Sayfa 3278 Toplam 4001 Sayfadan BirinciBirinci ... 2278 2778 3178 3228 3268 3276 3277 3278 3279 3280 3288 3328 3378 3778 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100003 adet sonuctan sayfa basi 81,926 ile 81,950 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 15 -

Hamza Yilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maci izlerken yine aklıma geldi. Futbol topu hızlı bir şekilde rakip yarı sahaya taşıyan hızlı yetenekli akıllı kanat oyuncularıyla oynanmali.

Avcı visca cengiz ile yapmıştı bunu. Ben zaten o takımı daha çok beğeniyordum. Sonraki seneki fantazileri hoşuma gitmiyordu.

Iki tane diri kanat (yedekleriyle birlikte ) aralarinda bakasetas olduğunda avci'nin futbolundan şikayet edeceğimizi sanmıyorum. Çünkü bu oyuncular oyunu hızlandıracak.
    Pizarro (veya onun kalitesinde 6 numara)
    Visca Ömür Baka Nwaka
    Forvet

Böyle birsey yapsak vallah kimse tutamaz

Gesendet von meinem SM-G960F mit Tapatalk
    HY67...

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bizim altyapı işi bana inanılmaz komik geliyor. Sahaya çıkan altyapı oyuncusu mücadele dahi etmiyor çoğu zaman. Başka bir ülkede yetişseler belki de bazıları transfer etmek isteyeceğimiz oyunculara dönüşecekken biz 22 yaşında adamdan patlama yapmasını bekliyoruz. Bursaspor altınordu gibi takımlar bizim hangi sebeple övündüğümüzü bilmediğim altyapı konusunda bizden çok daha ilerideler. Yani bırak yurt dışını ülke içinde bile bunu senden iyi yapan takımlar var. Net bir şekilde kadercilik yapılıyor. Çıkan oyuncu tamamen kendi yeteneği ve hasbelkader şans bulması ile çıkıyor kimse masal anlatmasın. Cafer gibi yetenekli oyuncu tam bir zekasız olduğu için iyi bir futbolcu olamadı mesela. Yirmi yedi yirmi sekiz yaşına gelince bir Anadolu takımında veyahut alt liglerde takımı taşıyan on numaralı oyuncu olarak göreceğiz muhtemelen kendisini. Yetenekli olanın mental gelişimine hiçbir katkımız yok kademe yapmayı dahi öğretemedikleri defans oyuncularımız var. Bu adamlar bu kadar sene ne yapıyor ben inajılmaz merak ediyorum. Düşünün ki kamil Ahmet seviyesinde dahi değil oyuncular. Yani kötürüm yedek hali bile aranan adamdan bahsediyoruz. Konuşulacak hey şey konuşulmuş bugüne kadar. Kongre tarihini bile inatla değiştirmeyen adamlardan gereksiz büyük atılım beklemenin hiç gereği yok. Böyle gelmiş böyle gidecek işte
    OMAE WA MOU SHINDEIRU...

Çağatay96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Küfür..... Su Papy 2 sene once Campinin yerine gelse ya da hosseının Sampiyonmusuz. Bu adamı biz alamıyoz pis menacerler iş yapıyor. Pis düzen.

Nereden
    Ankara

Alıntı Hamza Yilmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pizarro (veya onun kalitesinde 6 numara)
    Visca Ömür Baka Nwaka
    Forvet.
    Olması gereken bence bu..
    oflu fanatik

hay1699 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Çağatay96 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Küfür..... Su Papy 2 sene once Campinin yerine gelse ya da hosseının Sampiyonmusuz. Bu adamı biz alamıyoz pis menacerler iş yapıyor. Pis düzen.
    Sözleşmesi bitiyor ama biz Hosseini’ye 900 bin euro teklif ediyormuşuz. İki sene yedek dursun, korku filmi görmeyiz en azından.

Nereden
    İstanbul

Alıntı hay1699 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sözleşmesi bitiyor ama biz Hosseini’ye 900 bin euro teklif ediyormuşuz. İki sene yedek dursun, korku filmi görmeyiz en azından.
    900 cok fazla. Hosseininin artısı olmaz bize.

