Sayfa 435 Toplam 4001 Sayfadan BirinciBirinci ... 335 385 425 433 434 435 436 437 445 485 535 935 1435 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100003 adet sonuctan sayfa basi 10,851 ile 10,875 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 15 -

alptug_kd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Omeruo'ya neden bu kadar olumsuz yaklaştınız arkadaşlar? İzleyen var mı? Milli takımında defalarca oynamış, Chelsea altyapılı, Türkiye'yi bilen, İspanya'da en üst ligde forma giymiş ve henüz 26 yaşında bir adam. Şimdi takımı küme düştüğü için ayrılmak istiyor ve takımı da maaşını karşılayamayacağı için kendisini yollamak istiyor. Kağıt üzerinde gayet makul duruyor. Ama dediğim gibi izlemedim kağıt üstünde diyorum. Gerçekten izleyen arkadaşlar varsa lütfen bizi aydınlatsın.

Birkaç gün önce kendisi hakkında çıkan haber:

https://megasportsarena.com/kenneth-...aving-leganes/

CEMEFKER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova

Alıntı TSemih61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizim lige yolu düşen stoperleri gerçekten beğeniyor musunuz? Hani alıcı gözle izlemiyorum genelde ama hiçbiri dikkatimi çekmiyor hepsinin defoları var, eldeki stoperlerden hiçbir farkı yok. Omeruo Hadebe vesaire hepsi kötü oyuncular. Türk oyunculara girmiyorum bile yine içlerinde en iyisi Mustafa Yumlu'dur. Hani Mert Çetin falan vardı bi ihtimal ama Hüseyin Türkmen ondan çok daha iyi bir oyuncu. Tabii uzun boylu olmadığı için göze hoş gelmiyor olabilir bizimkisi.

Sosa bu sene olmadı seneye gidecekti zaten gelmiş 35 yaşına. Sen onun yerine alacağın oyuncuyu çoktan belirlemeliydin. Kabul ediyorum 2 senedir takımda çok emeği var ve bulunması zor ve değerli bi oyun stiline sahip ama elbet ayrılacağı gün gelecekti bu daha erken oldu sadece. Hani öyle öngörülemeyebilir bi durum da değildi, sonuçta adam 3 yıldır burada ve sözleşmesi bitiyor. Yönetimin çuvallama gibi bir hakkı yok daha iyisini getirmeli takıma.

Yönetimin geçen seneki en büyük hatası Yusuf'tan gelen parayı harcamaya cesaretlerinin olmamasıydı, bu takımın yanından geçemeyecek düşük profilli oyuncuları ya tutarsa mantığıyla ve ne de olsa Ünal Karaman gibi sesini soluğunu çıkarmayan her oyuncudan verim alabilen keriz bi hoca var diye takıma doldurdular. Devre arası eksik bölgeleri doldurmaya çalıştılar ama iş işten geçmişti. Bunlar hep güzel dersler oldu, aynı hatalara düşmeyeceklerini umuyorum.

Trabzonspor'un yükselişi Oktay Yokuşlu'dan kurtularak başlamıştı, o zamanlar millet ah vah ederken takımın yükseliğe geçeceğini büyük bir yükten kurtulduğunu yazmıştım. Yine o şekilde önümüzde fırsat senesi var. Novak'ın ve Sosa'nın gitmesini bu açıdan hayırlı buluyorum. Takım kabuk değiştirip yenilenerek yoluna devam edebilir. Burada asıl soru işareti yönetimin paraya kıyıp risk alarak üst seviye oyuncular alıp almayacağı.

