Sayfa 1678 Toplam 4001 Sayfadan BirinciBirinci ... 678 1178 1578 1628 1668 1676 1677 1678 1679 1680 1688 1728 1778 2178 2678 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100003 adet sonuctan sayfa basi 41,926 ile 41,950 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 15 -

Nereden
    Giresun

twitter da hacıosmanoğlu sempatizanlığı başlamış. Eğer şu adam gelirse takımın başına büyük felaket bekliyor maddi olarak. Kesinlikle takımı takip etmeyi bırakırım.
    Managerlik oyunlarında herkes yeni transferler için ,oyunun yamasının çıkmasını bekler bir tek Trabzonspor taraftarı yama çıkmasın diye bekler
    çünki her sene dahada berbat kadrolar kurup yıldız dediklerimizi satıyoruz.

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Orta üçlüde olan 3 isimde durağan olmaz,orada bir tane dribblingci adam lazım.Marcone hem savunma yapar hem de geriden oyun kurar.Baker pas organizasyonuna katkı sağlar.Üçüncü isim ise dribblingci olmak zorunda.Parmak aslında buna uygun ama pas kalitesi ve oyun zekası düşük olduğu için orada etkili olamıyor.Parmak gibi dribblingci olacak ama kalite olarak en az iki gömlek daha üstü olmalı.

Hücuma sürekli çıkan,verkaçlara giren ve orta açan iki bek.Pereira-Marlon

Savunmada her anlamda birbirini tamamlayan iki stoper.Salcedo-Hause

Orta alanda birbirini tamamlayan üçlü.Marcone-Baker-Parmakın üst versiyonu

Kanatlarda içe kateden,teknik kapasitesi yüksek iki oyuncu.Wakayeme-Ömür

İleri uçta son vuruş ustası,gezgin forvet : Afobe
    Konu Onur Erçetin tarafından (18.09.2020 Saat 11:07 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

forumda Lewis Baker etkisi gecti. Acil bir duyum falan salin yoksa yine cocuklara sarmak uzereyiz.
    istanbul basını bizi çözmüş, içimize süper bir dinamit bırakmış. "futbolu en iyi bilen taraftar" demişler bize. şimdi çık çıkabilirsen işin içinden.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Enaldo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben yakında olacakları söyliyim şimdiden, burası türkiye burada ingiliz futbolunu oynatamazsın burada ingiliz idmanı yaptıramazsın denilmeye başlanacak özellikle bizans medyasında.
    Böyle şeyler de acayip tutuyor ha, biri demeye görsün, papağan gibi herkes tekrarlar, yillarca bile sürebilir.

AyhanPe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı sasone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Son dakika transferi değil,yani uğraştıkları adam son beş yılda her hangi sabit bir takımı yok,git gel kiralık,demek artık oralarda kimse istemeyince de bize düştü yolu.

Kulübün adını değiştirmek lazım,Trabzon Rehabilitasyon Kulübü.
    Nerde problemli var,gel yapıyorlar.
    Eger bir oyuncuya 5-10 milyoncuk bonservis, 1-2 milyoncuk imza parasi, 1-2 milyoncuk menejer ücreti, 3-4 milyoncuk maas veremiyorsan Sørloth gibi düsüste olan yada agir sakatlik gecirmis potensiyalli adamlari arastirip bulmak gerekiyor.
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Alıntı Onur Erçetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Orta üçlüde olan 3 isimde durağan olmaz,orada bir tane dribblingci adam lazım.Marcone hem savunma yapar hem de geriden oyun kurar.Baker pas organizasyonuna katkı sağlar.Üçüncü isim ise dribblingci olmak zorunda.Parmak aslında buna uygun ama pas kalitesi ve oyun zekası düşük olduğu için orada etkili olamıyor.Parmak gibi dribblingci olacak ama kalite olarak en az iki gömlek daha üstü olmalı.

Hücuma sürekli çıkan,verkaçlara giren ve orta açan iki bek.Pereira-Marlon

Savunmada her anlamda birbirini tamamlayan iki stoper.Salcedo-Hause

Orta alanda birbirini tamamlayan üçlü.Marcone-Baker-Parmakın üst versiyonu

Kanatlarda içe kateden,teknik kapasitesi yüksek iki oyuncu.Wakayeme-Ömür

İleri uçta son vuruş ustası,gezgin forvet : Afobe
    ömür tam o söylediğin dripling yapan adam.

