Sayfa 3887 Toplam 4001 Sayfadan BirinciBirinci ... 2887 3387 3787 3837 3877 3885 3886 3887 3888 3889 3897 3937 3987 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100003 adet sonuctan sayfa basi 97,151 ile 97,175 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 15 -

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Kriz çıkarmadan yaşayamama durumu var.

İdeal olan maliyetin yüksekliğine dikkat çekip devam etmektir.
    Ama buradan kriz çıkmaz...

Sırası ile,

Maliyet yüksek,
    Adamdan zaten bir halt olmaz,
    Hem maliyeti yüksek hem çöp olan bu adama bu para verilmez,
    Yönetim, başkan kulübün parasını çalıyor....

E yuh yani...

Nasıl bir adrenalin bağımlılığı bu?

Krizi de en uçta yaşama tutkusu.

Altın vuruş müptelası mıyız arkadaş, bu nedir?

Nereden
    Malatya

Ayarsız eleştiri yapılmasından yakınırken her defasında ayarsız eleştiri yapmak... uzak durun, itibar etmeyin.

Hamza Yilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı jönts Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu muhabbetlerin en büyük sebebi büyük oyunu gören FırtınaCast ekibi. Özellikle Ömer.
    Aslinda onlari severek izliyorum ama bazen cok abartiyorlar. O dedigin kisinin yorumlarini hic tinlamiyorum bile

Gesendet von iPhone mit Tapatalk
    HY67...

Nereden
    Rize

Alıntı Hamza Yilmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aslinda onlari severek izliyorum ama bazen cok abartiyorlar. O dedigin kisinin yorumlarini hic tinlamiyorum bile

Olur mu abi ya dünyanın bütün sırlarını çözmüşler. Böyle manalı manalı sırıtmalar falan.

Bizim ergen taraftarlara zaten hıyarım var de, tuz doğuştan.

Serdar A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu muhabbetlerin en büyük sebebi büyük oyunu gören FırtınaCast ekibi. Özellikle Ömer.

Eklenti 20652

Yönetimin yerinde olsam hepsini dava ederim.
    Bu bizim eski üyelerden Ömer değil mi?

Hala buraya bakıyorsa, benim naçizane tavsiyem ağzına 3 kere su alıp tövbe etmesidir. Yoksa yakında çok terste kalmış olacak...

Nereden
    Rize

Alıntı Serdar A Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu bizim eski üyelerden Ömer değil mi?

Hala buraya bakıyorsa, benim naçizane tavsiyem ağzına 3 kere su alıp tövbe etmesidir. Yoksa yakında çok terste kalmış olacak, asıl bombalar patlamadı bile...
    Eski üye mi bilmiyorum. Hatta bunu yazarken o tweeti de görmemiştim ama yazdıktan sonra bir bakayım kesin bir şey yazmıştır bununla ilgili dedim ve bingo.

Hamza Yilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Olur mu abi ya dünyanın bütün sırlarını çözmüşler. Böyle manalı manalı sırıtmalar falan.

Bizim ergen taraftarlara zaten hıyarım var de, tuz doğuştan.
    Öyle malesef, cok Haklisin.

HY67...

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı jairzinho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    https://www.transfermarkt.de/foussen...spieler/364861

bu arada diabete nin değeri bizde 1.8 milyon avro iken göztepede 3 ayda 2,3 milyon avroya çıkmış

ve enteresan şekilde ünal hoca diabeteye kariyer zirve istatistiklerine ulaştırmış,çoh enteresan,1086 dakika 3 gol 3 asist, kariyerinin en iyi ve verimli sezonunu ünal hoca ile yaşamış
    şaşırdım mı? hayır
    Tamam işte diabette denilen futbol fukarasına 2.3 milyon avro veren enayi varda bizim yönetim satmıyor mu???
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Satışlar yapilinca ortam yumuşar. Ekuban ve Canini satilsin, bedavaya yedek forvet Koita göze batmaz.

Ayrıca çöp değil, kafadan biraz arızadır ama fizik güç, hız, şut, hava hakimiyeti önemli özellikler. İlk zamanlarinda topa vurmayı bilmiyordu sonradan nasıl oldu ben de anlamadım ama delici santrafora döndü.

Ekuban ve Canini satışlarından gelecek parayla kaliteli birkaç transfer daha yapabiliriz, maaş bütçesini de delmeden halletmiş oluruz. Transferler bitince gecen sezona göre kıyaslama yaparız.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

Tekke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yaw Haziran 15 rakipler leş atıyor 10 sayfa Koita yazmışınız yine mutlu değilsiniz

Hamsik resmen Euro 2020 ye damga vuruyor böyle dvm etsin Koita olur şörland, istatistik paylaşan gardaşlar, iyi takımda Diagne, Trezege ile 24 gol attı, Koitanın anca ayakkabısını taşır...

