Sayfa 2901 Toplam 4001 Sayfadan BirinciBirinci ... 1901 2401 2801 2851 2891 2899 2900 2901 2902 2903 2911 2951 3001 3401 3901 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100003 adet sonuctan sayfa basi 72,501 ile 72,525 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 15 -

Onur Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Emre Akbaba’yı kesinlikle tercih ederim.

Adam darbeye bağlı kırıklar yaşamış yapacak bir şey yok. Bu onu müzmin sakat yapmıyor. He hala toparlanmamıştır diyebiliriz o başka bir şey. Ama şu haliyle bile bizde iş yapar seneye de tam anlamıyla adapte olmuş olur.

Zaten devre arası yurt dışında olmayacak topçulara teklif vermeye,menejerlerin boş vaatleriyle umutlanmaya gerek yok, öncelikle yurt içini taramak lazımdı.

Forvet mi arıyorsun alabiliyorsan Muhammet Demir’i al tekrar, on numara Emre Akbaba bunlarla uğraş. İmkansız transferlerin peşinde Papu vs gezme. Sen bunları bi taraftan halledebilmiş olsan en azından biraz hamle şansın olurdu.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Thedoors - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu ''Alex Vigo'' tam ataullah-ı sani hocamın sevdiği bir futbolcu tipi gibi geldi bana,güney amerika deyince aklıma gelen bikaç kişiden birisiniz hocam Var mı bilginiz bu isimle ilgili?
    ''Hırçın,bıçkın,asi ve dimdik duran bu Karadeniz çocukları,sadece sahilde değil,açık denizde de boğuştular.''

Bud Spencer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Yumusak oyuncu istemiyorum
    10 numara dahi olsa
    Yunus eskiden cok iyi ama yumusak oyuncu idi, oyun yapimiza uyduguna inanmiyorum
    Forvete: Tencere Hill
    Sidober: Bud Spencer

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Alex Vigo hayırlı olsun diyorlar kimdir bu çocuk bilgisi olan var mı???
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

Nereden
    Kırşehir

Abdullah Avcı'nın yönetime sırf transfer yapmak için menajerler tarafından önerilen isimleri takımda görmek istemiyorum. Eğer benim listemdeki oyuncular alınmayacaksa yaz döneminde transfer yaparız. Transfer yapmak için transfer yapıp işime yaramayan oyuncularla hedefe yürümeyi doğru bulmuyorum dedi.
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

Murathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı Enes Başkaya60 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alex Vigo hayırlı olsun diyorlar kimdir bu çocuk bilgisi olan var mı???
    kim diyor sevgili troll

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Alıntı hofsaale Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hosseini gitmemeli...

Edgar en fazla sezon sonuna kadar kalacak.
    Sonra yine stoper arayacagiz....

