Sayfa 3463 Toplam 4001 Sayfadan BirinciBirinci ... 2463 2963 3363 3413 3453 3461 3462 3463 3464 3465 3473 3513 3563 3963 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100003 adet sonuctan sayfa basi 86,551 ile 86,575 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 15 -

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

En son sturridge'de böyle olmuştu sonra olan sörloth'a olmuştu şimdi sorloth ayarında birini alsak bile ismi olmazsa aman diyeyim
    OMAE WA MOU SHINDEIRU...

Alexander61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı smart Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Şaka mı bu :O

Fanatik, fotomaç falan gs gazetesidir, bizi kötüleyip bol bol terimin parmaklı gsyi öven şeyler paylaşırlar. Herkes fenerbahçeye odaklanıyor ama sinsi sinsi gelip gsnin bize verdiği zarar daha fazladır, istanbul takımlarından en fazla gsden nefret ederim. Tam bir Trabzonspor düşmanlarıdır kendileri.

Ogün YAZICI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu gündem bizim canımızı sıkar demedi demeyin
    İrfancana 10 milyon euro üzerinde para veren adamlar deli gibi forvet arayacağı sezonda Sörloth'un bonservisine bile çökerler
    İnsanlar düşünceleri ve davranışları arasında çelişki istemezler. Zayıf insanlar düşüncelerini davranışlarına göre şekillendirirler
    -------------
    Ben buradayım sevgili meşin yuvarlak ; sen neredesin ?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Yani bu konuda benim kadar umutsuz vaka olmasın, karınca misali tarafımız belli olsun diye 500 tane tweet beğendim , retweet vs...

Yani bizimkisi bir su damlası taşımak.

Ama gene de bu konuda ümitvar olamıyorum.
    Adam niye buraya gelsin ki?

Tek şey mantığıma yatıyor, seneye oynamayacağı kesin kendisine söylenirse, bir sene sonra geri gideceği nasılsa garanti olacağı için, bir nevi tekrar piyasasını yükseltmeye gelir mi?

Yahu o bile çok zor.
    Redbull un diğer takımına gider. Salzburg muydu ?
    Çok saçma geliyor Sörloth dedikoduları.
    Mantığıma yatmıyor.

İnşaallah olur.

hay1699 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Uğur Kalyoncu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başkan Sörloth hakkinda ileri geri konuşup milleti gaza getirdi şimdi çıkıp Koita'yi açıklasın da bir kulaklari çınlasın
    En olası senaryo.

yatmaztara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Arda' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sörloth kariyerinde bi sıçrama yapti ve dandik Türkiye liginden Almanyaya gitti, tekrar bir düşüş isteyeceğini düşünmüyorum ben. En son telefonlara çıkmıyor vs denildi bjk maçına gelmedi adam o derece gitmeyi kafaya koymuştu. Gittikten sonra taktik yok vs açıklamaları zaten malum. Tonya55’in de dediği gibi Sörloth gelmez..
    Maalesef katılıyorum.
    Başıboş sokak itleri toplanıyor...

adiloş bebe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaşlar şaka mı yapılıyor twitter’da???

yıllık 4,5 milyon euro alan bir adam kaça gelebilir bize en az?

bizim taraftar saçmalama saatine girmiş sanırım. Tamam Sörloth’u çok seviyorum ama Trabzonspor’u daha çok seviyorum. Yıllık 1,5’dan bir kuruş fazla alacak her adama kapalı olmalı bu kapılar
    İnsan kaImanın tek yoIu, insanIık dışı bu sisteme karşı savaşmaktır.
    Karl Marx
    анархія-мама

muhammed bilgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sahi koita ne oldu hala bi ses çıkmadı...

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Trabzonspor’da sampiyonluk için G.Saray’la oynuyoruz. Yenersek sampiyon olacagiz. Yendik ve aksam eglenmeye gittik. Saat on mu ne. Kalecimiz Senol masadan kalkti. “Senol nereye diye bagirdik?” “Yatmam lazim.” dedi. Senol her zaman disiplinli biriydi. [ALİ KEMAL DENİZCİ]

Oğuz B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Zaten mesele gelmesi değil. Mesele ya gelirse
    Haksızlığın envâını gördük. Bu mu kanun? En gamlı sefâletlere düştük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artık yeter olsun; Artık yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

Birtan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sörlotun bir daha buraya dönmesi kendi adına şu imaji yaratacak küçük liglerin büyük topçusu.