Sistem 4-5-1 ve oyun içi 4-3-3 ise, Avrupa da lazımsa, 0-0 kralı Avcı elinde Bu Ocakda Koita olsa +10 puan var mıydı yok muydu???
    Ülke, 3 büyütülmüş ile eski efsane arasında yarışın olduğu ve kayırılanların kazandığı bir arenaydı. Kayrılmadan büyük birşey kazanıldığının tek ıspatı Trabzonspor idi ve yine yaptı, bu çok büyük bir iş, başaranların başarısı dünya çapında bir iş!

Nereden
    İstanbul

Sanıyorum Kasımpaşa bu oyuncuyla sözleşme yenilemek istedi. Oyuncu ile anlaşamayınca da kadro dışı bıraktılar. O dönemde başta BJK olmak üzere talip olan herkesten (buna biz de dahiliz) kulübü 3 milyon euro veya daha üzeri rakamlar istedi. O şartlarla anlaşmak mümkün de doğru da değildi. Oyuncu ile söz kesildi. Bugün gördüğümüz rakamlar o sözlerin yazılı halidir.

Bu paraya daha iyisi alınmalıydı dersin, hakkındır. Oyuncuya verilen yıllık ücret de fazla mza parası da gereksiz dersin, hakkındır. Oyuncu kronik sakat diyorsan kadro dışı kaldığı dönemi hariç tutar bakarsın süreleri ve sakatlık geçmişine. Haklı da olabilirsin.

Değerlendirmelerini yaparken verilere dayanman lazım yani. En önemli veriyi de atlamadan tespit yapman lazım. Nedir o? Bu oyuncuyu teknik direktörün istemiş ve yönetimin de almış. Planda yeri var yani.

Planlar da iyi olsun diye yapılır, tutmazsa bedelini ödersin. Teknik direktörün onayıyla yapılan transferlerimize destek olmamız gerektiğini düşünürüm ben.

Ha neyi diyemezsin? Buradan ceplerine para indirdiler diyemezsin. Buna dilin dönmez demiyorum, diller maşallah pabuç gibi yeni neslimizde de bunu demen doğru olmaz bu yaklaşım adil olmaz diyorum.

Koita bayldığım bir oyuncu değil bu arada ama Djaniny iyi paraya satılırsa en az onun kadar katkı verebileceğini düşünüyorum.

Tekke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kıytırık Türkiye ligi la, 78 yaşındaki Atibayla sakat 36 lık dembaba ligin içinden geçiyor
    Ülke, 3 büyütülmüş ile eski efsane arasında yarışın olduğu ve kayırılanların kazandığı bir arenaydı. Kayrılmadan büyük birşey kazanıldığının tek ıspatı Trabzonspor idi ve yine yaptı, bu çok büyük bir iş, başaranların başarısı dünya çapında bir iş!

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Alıntı Serdar A Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Firmino kırmızı çizgimizdir. Firmino harika bir forvettir. O zaman el mecbur Koita da iyi forvettir.

Adam 4 sezondur burada, ve futbolcu hakkında doğru düzgün fikir sahibi olan insan sayısı an itibariyle bir elin parmakları kadar. Futbolcunun maaşından ziyade bende asıl şok etkisi yaratan bu oldu. Sezon başlamadan tüm foruma IPTV kurulumunu göstereceğim, taraftarımız düzenli olarak Turks ve Caicos Adaları süper ligini takip edemiyor.
    Bence bazen aşırı zorluyorsunuz.
    Ne yani koita oynadı da insanlar mi takip edemedi?
    Semedo bu sene sana bir kupa kazandırdı. Onu geçtim çok maçta semedo olmasa karşı kaleye gidemedik.

Yönetimin doğru yaptığı alkışlamıyorsa yanlışı eleştirilir.

Şu maliyete üstelik henüz yabancı sınırı açıklanmışken böyle bir transfer neresinden bakarsan bak yanlış.

Sen önce maaş limiti var kesinlikle aşamayız de sonra yedek forvet olarak dahi ne vereceği belirsiz 30 yaş üstü herhangi bir kariyeri olmayan adama üst sınırdan maaş ver.
    Sonra kimse seni eleştirmesin.

Adobe demissiniz i adamın dahi bir kariyeri vardı. Adama verilen bonservis bedelleri var.

Şu an iddia ediyorum biz almasak koita çok uzun süre boşta kalır.

Semedo bugün bıraksak diren talibi çıkar onu geçtim en kötü 5 milyon bonservis kazandırır.

Arapların koita 'yi tanıdıklarını dahi düşünmüyorum.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

Gokhlayeh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İtalya

Finlandiya’nın 9 numaraları oyuncusu Pohjanpalo düşünülebilir bence. Ben fena bulamadım.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Koita transferinin temiz olduğuna inanmıyorum. Koita üzerinden birilerine birşeyler ödendi.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Arif Timurcioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Anıl C Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Koita transferinin temiz olduğuna inanmıyorum. Koita üzerinden birilerine birşeyler ödendi.
    Buna ihtimal vermiyorum ama sözleşme başlı başına yalnış tabi.
    Trabzonsporlu olmak bir ayrıcalıktır.

