Sayfa 2389 Toplam 4001 Sayfadan BirinciBirinci ... 1389 1889 2289 2339 2379 2387 2388 2389 2390 2391 2399 2439 2489 2889 3389 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100003 adet sonuctan sayfa basi 59,701 ile 59,725 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 15 -

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı erenslash Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu takımda yabancı hoca başarılı olamaz diyen cahillere sesleneceğim : bu takımda yabancı hoca da yabancı yönetimle başarı olur. ancak sen sırf yabancı diye işine hakim olmayan birini farklı yerde yabancı diye görevlendirirsen olmaz tabi )
    malesef newton o düşünceyide aldı götürdü bu takım gelecek 10 sezon yabancı hoca getirmez.

Nereden
    Giresun

Yusuf yazıcı,Sosa,Kucka, Onazi, parmak = orta saha lazım dedik
    Yusuf yazıcı, Sosa, Onazi, parmak= orta saha lazım dedik
    Sosa,NDiaye,Mikel, parmak = orta saha lazım dedik

dedik dedik de bunu yönetim görmedi mi ?

baker,flavio, parmak a kaldık ?

Bişe bile intahar değil midir bu ?

muharrem usta o kadar güzel transferin sonrasında sol bek Akbaş sağ bek zeki yavru ile girdi. Devre arası mas ve Pereira transferleri ile takım şahlandı. Koca sezonu heba ettiler.

Ağaoğlu yönetimi geçen sene stoper, bu sene de orta saha almayarak koca sezonu yine heba ettiler.

Diabate ve plaza nedir ? Yusuf sarı sağlam ise sağ da Yusuf sarı oynar.

devre arası trondsen geldi diyelim. Bizi ileriye taşıyacak bir adam değil. Bakerin yükünü azaltır o kadar.

bu takımın libero kısmına luis Gustavo gibi ofansif yönü de olan adam lazım.
    merkez ve ofans oynayacak bir 10 numara lazım

bakerin mücadelesi, attığı paslar hoşuma gidiyor. Oynadıkça daha çok artacak. Ama libero olmadığından deli dana gibi koşmaktan takım 65 de bitiyor
    Managerlik oyunlarında herkes yeni transferler için ,oyunun yamasının çıkmasını bekler bir tek Trabzonspor taraftarı yama çıkmasın diye bekler
    çünki her sene dahada berbat kadrolar kurup yıldız dediklerimizi satıyoruz.

smart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Yusuf Demir'in Türk pasaportu yok, kontenjana takılmayacağını düşündüyseniz eğer.
    Trabzonspor’un tarihinde buna benzer mağlubiyetler çok az da olsa vardır. -Abdullah Avcı

Nereden
    Giresun

Newton istifa haberleri var. Eğer gidecekse kim gelmeli yerine ?

ben Avcı’nın da başarılı olacağını düşünmüyorum. Geçiş dönemindeysek Tamer Tuna nasıl olurdu ?
    Managerlik oyunlarında herkes yeni transferler için ,oyunun yamasının çıkmasını bekler bir tek Trabzonspor taraftarı yama çıkmasın diye bekler

Nereden
    Avrupa Diğer

Yes aspor
    Trabzonspor’un tarihinde buna benzer mağlubiyetler çok az da olsa vardır. -Abdullah Avcı

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

hocam newtonun o düşünceyi alıp götürdüğü yok çünkü zaten ortada bir düşünce yok dolayısıyla bu klup aslında ünalı ve hüseyini hoca yaparak. nasıl düşüncede olduğunu gösterdi.Taraftarın cahillik gösterdiği kısım şu : Kardeşim bu takımı başarıya taşıyan oyuncular kimlerdi? hepsi yabancı futbolcuydu.yerlilerden bir uğur var.gerisi fos.sorloth,wakayeme,sosa ve novakla yürüdü bu takım.bunlar gidince takke düştü ve kel göründü.elbet ki potansiyalli yerlşi oyuncularımız var.bu ayrı konu.ama takımı kurtaran adamlar yabancı futbolcular.heh mevzu şu: sen takımı şahlandıracak yabancı hocayı bulacaksın.mesele bu zaten . (cahil derken senin için söylemiyorum bu arada ortaya konuşuyorum)
    Alıntı redbul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    malesef newton o düşünceyide aldı götürdü bu takım gelecek 10 sezon yabancı hoca getirmez.
    "Annuit cœptis"

Digi61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Benim tahminim Tamer Tuna gelir...!
    BORDO MAVI

Nereden
    Ankara

Alıntı CasTo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Newton istifa haberleri var. Eğer gidecekse kim gelmeli yerine ?

