Sayfa 3885 Toplam 4001 Sayfadan BirinciBirinci ... 2885 3385 3785 3835 3875 3883 3884 3885 3886 3887 3895 3935 3985 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100003 adet sonuctan sayfa basi 97,101 ile 97,125 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 15 -

Serdar A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Hamza Yilmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cok iyi basladik, iyi bir hava yakaladik bir transfer ile dagildik.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk
    Eskiden beklenen transferler gelmeyince dağılırdık, Ağustos Eylül gibi... Şimdi gelen ekstra hamleler çok maliyetli diye dağılıyoruz, Haziran ortası daha kamp bile başlamamış.

Dağılasımız varmış demek...

Nereden
    Rize

Alıntı ccd6167 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tam saçmalışsın

djaniny 91 li 108 g 35 a
    koita 90 lı 47 g 20 a

ya şaka mısınız anlamıyor.
    tony sol açık forvet değil sol açık. Tony sol açık.
    kıyas yapcaksan afobe ile yap.
    91’li 108 gol diyor ya.

Sörloth’un geçen seneye kadar toplam kaç golü var? Böyle mi bakıyoruz? Ben ikna oldum tamam. Koita çöp, sensin.

gabriel omar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Maaş olarak ilk anda yüksek görünüyor ama ligin sonunu görmeden hemen yönetime yüklenmemek lazım. Koita'nin kritik yerlerde atacağı 10 gol işleri çok değiştirir. Semih Şentürk gibi yedekten girip ceza sahasını karıştırıp 1 gol atsa onemli bir eşiği atlatır bize. Ben çok kötü bakmıyorum bu transfere bence fayda sağlayacak

Ancak koita'nin bu maaşla gelmesi Ekuban ve Djaniny ikilisinden birinin, belki de ikisinin de satilacaginin göstergesi. Mantıklı olan da bu bence as santrafor,koita ve gerektiğinde Gervinho santrafor hattı için yeterli.

Tabi şimdi as forvet ve sol bek işinin nasıl yönetileceği de önemli. O bölgeler için gerekecek maaş ve bonservis bütçesini de umarım düşünmüşlerdir.

Bana kalsa Uğurcan,Ekuban ve Djaniny'i satar kalan eksik bölgeleri tamamlarım. Bu sene çok yatırım yaptık artık karşılığını beklemek hakkımız. Hem hoca hem yönetim bunun farkında olmalı. Bu maliyetlerle Trabzonspor şampiyonluk hedefini bir sonraki seneye erteleyemez. Doğrudan hedefe gitmeliyiz.
    Konu gabriel omar tarafından (17.06.2021 Saat 23:36 ) değiştirilmiştir.

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Maaş konusunda konuşanlar konuşsun da futbolculuğu konusunda peşin hüküm vermeyin bence. Asist ustaları ile birlikte çok iyi ve kaliteli bir takımda oynayacak. Bundan öncesi referans olmayabilir.

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ccd6167 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benden bu kadar.

bu takımdan bu saatten sonra messi gelse bi bok olmaz.

sistemin düzenin olmadığı menajerlerin cirit attığı hesap kitap bilinmeyen scout altyapı vs olmadığı kafaların geçen sene gibi çöp olduğu yönetim.

hamsik gervinho vs demeyede gerek . Artık her transferde bit yeniği arayacağız.
    bu konuda komplo teorisi üretmeyi doğru bulmuyorum,çünkü transferde bir mantık var,iyi kötü tartışılır,ama bir mantık var,nedir o? yaşlı ve tecrübeli oyuncuları kadroya dahil etmek,avcının isteklerini yerine getirmek,olay bundan ibaret,faiz ve anapara ödemesi olmadığı içinde bol keseden maaş vermek,
    ve bunları yaparken şampiyonluk hayali kurmak
    SPOR KULÜPLERİ ÖZELLEŞTİRİLMELİ

Nereden
    Rize

Djaniny 91’li 108 gol

Roberto Firmino 91’li 107 gol

Demek ki neymiş? Firmino çöp.

muhammed bilgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı jairzinho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bidefa iki şeyi birbirine karıştırmamak lazım

evet maaş aşırı yüksek ama bu oyuncunun çöp olduğunu göstermez

aga biz oyuncuyu şu anda maaşından dolayı çöp durumuna getirdik,inanılır gibi değil

saha içine baktığımızda oyuncu hareketli bir oyuncu,toplu ve topsuz oyunda var,sahada kaybolmaz ,sorumluluk alır,pozisyona girme sezisi yüksektir,ha girdiği pozisyonları değerlendirme oranı biraz düşük kalabilir,

fp olarak maaşından dolayı fiyat performans oyuncusu olacağını söyleyemeyiz,ama oyuncunun yararsız olacağını söylemekte doğru değildir,bunu söyleyenler koitayı hiç izlememiş olanlar

bu yorumu koitaya çöp diyenlere yapıyorum,
    Senin gibi muhalefet yapan birini görmedim

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Trabzonspor’da sampiyonluk için G.Saray’la oynuyoruz. Yenersek sampiyon olacagiz. Yendik ve aksam eglenmeye gittik. Saat on mu ne. Kalecimiz Senol masadan kalkti. “Senol nereye diye bagirdik?” “Yatmam lazim.” dedi. Senol her zaman disiplinli biriydi. [ALİ KEMAL DENİZCİ]

Atakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı jönts Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    91’li 108 gol diyor ya.