Tabii Eddie Newton da büyük bir soru işareti. Neye güvenilerek böyle bir risk alındı bilmiyorum ama beni en çok korkutan oyuncular üzerine tesir edemeyip takımı ligin başında yarıştan koparacak olması. Hayattaki en büyük şansı ayağına geldi umarım bu şansı iyi değerlendirir ve gerçekten işinin ehli birisidir. Öyle takımın çehresini değiştirmesini, taktik olarak tam bir sistem takımı olmamızı beklemiyorum ama oyuncuları oynanan oyun ile sonuç alacağımıza dair ikna etmeli ve iyi bir takım ortamını sağlamalı. Yalnız bana sanki iyi pazarlanıyor gibime geldi, madem yabancı tercih edecektik daha farklı bir isme gidilebilirdi inşallah batırmaz Newton ve bahsedildiği gibi iyi meziyetleri vardır. Oyuncuların güvenini kazanması çok önemli bu da takım için en doğru taktiği bulmasından geçiyor. Liglerin bu kadar kısa sürede başlaması sıkıntı ama bir yandan da iyi bir test, bakalım en iyi verimi alabilecek mi oyunculardan.

Yukarıda siyah ile seçtiğim özellikle ilk cümleye katılmakla birlikte kendi görüşümü belirtmek istiyorum.

1-)Yönetimin planlama hatası içinde olduğu birkaç güne kadar belli olur onun için net konuşup yargılamak istemem. Sosa ve Novak'ın gideceği 3-4 ay öncesinden belliydi zaten. Novak gitti yerine hemen adamı bir şekilde buldular. Novak'ın yerini defansif olarak aratmayacaklarına eminim ancak hücuma katkıları ne olacak göreceğiz. Sol bek konusunda planlama yaptıkları belli. Aynı durum Sosa'nın gidişi sonrası da olacağını tahmin etmek güç değil. (Ancak şu var Sosa olmadığında bu takımın 2 sezondur oynadığı oyun bir hiç oluyordu. Sosa üzerine Yusuf Yazıcı, A.Ömür, Pereria'nın sağ kanat katkıları de eklenince birşey oynuyordu takım. Yusuf Yazıcı'nın yeri halen dolmadı. Bunu ne Guilherme ne de A.Parmak doldurdu.Planlama hatası. ) Sosa'nın gitmesi demek takımın top yekün başka bir sisteme dönmesi gerek (ki zaten ortada bir sistem falan yok Sosa'nın karakterini ortaya koyduğu, takımı geriden yönlendirdiği, tek kişi üzerine bir takım) Onun için yerine öyle sıradan, adı namı duyulmamış birini getiremezsiniz. Bu konuda yönetimin taraftarlara bayrak sallandıracak hamleyi yapmasını bekliyoruz.

2-) Yönetim başta gelirken zaten şampiyonluk için en az 2-3 sene gerek, yeniden yapılanma cümlesini sık sık kullanarak yola çıktı ve buna uygun kendi içimizden birilerini teknik ekip olarak getirdi. Böyle bir hedef için de zaten kariyeri üst sıralarda olan birinin gelmesi zor. Burada yönetim akılcı bir yol tercih etti ve bana göre de tuttu. Özellikle kulübün içinde bulunduğu mali darlıkta az da olsa nefes aldı. En azından borcun üzerine yük binmedi.

Güncel hayattan bir örnekle ne demek istediğimize açıklık getirmek gerekirse. 10 bin lira ile girdiğiniz işe güvenip banka kredisi ile 200 bin liralık araba almışsınız. Günler böylesi dört teker üzerinde yağ gibi akıp giderken iş vereniniz "işler kötüye sardı, eskisi gibi iş alamıyoruz" deyip maaşlarınızda % 50 indirime gidip ödemeleri aksatmaya başlıyor. Eeee sizin de aylık 5 bin lira kredi ödemeniz var. Ne yapacaksınız. Akıllı davranıp ilk olarak evinde çalıştırdığın bakıcıyı emekliye ayıracaksın. Her gün dışarıda hatun ile yemek yeme yerine evinde menemenin ne kada güzel yerel bir lezzet olduğunun öğrencilik dönemi sonrası tekrar tekrar farkına varacak, işe de yeni aldığın Belderia marka bisiklet ile gitmeye alışıp aylarca biriktirdiğin yağları üzerinden atıp hafifleyeceksin.

Gelinen noktada sportif başarı var mı veya sportif başarı da hedef nedir ona bakmak lazım. Tabi ki şampiyonluk. Bu takım geçen sezon (2018-19) dahi gs maçını galibiyet ile bitirse hedefi kovalayan bir takımdı. Bu sene zaten bin bir türlü hakem oyunları ile altın değerinde puanlar gitti.