ben Avcı’nın da başarılı olacağını düşünmüyorum. Geçiş dönemindeysek Tamer Tuna nasıl olurdu ?
    Tamerin başarılı olacsğı kannaatine nasıl vardınız. Mesela nerede başarılı olmuş, hangi başarısı var? Enson avcının bıraktığı takım tamerin başında olduğu takıma 5 attı. Artık macera peşinde koşacak vaktimiz yok.
    En büyük Trabzon

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı smart Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yusuf Demir'in Türk pasaportu yok, kontenjana takılmayacağını düşündüyseniz eğer.
    Onu alabilecek Türk kulübü yok ayrı ama henüz milli takımda oynamadı diye biliyorum. Yani milli takımda oynama ihtimali olduğu için yerli oyuncu sayılması gerek, Ferdi gibi.

Ben hiç alamıyordum bütçeden dolayı ama Naci, Yusuf Barasi ve Yusuf Demir fm kariyerlerinde herkesin istediği topçular oluyor genelde.

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onu alabilecek Türk kulübü yok ayrı ama henüz milli takımda oynamadı diye biliyorum. Yani milli takımda oynama ihtimali olduğu için yerli oyuncu sayılması gerek, Ferdi gibi.

Ben hiç alamıyordum bütçeden dolayı ama Naci, Yusuf Barasi ve Yusuf Demir fm kariyerlerinde herkesin istediği topçular oluyor genelde.
    Benim bildiğim Yusuf Demir çifte vatandaş değil düz Avusturya vatandasi. Galatasarayin İzzet Hajrovici biz bunu amcasından Türk yaparız deyip yapamamasi gibi olurdu Turkiyeye gelse

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Benim bildiğim Yusuf Demir çifte vatandaş değil düz Avusturya vatandasi. Galatasarayin İzzet Hajrovici biz bunu amcasından Türk yaparız deyip yapamamasi gibi olurdu Turkiyeye gelse
    “Yusuf, 4 yıldır Rapid Wien’de görev yapıyor. 1.5 sezondur da profesyonel sözleşmeyle oynuyor. Genç takım oyuncusu olmasına rağmen Rapid’in A takımıyla idmanlara çıkıyor. Avusturya’nın genç takımlarında oynadı, orada kendisini ispatladı. Avusturya da onu kaybetmemek için büyük çaba sarf ediyor. Oğlumun Avusturya A Milli Takımı’nı seçmesini istiyorlar. Böyle bir ilgi olması sebebiyle mutluyuz. Ama biz Trabzonluyuz. İşin bir de bu yönü var. Avusturya bu kadar ilgili olmasına rağmen Türkiye’den milli takım için kimse bizi aramadı. Tüm Avrupa’nın görüp takip ettiği oğlumu bir tek Türkiye görmedi!”

https://www.medyaavusturya.at/blog/y...rkiye-gormedi/

Aile Türk, hatta öz evlat kontenjanına dahil olabilirdi gelse

Nereden
    Giresun

Alıntı serdaracıl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tamerin başarılı olacsğı kannaatine nasıl vardınız. Mesela nerede başarılı olmuş, hangi başarısı var? Enson avcının bıraktığı takım tamerin başında olduğu takıma 5 attı. Artık macera peşinde koşacak vaktimiz yok.
    tamer tuna başarılı olur demedim ki hocam. Avcı başarısız olur. Avcı tazminat vs ile uğraşmaktansa geçiş döneminde tamer tuna daha iyi olur düşüncesindeyim. Hem yönetimin sus ve transfersiz devam et politikasına uyar,hemde kukla olarak kullanabilecekleri birisi. Ayrıca tamer tuna kısa vadede başarı getirip sonlara doğru çok bocalayan bir adam. Sadece atak oynatıp takımı yoruyor. Son haftalara doğru takımı da yorulduğu için iyice bırakıyor. Bizim takımda paso atak oyuncularından oluşan bir takım. Orta saha namına pas oyunu oynayabilecek bir takım değil.

Avcıyı getirdin mi bu adam transfer de isteyecek. Yönetim para yok para yok diye söyleniyor Avcı susacak bir adam değil.

