Sayfa 2387 Toplam 4001 Sayfadan BirinciBirinci ... 1387 1887 2287 2337 2377 2385 2386 2387 2388 2389 2397 2437 2487 2887 3387 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100003 adet sonuctan sayfa basi 59,651 ile 59,675 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 15 -

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Rashford içinden geçti leipzig'in. Topu alıp direk kaleye iniyorlar, uyuz uyuz paslaşmak yok ne güzel.

smart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Tamer Tuna bize gelsin o zaman
    Trabzonspor’un tarihinde buna benzer mağlubiyetler çok az da olsa vardır. -Abdullah Avcı

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

vatan gazetesi son dakika vermiş abdullah avcı antalya sporla prensipde anlaşmış yarın şehre gelip imza atacak diye.

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rashford içinden geçti leipzig'in. Topu alıp direk kaleye iniyorlar, uyuz uyuz paslaşmak yok ne güzel.
    raşford son dönemde izlediğim en net ve temiz bitiricilerden biri,

manu da asıl problem küçük takımlara karşı oluyor,oyuncu profili set hücumu yapmaya çok uygun değil genel olarak,manu son yıllarda zaten tap six takımlarına karşı iyi ama börnli westham gibi takımlara takılıyorlar
    2024-2025 SEZONU FATİH TEKKE YÜKLENİYOR ...

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı David_LuiZ4 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merkezde yaratıcı, adam eksilten, verkaça girebilen oyuncuların varsa rakibi merkezden delmeye çalışırsın onu anlarım ama elinde teknik kapasitesi yüksek iyi kanat oyuncuların varsa rakip defansın dengesini ancak ve ancak kanat organizasyonlarıyla bozabilirsin..Ben doldur boşalttan bahsetmiyorum..

Kimi kanat oyuncusu vardır havadan orta keser kimi kanat oyuncusu vardır yerden ceza alanı önüne sert orta keser..İkisi de sonuçta ortadır ve atağın başlangıcı kanattır...Pereira'nın arka direkte Novak'ın kafasına isabet ettirdiği ortalardan bahsediyorum ben ya da Ekuban'ın fener kupa maçında kale çizgisine inip yerden sert ortasında Novak'ın merkezden golü attığı pozisyonlardan bahsediyorum..

Şenol Güneş'in bjkdeki ilk şamnpiyonluğunda pas oyunu vardı ikincisi tamamen kanat oyunuyla gelen şampiyonluktur..
    ben ideal olması gereken düzenden bahsediyorum,elde ne var ne yok o ayrı bir mesele,ama dünya futbolu kanatlara inip doldur boşalt olayını yapmıyor,atalanta lestır lille başakşehir gibi orta profil takımlarda bunu yapıyor hocam,yani kanatlara inip içeri pasla kat etme

maçlara bakıyoruz aut atışı kaleci oyun kuruyor,herkes rakip yarı sahaya yerleşmiş,30 yıl önce böyle bir sahne var mıydı?yoktu,ne vardı,kaleci orta sahaya doğru degaj yapıyor,bu o zamanın normali idi,ama şimdi değil,futbol değişiyor hocam,
    benzer şekilde iyi takımların ceza alanına doldur boşalt sayısıda çok azaldı,hiç orta yapmıyorlar demiyorum tabi,ama oyun planında kanatlara ineyim bek sıfıra insin ve ceza alanına topu şişirsin olayı ana planda yok,bunu ancak vasat takımlar yapıyor,

başakşehirin psg maçındaki hücum planı günümüz futboluna en benzeyen planlardan biriydi,paslaşarak 18 içine girdiler,topu kanatlara getirdiler ve kanattan orta yapmadan paslaşarak ceza alanına getirdiler,olay budur,rafael ceza alanı içine giriyor aga,iç oyuncusu gibi oynuyor,çizgi oyuncu devri bitti aga
    2024-2025 SEZONU FATİH TEKKE YÜKLENİYOR ...

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Oruç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Taraftarın gerçekten 1G-2B-3M ile 16.sıradaki Avcı'yı istediğini mi sandınız hocam?
    Ne istediğimizi bilmediğimizi düşünüyorum. Bunu dün basına düşen haberlerden teyit etmek mümkün. Günlerce Avcı aşağı, Avcı yukarı deyip Tolunay, Şota, Tekke, Akçay, Giray Bulak'ı aday göstermek rotasızlığın, plansızlığın delilidir.

