Sayfa 3464 Toplam 4001 Sayfadan BirinciBirinci ... 2464 2964 3364 3414 3454 3462 3463 3464 3465 3466 3474 3514 3564 3964 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100003 adet sonuctan sayfa basi 86,576 ile 86,600 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 15 -

Nereden
    İstanbul

Almanların dikkatini çektik. Sıra Sörlothun dikkatini çekmekte

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Sörloth konusunda ben de iki kelam etmek istiyorum. Burada ağırlık oyuncunun gelmeyeceği yönünde fikir belirtmiş. Lakin ben bu fikirlere katılmıyorum. Oyuncu Almanya'da kötü bir sezon geçirdi. Gerçi o kulüpte forvet olmak hiç de kolay bir iş değil! Her neyse, Sörloth elbette daha alt seviyeye futbol oynamak istemeyebilir fakat içinde bulunduğu şartlar kendisini buna mecbur bırakabilir. Oyuncunun yaşadığı süreci değerlendirdiğimizde kariyeri adına tekrar bir çıkış yakalamak isteyebilir. Türkiye o çıkış için bulunmaz bir nimet! Oyuncunun Türkiye'de göstereceği iyi bir performans hem kendisine moral olacak hem de farklı bir kulübe transferi için kulübü adına önemli bir fırsat olacaktır. Burada üç tarafın da kazanabileceği bir süreç var. Tüm bunları göz önüne aldığımıza öyle katı çizgilerle oyuncu buraya dönmez diyemeyiz. Dönebilir. Hatta bu ihtimal öyle düşük değil! Bu ihtimal var. Sörloth'u bu sürece ikna edebilirsek işin maddi tarafı da bir şekilde halledilir diye düşünüyorum. Umarım her şey bizim istediğimiz gibi olur.

Nereden
    İstanbul

Beyler Sörloth Kuzeyin Kralı'dır ama artık uyanalım bu gerçekten Türkiye'ye daha gelmez

Başkan 8 -10 gün içinde Perez ve Gervinyo'nun geleceğini söyledi. Bu oyuncular tatil yapmadan mı gelecek. İmza atıp gidecek. Yoksa tatillerini Türkiye de mi geçirecekler. 8 - 10 gün içinde imza atmaya gelemezler. Transfer sezonu Haziranın ortasında başlıyor diye biliyorum. Erken tarih de imza atılıyor mu??
    Konu Ts006161 tarafından (18.05.2021 Saat 00:55 ) değiştirilmiştir.

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Alıntı Serdar A Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Caulker Djilobodji'den daha iyi bir stoper. Transferi kulüp adına önemli bir kazanım olur. Kulüp daha iyi stoperleri de belirlemiş ama Caulker daha gerçekçi bir hedef gibi görünmekte. Hüseyni de iki sezon sonra köyüne döner artık...

Bu oyuncuların ikisi de bedelsiz transfer olacak. O nedenle ikisini de Trabzonspor'da görmek isterim.
    Djlobodji 32 yaşında, Caulker henüz 29 yaşında görünüyor. Bu açıdan baktığımızda Caulker'ın ciddi bir avantajı var.
    Saha içinde yaptıklarına bakınca Djlobodji'nin tarzını daha çok beğeniyorum fakat Caulker'ı da beğeniyorum.
    Burada iş maddiyatta bitecek gibi görünüyor. Zira Caulker'ın talibi çok! İstanbul'dan isteyeni var.
    Oradan ciddi şekilde bastırırlarsa bu oyuncuyu almamız biraz zor görünüyor.
    O nedenle Djlobodji transferi daha olası bir transfermiş gibi görünüyor.
    Bunları konuşuyoruz ama belki de yurt dışından başka bedelsiz bir isim olur. İzleyelim.

Aker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Reha Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Enteresan. Satılırsa eğer zararına mı olacak? Bu haliyle kimsenin o kadar para vereceğini düşünmüyorum. Hele ki bu dönemde.
    Konu Aker tarafından (18.05.2021 Saat 01:08 ) değiştirilmiştir.

