçiyor zaten

Nereden
    İstanbul

Ben bu yönetimi gerçekten anlamıyorum sosa gitti gibi al elneny rahat et. Newton ondan daha iyisini bulamaz ve bizde sosanın yerini doldurmuş oluruz. Yoksa bu sene kafaya oynamayazsak avrupa serüveninin de olmayacağını varsayarsak oluşabilecek başarısızlıkta bu yönetim kalmaz. Umarım ağaoğlu bunları hesap ediyordur

B.Yiğit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

M.Fernandes'i alalım 10 numara bölgesine tam aradığımız adam. uefa maçında bize karşı da çok etkili oynamıştı. 1+1 yıllık ideal olur bence.
    Konu B.Yiğit tarafından (13.08.2020 Saat 10:30 ) değiştirilmiştir.

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Omeruo yorumlarını okuyorum, 5 kişiden 4'ü inşallah olmaz çöp diyor neden?
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

ensarusta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Omeruo İspanya'da en fazla ikili mücadele kazanan 3. İsim olmuş

Nereden
    İstanbul

Ayrıca şu kadro fatih terimin elinde olsa bir şekilde gider iki ortasaha iki stoper bulur keyfine bakar ki bence gs ye geldikten sonra öyle boş transferler yapmadılar takıma uyum sağlayacak oyuncuları bir şekilde buldular luyindama ve marcao tuttu fernando gitti seri yi aldılar yani biz neden bu tarz transferler yapamıyoruz da macera arıyoruz sürekli bunu bir türlü çözemiyorum. iki tane adam yiyen stoper almak çokmu zor. Fransa dan tut getir ya da ingiltere alt liglerden almanya şuan bunu yapıyor sancho nasıl çıktı. Newton gibi bir silahın var kullanamıyorsun yazık gerçekten ..

yorumsuz6117 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Nino kim arkadaş, hadi Marlon'u aldınız sustuk da stopere de Nino mino alcaksanız ilk 5'e göremeyiz net, yıllardır bir tane stoper alamadınız hala ilgilendiğimiz adamlar Nino mino..
    I am not in danger , I am the danger..

AyhanPe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı delfino Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben bu yönetimi gerçekten anlamıyorum sosa gitti gibi al elneny rahat et. Newton ondan daha iyisini bulamaz ve bizde sosanın yerini doldurmuş oluruz. Yoksa bu sene kafaya oynamayazsak avrupa serüveninin de olmayacağını varsayarsak oluşabilecek başarısızlıkta bu yönetim kalmaz. Umarım ağaoğlu bunları hesap ediyordur
    Onun yerine yeni bir IHO gelecek. Basari ne ki? Sampiyonluk mu yada 2. lik mi? Kafaya oynamak basariysa yönetim oldukca basarili oldu zaten ama kimsenin dile getirdigi yok. Bak bakim son 10 yila. Milyonlarca yatirim ve orta siralarin az üstünde liderden onlarca puan geride, puan olarak küme potasina daha yakin bitirilen sezonlar. Yarini düsünmeden yasiyoruz. Beklentilerimiz orantisiz ve gerceklerle alakasiz. Bu zihinlerle plan program yapilamaz..
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı abdllh.29 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne kadar beğenmesekte muharrem usta takım kalitesi olarak seviyeli kadro bırakmıstı sosa pereira novak yusuf abdulkadir ömür rodallega takımın belli seviyede omurgası belliydi bazıları pahallı kalitesi yüksek transferlerdi. Ekonomi diyerek maliyet diyerek savunduğumuz ahmet ağoğlunu kuracagı takımla alacagı sonuçlarla ne kadar savuna bileceğiz. Yaptığı bütün transferler kapalı kutu
    Avrupadan men yediginde transfer yasagi aldiginda aglamayacagiz o zaman adam olmaz bu camia..

Nereden
    Uzak Doğu

Alıntı Enaldo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Omeruo yorumlarını okuyorum, 5 kişiden 4'ü inşallah olmaz çöp diyor neden?
    Skills videosu olmadığı içindir muhtemelen. Skills videosu olmayan herkes çöp..

Hamza Yilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Blessed61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vasatmidir bilmem, hele Videolarda cok agir kaliyor. Ucuz olacagini sanmiyorum. 2/3 Milyon Avro altinda birakmazlar.
    Yanilmiyorsam burda Nino'nun maclarini izleyen bir üye vardi, berbat diyor Nino icin

Gesendet von meinem SM-G960F mit Tapatalk
    Konu Hamza Yilmaz tarafından (13.08.2020 Saat 10:43 ) değiştirilmiştir.
    HY67...

bahadır2561 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı B.Yiğit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sosa ile sözleşme imzalanması hata olur. 35lik adamları takımda görmek istemiyorum.
    Alıntı B.Yiğit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    M.Fernandes'i alalım 10 numara bölgesine tam aradığımız adam. uefa maçında bize karşı da çok etkili oynamıştı. 1+1 yıllık ideal olur bence.
    Sosa doğum tarihi, 19.06.1985