Şu da var illa ki yönetimi eleştirecek isek " biat görevini yerine getiriyor", " saha dışı etkilere gücü yetmedi" v.b. yönlerden yaklaşırsak daha isabetli olur.
    Konu CEMEFKER tarafından (13.08.2020 Saat 09:13 ) değiştirilmiştir.
    ''Küçük insanlar kişileri, normal insanlar olayları, büyük insanlar fikirleri tartışır''Hyman G. Ricover

Nereden
    Giresun

Omeruo yu kasımpaşadan hatırladığım kadarıyla hızlı, tatlı sert oynayan, güçlü, nispeten hava topunda iyi birisi olarak kaldı aklımda. Pozisyon bilgisi o kadar iyi değil diye hatırlıyorum. Bana göre hosseinin 1-2 tık üstü. Bize daha net birileri lazım değil mi ? Artık stoperde kumar oynamayacak lüksümüz kalmadı
    eldeki stoperlerden daha iyidir. Negatif değilim ama yanına da net tecrübeli birisi lazım.
    Konu CasTo tarafından (13.08.2020 Saat 09:07 ) değiştirilmiştir.
    Managerlik oyunlarında herkes yeni transferler için ,oyunun yamasının çıkmasını bekler bir tek Trabzonspor taraftarı yama çıkmasın diye bekler
    çünki her sene dahada berbat kadrolar kurup yıldız dediklerimizi satıyoruz.

ysngmz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ANAOKULU TERK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dinamik bir orta sahadan bahsediyorsak ,
    fıratcan - cafer - canbaz - bilal dörtlüsü bizim için ideal orta saha olur .

firatcan'ın sağ kanattaki bindirmeleri ,
    cafer tarafından desteklenir , sağ kanat ciddi anlamda uçuşa geçer .

sol kanattaki bilal ise , içeri kat ederek , rakip savunmanın dengesini bozar , akabinde 8 numara canbaz'ın da bölgesel yardımı , rakibin pasifize edilmesine yol açar .

6 ve 8 numaralarımız cafer ve canbaz , oyun akışını sağlayan , bölgesel geçişleri koordine eden , rakibin presine presle karşılık veren , modern futboldaki box to box adamlardır .

kısaca , hayalimdeki dinamik orta saha budur .
    üzerinde durulursa , takım kesinlikle seviye atlayacaktır .
    Yazdığın adamlar yetenek fakiri

GM 6 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nereden
    Konya

Alıntı ysngmz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yazdığın adamlar yetenek fakiri

GM 6 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Renkdaşım dalga geçiyor kendince , boşver..he he de geç..sürekli böyle , umutsuz vaka..

Nereden
    Trabzon

VanDerHoorn - Omeruo

Joao P. - - - - - Chalobah - - - - - Marlon

Gallagher - Trondsen

Ekuban - - Sörloth - - Nwakaeme
    " Ben, bir işte nasıl başarılı olacağımı düşünmem; o işe neler engel olur, diye düşünürüm. Engelleri kaldırdım mı, iş kendi kendine yürür. "
    İnce Zeka --> Sadri Şener --> Yıldırım Demirören
    İnce Zeka --> Ağaoğlu --> Alt Yapı Fetişizmi

Nereden
    İstanbul

Edgar kalıp oynayacaksa defans 4lüsünden 3ü portekizce konuşuyor, bu durumda Portekiz kariyeri olan Awaziem olabilir ve arka 4lü aynı dili konuşur, biraz fifa kimya olayı gibi oldu ama mantıksız durmuyor ama Omeruo da Newton'un her paylaşımının altında yorumlarda falan var ona yakın belli ki çıkamadım bu işten

edgar'ın instagramdan son takibi Trabzonspor dergisi için çalışan bir arkadaşmış bize dair ilk kalma sinyali olabilir bu
    Konu Telonyus tarafından (13.08.2020 Saat 09:27 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Trabzon

Hazırlıkların başına bir orta saha ve bir stoperi yetiştirebilsek çok iyi olacak.Yeni hoca demek yeni bir mantalite demek ve onun düşüncelerini gelecek sezonun iskeleti üzerinde denemesi sağlıklı bir yapının oluşmasına vesile olacaktır.