Edgar şuan bile st. Ettiene gitmek ıstiormus.. Sene sonu tutamayiz...
    yalanin daniskasi, su an bile gitmek istiyormus, kim diyor ?
    st etienne gitsin de düsme mücâdelesi versin... su an st etienne karsimiza çiksin, lyon gibi 5 olmasa da 3 atar geçeriz, st etienne adam akilli hoca alsin takima da sonra bizden topçu istesin
    Alıntı bilgehan83 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu yönetim açık bir şekilde transfer yapmak istemiyor yoksa alamayacakları adamlar peşinde koşup Durmazlar. Bu ligi bu kadar abartmaya gerek yok eksiklikler belli... ben mesela bu yönetimin transfer yapmak istemediğini sol bekimiz gayet iyi işler çıkarırken sol bek peşinde koşmasından anlıyorum.. gerçekten transfer düşünen idareci önce iyi bir 8 10 9 11 no alır.. yani merkez ortasaha on numara net santrafor ve sağ kanat .. ama yönetimin amacı hem avcıyı hem de taraftarı oyalamak alamayacağı oyunculara salça olup a bakın biz istedik teklif yaptık gelmediler diyecek.. transfer yapmak isteyen adam visca papu Diego costa gibi alamayacağı adamları gündemine bile almaz.. daha ucuza işimize yaracak adamları gayet rahatlıkla bulabilir eğer bulamıyorsa Scout ekibini direkt lav etmesi gerekir bugün itibarıyla eğer Scout ekibi beratı papu gonezi viscayı bana buluyorsa bir halta yaramıyor demektir hem bunlara hem de adı bizle geçen oyunculara bakınca scoutluk bir iş yok ortada hepsi para yemek isteyen menajer önermesi.. visca visca diyorsun yanı başında Karagümrük’te ndao hem genç hem potansiyelli bir adam hem de ucuz ama amaç transfer değil de bağcıyı dövmek olunca yönetim bu oyunculara teklif bile götürmüyor sen ndao ya yap 2 3 milyonluk teklif hurma eliyle sana teslim eder yarın ama yönetim gerçekten transfer yapmak istemiyor çok açık ve daha da ileri gidiyorum Çebi ve Koç abilerine söz verdikleri için bu sene yarışta olmak istemiyorlar bunu Ağaoğlu çok net bir otelde konuştu acunun ekibinden biriyle hatta yakında ses kaydı çıkar
    çiksin bakalim ses kaydi... he ama bu duruma çok da sasirmam o ayri...
    Alıntı CasTo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Katılıyorum. Nasıl ki Abdullah hoca ile başakşehir organize olmayı, birbirinden kopmamayı, defans yapmayı öğrendiyse Okan hoca ile de sürekli atak yapmayı öğrendi. Bu sayede de okan ile daha başarılı oldu. Bu kadar sistemin yanında biraz risk alıp daha fazla da atak oynatman lazım. Misal konyaspor maçındaki gibi...
    okan nedir ya görüyoruz iste, hakem ittirmeyince is bitiyor,, kadrolari da neredeyse ayni ve hattâ güçlendirdiler... herhalde 2 senedir bitik olan clichy'nin gitmesi sayiflatmadi onlari...
    Alıntı Enaldo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu Facundo Ferreyra istenirse muhtemelen gelir, bitiriciliği fena durmuyor fizik durumunu araştırmak lazım ama şans bulamamış bu sene.
    geçen bi yayinda podcast modcast ne fuskiyse iste orda biri demisti menejerler önermis onu bize diye... nasil topçudur çok bilmem, eskiden shakhtar'daydi onu hatirliyorum
    Alıntı trbzonsporlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu ligde 3 tane hoca var bunlar geldigi takimlarda hemen dersinki bu takıma bu hoca gelmiş.

1.si şenol hoca. gittigi her takimda hücum futbolu oynatmaya calisir genelde takimlari cok gol atar gol kralı çıkarır parlattigi oyuncularla takima iyi bonservis kazandirir ama yeni transfer yapamaz oyuncu transfer etmede sıkıntıları vardır. oynattigi hucum futbolu goze hitap eder bu takıma şenol güneşin eli degmiş belli dersin.

2. si aykut hoca (yüzde 50 olumlu yüzde 50 olumsuz anlaminda). gittigi her takimda 1 ay sonra bu takima aykut hoca gelmiş belli dersin. takım savunmada düzelir iyi alan kapattirir aykutun calistirdigi takimlara karşı maçta 4-5 tane gol pozisyonu bulamazsin.hücumda ise takimi vasatlastirir futbolun seyir zevkini berbat eder. maçlarınin yüzde 80'ı berabere bitmeye adaydır.