Serdar A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Eğer oyuncular arasında takımdaşlık duygusunu yeniden inşaa edebilecek, oyuncuların da teknik ekibe yeniden güven duyacağı bir ortam yaratılabilirse, hasılı iyi bir teknik adam ve ekibi gelirse, bu takım potansiyelini hızla açığa çıkarır. Çok büyük yapısal sorunlar var, kadro mühendisliği çok kötü, hatta bazı transferlerin yapılış şekliyle ve arkasındaki aracılar nenediyle oldukça müphem şüpheler içermekte fakat buna rağmen bu kadro çöp bir takım değil... Şöyle bir durum var, 5 katlı bir bina yapıyorsunuz ve 3. katı hiç demir kullanmadan çıkmışsınız. son tablayı döktükten sonra da çatıyı öylece bırakmışsınız... Böyle bir bir durumda iyi olan diğer malzemenin de bir önemi kalmıyor.

Önümüzde 10 lig maçı var takım ligin dibinde. Biz ligin en genç takımıyız ve bunun da getirdiği bazı mental dezavantajlar var. Herkesin söylemlerinde çok dikkatli olması gerekiyor.

Nereden
    Avrupa Diğer

Biglia kaç tane Flavio ederdi

Nereden
    Samsun

öyle hale geldim ki yemin ederim takım gol atınca sevinemiyorum. sürekli öne geçip puan kaybediyoruz. 3-1 ken bile biliyorum ki kazanamayacağız. avcı gelip bu takıma biraz taktik aşılarsa bişeler olur yoksa tüm sene işkence çekeceğiz.

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Devre arası orta sahaya 2 sağlam hamle ile takım toparlanır da oraya kadar nasıl gideceğimiz önemli. Adam gibi bir hoca gelsin de o zamana kadar toparlayalım.

Nereden
    Kocaeli

Babası Türk değil mi çocuğun?

ensarusta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ünal hocanın yetersiz olduğunu düşünürken ünal hoca gitti yerine daha beteri geldi

sörloth gitti üzüldük, yerine iki tane aynı tip forvet alındı. ikisini toplasan bi sörloth etmiyor. aynı anda sahada olmaları takım oyununa eksi yazıyor.

novak gitti, orta açamıyor v.s dedik, yerine marlon gibi daha vasatı geldi.

sosa yaşlı verimi düştü zati pahalı gitsin dedik, yerine flavio ve baker geldi ikisini toplasan yine bi sosa etmiyor.

.............................. yani anlayacağınız yönetim transferde o kadar çok hata yaptı ki artık durumu toparlamak gerçekten zor...

Joacivil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu kadar çapsız futbolcuyu nasıl yollayacağız biz?

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Beyler şu kadroda ortalama üstü kalitede isimleri bana söyleyin.Benim aklımda ki isimler ;

1) Uğurcan Çakır - Kaleci

2) Joao Pereira - Sağ Bej

3) Anthony Nwakeame - Sol Kanat

4) Caleb Ekuban - Yardımcı Forvet

Takımın kadro kalitesi düşük.Stoperler,ortasaha,sağ kanat ve forvet vasat.Bu yetersizlikle başarı zor.

Serdar A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ortalama üstünden ne anlaşıldığına göre değişir. Bence ortalama üzerinde tek isim var o da Nwakaeme.

Ancak o seviyeye çıkma ümidi olan en azından 6-7 futbolcu var. Bu futbolculardan bir kaçının yaşı da genç olduğu için sürekli olarak avrupalı bazı takımların takibindeler. Ligin en genç ve futbolseverlerin algısına göre ülkede market değeri en yüksek kulüplerden biriyiz. Bu değeri oluşturan şey potansiyelimiz. Bunu dönüştürmek nasıl mümkün olabilir buna bakmak lazım. Önce uçağın burnunu tekrar yukarı kaldıracağız ki, yatırımlarımız birlikte çakılmasın.

Bizim için tek çıkış yolu yetiştirici kulüp hüviyetini korumaktır. Bu ekol, 2 sene iyi işlemiştir, pandemi sonrası ise hem yönetimsel hem teknik idari stratejiler üst üste hatalı olunca irtifa kaybedilmiştir. Buradan yeniden ivme kazanmak mümkündür yeter ki hatalarda ısrar edilmesin. Ekuban yatırımı da Sörloth yatırımı da hatta bu yönetimle gelen elek üstü diğer tüm oyuncular da yöntem olarak bu yıl yapılan transferlerin stratejileriyle aynı mantığa sahiptir. Ancak neden bu kadar makas açıklığı oluştu, bu farkı yaratan nedenleri ele almak lazım. (genele hitaben)Burada kalkıp neden pahalı transferler yapamıyoruz demek, konuyu kulübün (ve dahi ülke ekonomisinin gitmekte olduğu yerin) gerçekliklerinin ötesine götürür.
    Konu Serdar A tarafından (31.10.2020 Saat 21:54 ) değiştirilmiştir.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Onur Erçetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beyler şu kadroda ortalama üstü kalitede isimleri bana söyleyin.Benim aklımda ki isimler ;

1) Uğurcan Çakır - Kaleci

2) Joao Pereira - Sağ Bej

3) Anthony Nwakeame - Sol Kanat

4) Caleb Ekuban - Yardımcı Forvet

Takımın kadro kalitesi düşük.Stoperler,ortasaha,sağ kanat ve forvet vasat.Bu yetersizlikle başarı zor.
    Kalitesiz takımı koşturmak daha kolaydır hoca onu bile yapamadı.