Fernandes doğum tarihi, 05.02.1986

ardesenli61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Sosa nın aidiyet duygusunu tartıştığımız şu günlerde Gallerli bir gencin şöyle bir yazısı denk geldi Yattara ile ilgili.. güzel bir yazı..

https://thesefootballtimes.co/2020/0...-kept-secrets/

https://twitter.com/thesefootytimes/...08254150160385

yazıda birçok detay var ama dikkat çekici paragraf şu:

"Onu Karadeniz'deki hayranlarına sevdiren böyle bir tavırdı. Birçok yabancı yıldız gelir ve gider. Ancak çok azı Akçaabat köfte ve hamsi sevgisini itiraf etmekte, yerel Kolbastı dansıyla hedeflerini kutlamakta ve vatandaşlığın bir parçası olarak İbrahim Üçüncü ismini almaktadır. Yattara'nın daha sonra ifade ettiği gibi, “Trabzonspor'da oynadığım için çok mutluydum. Oynuyordum, para kazanıyordum. Trabzonspor bana güvendi, kendime güvendim. Neden başka bir takıma gitmek isteyeyim? "

alperrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Enes Başkaya60 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu sene ya herro ya merro dediler adamlar federasyon felan dinlemediler hocaya imza attıracak durumları yokken herkesi alıp getirdiler kumar oynadılar şu an tutacak mı göreceğiz...

Alıntı Yıldıray Emanet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    E ama sen her sezon başı feneri sampiyon ilan ediyosun gecen sezon da birebir ayni şeyleri yaziyodun
    Adam doğruyu yapıyor siz hala anlayamıyorsunuz..
    Olmasınlar diye söylüyor..
    Önlemini alın diye söylüyor..
    ingiliz siyaseti yapıyor..

tıpkı bu senenin başından sonuna kadar fenerlilerin yaptığı gibi..
    fbli mehmet demirkol serdar ali vs. onlarca fenerli bizim şampiyon olmamızı istediği için mi
    bizi favori gösterdi..
    ayaklarını kaydırmazsanız bak yoksa şampiyon olacaklar demek bu..
    şampiyon olamazsan kulüp hatalı..
    bak beceremediniz demek bu..

Enes Başkaya kardeşim doğru olanı yapıyor..destekliyorum..
    bu sene önlemi bizde alalım..
    onların dostu düşmanımız..
    düşmanı dostumuzdur..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Veysel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Onur Kıvrak gibi gerçek kaptan varken arjantin çingenesine kaptan muamelesi çekersen böyle bırakır seni
    # Fırtınam bu yolda hep seninle !

Nereden
    İstanbul

Bu sene özelinde geçmiş yıllara bakıldığında evet başarılı ama avuçlarımıza kadar gelen şampiyonluğu da verdiğimizi inkar edemeyiz. Bu taraftan da bakıldığında başarısızlık algısı oluşabiliyor. Sonuç olarak Biz bir Başakşehir değiliz biz sürekli kafaya oynayan bir takım olmalıyız. Bizim asıl problemimiz bir şeyi tam yapamamak burada eleştirim geçen seneki kadroya 4 5 net transferle daha başarılı hale getirebilme şansı varken bu da kaçan şampiyonluk gibi olmaması açısından bulunduğum yorum. Büyük transfer beklentimiz zaten yok olamaz da sadece üç beş doğru dokunuş bekliyoruz.

CİVELEK.61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alex'in takıma katılma sürecini iyi biliyoruz.
    Çok begenilmişti,elden kaçmak üzereydi.
    İsmi çok gizli tutuluyordu
    Yusuf el Arabi,Marcus Berg gibi isimlerle gündem meşgul edilip transfer edildi.
    Alex konusunda yüzde yüz elimiz rahat değildi ki.
    Oyuncu başka bir takıma da gitmek üzereydi bildiğim kadarıyla.
    Hatta yıllık ücreti de çok fazla bulunmuştu forumda.
    Şimdi bu kadar zor şartlarda "Fazlasıyla tutan" bir transferden dolayı yönetimi,"By aut maddesi neden koyduruldu" diye eleştirmek hakkaniyetli değil bence.
    Oyuncunun "Ben ancak bu şartlarda imzalarım" demediğini nerden biliyoruz?
    Şunu diyebiliyomusun?
    "Kardeşim başka adam bulsalardı"
    Diyemezsiniz çünkü Sörloth performansı Trabzonspor tarihine geçti.
    "Keşke almasaydık" diyemez kimse.
    İsterse desin.
    Tefe koyarlar adamı.
    Trabzonspor'da çok başarılı forvetler oldu ama bu adam çok başka top oynadı.
    Çok guzelden ziyade çok değerli goller attı.
    Mesela rakip takım zayifken 3 tane atıp,rakip güçlü olunca sahada görünmeyen forvetlerden değil.
    Çaprazdan gol atan forvetimiz tarihimizde kaç tane var?
    Sadece takımının değil,maçın ilk golünü defalarca atabilen kaç forvetimiz var tarihte?
    Kendi topunu alıp,gidip gol atan kaç forvetimiz oldu tarihte?
    Alex konusunda benim, sadece küçük eleştirim ancak yerine alternatifini koymazsak olur.
    Kaldı ki böyle bir oyuncunun alternatifini bulmakta çok zor bi iş.
    Allah aşkına yönetimi doğru yerlerden eleştirelim.