CİVELEK.61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Serdar A Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şimdi burada Siopis'in menajerliğine soyunmamayayım ama, bana sorarsanız Alanyaspor'un defans hücum geçişlerinde bu adamın ciddi bir sorumluluğu var. Yani top takımdayken o kadar da görünmez değil. Fakat ardını toplamak zorunda olduğu çok sayıda futbolcu olması nedeniyle daha çok sahadaki her yere basan ve yer yer agresifleşen savunma yönü ön plana çıkıyor. Her takımda böyle 1 oyuncu lazım. şikecilerde senelerce Alex'in arkasını Aurellio topladı misal. Bizden örnek vermiyeyim, şimdi yersiz polemik olmasın Alabiliyorsak daha iyisi makbul ama gücümüz yetmiyorsa takas tukas Alanya'yı ketenpereye getirip Yunanları çiftlemek de fena fikir değil.
    Ben tekrar söylüyorum çok beğeniyorum Siopis'i ama hocanın bu tarz oyuncuları pek tercih ettiğini düşünmüyorum.
    Mesela hepimizin yıllardır adam yiyen dinamik on libero hayali var ya,
    Bence hoca bu tarz bı adam aramıyor.
    Maalesef ki aramiyor

yorumsuz6117 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Sörloth olayı tam bir dümen kapatın bu muhabbeti..
    I am not in danger , I am the danger..

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Caulker bitti herhalde bugün İstanbul'da bir görüşme yapılmış elveda Hosseine severdim kendisini ligde bir takım alır muhtemelen....
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

Erkan A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Süperligde cöp oyuncular tekrar dogabiliyorlar alman gomez veya love vagner vardi istanbul kulüplerini örnek yazdim onlar bayilir cöplere bol bol para dagitmayi masa altindan..
    Almanya ücüncü liginde oynarsan eger buda hic Kolanuss degildir rahatlikla süper ligde oynarsin seviye bence buralara kadar gelmistir..almanyada torpil isleri hafif varsada anlinin hakiyla bir yerlere gelebilirsin amcan dayinin torpili almanyada islemez..bu yüzden adamlar avrupada basarililar kulüp olarak veya milli takim olarak.. sörlothu süperligden almislar risk bir transferdi . Leipzig cok zengin bir kulüp böyle risklerde herzaman bir plan B vardir..sörloth keske gelse bencede fakat türkiyemizden trabzondan kacarak giden biri imkani yok gelmez daha..bundesligada 5 gol atmis adam sizlere 5 gol az gelebilir fakat bunlari bundesligada atmis cogu mactada yedekti bundesligada göze batmis bir oyuncuyu havada kaparlar bundesligaya yeni cikmis takimlar o paralari rahat öderler ve kiralik alirlar wolfsburg, bremenede gidebilir..
    Sörloth olayinin hayali güzel fakat gercek olma ihtimali yoktur..
    BiZe HeR yEr TrAbZoN

"Dünyâ'da, menfaat için sevgi gösterisinde bulunan insanlar kadar alçağı yoktur!"

Nereden
    İstanbul

Sorloth bizim alt seviye ligimize donmek istemez tabiki ama istese bile butcemiz maasina yetmez brut 4.5 milyon euro deniyor diger taraftan Türkiye ye donecekse Trabzonspor harici takimda gormek beni cok uzer cornelius tutarsa sorlothdan daha iyi olabilir daha fazla kafa golu var ve sag ayagini da kullanabiliyor bence kesinlikle alinmali
    Kaleciler erce ve ardaya guveniyordum ama avci denek sampiyonlugu gercekten dusunuyorki tecrubeli merti istiyor insallah o da alinir
    En cok yanlis buldugum ve korkum ise su : baskan neden isimleri islak imza atılmadan soyluyorsun devreye istanbul takimlari izellikle sikeci takim mi girsin istiyorsun ? Sessiz halledelim su isleri...

Nereden
    Uşak

Hoca şampiyonluk için 27-28 yaş ortalamasından bahsetti.