Sağ tarafa da ekubanı atsak olmaz mı?
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

Nereden
    Trabzon

Alıntı CasTo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    twitter da hacıosmanoğlu sempatizanlığı başlamış. Eğer şu adam gelirse takımın başına büyük felaket bekliyor maddi olarak. Kesinlikle takımı takip etmeyi bırakırım.
    Onca şeyden sonra Hacıosmanoğlu sempatizanı olmak için dünya hayatı görmemiş,cahil,bilgisiz bir insan olmak lazım.Siyaset eğer bu cahil adamı öne sürüyorsa sert tepki gösterilmeli.Böyle cahillerin Trabzonsporda yeri yok.Kupa kupa diye diye taraftarı uyuttu.Saçma sapan yönetim tarzını söylemiyorum bile.Birşey bildiği yok.Yöneticilik vasfı sıfır.

Nereden
    Konya

İHO mu ? yapmayın Allah aşkına..Şakadır.Şaka değil mi ?

ysngmz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ozturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Newton'un kaderini saha sonuçları belirler. BJK maçındaki oyun devam ederse işi zor..
    Transfer ettiği oyuncular belirleyecek

GM 6 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nereden
    Trabzon

Alıntı asilhamsi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ömür tam o söylediğin dripling yapan adam.

Sağ tarafa da ekubanı atsak olmaz mı?
    Denemeden görmek zor ama geçen sezon merkezde oynadığı maçlarda biraz zorlanmıştı fiziksel olarak.Yine de denemek lazım tabiki.Ekuban da aslında sağ kanatta olabilir.Gezgin kanat-forvet olarak iş yapabilir.Pereiranın bindirmelerinde daha iç bölgelere gidebilir.

Merkezde sorumluluk almak şart ama öyle basit oynamak olmaz.İniesta yan pas yaparak dünya yıldızı olmadı.Sürekli ileriyi düşünmesi lazım.Ömür de bu potansiyel var,korkmadan oynaması lazım.

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı OFLU_79 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Soruna cevap veremem maalesef, çünkü Messi ve Ömürun arasında dağlar kadar fark var.
    Tam da o yüzden uç bir örnek verdim zaten.

Oyun tarzı olarak orta sahasıyla bu kadar sık alışveriş içerisinde olan oyuncu gelmiş geçmiş en iyilerden biri olsa bile tartışılır hale gelirken Abdülkadir'den takımı tek başına sürüklemesini nasıl bekliyoruz?
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Bedri Sertkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı ysngmz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Transfer ettiği oyuncular belirleyecek

Newton 10 hafta 10 puan bile alsa ben kovmazdım bu sezon uefa ligine kalsak kârdır

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Trabzonspor'a gol atamayacak yıldız golcü yoktur. Sadece Trabzonspor'a karşı oynamamıştır...Martin Max, Llorente, Sergei Juran, Gignac ve aklımıza gelmeyen diğerleri...
    Trabzonspor'un asıl düşmanı Galatasaray'dır.
    Sebahattin Çakıroğlu

ysngmz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Bedri Sertkaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Newton 10 hafta 10 puan bile alsa ben kovmazdım bu sezon uefa ligine kalsak kârdır

Benim gibi birçok taraftarin yıllarca beklediği ülkeyi bilen yabancı hoca yedirmeyiz kolay

Nereden
    Bursa

Alıntı AyhanPe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eger bir oyuncuya 5-10 milyoncuk bonservis, 1-2 milyoncuk imza parasi, 1-2 milyoncuk menejer ücreti, 3-4 milyoncuk maas veremiyorsan Sørloth gibi düsüste olan yada agir sakatlik gecirmis potensiyalli adamlari arastirip bulmak gerekiyor.
    Niye ki pek tabi 750 bin Euro'ya oynayan Perreira,1 milyon Euro'ya oynayan Onazi,860 bin Euro'ya oynayan Novak'ı biz oynatmadık mı?

Bu alacakları elemanın da ya tutarsa transferi olduğunu görmeyelim mi?Sturigde gibi,Afobe gibi?Sörloth tuttu da hepsinin tutacağının bir garantisi yok değil mi?
    Bu şekilde mi kadro kuracağız?
    Yönetim neyi bilmiyordu,limiti mi,bazı futbolcuların ayrılacağını mı,Sörloth'u satmak zorunda olduklarını mı,neyi bilmiyordu?