Sörloth’un geçen seneye kadar toplam kaç golü var? Böyle mi bakıyoruz? Ben ikna oldum tamam. Koita çöp, sensin.

Hocam Sörloth bize geldiğinde 23 yaşında 43 gol atmış bir forvetti, 31 yaşındaki Koita'nın tüm kariyerinde attığı gol kadar atmıştı yani bilginiz olsun

Buradaki tek gerçek Koita'nın veya başkasının kaç gol attığı değil, asla ve asla 1.5 milyon euro para alacak bir futbolcu olmadığıdır.

Zaten Koita'nın bu parayı aldığını düşünen de saftır. Herkesin siniri de buna. Göz göre göre yapılmasına.
    Konu Atakan tarafından (17.06.2021 Saat 23:37 ) değiştirilmiştir.
    Més Que Un Club

Nereden
    Rize

Alıntı Atakan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam Sörloth bize geldiğinde 23 yaşında 43 gol atmış bir forvetti, 31 yaşındaki Koita'nın tüm kariyerinde attığı gol kadar atmıştı yani bilginiz olsun

Buradaki tek gerçek Koita'nın veya başkasının kaç gol attığı değil, asla ve asla 1.5 milyon euro para alacak bir futbolcu olmadığıdır.

Zaten Koita'nın bu parayı aldığını düşünen de saftır. Herkesin siniri de buna. Göz göre göre yapılmasına.
    Hocam ben istatistikten değil bakış açısından bahsediyorum ama vazgeçtim.

Nereden
    İstanbul

Djaniny 91’li 108 gol

Roberto Firmino 91’li 107 gol

Demek ki neymiş? Firmino çöp.
    Firmino kırmızı çizgimizdir. Firmino harika bir forvettir. O zaman el mecbur Koita da iyi forvettir.

Adam 4 sezondur burada, ve futbolcu hakkında doğru düzgün fikir sahibi olan insan sayısı an itibariyle bir elin parmakları kadar. Futbolcunun maaşından ziyade bende asıl şok etkisi yaratan bu oldu. Sezon başlamadan tüm foruma IPTV kurulumunu göstereceğim, taraftarımız düzenli olarak Turks ve Caicos Adaları süper ligini takip edemiyor.
    Konu Serdar A tarafından (17.06.2021 Saat 23:38 ) değiştirilmiştir.

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

91’li 108 gol diyor ya.

Sapı samanı hepten birbirine kattın jön kardeşim Sörlothun yaşı kaç attığı gol sayısı ne hiç baktın mı
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

Hamza Yilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Serdar A Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eskiden beklenen transferler gelmeyince dağılırdık, Ağustos Eylül gibi... Şimdi gelen ekstra hamleler çok maliyetli diye dağılıyoruz, Haziran ortası daha kamp bile başlamamış.

Dağılasımız varmış demek...
    Taraftar olarak dagildik. Sosyal medya‘da neler yaziyorlar ya ayip. Abartiyoruz bence

HY67...

Hamza Yilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı ilelebeTS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dağılacak bir şey yok. Transferde olur böyle şeyler. Durum haneye eksi yazdı. Bundan sonra yapılmaz umarım.
    Sosyal Medya‘da bir kac sey okudum, ayip ya. Normal elestir ama abartiyoruz yine

HY67...

Nereden
    Rize

Alıntı My Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sapı samanı hepten birbirine kattın jön kardeşim Sörlothun yaşı kaç attığı gol sayısı ne hiç baktın mı
    Sorun yok hocam pes ettim zaten. Koita çöp.

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

https://www.transfermarkt.de/foussen...spieler/364861

bu arada diabete nin değeri bizde 1.8 milyon avro iken göztepede 3 ayda 2,3 milyon avroya çıkmış

ve enteresan şekilde ünal hoca diabeteye kariyer zirve istatistiklerine ulaştırmış,çoh enteresan,1086 dakika 3 gol 3 asist, kariyerinin en iyi ve verimli sezonunu ünal hoca ile yaşamış
    şaşırdım mı? hayır
    SPOR KULÜPLERİ ÖZELLEŞTİRİLMELİ

Nereden
    Rize

Bu kulüpte kim ki haddinden fazla eleştirilir, ben onun yanındayım.