Ve ne yazık ki bütün bunlar pervasızca konuşulurken görevi başında bir hoca var. Empati yapsınlar, bu isimler çalışırken yerlerine başka adaylar konuşulsa ne düşünülürdü? "Adamlık", "efelik" rüzgârları eserdi...
    Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (29.10.2020 Saat 06:37 ) değiştirilmiştir.

Özkan Şentürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Eğer Tolunay, mra, bulak falan gundemdeyse ve illa newton yollanacaksa Avcı gelsin.

Listeye bak, bir Hami eksik.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Rize'deki fabricio performansı bize şu dönemde yeterdi, tek yönlü oyuncu da değil. O yüzden ortasaha alamadık, para yoktu palavralari insanın canını sıkıyor.

Teşhisiniz yanlış, hazırlığınız eksik bu kadar basit. Rezalet bir sezon başı planlaması sonucu geldiğimiz durum bu. Millet sıfırdan kadro kuruyor, biz şampiyonluğa oynamış kadroyu küme hattına indiriyoruz.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Kücük Orhan hocalik yapiyor mi hala?
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne istediğimizi bilmediğimizi düşünüyorum. Bunu dün basına düşen haberlerden teyit etmek mümkün. Günlerce Avcı aşağı, Avcı yukarı deyip Tolunay, Şota, Tekke, Akçay, Giray Bulak'ı aday göstermek rotasızlığın, plansızlığın delilidir.

Ve ne yazık ki bütün bunlar pervasızca konuşulurken görevi başında bir hoca var. Empati yapsınlar, bu isimler çalışırken yerlerine başka adaylar konuşulsa ne düşünülürdü? "Adamlık", "efelik" rüzgârları eserdi...
    Aday listesine almak değil abi o, buradan bizim çocuğa iş çıkar mı diye gündem yoklama bu haberler.
    ( ゚д゚)

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

Biz burada on libero dedik flavio dediler olmaz dedik brezilya liginden adam alınmaz ndiaye yetersiz guilherme yetersiz sosa yetersiz eee baker ve flavio ile 2 kademe düşük profilli adamlar geldi 1 tik iyisi alınmalıydı ama alamayız dedik bulamaz bunlar dedik kafa yorduk bu adam sosanin yerine olur mu çoğu soru işareti. Burada defansın kralını alsan Hugo ki yine linç yedim Hugo Hüseyin Türkmenden iyi olabilir bu iyi olsa biz de neyi değiştirir. Ramos gelse nolur. Orta alanda forvette bitiyor kalite ve oyun. 2 kaliteli orta saha ve santrafor ile 3 oyuncu her şeyi değiştirirdi. Ömüru 11 den cikarmazsak kaybedecegiz bu adamı.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

Emre Çömez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Emanuel Roşu
    @Emishor
    ·
    1 sa
    Gaziantep Gazisehir manager Sumudica told digisport in Romania that he 'knows about the talks regarding him and Trabzonspor', basically confirming he's interested in going.

Emre Çömez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

serkan aşkın @SeRkAn Askin
    ·
    29sn
    Marius Sumudica: "Trabzonspor'un teknik direktörlük görevi için listesinde olan isimler arasındayım. Trabzonspor taraftarını da anlıyorum. O maçta Trabzonspor'un teknik direktörü olsaydım aynı şeyleri yapardım ve göbek atardım"

Nereden
    Ankara

Alıntı smart Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tamer Tuna bize gelsin o zaman
    O kim?
    En büyük Trabzon

Nereden
    Ankara

Tolunay İle Trabzonspor’un adı yan yana dahi gelemez
    En büyük Trabzon

alperrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

1-2 maç kazansak hocaya güven gelse hoca falan aramayız..

en azından sistem arayan bi hoca..
    iyi de bi insana benziyor..

bize bi kötü adam lazım..yardımcı hoca olarak..
    iyi polis ..kötü polis rollerinde kötü polisi oynayacak..