3.sü ve bizim icin en onemlisi avci. geldigi her takimda top rakipte iken iyi alan kapatma rakibe pozisyon vermeme, beklerin katilimiyla kanat bindirmeleri, topun yonünü hızlı cevirip topu kanada indirme(bu iki taktigini yetersiz kadro kalitesinden dolayi henüz uygulayamadı), topa sahip olma ozeligini gòsterir.

bu adam baker flavio parmak gibi vasifsiz orta sahalar ile yuzde 70 lerde topla oynamaya başladi. daha once 8 maçta sadece 1 kez kazanan takimla hicbir oyuncu kadroya dahil edilmeden 12 maçta 8 kez kazandı 1 kez kaybetti. adamın oyun stili bu topa sahip olacak topa sahip oldugu icin az pozisyon verecek rakibi sahasina hapsettigi icinde az pozisyon bulacak bırakinda adam işini yapsın o taraftarın bazilarinin sevdigi riskli oyunuda unal hoca, hüseyin hoca ve newton hoca varsa yeni takimlarinda uygulasınlar bizahmet

yönetim sinekten yağ cıkaran bu adama istedigi adamlari kulüp şartları içerisinde almazsa bu adama ve taraftara büyük ayıp eder. 20 yil sonra bile konuşlur o sene avcıya 2 saglam transfer yapsa şampiyonduk diye
    bu kadroyu çok sevilen begenilen övülen peyuk Senol hoçamiza ver, 5 maç sonra istifâ etmek zorunda kalir... ona verecen Jàjà falan, talisca gomez oohh...
    Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tamam ya kızmayın

Sakatlıktan kurtulamadı herhalde çözemedim tüm tercihleri falan yanlış. Fiziği 38 yaşında topçu gibi ama sakatlanmadan önce cidden baya iyiydi. Milli maçlarda falan da baya döktürmüştü. Bedava salacaklar bunu kesin. Tam Alanya'ya gidip toparlanmalık profili var. 500e falan denenebilir. Yunus Mallı v2 sanırım.

Bu arada Kenny Lala büyük takıma gider buralara gelmez diyordum ama AEK talip olmuş. Oralara gidiyorsa buraya da gelir. Sözleşmesi bitiyor. Oyunlarda falan güzel sağ bek.
    Akbaba 2 sene önce bizim Yusuf'u yedek beklettiriyordu milî takimda, Malli nedir yaa, 25 millî maç 1 gol, Akbaba 6 maç 3 gol... Akbaba asiri formsuz gerçekten o kesin, ama digeri daha beter, bu sene 1 maç,, Akbaba en azindan 15 maç 1 gol 3 asist...
    Akbaba ille almanyali mi olmali begenilmesi için ? hayir bi de ekici deniyor da yunus ne onun gibi sut çekiyor ne de onun gibi ucuza gelir...
    Akbaba da gelmek istiyorsa maasini 2'ye bölecek, 1,750m€ aliyor yillik, kap açiklamasina baktim sasirdim oha dedim....
    Lala da oralara gitmez, takiminda ayrilirsa daha yüksek hedefleri olan takima gider, o minvalde konustu, sampiyonlar ligi oynamak istiyor.. gs falan belki alabilir ama o da zor, para ile iknâ edilebili ama tabi... valla alabilsek müthis olur, rosier falan yaninda çöp kalir
    Alıntı Mehmet BAŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim bu ülkede en çok sevilen adam Recep Tayyip Erdoğan'ın bile arkasında 20 Milyon yok.
    Fenerbahçeli düşük IQ seviyesinde heriflerin ortaya attığı o yirmi milyonluk sloganların hiçbir önemi yok.
    Fenerbahçe yüzünden siyasi tercihini değiştirecek 100.000 kişi çıksın dişimi kırarım.
    Burada pek çok arkadaş bu %60 söyleminde bulunuyor fakat pratikte bu söylemin bir önemi yok.
    Öyle milyonlara gerek yok. Sen 50.000 kişi ile Ankara ve İstanbul'da yürü bakalım ne oluyor.
    Burada tüm mesele algıyı yönetmekten geçiyor. Şu ana kadar bu işi yapabilen bir başkanımız olmadı.
    bu ülkede iktidara söversen belki kâle alirlar seni ama biz bunu hâla anlayamadik... adamcilik had safhada... muhalefet de ayni zurna, tamam Istanbul takimlari diye destek mestek ama Trabzonspor'un eski yöneticisi olarak bâri biraz durus göster farkli oldugunu belirt, yalakalik yapma... geçen sene zirlayan meral simdi nerede misal ??
    Hatirlayin kiçi kirik obi mikel transferinde bile örtülü ödenek diyen sözcü ve cumhuriyet gazeteleri, simdi çikip da güya sevmedikleri ama her yaptiklariyla ekmegine yag sürdükleri tayyip'e laf atsalar ya mesut transferinde dönen rezillikler için ??
    Konu Hakan tarafından (26.01.2021 Saat 11:44 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Kırşehir