Sosa her ne kadar temposu düşük olsa da orta alanda kilit pas atabilen zaman zaman skoru değiştirebilen bir oyuncu kalırsa iyi olur eğer anlaşamazsak orta sahaya bir isim bulmamız gerekecek sadece temposu iyi diye genç yetenekleri takıma doldurursak bu kezde bal yapmayan arıya döner takım çıkanın yerini aynı ayarda oyuncular bulabilmeliyiz.

Orta sahada kuracağımız üçlü ne kadar dengeli olursa başarılı olma yüzdemiz o kadar artar.Buradaki terazi çok onemli.Bu üçlüden biri biraz daha geriyi toplarsa bir tanesi orta alanda geçişi sağlarsa bir taneside hücumu beslerse ideal orta saha budur.

Stoperlerin en az birinin hava hakimiyeti çok iyi olmalı.iki bekimizin boyu kısa orta sahada ömür,guilherme gibi oyuncuların da olduğunu düşünürsek ve buna ek olarak birde ercenin yan toplardaki zayıflığını hesap edersek duran toplar başımızı ağrıtabilir.

Zaman kısa şartlar zor.Iyi oyuncu almaya çalışsan herkes tok satici,kiralik almaya çalışsan son günlere kadar bekliyorlar.Yonetimin Allah yardımcısı olsun işleri kolay değil.

abdllh.29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ne kadar beğenmesekte muharrem usta takım kalitesi olarak seviyeli kadro bırakmıstı sosa pereira novak yusuf abdulkadir ömür rodallega takımın belli seviyede omurgası belliydi bazıları pahallı kalitesi yüksek transferlerdi. Ekonomi diyerek maliyet diyerek savunduğumuz ahmet ağoğlunu kuracagı takımla alacagı sonuçlarla ne kadar savuna bileceğiz. Yaptığı bütün transferler kapalı kutu

Mustafa Çakar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sosa kadar performans gösterecek topçuyu çok rahat buluruz, ama sosa gibi bir saha içi lider bulabilir miyiz asıl sorun o.

Arif Timurcioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı abdllh.29 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne kadar beğenmesekte muharrem usta takım kalitesi olarak seviyeli kadro bırakmıstı sosa pereira novak yusuf abdulkadir ömür rodallega takımın belli seviyede omurgası belliydi bazıları pahallı kalitesi yüksek transferlerdi. Ekonomi diyerek maliyet diyerek savunduğumuz ahmet ağoğlunu kuracagı takımla alacagı sonuçlarla ne kadar savuna bileceğiz. Yaptığı bütün transferler kapalı kutu
    peki
    Trabzonsporlu olmak bir ayrıcalıktır.

Hasan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

Alıntı abdllh.29 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kendisi niye başarılı olamamış o kadrolar ile?

Ödeyemiyeceğin paraları vaat edip kaliteli isimler getirip, parasını ödeyemeyince o isimlerden verim alamayıp başarısız olmak pek meziyet gerektiren birşey değil. Hubocan'a 2 milyon verip getirmeyi yoldan geçen biri bile başarır.

Son 2 seneki takımın temeli Onur, Burak, Kucka gibi kaliteli(!) ama sahaya bir şey vermeyen oyunculardan kurtulmakla atıldı.

abdllh.29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Hasan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kendisi niye başarılı olamamış o kadrolar ile?

Ödeyemiyeceğin paraları vaat edip kaliteli isimler getirip, parasını ödeyemeyince o isimlerden verim alamayıp başarısız olmak pek meziyet gerektiren birşey değil. Hubocan'a 2 milyon verip getirmeyi yoldan geçen biri bile başarır.