Ben de dört takımın bu sezonki yaş ortalamalarını hesapladım. Ama hesabı direkt oyuncuların yaşlarını toplayıp oyuncu sayısına bölerek yapmadım, bu zaten her sitede var. Ben, hangi yaştaki oyuncunun kaç dakika fiilen sahada kaldığından yola çıkarak bir ortalama hesapladım. Örneğin 3 maç sonunda 25 yaşındaki oyuncu 270 dk, 19 yaşındaki oyuncu 10 dk oynamışsa, yaş ortalaması (25+19)/2=22 değil de (25*270+19*10)/280=24,78 olur. Sahadaki ya da fiili yaş ortalaması diyebiliriz yani buna.

Bu hesaba göre transfermarkt verilerine göre bu sezon 40 lig maçı sonunda hesapladığım "sahadaki yaş ortalaması"
    bjk 28,07
    gs 27,95
    fb 28,60
    ts 26,26

oluyor.

Görüldüğü gibi 3 takımın sahadaki yaş ortalamaları hocanın zikrettiği ortalama seviyesinde. Ama işte gel gör ki şampiyonluk hiçbir zaman garanti değil ve bir takım şampiyon oluyor. Şampiyon olamadığında yaşlı takımın maliyeti ve pazarlayamadığın oyuncular elinde yük olarak kalıyor. Bu mantıkla her sene şampiyon olan takım bir nebze olsun yaşlı takımın maliyetini karşılayabiliyor, oyuncu satışı yapmadan idare edebiliyor. Peki şampiyon olamayanlar? Mesela bu sene bjk kurtardı paçayı ama ya gs? Hele ki fb?

Şampiyonun şampiyonlar ligi gruplarına direkt katılım şansının da ilerleyen yıllarda olmama ihtimalini dikkate almak gerekiyor. Ben hocayı en çok isteyenlerdendim başarılı olacağını da düşünüyorum. İnşallah uzun yıllar devam ederiz kendisiyle. Ama kulübün bu kadar borcu döndürebilmesi için bu kulübün genç oyuncu parlatması pazarlaması şart, bunun da gözden kaçırılmaması, hocanın genç oyuncular hakkındaki açıklamalarının lafta kalmaması gerekiyor. Bugün güzel kadro hayali kurabiliyorsak Yazıcı'dan gelen Uğurcan'dan gelecek paralar sayesinde. Takımda genç oyuncuların devamlı süre alması gerekiyor, burası Başakşehir değil.

Sonuç olarak inşallah takım çok da yaşlanmaz ve oyuncu parlatarak satışa her sene devam ederiz. Son iki üç yılda finansal istikrar için yaptığımız çalışmalar boşa gitmesin ve sürdürülebilir bir yapı olsun. Lig sadece önümüzdeki sezondan ibaret değil. Sonuçta Türkiyede futbol sezonluk oynanır, iki üç yıllık planlama dahi yapılmaz. Her sene şampiyonluk için her takım ümitleniyor ama şampiyon olanın dışında herkesin borcu hızla artıyor. Biz harcama konusunda, yaş ortalaması, maliyet vs konularda gs fb gibi olamayız, olmamalıyız da.
    Konu homosapiens tarafından (18.05.2021 Saat 02:34 ) değiştirilmiştir.

Gürkan Asma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Dünyanın bir numaralı ligi Premier lige transfer yapıp Trabzonspor a kiralık geldiyse, Leipzig den de gelir

charizma61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

şu christian telloya pek kanım ısınmadı wakayeme tarzı bir oyuncu bir artısı yok emirhan aydoğan en çok istediğim oyuncu

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı muhammed bilgin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sahi koita ne oldu hala bi ses çıkmadı...
    Her ne kadar sezon bitmiş olsa da oyuncuların sözleşmeleri ay sonuna kadar devam ediyor. Dolayısıyla Koita ile anlaşıldıysa bile 2 haftadan önce açıklanmaz...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Nereden
    İstanbul