Nereden
    Bursa

Alıntı Çağatay96 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    900 cok fazla. Hosseininin artısı olmaz bize.
    Anlatamamışım. Papy gelsin, Hosseini gitsin demek istedim

alperrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

neyseki geçen yıl marlon-baker-afobe gibi oyuncular kiralık ve bu sene daha iyi tercihler yapılabilir..

visca yı uzun süre istemem demiştim ama maliyetinden dolayı ve ondan spekteküler bi sonuç bekleyenlerden dolayı..
    visca iyi bir takım oyuncusu ve 2-3 civarı alınabilirse fena olmaz..

gs-fb bizim gibi vasatları doldurdukça onlarda bu oyuncular yetersiz demeye başladı..
    bjk kiralık ve daha uygun ama nokta atışı oyuncularla hedefe doğru gidiyor..

yanii biz nokta atışları yapmak zorundayız..
    bu arada Efecanı da kesinlikle isterim hem bizim için elinden geleni yapmış oyuncu hemde gerçekten iyi oyuncu..

.............................

zamanında millet yalvardı yönetime gökdeniz diye 110 bin euroya antalya aldı..şimdi Gökdenizi listeye yazmak komedi..
    adam niye ucuza versin oyuncusunu..

u21 deki keçiörengücülü barış yılmaz oyuncu iyi oyuncu..potansiyeli yüksek..
    samanyolu yerine rafet el romanın şampiyonluk için yazdığı şarkısı söylenebilir:..metehants

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Sakatlıktan dolayı 100 maç kaçıran gol kısırı ve bidon Koita'yı istemiyorum.

https://www.gazetedamga.com.tr/spor/...uk-h61811.html

Yılda 800-900 bin eurodan anlaşma ile 3 sene rahat edecek herife bir de çok sayıda bonus menajerlik ücreti bilmem ne verilecek. Sokakta bulmuyoruz parayı.

Nereden
    Bursa

Alıntı Burak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Yılda 800-900 bin eurodan anlaşma ile 3 sene rahat edecek herife bir de çok sayıda bonus menajerlik ücreti bilmem ne verilecek. Sokakta bulmuyoruz parayı.
    Bunlar gerçekse çok da ümitlenmemek lazım.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Çöplere çöp katıyorlar. Millet genç, başarıya aç yabancı transfer eder. Bizse son kontratıyla yıkılacak mezar arayan yabancıları bulup alıyoruz. Adı da forveti yedeklemek oluyor. Bu sene görüyoruz işte forveti yedekleyenleri. Bırak yedeği ası bile bi halta yaramıyor.
    Konu Anıl C tarafından (14.04.2021 Saat 18:19 ) değiştirilmiştir.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Nereden
    Ankara

Alınacak oyuncularda hocaya güvenim tam. Eğer Koitayı istiyorum mutlaka alın dediyse vardır bildiği. Devre arasında adı geçen ve alınan oyuncular tak çalıştır oldu. Sadece Yunus verim vermedi o da fırsat transferiydi. Önümüzdeki sezon onu da tam olarak görürüz tutacak mı tutmayacak mı?
    #TRABZONSPOR#

Nereden
    İstanbul

Millet visca diyor. Viscayı gorunce hazetmiyorum. Hiç farkı yok emreden benim için.

Üstüne tabi hoca transferde daha fazla güvenli ancak nkoudu, diaby verim alamadıgı transferleri gördük douglas boyd ayrı ancak.. gerçi o ne kadarını yaptı bılemıcem ama.

Koita mı Tetteh mi desen Tetteh derim. Ama maliyeti tabii Tetonun 2-3 kat fazla ise o zaman devam.
    Konu Çağatay96 tarafından (14.04.2021 Saat 21:32 ) değiştirilmiştir.

alperrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

birde arkadaşlar

jairzinyoyu fazla dikkate almıyorsunuz biliyorum ama yinede söyliyim...
    iyi bir arkadaş ama fazla hayalci..
    biraz daha zorlayıp nerdeyse ligin en iyi kadrosunu Avcı Şampiyon yapamadı diyecek..

hatta diyorda..
    ondan sonra diyoruz ki karadeniz fıkraları niye meşhur oluyor..