Son 2 seneki takımın temeli Onur, Burak, Kucka gibi kaliteli(!) ama sahaya bir şey vermeyen oyunculardan kurtulmakla atıldı.
    Amacım burada muharrem ustayı savunmak değil saydıgım topcular hala trabzonspor da oynuyorsa bu paralar verilebiliyormus muharrem ustanın ne kadar transfre yaptıgı ne kadar harcadıgını savunmuyorum ahmet ağoğluda yaptıgı couğu transferde basarısız oldu yedekten girecek oyuncu olmadı kadroda sosa pereira novak yusuf ömür sürekli oynadı
    burda 3 sene şampiyoluk beklemeyin bende dediği halde gecen sene bi önceki sene taraftarın tepkisi ortada artık elinde omurgayı olusturucak iyi kadroda yok gelen adamların kalitesi ne vereceği muallak olumsuz sonuclarda ekonomi diyecek mi taraftarın %80 orayı göreceğiz

acan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı David_LuiZ4 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Senin mesaj Erdoğan'ın çamaşır makinesi ile buzdolabı çıkışına benziyor..
    1-Transfer yasağı aldık mı? Evet..
    2-Avrupa kupalarından men cezası aldık mı? Evet..
    3-Devletle ve bankalarla yaptığın anlaşmalara rağmen borç azaldı mı? Hayır..
    4-Ucuz ve düşük bütçeli hocalarla çalışıp şampiyonluğu dünkü takıma verdin mi? Evet..
    5-Uefa raporlarına göre bilançoda usülsüzlük yaptın mı? Evet..
    6-Sözleşme uzatamadığın topçuları toplumun önüne atıp linç ettiriyor musun? Evet..
    7-Nwakaeme'nin satın alma maddesini komik bir rakama yani 6'ya revize ettin mi? Evet..
    8-Aldığın veya kadronda bulunan oyunculara sağlam ve yüksek rakamlara satın alma maddesi koydurdun mu? Hayır..
    Sabaha kadar saysak yetmez..Hep pembe tablolar çizmeyelim acı gerçekleri de görelim..
    Güvensizlik ortamı oluşturup başkanı başarısız göstermek isteniliyor. Bana sorarsan nasıl ki Hüseyin ve Ünal hoca kağıt üstünde sayısal olarak başarılı son 10 yıla göre ama gönderildiler. Aynı şey başkanın da başına gelecek gibi duruyor. Bu yazdıkların belki tetikler belki de başka nedenler bulunur. Ama yazdığın 1 ve 2 numara son 10-15 yılın mevzusu. 3 numara bunlara sonuç olarak imzalandı ve banka işine girersen borç azalmaz zaten hayatta en büyük hatalardan biridir kredi çekmek.

4 numarada sene başı hedefini unutuyorsun ama bir fırsattı ve bu başarısızlıktır kabul ediyorum. 5 neyi tetiklediyse cevabını yazdım diye düşünüyorum. 6 gayet normal bir durum baskı şöyle düşün istanbul takımları sözleşme indirimi için aynı taktiği kullanıyor. Waka veya herhangi biri özellikle Sörloth sözleşmesine o maddeleri koydurmasa gelmezler emin ol. 8. madde faydalı bir şeye benziyor.

Hem Porto modeli olalım istiyoruz hem de sattıklarımızın yerini dolduramayız diye düşünüp güvensizlik ortamı oluşturuluyor anlatmak istediğim buydu. Kısaca bu başkan modeli gider de taraftarın istediği çıksın alikoça sallasın ve net transferler yapsın başkan modeli İHO'dur kendimizi kandırmayalım.
    Konu acan61 tarafından (13.08.2020 Saat 09:57 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

STİVEN MENDOZA (Sol kanat): Kulübü Amiens 3 milyon Euro isterken, Trabzonspor 2 milyon Euro önerdi.
    OLİVER BURKE (Sağ kanat): West Bromwich'in göndermek istediği oyuncu için satın alma opsiyonlu kiralama teklifi yapılacak.
    SOFİANE DİOP (Forvet): Monaco'ya kiralama teklifi yapan Trabzonspor, olumsuz yanıt aldı.
    ALBİAN AJETİ (Forvet): West Ham'da beklenen çıkışı yapamayan Arnavut asıllı İsviçreli oyuncu, bordo-mavili kulübe önerildi. Ancak Trabzonspor kararsız.
    ANDREAS SKOV OLSEN (Sağ kanat): Potansiyeli yüksek olan Olsen'in transferine Bologna yanaşmıyor.
    NİNO (Stoper): Fluminense'den Marlon'u kiralayan bordo-mavililerin, aynı takımdan 23 yaşındaki stoper için de resmi girişimde bulunması bekleniyor.
    HADEBE (Stoper): Nabız yoklandı ancak Yeni Malatyaspor olumlu yaklaşmadı.
    ETHAN AMPADU (Stoper): Teknik direktör Newton'ın da iyi tanıdığı Chelsea'nin 19 yaşındaki oyuncusu için kiralama teklifi yapıldı. Yanıt bekleniyor.