Trondsen yıl boyu yattın şimdi yap şovunu ikna et şu herifi

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Hayden Sörloth
    Yine yeniden
    #Come to Trabzonspor
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Leipzig seneye şampiyonlar liginde olacak sörloth transferi çok zor.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Sörloth maddi açıdan zor.
    Cornelius'un bonservis sorunu çözülmeli.
    Bla bla bla

Aslında Koita'da iyi forvetmiş.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

theo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sörlothun gelebilmesine ihtimal vermiyorum. adam zaten kaçar gibi gitti. yok telefona çıkmadı yok gelmem dedi. türkiye liginde olanları zaten alenen söyledi basına. sen bu şartlarda kariyerini düşünüyorsan gelir misin?

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Başkanın yaptığı açıklama milleti beklentiye soktu. Gelmesini bende isterim ama bu şartlarda 4.5 milyon euro kiralık oyuncu ücreti bizi aşar. Haddi 4.5 istemedi diyelim en az 4 e gelir onun aşağısına tr de oynamaz. Kaldı ki bize sıra gelene kadar avrupanın en iyi liglerindeki takımlar talip olur.
    Konu Doğukan Uçan tarafından (18.05.2021 Saat 08:26 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    nbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Başkana taraftara yem attı diye yüklenmemek lazım , gayet akıllı davrandı,taraftarı mantıklı bir şekilde gaza getirdi ve oyuncuya mesajlar yağmasını sağladı . Psikolojik bir savaş bu artık adına ne derseniz .
    Her zaman masa başında yöneticiler ve menajerler arasında geçmiyor bu oyun .
    Ama bana öyle geliyor ki bir jaja gibi yıllarca kıvranıp dururuz peşinde, gelebileceğini pek sanmıyorum.
    ///// Balinaya Kafa Atan ÇılGın Hamsi \\\\\

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

10 milyon satın alma opsiyonuyla kiralayalım ne olacak ki burada coşturur değeri yine artar sonraki sene yine okuturuz bir yerlere kar ederiz. 2 milyon kiralama verelim şimdi, sezon sonu 10 milyona satın alalım, seneye de daha pahalıya satar kar ederiz. Böyle yıldız bir oyuncu için değer bence, hani forvet bulabiliyor musun böyle başka? Ona buna verdiğin ücreti maaşı toplasan daha masraflı oluyor. 2-3 sene adam ararsın Sörloth gibi gol atacak birini bulabilmek için, yine de denk gelmez belki de.
    Konu Enaldo61 tarafından (18.05.2021 Saat 08:39 ) değiştirilmiştir.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

outlaws61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bu Koita nedir yaw 1 senedir gündemde.

Hiç gerek yok bu adama boşa para harcıcaz.

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Ahmet Taşçı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Seneye şampiyonumuz Eleme oynayacak bu şu demek oluyor Şampiyonlar ligi için büyük kavga olmayacak, seneye ve sonraki seneler için Şampiyon olmamız ümidim hiç olmadığım kadar var...
    Şampiyonluğu büyümek için sadece bir araç olarak görüyorum.Dünya klasmanında daha iyi noktalarda olmak için bir araç bence.

Süper lig gibi b.ktan bir ligin şampiyonluğu umrumda bile değil aslında.Üç beş dandik takımın bile büyük takım olarak nitelendiriliği son derece kalitesiz bir lig burası.

Şampiyonluk benim için daha kaliteli oyuncular alabileğimiz,avrupa arenasında kendimizi göstebileceğimiz ve Ajax vb. takımlar seviyesine ulaşabileceğimiz bir araçtır.Bu noktada en çok önemsediğim ekonomik gelir ve avrupa maçlarıdır.

Aksi taktirde bu berbat ligde şampiyon olsan ne olur olmasan ne olur.Cl ye katılamayacaksak benim için hiçbir anlamı yok açıkçası.
    Konu Onur Erçetin tarafından (18.05.2021 Saat 08:55 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 3 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 3 misafir)