Sayfa 2798 Toplam 4001 Sayfadan BirinciBirinci ... 1798 2298 2698 2748 2788 2796 2797 2798 2799 2800 2808 2848 2898 3298 3798 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100003 adet sonuctan sayfa basi 69,926 ile 69,950 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 15 -

Sefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Gs’nin kiraladığı Halil’i biz de kiralardık ha ne Gs’ye ne bize derman olur ama bizde her türlü iş görürdü bu yoklukta.. Bunu bile düşünemeyen/sağlayamayan bir yönetimden çok şey beklememek gerek..

Nereden
    İstanbul

Alıntı Serdar A Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Clubs in Turkey, Saudi Arabia and Qatar are battling it out to sign ex-#ChelseaFC striker Diego Costa. #Galatasaray and #Trabzonspor among them. Free agent after leaving #AtleticoMadrid: https://skysports.com/transfer-centre

https://twitter.com/SkySportsLyall/s...08565069418496

Şaka maka bunlar harbiden Diego Costa için uğraşıyor. Alternatifi de Luis Adriano.
    Ne işimiz var Diego Costayla ya

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Serdar A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı odyseuys Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    serdar papu gomez'in istediği ücret düzeylerine çıkamadığımız dönemde bonservisi elinde bir diego costa'nın imza parası + maaş seviyelerine çıkmamız mümkün değil. aslı varsa marsilya ile görüşüyormuş, yıllık talebi 10m diyorlar yine aslı varsa tabii. ben girişim dahi olduğunu sanmıyorum.
    Ben de sanmıyordum ama hem ESPN'den hem de Skysports'dan bir kaç muhabir bununla ilgili haber geçti. Trabzonspor'un sosyal ve ekonomik gerçekleriyle örtüşmeyen, hatta dahası menajerlerin elinde maskara olduğumuzu gösteren bir durum. Sonumuz hayrolsun.

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

acaba yönetim kurulunda gün içinde ne yapıyorlar merak ediyorum ben. eminim transfer dışında da dertleri vardır da sonuçta bu bir ekip işi değil mi. yani ben sana bir proje versem üç ay süren var desem son bir hafta kala da seni arasam ne durumdasın diye yapıyoruz bir şeyler der misin sayın başkanım. açıkçası benim aklım almıyor bu işleri. binlerce futbolcu var yahu dünyada. allah aşkına profesyonel bir ekip kurup bütün avrupa ve amerika liglerini takip edemez misiniz. aylarca süreniz var yahu ne yapıyorsunuz o kadar zaman. çıksın biri desin ki çay içiyoruz vallahi tamam diyeceğim.
    OMAE WA MOU SHINDEIRU...

Sefaenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Yönetim 1 günü daha bizi kandirarak geçirdikleri icin mutludur. Bunlar yeni sezona dahi transfer yapamaz bu kafala
    Yardimci Hoca dan asla Td olmaz. (Tecrübesini cök yasadik)

Asbaskan dan da Baskan olmaz ( onu da yasiyoruz)

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Paradokslarla dolu bir transfer dönemi. Adı geçenler Papu, Costa, Payet, Rose ama alamayacağımız adamlar oldukları için taraftarda gram heyecan yok. Biraz para bulduk saldırıyoruz sağa sola ama elde var tek Berat.

Nereden
    İstanbul

Cuma cumartesi 1-2 isim açıklanır deniyordu bugün herhangi bir hareketlilik olmadı. Yarın da olmaz muhtemelen

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

Tombaladan kim çıkacak bakalım.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

odyseuys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı Serdar A Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de sanmıyordum ama hem ESPN'den hem de Skysports'dan bir kaç muhabir bununla ilgili haber geçti. Trabzonspor'un sosyal ve ekonomik gerçekleriyle örtüşmeyen, hatta dahası menajerlerin elinde maskara olduğumuzu gösteren bir durum. Sonumuz hayrolsun.
    işin ilginci böyle afaki isimlerle yoğun olarak anıldığımız dönemlerde ağaoğlu bir şekilde basına bu transferlerin mümkün olmadığı ile ilgili açıklamalar yapar, gündemi bizim adımıza soğutur, transfer beklentilerinde ayakların yere basması için uğraş verirdi. transferi gerçekleşen sturridge'in alınmasından önceki dönemde dahi oyuncunun bizim bütçemizle transferinin mümkün olmadığı yönünde açıklamaları olan adam papu gomez, diego costa, jakub jankto gibi isimler havada uçuşurken tek kelime beyanat vermiyor. bu durum bende hiç transfer yapamayacağımıza dair biz izlenim de oluşturmuyor değil doğrusu. ajandası dolu başkan bu isimlerle yükselen marka isim beklentisini çoktan nötralize etmeliydi.
    Alıntı f1bekir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ...benim için Trabzonsporluluk, asgari ücretle çalışıp her sene kombine almak, yağmur çamur demeden üstü açık stadyuma gitmektir...