Kaynak: Sabah Gazetesi- Yunus Emre Sel twitterdan paylaştı haberi

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

https://www.transfermarkt.de/tomas-h.../spieler/63252

hubocan güney kıbrısta oynuyor,belkide tatil yapıyordur,

1,8 milyon avro maaş,250 bin avro kiralama bedeli 1605 dakikası 2 milyon avro

https://www.milliyet.com.tr/skorer/t...ldirdi-2515362

akıl almaz maaş,çok muhtemel parayı yönetici manager oyuncu üleşmiştir
    SPOR KULÜPLERİ ÖZELLEŞTİRİLMELİ

btnyldz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ajeti Celticle anlaşıyor. Ayrıca Trabzonspor bu oyuncu için kararsız mı kalmış gerçekten çok ilginç bir camiayız.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Ahmet Ağaoğlu'unun yerine makama aday olacak 2. birini bulursanız haber edin.
    Herkes arazi kaçıp giderken adam ateşten gömlek giydi. Hem de bankalar birliği anlaşmasına şahsi teminat olarak.

Hatası yoktur diyen de yok.
    Ama bitmiştir, gitmelidir falan...
    Oldu...

Bak mesela limit arttırımına onay verirse çok pis söverim.

Ama gitsin demem.

Eleştirmek başka, yıkmak başka!

ANAOKULU TERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana

bugün 13 ağustos dünya solaklar günü .

tüm solak renkdaşlarımın ,
    dünya solaklık gününü kutluyorum .

bu arada , kuzeyin solak kralı ,
    alexander sörloth'a da selam olsun .
    Konu ANAOKULU TERK tarafından (13.08.2020 Saat 10:08 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ajeti dün Glasgow'a indi haberleri vardı.

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

https://www.fanatik.com.tr/olcay-sah...por-da-1271585

yetenekleri kısıtlı 30 yaşına gelmiş olcay şahana verilen paraya bak,akıl alır gibi değil,süper yıldız statüsüne gelmiş beşiktaşın göndermek istediği oyuncu

dernekler yasası ile yönetilirsen kulüplerin soyulması yönetici ve managerlerin zengin olması işten bile değildir
    SPOR KULÜPLERİ ÖZELLEŞTİRİLMELİ

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı jairzinho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    https://www.transfermarkt.de/tomas-h.../spieler/63252

hubocan güney kıbrısta oynuyor,belkide tatil yapıyordur,

1,8 milyon avro maaş,250 bin avro kiralama bedeli 1605 dakikası 2 milyon avro

https://www.milliyet.com.tr/skorer/t...ldirdi-2515362

akıl almaz maaş,çok muhtemel parayı yönetici manager oyuncu üleşmiştir
    Mithat Halis.

Beypba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı ANAOKULU TERK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bugün 13 ağustos dünya solaklar günü .

tüm solak renkdaşlarımın ,
    dünya solaklık gününü kutluyorum .

bu arada , kuzeyin solak kralı ,
    alexander sörloth'a da selam olsun .
    Eyvallah Renkatışım..

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Bunlar Nino'yu alacak galiba, ben Omeruo'yu istiyorum.

Konu Enaldo61 tarafından (13.08.2020 Saat 10:23 ) değiştirilmiştir.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Hamza Yilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Enaldo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunlar Nino'yu alacak galiba...
    Malesef. Vasat ucuz bir stoper.

Gesendet von meinem SM-G960F mit Tapatalk
    HY67...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)