.......................................

kenan karaman..umut meraş...koita
    bu isimlere burun kıvırılması haklı
    ama geçtiğimiz yıllardada hep daha iyisini beklerken
    son dakikada çok çok daha kötüleri geldi..

yalnız bjk ye helal olsun bağlantıları kimle ise hep iyi isimleri tercih ediyorlar..hemde bedava..
    bizede hep kaptırmasyon isimler geliyor..
    yalnız bizim yaptığımız bu transferlere kim olur verdiyse çok ağır küfürü hakediyor..
    para gitmesi de bişey ama keriz yerine konmak daha kötüsü..

ghezzal mesela maaşının yarısını leischter veriyor (yani biz diabate parası 1.5 milyon)
    fb de böyle transfer yapmıştı maaşının yarısını vererek..
    biz niye böyle şeyler yapamıyoruz..
    çünkü paramız yok..(afobe..plaza..diabateye hariç)
    Konu alperrr tarafından (14.04.2021 Saat 22:00 ) değiştirilmiştir.
    samanyolu yerine rafet el romanın şampiyonluk için yazdığı şarkısı söylenebilir:..metehants

Ahmet Taşçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Ben Avcı'nın gelmesini hiç istemiyordum. Ama adam bu kadro ile bile ilk dörde attı bizi,iyi bir golcüsü olsa eminim ki ilk ikide bile olurduk. Bu hoca sağlam kadro ile lige başlamayı hakkediyor ve dahi bir devre arası ile neler yapabileceğini görmek lazım...Çok iyi kadro ile kontrollü, aşırı defansif futbola devam edersek o zaman sıkıntı baş gösterir işte... Bekleyip göreceğiz...

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trent'in düşük bütçeli versiyonu yok mu adam sag bek mi kanat mı on numara mi regista mi belli değil. Kac tane asistini yediler adamın. Süper oynuyor.
    ( ゚д゚)

strmcrw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat

dortmund m.city maçına 19 yaşında kanatla çıkıyor, buraya yazsam kimse tanımaz belki.tm değeri 1milyon euro bile değil. bizde sağ kanat eksikse flavio, sağ bek eksikse hüseyin türkmen falan koyuyoruz. biz mi daha çok biliyoruz onlar mı takdiri size kalmış.

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

sag beke ahmet cebe gelsin
    sol beke de, nefretim emmanuel mas sakib da olur heuehahha

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Zafer Fidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı strmcrw Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dortmund m.city maçına 19 yaşında kanatla çıkıyor, buraya yazsam kimse tanımaz belki.tm değeri 1milyon euro bile değil. bizde sağ kanat eksikse flavio, sağ bek eksikse hüseyin türkmen falan koyuyoruz. biz mi daha çok biliyoruz onlar mı takdiri size kalmış.
    Sonucta kapasiteye bagli bir sey. Onlarin 19 yasindaki oyuncu bizim 19 yasinda ki oyuncular arasinda daglar gibi fark var. Bizimkiler yaylalarda muhlama yerken onlar 10 yasinda yatili futbol okulunda kaliyor, günde 2-3 idman yapiyor sabahlari ders calisiyor ve ne yiyip ictiklerine dikkat ediliyor.
    TRABZONSPOR 1967

smart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trent'in düşük bütçeli versiyonu yok mu adam sag bek mi kanat mı on numara mi regista mi belli değil. Kac tane asistini yediler adamın. Süper oynuyor.
    Var. https://www.transfermarkt.com.tr/fel...spieler/274461
    ama yanlış anlaşılmasın bizim için değil

Bahadır Şimşek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bu işi yıllardır ben de anlamış değilim.

Bu fırsat zamanlarında bu gençler oynamayacaksa, orta sahadan devşirme adam kanatta oynayacaksa, stoperden devşirme adam bekte oynayacaksa, altyapıya ne ihtiyaç var?

Geçenlerde Slavia Prag Arsenal'i eleyip yarı finale çıkmıştı. Takıma baksanız 30 yaş üstü adam yok neredeyse, forvetlerinde tanınmadık 19 yaşında Senegalli oyuncu var. Az biraz tanına Stanciu var.