Nereden
    Kocaeli

Sahada futbolun gerekliliklerini uygulayalım önce, sonrasında futbolcuların yeterliliklerine bakarız. 2. ligden herhangi bir takım bizden daha doğru futbol oynuyor. Sorun da burada. Ver topu Tony'e, o bir şeyler yaparsa yapsın, 10 kişi seyretsin. Böyle futbol mu kaldı dünyada?

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

Bu işin hamurunda olanlarla yola devam etmek lazım. Gökdeniz fatih Ogün hatta shota bunlardan başkası bizi bilemez.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

okb61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Herkes kadro kalitesi hakkında olumsuz yorum yapmış ancak ben farklı düşünüyorum bana göre kadro kalitemiz iyi ancak bazı yerlerde uygun oyuncumuz yok yer yer özetlersek:

Kaleci: Uğurcan gibi iyi bir kalecimiz var ligin üstünde ayrıca yedekte erce gibi idare edilebilecek bir kalecimiz var hatta altyapıdan da gelecek olanlar var burası en sağlam olduğumuz bölge

Sağ bek: Pereira gibi yaşı 36 olmasına rağmen gençlere taş çıkaran bir kaptanımız var. Arkasında ise Serkan var genç ve potansiyelli.

Stoper: Bu bölümde iyi olmadığımızı düşünenlerdenim ancak Hosseini - Hüseyin tandeminden daha iyi bir tandemimiz var Hugo istediğimiz bir stoper Edgarın kendini geliştirmesi gerek.

Sol bek: Marlon belki iyi bir bek olur ama ne zaman belli değil. Keşke bir sezon birinin arkasında bekleseydi de öğrenseydi. Kararsız kaldığında saçmalıyor ama çok kötü bir bek değil.

Ön libero: İşte gelelim mevcut kadromuzun en kısır yerine. Bence bu mevki Süper ligde çok önemli. Çünkü Süper ligimizde kalite iyi değil pas hataları çok dönen toplar çok bunları birinin toplaması gerek bunuda ön liberonun yapması lazım. Biz ise ön liberosuz oynuyoruz. Eğer ön liberosuz oynuyorsan pas hatası çok az olması gerek ama o da çok var. O zaman rakibe ezilirsin bu çok net. Burada çok sallanan Mikel gittikten sonra şampiyonluğu kaybettik. Burada gerçekten kesici toplayıcı bir adam gerekli.

Orta saha Merkez: Burada aslında vasat oyuncularımız var Flavio, Baker ve Abdülkadir. 3'ününde farklı özellikleri var. Ama ön liberonun olmayışı bu adamları çok zorluyor. Trondsen ise daha teknik ve daha oturaklı duruyordu. Onun dönüşüde takıma artı katacaktır.

10 numara: Takımda 10 numara oynayacak kimse yok sadece Abdülkadir var o da eziliyor.

Sol kanat: Burada Diabate ve Wakaeme ön planda. Wakaeme çok yoruyor kendini hücumlarda bazı yerlerde top ayağına dolaşıyor. Hücumda çok tük var üzerinde.

Sağ kanat: Burada Abdülkadir, Diabate, Yusuf Sarı ve Ekuban var. Ekuban fiziğiyle ön planda bence. Abdüş ise gününe bağlı son zamanlarda günü de yok gibi.

Santrafor: Bence Afobe ve Djaniny iyi forvetler. Ancak takım sörlotha alışmış. Atayım uzun sörloth alır zaten. Veya atayım sörlotha indirir bi şekilde. Bunu kırmak lazım iki forvette yararlanabilinnecek forvetler.

Bana göre eksiklik en çok ön liberoda. Buraya Mikel gibi bir adam gelmesi gerek. Mevcut kadroda ise en yakın isim Flavio ancak Newton flavioyu yanlış kullanıyordu. Her yere koşuyordu adam. Ön liberoda sabit kalsa takım için daha faydalı rakibi iyi bozabiliyor.

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)