Nereden
    Almanya

Ben Transferde daha önce böyle kötu bir yönetim daha görmedim 20 30 tane oyuncuya teklif yapmisizdir rezil olduk

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Belki hala boşta olan Alex Teixeira ile gorusuyoruzdur ? Gencler macindan sonra kap gelir, Basak City macinda ilk 11 de sahaya cikar ve kupa kazandirir. O gazla kargalari da yeneriz ve biz bitti demeden bitmez der racon yapariz.

10 numaraya yildiz gelecegine inancim tam. Hissediyorum.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

memozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

salı günü saat 5 gibi transfer açıklanır gibime geliyor..
    Attan inip eşeğe bindik!

Nereden
    Ankara

Alıntı Sefa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gs’nin kiraladığı Halil’i biz de kiralardık ha ne Gs’ye ne bize derman olur ama bizde her türlü iş görürdü bu yoklukta.. Bunu bile düşünemeyen/sağlayamayan bir yönetimden çok şey beklememek gerek..
    Bizim yoklukta iş görecek adama ihtiyacımız yok
    En büyük Trabzon

Nereden
    Afrika Diğer

Böyle bir ikili için şimdi değilse ne zaman?

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

Bonuslarla birlikte 4 milyon euroya kadar çıkmışiz diego costa için. Ağam bizimle egleniyi. O paraya 10 ekuban alırım. Böyle bir şey mümkün değil ama böyle para varda diego costaya veriliyorsa yazıklar olsun.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

Nereden
    İstanbul

Alıntı Mert Oğuzlu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Belki hala boşta olan Alex Teixeira ile gorusuyoruzdur ? Gencler macindan sonra kap gelir, Basak City macinda ilk 11 de sahaya cikar ve kupa kazandirir. O gazla kargalari da yeneriz ve biz bitti demeden bitmez der racon yapariz.

10 numaraya yildiz gelecegine inancim tam. Hissediyorum.
    Teixeira olmaz arkadaşlar. Adamın senelik kazancı bizim toplam takım bütçesinin üzerinde. Delilik yani o kadar büyük bir işin altına girmeye çalışmak. Bizim ŞL'de adımız yok AL'ye gidebilecek miyiz o bile muamma. TSL'nin eti ne budu ne, bizim için maliyeti faydası paralelinde olan oyuncular bulmamız gerekli. Kulübün marka bilinirlik prestiji transfer piyasasındaki gücü gibi konular şimdi ve yakın gelecekteki önceliğimiz değil. Derdimiz önce sahada eli yüzü düzgün bir oyun şablonu ve bunu işletecek ayaklara sahip olmak. Daha bir omurgayı kuramadık. Tecübeye ihtiyacımız var ama bunu kendi gerçeklerimiz içerisinde ve manejerlerin elinde maskara olmadan başarabilmemiz gerek.

Nereden
    Almanya

besiktas macina kadar transfer yetismese yapmasinlar ztn bu sene ilk 5de oluruz Avciyla ama yönetim defolup gitsin yaptiklari artik herseyi asdi

Ekrem D. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı BatuhanB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3M farkla buyuk boy ister misiniz?

Yahsi Bati 51:28

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Dzeko hocayla tartıştığı için maç kadrosuna alınmamış. Bizim üç milyondan haberdar olmalarının vakti gelmiş.

erkankoc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Sonucu ne olursa olsun maas üst sinir 1.5 m euro gecmemeli...varsin hic transfer yapilmasin..klubun geliri gideri ortada..biz ne fb nede gs yiz..gercekleri unutmamak gerek

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

luis adriano cok mantıklı ancak bonservis ve istediği ücreti karşılayamayız.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

Nereden
    İstanbul

Diego Costa’yı hem de prime dedikleri en civcivli döneminde beğenen bir kişi bile tanımadım ben.
    Nasıl bir çevrem varsa artık.

Bu adamı alıp bir de bunu hem de Falcao gibi RVP gibi hikayeler varken başarı hikayesi gibi satmak dünyanın en zor işi.
    Yönetim yaşlı, bitik oyunculardan uzak durmalı ama Diego Costa’dan kaçmalı, kaçmalı!

Nereden
    İstanbul

Alıntı battle symphony Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dzeko hocayla tartıştığı için maç kadrosuna alınmamış. Bizim üç milyondan haberdar olmalarının vakti gelmiş.
    Dzeko bu forumda 'alın alın' diye yazdığım ilk santrafordur. Futbolcuya 3 milyonumuz olduğu konusunda bilgilendirme yapılmasını kendime görev sayarım. Hemen çalışmalara başlıyorum.
    Konu Serdar A tarafından (23.01.2021 Saat 01:20 ) değiştirilmiştir.

hanzale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

Alıntı erkankoc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sonucu ne olursa olsun maas üst sinir 1.5 m euro gecmemeli...varsin hic transfer yapilmasin..klubun geliri gideri ortada..biz ne fb nede gs yiz..gercekleri unutmamak gerek

Afobe olsun Djanini olsun Diabete olsun bu tiplere bağladıktan sonra 500 bin olsa ne olur sınırın

trabzonspor

Nereden
    Trabzon

Alıntı BatuhanB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

sezon sonu serbest.... akar mı kanatta????

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)