Alıntı AyhanPe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    E.Yanal ve özellikle Hami kadar profesyonel adamlar bulamiyorlar haklisin..
    Aman Ağaoğlu'na bir şey söylemeyelim hemen cevap geliyor,bir kere Hami ile devam etme zorunda kalındı,onunla sezona falan girimedi.

Sezon başı kampları Ersun Yanal.Şimdi bu adam kaç takımı planlamak ve sezon başı yüklemelerini yaparak geçirmiş,Ünal ve Eddi Newton ne zaman yapmış.

Bu konunun direkt olarak alakası sakatlık vermemiz,hem de futbolcuların yüklemelerinin yapılacağı en önemli dönemde,sezon başında.

Her şey ya tutarsa mantığı ile gidiyor.
    Konu sasone tarafından (18.09.2020 Saat 11:29 ) değiştirilmiştir.
    • Memento mori

Nereden
    Trabzon

Aslına bakarsan Ömürü merkeze koyacaksın.Kanatlarda Wakayeme ve Ekubanı keseceksin,rotasyon oyuncusu yapacaksın.İmkanın olacak da Premier Ligden iki tane zımba gibi kanat oyuncusu alacaksın.Kontralarda uçup kaçacaklar.Uzak köşeye bırakacaklar.

4-3-3 de kanat oyuncularının ters ayaklı olması,hızlı olması ve bitirici olması çok önemli.Bunu Liverpoolda görüyoruz.Çok ekstrem bir örnek ama öyle.

Trabzonsporda kanatlarda Wakayeme ve Ömür sürekli 10 numara gibi oynamaya çalışıyor bu da bizi yavaşlatıyor.Kanat oyuncusunun önüne topu yuvarladığın an uçup kaçacak.

Ben şahsen hocanın kafasında kanat planlamasında ne Wakayeme ne de Ömürün olduğunu düşünmüyorum ama adamın elinde kısıtlı bir kadro olduğu için mecburen onları kanatta oynatıyor.

Premier lig görmüş adam kanatlarda 10 numara gibi oynayan iki oyuncuyla oynamaz,oynamak istemez.Bunun bize hem hücumda hızlı atak yapma konusunda hem de savunmaya hızlı dönme konusunda sıkıntı yaşattığını görüyoruz.

Nereden
    Konya

Ben Newton'a güvenenlerdenim.Bu adama sabredersek , kafasındakileri uygulamak için fırsat verirsek bence kulübe çağ bile atlatabilir.80'lerin başında galatasaray perişanları oynarken , Derwall geldi ve UEFA şampiyonluğuna giden sürecin temellerini attı.Hakeza Sepp Piontek geldi ve euro 96 ile başlayan sürecin ilk harcını koydu.kafasında var bi şeyler ama bizim yerel medya ve ulusal meydaki y.şaklar yiyecekler adamı.Daha geçen gün Ogün denen adam çıkmış burası Türkiye edebiyatı yapıyordu. Aspor ve fotomaç grubu da verdiği desteği kesmiş gibi .ZU denen satılık kalem geçen sene övgüler düzdüğü başkana sardı bu ara mesela..ben hem Ağaoğlu'na hem hem de Newton'a sabredilmesi gerekliliğine inananlardanım..

61Firtinasi61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Alıntı orhan42 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben Newton'a güvenenlerdenim.Bu adama sabredersek , kafasındakileri uygulamak için fırsat verirsek bence kulübe çağ bile atlatabilir.80'lerin başında galatasaray perişanları oynarken , Derwall geldi ve UEFA şampiyonluğuna giden sürecin temellerini attı.Hakeza Sepp Piontek geldi ve euro 96 ile başlayan sürecin ilk harcını koydu.kafasında var bi şeyler ama bizim yerel medya ve ulusal meydaki y.şaklar yiyecekler adamı.Daha geçen gün Ogün denen adam çıkmış burası Türkiye edebiyatı yapıyordu. Aspor ve fotomaç grubu da verdiği desteği kesmiş gibi .ZU denen satılık kalem geçen sene övgüler düzdüğü başkana sardı bu ara mesela..ben hem Ağaoğlu'na hem hem de Newton'a sabredilmesi gerekliliğine inananlardanım..
    +61

Nereden
    Ankara

Tolgay Arsalana verecegi parayi (Trabzonsporun parasini/gelecegini) transfer gerceklesmeyince dönüs ucaginda hesaplayan, boksör havlu tutucusu o yaratik bir daha bu kulubun basina gelirse Allah bu kulubun bin turlu belasini versin der, bir daha Trabzonsporun T sini bile agzima almam. Tövbe yarabbim, bu zihniyetteki adamlarla ayni takimi tutmak bile zul geliyorken, tekrar bu kulubun basinda görmek, Allah muhafaza.