Bir numaralı Koita fanıyım artık.

trbzonsporlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı jairzinho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bidefa iki şeyi birbirine karıştırmamak lazım

evet maaş aşırı yüksek ama bu oyuncunun çöp olduğunu göstermez

aga biz oyuncuyu şu anda maaşından dolayı çöp durumuna getirdik,inanılır gibi değil

saha içine baktığımızda oyuncu hareketli bir oyuncu,toplu ve topsuz oyunda var,sahada kaybolmaz ,sorumluluk alır,pozisyona girme sezisi yüksektir,ha girdiği pozisyonları değerlendirme oranı biraz düşük kalabilir,

fp olarak maaşından dolayı fiyat performans oyuncusu olacağını söyleyemeyiz,ama oyuncunun yararsız olacağını söylemekte doğru değildir,bunu söyleyenler koitayı hiç izlememiş olanlar

bu yorumu koitaya çöp diyenlere yapıyorum,
    azıcık umudum vardı koitadan an itibariyle o umudumda gitti. döşam gelse verim alamaz artık koitadan

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Takip etmiyorum ama umarım Sörloth geldiğinde yapılanlar şimdi Koita'ya yapılmıyordur. Sosyal medyadan hakaret falan.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Hamza Yilmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sosyal Medya‘da bir kac sey okudum, ayip ya. Normal elestir ama abartiyoruz yine

Aynı gerzekler gece 2'sinde Sorlothu wp'den görüntülü arayanlar işte... Ayarsızlık had safhada.

Atakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hocam ben istatistikten değil bakış açısından bahsediyorum ama vazgeçtim.
    Söylenileni istatistikle yıkmaya çalışan sizsiniz hocam, verdiğiniz istatistikte yanlış. Madem önemli değil Sörloth örneği niye veriyorsunuz.

Burada problem olan bakış açısı ise Trabzonspor'un 23 yaşında bir oyuncuya yatırım yapması mı yoksa 31 yaşında herhangi bir yerde tutunamamış, sakatlıktan dahi çıkamamış bir oyuncuya kadrodaki maksimum maaşı vermesi mi?

Attığı gole bakmayalım, oynadığı maç sayısına bakmayalım, yaşına bakmayalım, sakatlığına bakmayalım neyine bakalım.

Bir de bu paradan 3 yıllık anlaşma tam bir facia, savunulacak hiçbir tarafı yok bu transferin.
    Més Que Un Club

Nereden
    İstanbul

Bu kulüpte kim ki haddinden fazla eleştirilir, ben onun yanındayım.

Bir numaralı Koita fanıyım artık.
    Bir sonraki KAP'a kadar avatar'a al. En fazla 1 hafta durur. Caen formalı olanlar güzel.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Maliyeti yüksek de, çöp olayı nereden çıktı?
    Çöp möp... Arkadaş hiç mi ayarı yok bu camianın?

Murathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

ağır eleştirildi diye kimseye bir şey olmaz aksine daha dikkat ederler veya bir açıklama getirmek zorunda hissederler ama koitaya 1,5 milyonu normal karşılarsak çok daha beter şeylere gebe olur. gömmeye devam, izahı olmayan bir transfer.

Onur Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Nereden
    Rize

Alıntı Atakan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Söylenileni istatistikle yıkmaya çalışan sizsiniz hocam, verdiğiniz istatistikte yanlış. Madem önemli değil Sörloth örneği niye veriyorsunuz.

Burada problem olan bakış açısı ise Trabzonspor'un 23 yaşında bir oyuncuya yatırım yapması mı yoksa 31 yaşında herhangi bir yerde tutunamamış, sakatlıktan dahi çıkamamış bir oyuncuya kadrodaki maksimum maaşı vermesi mi?

Attığı gole bakmayalım, oynadığı maç sayısına bakmayalım, yaşına bakmayalım, sakatlığına bakmayalım neyine bakalım.

Bir de bu paradan 3 yıllık anlaşma tam bir facia, savunulacak hiçbir tarafı yok bu transferin.
    Sörloth'tan önce Ekuban ve Djaniny örneği verdim ama arkadaşa yeterli olmadı.

Transferi savunmuyorum zaten, daha doğrusu maliyetini savunmuyorum. Koita çöp de demezsin ya, bunu diyorum sadece.

Tony sol açık diyor adam. Değil. Tony sol forvet, Koita'da aslında kanat forvet. Neyse, dediğim gibi: Vazgeçtim, Koita çöp.
    Konu jönts tarafından (17.06.2021 Saat 23:48 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)