Nereden
    Almanya

Alıntı Veysel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onur Kıvrak gibi gerçek kaptan varken arjantin çingenesine kaptan muamelesi çekersen böyle bırakır seni
    Sosa profesyonel bir oyuncu. Cok fazla para kazaniyordu ama hakkinida verdi. O kaleci bozuntusuda hemen hemen Sosa kadar kazaniyordu ama 2011 den sonra Ugurcan in tirnagi kadar performans göstermedi. Gercek kaptanmis. Sosa teknik direktörü yollatmak icin cetesiyle takimi sabote edecek kadar alcak bir oyuncu olmadi hic..Isini yapti ve gidiyor..

Arda' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Newton büyük hayal kırıklığı olacak gibi geliyor bana, biz adamı İngilterede oyuncu bakiyor sanarken Konyadan çıkması, kayınçosunu kulübe antrenör olarak aldırması vs. Başkan TD seçiminde yine çuvalladı ucuz olsun mantığıyla devam ediyor.
    Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hami bir kupa maçına çıktı maç trabzonda o maçta elenmiştik akhisardı rakip heralde muhammet forvet oynuyordu ve hamının saha kenarından verdi taktik kulaklarımla duydum muhammet hadi daaaaaaaa ....

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Alıntı ensarusta Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Omeruo İspanya'da en fazla ikili mücadele kazanan 3. İsim olmuş
    Demek ki Türkiye'den sonra kendini epey gelistirmis.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

abdllh.29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı gurur6134 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Avrupadan men yediginde transfer yasagi aldiginda aglamayacagiz o zaman adam olmaz bu camia..
    O zaman 10 yıl kimse bu takımdan bişey beklemeyecek sesinide çıkarmayacak bu kulübün başkanı birileriyle inatlaşıp cezada aldırmayacak kulube
    Muharrem ustayıda ahmet agolunda savunmuyorum kalitesiz kadro kurulunca fb nerele düsüyor bizde bu durumları yasadık son yıllarda istanbul takımlarına yenilmediysek kadro kalitesi olarak bizden geri kaldıklarından oldu şimdi takımında seviye olarak futbolcu sayısı azalıyor bakalım ne kadar dayanabileceğiz.

Nereden
    Almanya

Alıntı Arda' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Newton büyük hayal kırıklığı olacak gibi geliyor bana, biz adamı İngilterede oyuncu bakiyor sanarken Konyadan çıkması, kayınçosunu kulübe antrenör olarak aldırması vs. Başkan TD seçiminde yine çuvalladı ucuz olsun mantığıyla devam ediyor.
    Ucuz olsun mantigimi? Fb neden milyonlari sacamiyor bir teknik direktöre? Normal sartlarda E.Bulut u getirirlermiydi? Bjk neden Sergeni almis peki de Del Bosque ayarinda birini getirmedi? Gs, F. Terim i neden kolayca sutlayamiyor bundan önceki dönemleri gibi?

Newton hayal kirikligi olmasi Avci nin olma ihtimalinden daha az..

Nereden
    İstanbul

Omereunun fm profili ne iyiymiş yav. Türkiyeden sonra takip etmedim ama kendini geliştirmiş olabilir.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Veysel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kişilere olan hırsını Trabzonspor formasını yere sererek gösteren ve 5 yaşındaki çocuk gibi bilerek uefadan elenmemizi sebep olacak hareketler yapan ve taraftarı gaza getirip yönetimleri zor durumda bırakan kaptan olmaz olsun, kulubün miladı kendini takımdan büyük gören o şahıstan kurtulmamız oldu. Ayrıca 3 milyon euro aldıktan sonra bende ciğerimi koyarım ortaya Trabzonspor için, 5 kuruş para almadan seviyoruz üstüne birde para kazansam neler yapardım.
    Yabancıyı kaptan yapmak en iyi sistem maksimum oynayacağı 3-5 sene içeride herhangi bir dengeyi değiştirme ihtimali yok, yerliler hemen çeteleşiyor. Elimden gelse 22-23 yaş üstü takımda ikilik yaratacak Türk oyuncuları tutmam takımda.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 3 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 3 misafir)