Nereden
    Düzce

Alıntı Onur Erçetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aslına bakarsan Ömürü merkeze koyacaksın.Kanatlarda Wakayeme ve Ekubanı keseceksin,rotasyon oyuncusu yapacaksın.İmkanın olacak da Premier Ligden iki tane zımba gibi kanat oyuncusu alacaksın.Kontralarda uçup kaçacaklar.Uzak köşeye bırakacaklar.

4-3-3 de kanat oyuncularının ters ayaklı olması,hızlı olması ve bitirici olması çok önemli.Bunu Liverpoolda görüyoruz.Çok ekstrem bir örnek ama öyle.

Trabzonsporda kanatlarda Wakayeme ve Ömür sürekli 10 numara gibi oynamaya çalışıyor bu da bizi yavaşlatıyor.Kanat oyuncusunun önüne topu yuvarladığın an uçup kaçacak.

Ben şahsen hocanın kafasında kanat planlamasında ne Wakayeme ne de Ömürün olduğunu düşünmüyorum ama adamın elinde kısıtlı bir kadro olduğu için mecburen onları kanatta oynatıyor.

Premier lig görmüş adam kanatlarda 10 numara gibi oynayan iki oyuncuyla oynamaz,oynamak istemez.Bunun bize hem hücumda hızlı atak yapma konusunda hem de savunmaya hızlı dönme konusunda sıkıntı yaşattığını görüyoruz.
    bunu söyledim diye beni çarmaha gerdiler.

waka bence cok kalite bir oyuncu. Skor yapsın diye doğmuş.

Ama eğer tempolu,akan bir oyun oynayacaksan başka şeylere ihtiyacın var.

Bundan sonra böyle bir düzenleme zor olur.

Bu arada eğer ömür yıldız olacaksa 8 veya 10 numarada yıldız olacak kanatta değil.

Şut konusunda çok iyi olmadığı için 8 numara onun için ideal.

baker yusuf yazıcı gibi kullanılabilir mi?

Şut konusunda iyi. Eğer yusuf kadar defans katkısı verirse neden olmasın.

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

Forvete bir yedek lastik koyalım omar niasse de boşta adam premier ligde piÈ™ti 20 gol civarı atar. Malatya ve Kayseri alacak diyorlar. Baya güç ve kalıp kazanmış.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

Nereden
    Düzce

-----marcone------

----ömür-----baker---

ekuban----afobe---waka

flavio,parmak sistem değiştirmek istediğinde yedekten girer.

kerem ve ahmet canbaz uzun sezonda mutlaka süre alır.

Nereden
    Düzce

gregore veya marcone

en az bir stoper

her iki beki yedekleyecek bir oyuncu

hücumun her bölgesinde oynayabilen bir joker.

baker ve afobe den sonra gerekli isimler.

Bana kalırsa aciliyet sırası yazdıgım gibi.

serkanholep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

2014-15 yılı 35 milyon Euro'luk transfer yapılmış ve sonun başlangıcı orası gözüküyor. Bizim böyle bir politikamız olamaz.

Ha illaki yüksek bonservis verecekseniz maaşları kesinlikle düşük tutmanız gerekiyor ve piyasası olan oyuncu olmalı. Mesela gs Bruma yi 10 a aldı ama piyasası vardı ve satabildi. Diagne piyasası yoktu ve ellerinde patladı. Ama yine de satabilirler çünkü yüksek maaşlı değil. Bjk vidayı satamiyor çünkü maaşı yüksek.

Bizim en dikkat etmemiz gereken şey maaşlar.

Nereden
    Trabzon

4-3-3 böyle oynanır.Ömürden de Wakayemeden de kanat olmaz.Böyle bir kadro hayal tabiki orası ayrı.

serkanholep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Denizli subotic i almış. Çok mu kötü adam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)