Alıntı Murathan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kim diyor sevgili troll
    Troll derken benim trol olduğumu nerden çıkartıyorsun ikidir aynı şeyi söylüyorsun ...

Söylüyorlar işte ne yapacaksın araştır öğren...
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

Murathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı Enes Başkaya60 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Troll derken benim trol olduğumu nerden çıkartıyorsun ikidir aynı şeyi söylüyorsun ...

Söylüyorlar işte ne yapacaksın araştır öğren...
    harikasın

Nereden
    Kırşehir

Alıntı Murathan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    harikasın
    Sende bir harikasın kardeşim eyvallah
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Rose + Pelle + Visça

hem hocaya uygun topçular, istedigi tipteler, hem de bizim de hosumuza gidecek tarzdalar...

Pereira konusunda yine de yanlis yapildigini söylemeden geçmeyeyim...

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

keske paramiz olsa da Kogonda'yi alabilsek hey gidi hey salak çalimbay ve onun lafina uyan yönetim (hangisiydi?)

https://www.transfermarkt.fr/theo-bo...spieler/280701

Visça'ya da gerek yok bu sefer....

_________________Ugurcan
    Serkan?_______Edgar_____Hugo_______Rose
    _______________Berat___6
    Eku/Kogonda_______Ömür__________Nwakaeme
    __________________Pellè

Ceyhun Öncü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Arnautovic Bologna ile görüsüyormus.. tam bizlik aslinda
    [Trabzon kimliği demek 'Her şeyi ile Trabzonspor'u alırım başımın üstünde taşırım.' anlamına gelmiyor. Kim bu acıyı bizlerle paylaşacak, sahada mücadele verecek, kim gelecek 'Ben buranın en önemli parçasıyım.' diyerek yüreğini ortaya koyacak, onlarla devam edeceğiz.]

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Adettendiiirr..... gece gece Grazziano Pellè nöbeti

Graziano+Pelle+Italy+v+Bulgaria+UEFA+EURO+5T1jZOPKl62l.jpg

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Ne Vieri ne Inzaghi
    Ne çakma golcü Pele
    Gerçek bir bitirici
    Italyan kâtil Pellè

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne Vieri ne Inzaghi
    Ne çakma golcü Pele
    Gerçek bir bitirici
    Italyan kâtil Pellè
    Moyes Westhama istiyor yazıyor twitterda. Bir de ne alakaysa Inter istiyormuş. Hadi westhamda forvet yok Antonio falan oynuyor da bu intere ne oluyor tonla forveti var. Herkes bizim aleyhimize çalışıyor