Türkiyede iş yaptı Almanyaya geldi patladı geri oraya döndü. Geçen gün dinlediğim yayında aynen bu şekilde ifade edildi mantıklı buldum bir daha çıtasını düşüreceğini sanmıyorum hadi gelmek istedi diyelim öyle bir maddi imkan yok Başkan her zamanki başkanlğını yaptı beyler.

Jaja öldü yaşasın yeni Jaja, her transfer dönemi bir gündem olur bu artık geçmiş olsun.

Nereden
    İstanbul

Sörloth oynatılmayacaksa yıllık ücretinin bir kısmını Leipzig bir kısmını biz verelim ve bu iş huzur içinde çözülsün bize gelsin.

Oğuz B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Almanya'dan buraya gelmesi ölüm değil. Ölüm olsa o kadar para vermezlerdi.

Gelir burada tekrar form tutarsa iki taraf da kazanır.
    Haksızlığın envâını gördük. Bu mu kanun? En gamlı sefâletlere düştük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artık yeter olsun; Artık yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

Nereden
    İstanbul

Alıntı trbzonsporlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    alınsın diye demiyorum ama tzavellas ikisini de sırtında taşır.
    hem ayagı daha iyi (bu konuda muhtemelen ligin en iyi stoperlerinden birisi, rakip ceza sahası civarından duran top dahi kullanıyor) hem daha hızlı, hem rakiple didisirken rakibi sertligiyle daha yıpratıcı hem de devamlılıgı daha fazla. mesela ben forvet olsam papy ile oynamak isterim papyi geniş alanda yakalarsam elek ederim papyi. ama bu tzavellas adam yiyen cinsten dövüyor resmen rakibi
    Alınsın diye demiyorum ama caulker ligin en iyi stoperlerinden biri ayrıca tzavellası iyi gösteren caulkerdır. Eğer alkol kumar muhabbet iolmasa süper lige düşmezdi. Ligte beğendiğim stoperlerinden fakat bizim ihtiyacımız yok, en güvendiğimiz bölge stoperler. Farklı yerlere harcamamız gerek parayı.

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Birtan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sörlotun bir daha buraya dönmesi kendi adına şu imaji yaratacak küçük liglerin büyük topçusu.

Türkiyede iş yaptı Almanyaya geldi patladı geri oraya döndü. Geçen gün dinlediğim yayında aynen bu şekilde ifade edildi mantıklı buldum bir daha çıtasını düşüreceğini sanmıyorum hadi gelmek istedi diyelim öyle bir maddi imkan yok Başkan her zamanki başkanlğını yaptı beyler.

Jaja öldü yaşasın yeni Jaja, her transfer dönemi bir gündem olur bu artık geçmiş olsun.
    Yani şikecikerin Alexi gibi
    Gelsin burada efsane olsun Almanya'da veya İngiltere'de sürüneceğine
    Gayet iyi olacak her iki taraf adına
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Çok başka bir adam ve evet paradan başka meseleler var. Birkaç gün önce bir mesajımda da belirtmiştim bu biraz gurur meselesi. Adam buradan gittikten sonra buradaki taktiksizlikten şikayet etti hedefi de hep tekrardan avrupaya dönmek oldu. Konu para olsa zaten türkiye'de orada kazandığı parayı bile verecek takımlar var burada. Ama sorloth böyle bir adam görüntüsü de vermedi şahsen bana. Buraya gerçekten gelecek olsa yine bize geleceğine inanıyorum ama bu ligin çapı belli. Burada gelip özgüven kazansa bile avrupaya tekrar gittiğinde her şeyin aynı şekilde gitme ihtimali var. Ayrıca konu sadece avrupa da değil. Sonuçta avrupada yine tabela yapabileceği görece daha kolay ligler de var. Adam zor olanın peşinde gidiyor. Zaten bu hırsı burada en düşük seviyeli rakibe bile duyduğu ciddiyetin anahtarı. Gelmesini herkes çok ister ama bütün sözleşmelerden önce adamın kendi duvarını delmesi gerekiyor yoksa o iş mümkün değil. Fakat bir ihtimal daha var ki o da salzburg durumu. Öyle zannediyorum ki leipzig kesinlikle kadroda düşünmüyorsa sorloth önceliği bence bize verir. Üstelik artık taktik yok diyemeyeceği bir durum da var ortada
    OMAE WA MOU SHINDEIRU...