Yani şu takımlara bakıp hayıflanmamak elde değil, nasıl buluyorlar, altyapılarda nasıl eğitiyorlar, takıma koyarken nasıl cesaret ediyorlar.

Kuzey Avrupalı hocaların disiplin ve cesaretlerinden istiyorum, çok şey mi istiyoruz ya...
    Trabzonlu olmasak da sonuna kadar TRABZONSPORLU'yuz...

Nereden
    Ankara

Alt yapı farkı işte burada ortaya çıkıyor. Bizim alt yapıda verilen eğitim o kadar kötü ki farklı mevkinin oyuncusunun dahi önüne geçemiyor. Bireysel üst düzey becerileri olan çocuklar dışında ben alt yapıdan ortalama yetenekte ama üst düzey donanımlı, pozisyon ve taktik bilgisi olan oyuncu görmedim.

Aslında bu genel olarak Türkiyenin problemi. Alt yapıdan anladığımız yetenekli çocukları toplayıp büyütmek. Onun dışında çocuklara neler katabiliyor alt yapıdaki dinozorlar bu bir muamma. En bariz örneği 2 sene bizi taşıyan Yusufun Fransadaki hali. Adam kendi ağzıyla fizik olarak arkadaşlarımdan çok uzaktım dedi.

Edit: Milli takımdaki itirafı da son nokta oldu zaten. Adam kovalamayı Fransada alışkanlık haline getirdim lafı özetliyor her şeyi.
    #TRABZONSPOR#

Nereden
    İstanbul

Alıntı Fatih K. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alt yapı farkı işte burada ortaya çıkıyor. Bizim alt yapıda verilen eğitim o kadar kötü ki farklı mevkinin oyuncusunun dahi önüne geçemiyor. Bireysel üst düzey becerileri olan çocuklar dışında ben alt yapıdan ortalama yetenekte ama üst düzey donanımlı, pozisyon ve taktik bilgisi olan oyuncu görmedim.

Aslında bu genel olarak Türkiyenin problemi. Alt yapıdan anladığımız yetenekli çocukları toplayıp büyütmek. Onun dışında çocuklara neler katabiliyor alt yapıdaki dinozorlar bu bir muamma. En bariz örneği 2 sene bizi taşıyan Yusufun Fransadaki hali. Adam kendi ağzıyla fizik olarak arkadaşlarımdan çok uzaktım dedi.

Edit: Milli takımdaki itirafı da son nokta oldu zaten. Adam kovalamayı Fransada alışkanlık haline getirdim lafı özetliyor her şeyi.
    bu sadece altyapı meselesi yada takımla alakalı bir mesele değil.
    biz bu ülkede çocuklara ve gençlere nefes alacak alan bırakmıyoruz ki sporcu olsunlar. iyi sporcu olmak için birey olmak gerekir, bizim gençlerimiz birey olamıyor ve bu konuda gençlerin hiç suçu yok. çürümüş sistemin ve kültürün meyveleri onlar. ben altyapıdan gelen çocuklara kızmıyorum bu yüzden.

Hamza Yilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Ahmet Taşçı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben Avcı'nın gelmesini hiç istemiyordum. Ama adam bu kadro ile bile ilk dörde attı bizi,iyi bir golcüsü olsa eminim ki ilk ikide bile olurduk. Bu hoca sağlam kadro ile lige başlamayı hakkediyor ve dahi bir devre arası ile neler yapabileceğini görmek lazım...Çok iyi kadro ile kontrollü, aşırı defansif futbola devam edersek o zaman sıkıntı baş gösterir işte... Bekleyip göreceğiz...
    Basak'in sampiyonlugu gs'a kaptirdigi sezon da baya maclarini izledim. Ben begeniyordum o oyunu, sonu kötü oldu orasi ayri.

Zeki Uzundragon: Kolarov bize önerilmis.

Kolarov ve Umut Meras olur mu ?

Gesendet von meinem SM-G960F mit Tapatalk
    HY67...

Ahmet Taşçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Ben de artık sürekli sakatlanan futbolcu istemiyorum, Değil Koita Yusuf Sarı ve Kamil ile de sezon sonu yollar ayrılmalı, istikrar çok önemli..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)