.............
    giray kaçarın yorumları maçı okuması çok iyi hemde kulübe aidiyeti ve kulüp kültürü çok iyi..
    kesinlikle yardımcı olarak gelmesini isterim( kötü polis rolü değil) (defans çalıştırıcı hoca olarak)

MA291 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ligimizi bilen Kayode is yapar dedik. Ama siz 1 görüyorsaniz biz 10 görüyorüz diyen yönetim, göremedi. Sivassporda yavas yavas oturuyor. Bir takim daha kalite olarak önümüze gecti gibi.

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı MA291 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ligimizi bilen Kayode is yapar dedik. Ama siz 1 görüyorsaniz biz 10 görüyorüz diyen yönetim, göremedi. Sivassporda yavas yavas oturuyor. Bir takim daha kalite olarak önümüze gecti gibi.
    kardeşim sivas alanya karagümrük bu takımlar ligin kalburüstü takımları daha bunlarla da da oynamadık

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Diabate alınınca Anadolu gören topçu büyük takımda iş yapmaz dedik oluyor. Guilherme geliyor küçük takımın topçusu Anadolu takımından topçu alınmaz dedik oluyor. Sonra gelip burada Skoda, Kayode, Fabrico ligi bilen topçu niye alınmadı diye sorgulanıyor. Akhisar'ın 50 yıl önceki forveti Afobe'den üstün görülüyor. Al al al, aldıktan sonra biz dedik çöp bu.. Bu şekilde kim gelse ilk kötü performansında itin arkasına sokulur.

Takım halinde kötü oynarken, hoca tartışılırken oyunculara bireysel olarak sarmanın alemi yok. Bir yatırım yapıldı sonuçta, topçularımızı değersizleştirmeyelim.

Ekrem D. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Emre Çömez Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    serkan aşkın @SeRkAnAskin
    ·
    29sn
    Marius Sumudica: "Trabzonspor'un teknik direktörlük görevi için listesinde olan isimler arasındayım. Trabzonspor taraftarını da anlıyorum. O maçta Trabzonspor'un teknik direktörü olsaydım aynı şeyleri yapardım ve göbek atardım"
    Sirk degil, futbol kulubu burasi. Sumudica gibilerinin adinin bile gecmemesi lazim.
    Yahsi Bati 51:28

Nereden
    Afrika Diğer

Alıntı BatuhanB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha önce 18 yaşındaki Brezilyalı oyuncusu Júlio Vinícius'u Gent'e satan Dinamo Batum, şimdi de 2019'dan beri forma giydiği 38 maçta (santrafor olmamasına rağmen) 21 gol atan - takımın gözde isimlerinden 24 yaşındaki Brezilyalı Flamarion'u Rusya Premier Ligi'nin yeni ekiplerinden Rotor Volgograd'a kirâlamış.

İnşallah kıçımızın dibindeki bu heriflerden haberdârızdır da işimize yaramaz diye ilgi göstermiyoruzdur

4 maç, 2 gol, 1 asist.

Sıkaudlarımız çog iyi.

https://www.transfermarkt.com.tr/fla...spieler/465858

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Gradel ne top oynuyor be biz alamıyoruz Sivas alıyor şaka gibi.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Emre Çömez Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    serkan aşkın @SeRkAnAskin
    ·
    29sn
    Şu zevzekliği bile yalanlayamayan, akil taraftarının dahi sinirlerini yükselten, kontrolü kaybetmiş ve kendi sonunu hazırlayan bir yönetim var.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    nbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu zevzekliği bile yalanlayamayan, akil taraftarının dahi sinirlerini yükselten, kontrolü kaybetmiş ve kendi sonunu hazırlayan bir yönetim var.
    bu demeci ciddiye mi almak lazım acaba .yanıt verilecek o kadar soru varken , sumidicaya mı cevap vercekler oğuz
    ///// Balinaya Kafa Atan ÇılGın Hamsi \\\\\

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı nbay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu demeci ciddiye mi almak lazım acaba .yanıt verilecek o kadar soru varken , sumidicaya mı cevap vercekler oğuz
    Sürecin geneli için söylüyorum Nuri Abi. Sadece Ahmet, Mehmet, Sumudica değil ki...

Bir ay önce ilk dedikodular çıktığında önü kesilmedi abi.

https://forum.bordomavi.net/showthre...post1921356151

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)