Nereden
    Ankara

sorlothun Türkiyeye dönmek isteyeceğini düşünmüyorum ama sonuçta almanyada başarısız olmuş birisi şu an.

avrupada aldığı maaşı verecek çok fazla kulüp bulamaz.
    oflu fanatik

Nereden
    İstanbul

Alıntı Arda' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben fbden çok bjknin salça olacağını düşünüyorum malum CL faktörü var ve Aboubakarin geleceği de belirsiz.
    Beşiktaş'ın falan alabileceğini düşünmüyorum, onların kıçına don alacak parası yok. Evet clden para gelicek fakat çoğu uçacak ve onlar çok para vermiyorlar. Sörloth için yüksek bir para isterler.

yatmaztara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

SörLord 2 yıl için gelmişti. Büyük ihtimalle kalan 1 yıllık borcunu bu sene öder. Hayırlı olsun... derken transfer yattı geçmiş olsun...
    Konu yatmaztara tarafından (18.05.2021 Saat 00:31 ) değiştirilmiştir.
    Başıboş sokak itleri toplanıyor...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha Asan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    ÜNALKARAMANSPORLU..

"
    Ben yarın bırakır giderim, bu gençlerle seneye neler yapacaksınız görürüm. " Ünal Karaman

Soner Albayrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kralı 1 sezon kiralayabilsek keşke

Nereden
    Ankara

Olmayacak bir Sörloth hayali herkese zarar verir. Eğer olasılığı yoksa direk kapanması gereken bir konu. Durduk yere herkesin içindeki duygu alevlendi ve ismi geçen her oyuncu hayallerdeki Sörlothun yanında sönük kalacak.

3-5 gün evveline kadar gelmesi imkansız görülen ve gelirse herkesin bayram edeceği Cornelius şu an muhtemelen burun kıvrılacak seviyeye geldi. Başkan belki sahada hamle yapabilmek için dikkat dağıtıyor ama tehlikeli bir hareket bu.
    #TRABZONSPOR#

Nereden
    İstanbul

Lütfen arkadaşlar kendinize gelin sörloth bir hayaldi ve bitti. Süper lige uzun süre gelmez böyle forvet.

gabriel omar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Sorlothun durumu yeni hocalarının tutumuna bağlı.Eger adam oynamayacağım derse mecbur kiralayacaklar.Elbette Avrupada çok daha üst düzey liglere kiralayabilirler ama burada şöyle bir mesele var.Sorloth hali hazırda iyi bir sezon geçirmedi, bu form durumuyla üst düzey bir lige gidip yine iş yapamazsa iyice gözden düşer. Kariyeri adına da çok iyi bir izlenim olmaz üst üste başarısız olması.

Sörloth butun kuzeyliligine rağmen duygusal bir adam. Benimsenmedigi, üzerine dusulmeyen bir ortamda demoralize olur ve istediğini sahaya yansıtamaz.Oysa Trabzonspora kiralık da olsa geri dönse göreceği sevgiyi başka bir yerde kolay kolay göremez. Herkes üstüne düşecek. Üstüne üstlük bu kez yanında Gervinho, Peres, Bakasetas, Edgar,Vitor gibi adamlar olacak.Belki daha da fazlası. Böyle bir takımda Sörloth akıl alır akıl.

Ha her şeye rağmen çok zor bir transfer bunu kabul etmek lazım. Kimse bu yüzden yönetimi eleştirmesin.Ama eğer bir ihtimal varsa kesinlikle büyük çaba gösterilmeli. Herkes için değil ama Sörloth için para bulunur.Cunku bu adam gerçekten başka bir seviye bu lig için.

Varsa bir ihtimal bütün imkanlarımızla bu transferi gerçekleştirmeye çalışalım.

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Arkadaşlar, Fotospor'un kaynak olarak mabadını kullandığı iğrenç haberlere gülüp geçiniz. Bu devirde böyle basit işler peşinde koşan adamlardan ülkeye bir fayda gelmez. Bu gazeteyi cam temizliği ve umuma açık tuvaletlerde paspas olarak kullanabilirsiniz. Bunların ülkeye başka da bir faydaları olmaz. Maksimum seviye budur.

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sorloth için en kısa sürede yoklama çekip duruma göre Cornelius'u bitirmeliyiz. Tarz olarak her anlamda Sorloth'a çok benziyor ve tam olarak ligimize uygun profil. Burada Sorloth gibi patlama yapma ihtimalini yuksek görüyorum.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)