AyhanPe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bu transfer maliyet acisindan bi hayli soru isareti olustursada belli bir ekonomik planda ilerlendigini düsünüyorum. Oyuncu verimlide olabilir..Aldigi ücret de suanki tartismalar da unutulur gider..
    Bu maliyeti beklenenin üzerinde gerceklesmis transferin en riskli yönü adamin sakatlik durumu. Senede maximum 20-25 mac oynuyor adam..
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Alıntı Arif Timurcioğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Buna ihtimal vermiyorum ama sözleşme başlı başına yalnış tabi.
    Eğer bir forvet daha düşünülüyorsa Koita'ya ayrılan bu bütçe ile daha iyi bir forvet almamızı engeller. 3 senede verilecek olan 4.5 milyon euro ile bonservisli bir forvet dahi alinabilirdi.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

koita için bazı arkadaşlar as forvet tir başka forvet beklemeyin felan diye yazmışlar ama bence çok haksızda sayılmazlar yedek bir forvet için ahmet ağaoğlu 1.500 bin euro para mümkün değil vermez açıkcası bende başka bir forvet için ümitli değilim ancak ekuban ve dijanny den ikisi birden satılırsa belki olur .

Kemal Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Tekke Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaw Haziran 15 rakipler leş atıyor 10 sayfa Koita yazmışınız yine mutlu değilsiniz

Hamsik resmen Euro 2020 ye damga vuruyor böyle dvm etsin Koita olur şörland, istatistik paylaşan gardaşlar, iyi takımda Diagne, Trezege ile 24 gol attı, Koitanın anca ayakkabısını taşır...

Sistem 4-5-1 ve oyun içi 4-3-3 ise, Avrupa da lazımsa, 0-0 kralı Avcı elinde Bu Ocakda Koita olsa +10 puan var mıydı yok muydu???
    Ocakta Koita olsa +10umuz yoktu abi ne artisi ne onu. Bu adam niye aliniyor gerek varmıyı konusuyorduk ne yapmış bugüne kadar da nwakaemenin aldığı maaşı veriyorsun. Hamsik süper hepimiz başarı dedik turnuva öncesi bitirmek. Ama senelik 1.5 m euro maliyet koita cok sacma. Bu paralara rahatlikla enis destan gelirdi. Goztepeden halili de alabilirdik. Yani dünya oyuncu çıkar..
    #11Yattara | 97 Tellioğlu

Nereden
    İstanbul

Koitanın kötü bir futbolcu olduğunu düşünmüyorum. 186 boyunda, fizikli ve hızlı bir forvet. Bizim gibi takımlarda yedek için biçilmiş kaftan ama sözleşme ağır bunu inkar edemeyiz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Serdar A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ya neyse a...
    Konu Serdar A tarafından (18.06.2021 Saat 00:51 ) değiştirilmiştir.

ensarusta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Koita;
    30 yasina gelmis
    Yildiz oyuncu degil
    Tsl de bile max 12 gol atmis
    Kariyeri istatistikleri vasat
    Her acidan istikrarli degil
    Sebebi ne olursa olsun cok mac kacirmis
    Yedek forvet olarak dusunulmus
    Yabanci kurali aciklanmis
    Limitler aciklanmis
    Sampiyonluk isteniyor
    Daha sol bek ve 1.forvet yok piyasada
    Yerli rotasyon oyuncun yok
    Nerdeyse dunya yildizi Hamsik, gervinhoya yakin
    1.5 m euro bayiliyoruz
    Bir cuval inciri berbat ediyoruz
    Biz almasak su paralari kim verir bu adama
    Biz mi sampiyon olacagiz bu kafayla

Nereden
    İstanbul

Sikebahce su transferi yapsa taraftar alkış tutar
    Sosa novak irfan can en son mesutu aldılar düşük ücret gösterdiler kimse ücretleri sorgulamadi bile onlar kadar bile birlik olamıyoruz tamam kabul maaş yüksek ama avcı hoca istiyor bonservis yok ülkeye uyum sağlamış Ocak ayına kadar da sabrımız yok
    Ayrıca birileri para yiyor ne demek bunu biz dersek damat desteği bakan desteği bunları da mı kabul ediyorsunuz şampiyonluğu da başakşehir bilerek mi verdik yuh artık böyle düşünenler niye futbolu Trabzonspor u takip ediyor hala?

AyhanPe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Tekke Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kıytırık Türkiye ligi la, 78 yaşındaki Atibayla sakat 36 lık dembaba ligin içinden geçiyor
    Evt. Bu yüzden de Almanya ve Fransa 2.liginden bile adamlar oynayabiliyor milli takimda.
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)