Trabzonspor Kongre Üyesi

ataullah-ı sani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muş

Alıntı Thedoors Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu ''Alex Vigo'' tam ataullah-ı sani hocamın sevdiği bir futbolcu tipi gibi geldi bana,güney amerika deyince aklıma gelen bikaç kişiden birisiniz hocam Var mı bilginiz bu isimle ilgili?
    Evet aynen öyle sevdiğim oyuncu tipini iyi yakalamışsınız, arjantin ligini takip ettiğim zamanlar Fabricio Bustos yeni yeni oynuyordu çok beğenmiştim, Sampaoli dönemi milli oldu benim beğendiğim futbolcuyu idol hocamın beğenmesi şaşırtmadı beni ama milli maçta resmen facia oldu, ne maçıydı hatırlamıyorum ama perişan etmişlerdi onu, ondan sonra ne gördüm ne duydum uzak kaldım oralardan.
    Son hatırladıklarım şimdi 24-25-26 yaşına gelmiş orta düzey oyuncular, bazıları sıçrama yaptı bazıları hala o düzeyde.
    Sene başında ismi geçen Lucas Robertone son örneklerden biriydi. Bizle ismi geçen Pochettino'da iyi oyuncu.
    Matias Vargas Espanyol'a astronomik bir bedelle transfer oldu ama beklentiyi karşılamış değil. Tam satın alma opsiyonlu kiralık durumunda.
    Benim son savaşçı gözdem Anibal Moreno. Böyle savaşan, adamını bezdiren, rakibin topu az da olsa ayağından açmasını, hata yapmasını bekleyen ve hemen topu çalıp, aldığı topu eveleyip gevelemeyen, sahayı topla dikine kateden, sürpriz sert şutlar çıkaran orta saha oyuncularını seviyorum. İnsanlığa hatıram olsun
    https://www.transfermarkt.com.tr/ani...spieler/642758

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Muş

Alıntı Bud Spencer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yumusak oyuncu istemiyorum
    10 numara dahi olsa
    Yunus eskiden cok iyi ama yumusak oyuncu idi, oyun yapimiza uyduguna inanmiyorum
    Alın benden de o kadar hocam, 10 numara bile yıksın geçsin istiyorum, takımda ezik oyuncu görmeye tahammül edemiyorum artık.

Nereden
    Afrika Diğer

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Moyes Westhama istiyor yazıyor twitterda. Bir de ne alakaysa Inter istiyormuş. Hadi westhamda forvet yok Antonio falan oynuyor da bu intere ne oluyor tonla forveti var. Herkes bizim aleyhimize çalışıyor
    sorma gitsin o zâten avrupa takimlarinin hastaligi, ama fb gs istesin hemen kirâlik ucuza verirler pustlar...

Italya'da herkesin alternatif yedek golcüsü olarak yaziliyor zâten, juve için bile... ama hâla takimsiz, bu gidisle bilmiyorum ne olur ama zorlasak etsek metsek alabilirdik gibime geliyor... tabi Türkiye'de oynamak istememe durumu yoksa...

Ama is yapar yaa, manyak da goller atar, sag sol kafa her türlüsü var adamda
    westham'a da yakisir pust =)

Nereden
    Kırşehir

Michael Olise aradığımız No 10 mu yoksa???
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

Nereden
    Afrika Diğer

Enzo Pérez'e Celta tâlip olmuş, habere göre kendisi Avrupa'ya dönmeye ve Celta'da oynamaya epey sıcak bakıyormuş.

https://www.ole.com.ar/river-plate/e...ENbjeISh9.html

Çocuğu şamarladı zaar.

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

reyizlere bakin ahahahha kimler var kimleeerrr

ve demek embiyaa haa ? son durumu nedir, eger formdaysa bitik degilse ve maasi günü gününe yatarsa, valla atiba matiba konusulmaz onu söyleyelim yâni

Nereden
    İstanbul

Standart Transfer Dosyası - 15 -

Alıntı BatuhanB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vay arkadaş. Severim kendisini ama fiziken ne durumda acaba

Sildi sanırım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Konu Halil Alemdar tarafından (26.01.2021 Saat 03:27 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Muş

Alıntı BatuhanB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Enzo Pérez'e Celta tâlip olmuş, habere göre kendisi Avrupa'ya dönmeye ve Celta'da oynamaya epey sıcak bakıyormuş.

https://www.ole.com.ar/river-plate/e...ENbjeISh9.html

Çocuğu şamarladı zaar.
    Bu Celta Vigo kadar da düşündüğümüz oyunculara talip olan başka takım görmedim. Hayrını görseler neyse, ellerinde kalıyor.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)