Sayfa 2671 Toplam 4001 Sayfadan BirinciBirinci ... 1671 2171 2571 2621 2661 2669 2670 2671 2672 2673 2681 2721 2771 3171 3671 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100003 adet sonuctan sayfa basi 66,751 ile 66,775 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 15 -

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı korkusuzmaraz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Finlandiya liginden forvet mi aliyoz dicem de bu adami bize yedirmezler. Hele de az alkmar istiyorsa kesin oraya gider veya kulubunde kalir.

https://www.fanatik.com.tr/trabzonsp...ddiasi-2195148

https://www.transfermarkt.com.tr/alb...spieler/348643

Alıntı hyasin61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Albion Ademi'yi transfer etmek isteyen kuluplerden biri oldugumuz yazılmıs
    12 gün önce yazdım. Yeni bir durum değil. Oyuncu önerildi kulübe.

https://www.gazetedamga.com.tr/spor/...mi-h53977.html

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Trabzon

Sam Lammers tam Sörloth gibi patlamaya hazır bir bomba.Yönetimin ve scout ekibinin bilmiyor olma ihtimalleri yok az çok takip ediyorlardır heralde.Sezon başında 9 milyon euro verilmiş kendisine,diz ameliyatı olmasa en az 20 milyon euro falan ederdi.Satın alma opsiyonlu kiralanabilir.

Hollanda kariyeri videosu ;

https://www.youtube.com/watch?v=cDtJRbbj9sY

Atalantada attığı bir gol ;

https://streamable.com/1wiir7
    Konu gökhants1966 tarafından (16.01.2021 Saat 09:40 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

En azından forvet transferi çoktan bitmiş olmalıydı, şu an maç kazanmamızın önündeki en büyük engel topu içeri sokamamamız.
    Dilediğin kadar iyi oyna ya da pozisyona gir, forvetlerin kötüyse puan kaybetme ihtimalin var.
    Mevcut durumda kaybedilen puanlar hocadan çok yönetime yazar.
    Kısa vadede Djaniny performansı çok kritik.

Nereden
    Giresun

Enzo perezden sonra çok fazla transfer yapacağımızı düşünmüyorum. En fazla 1 transfer daha gerçekleşir. Çıkmaya başladı hoca afobeye güveniyor, antrenmanlarda iyi falan denmeye. Bu yönetimden beklentim kalmadı benim.
    Managerlik oyunlarında herkes yeni transferler için ,oyunun yamasının çıkmasını bekler bir tek Trabzonspor taraftarı yama çıkmasın diye bekler
    çünki her sene dahada berbat kadrolar kurup yıldız dediklerimizi satıyoruz.

Ekrem D. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı smart Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizim oyuncu satarak kazıkladığımız bir takım var mı en son Olcan Adın'ı Galatasaray'a satıp kazık atmıştık diye hatırlıyorum
    Cavanda, Tolga Zengin ve en bombasi Gokhan Unal (3.5 milyon EUR + Burak Yilmaz'in bonservisi)
    Yahsi Bati 51:28

Uğur Kalyoncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Orta sahaya 2 adam ne kadar gerekliyse sağ kanat ve forvet hatta 10 numara transferi de o kadar lazımdı.

Şimdi bekle ki Ekuban 50 kere depar atsın, Hugo gitsin kafa vursun da maç kazan.

Bir kere umutlanmak istedik onu da zehir ettiler.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Sivas

Alıntı smart Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizim oyuncu satarak kazıkladığımız bir takım var mı en son Olcan Adın'ı Galatasaray'a satıp kazık atmıştık diye hatırlıyorum
    Burak Yılmaz + 3 milyon euro tarihin kazığımızdır

Nereden
    Rize

Ertem Şener Trabzonspor ile taraftarı ile dalga geçiyor hakaret ediyor resmen. Deniz Ateş Bitnel li yorumcu yaparak..

#Tv100Boykot etiketi ile büyük tepki var @dabitnel hakemin adresi tepkimizi verelim.

Akşam illaki Ertem yalakalık edecek gene. Akşam bizden birinin bağlanıp o adamın orda ne işi var deyip tepkis vermesi lazım..Yada resmi açıklama nerde kulüp

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Alıntı arda.61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olmaz mı
    Tahmin ettim

Alıntı UYZD Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben koşarım ama kondisyon yok evden bakkala kadar anca koşarım
    Abi Rondon gelsin, sıkıntı yok ben seni taşırım
    Konu Anıl C tarafından (16.01.2021 Saat 11:04 ) değiştirilmiştir.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Sercan Keleş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı 14TS61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ertem Şener Trabzonspor ile taraftarı ile dalga geçiyor hakaret ediyor resmen. Deniz Ateş Bitnel li yorumcu yaparak..

#Tv100Boykot etiketi ile büyük tepki var @dabitnel hakemin adresi tepkimizi verelim.

Akşam illaki Ertem yalakalık edecek gene. Akşam bizden birinin bağlanıp o adamın orda ne işi var deyip tepkis vermesi lazım..Yada resmi açıklama nerde kulüp
    Cezasını çekti daha uğraşmayın bence
    Dozer Cemil sezonunda bize düşen başka takım kaptanlarının kupa kaldırmamasıdır.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Rondon bize niye gelsin yahu?
    Hangi para o adamı buraya getirecek?

Talisca söylentilerinden farkı yok benim için.
    Mümkün değil.

M.Kılıç50 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Sercan Keleş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Videoları izlersen tepkilere hak vericeksin.
    "hata yaptım demiyorum" dedi
    Özür diliyormusunuz sorusuna net cevap vermedi veremedi.
    Pişkin pişkin hareketler, laubali şekilde sırıtarak dalga gecer gibi konuşmak.

Cok sinir bi insan. Tepki cok yerinde!
    *Kurşunlarla yıkılmazdım, Yıktı beni bu aşk*
    ///Zinédine Yazid Zidane\\\

Oğuzhan Fidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

e.ş. TS düşmanıdır.

kudu_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı TrabzonVictory Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün veya yarın artık transferler açıklansın, artık harika transfer haberleri gelsin. Başkan Enzo Perez transferi tamamlandıysa açıkla illa 6 veya 7 transferi aynı anda mı açıklayacasın, bitirdiğin transferi hemen açıkla ki takıma hemen uyum sağlasın ve katkıda bulunsun...
    Maksat aynı anda açıklamak değil. Resmiyete dökmek. Yoksa Mikel ile 1 m Euro ya anlaşıp Trabzon'a gelince 1.5 m Euro ya çıkıyor sözleşme. M'bia keza diğer bir örnek şehre gelip gidince yönetim topa tutuldu. Dolandırıcılık sözleşmesi imzalanmak zorunda kalındı kendisiyle.

Nereden
    Rize

Aslında doğru oda. Salih Dursun adamın çok iyi giden iyi yerlere gelecek kariyerini bitirdi. Kendi salakliğı şuan kimbilir nerelerdeydi. Fifa kokartlı hakemdi hemde

seçuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize

Alıntı gökhants1966 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sam Lammers hayalimde ki oyuncu.189 cm boyu var.23 yaşında.Her iki ayağını iyi kullanabiliyor.Hızı fena değil.Topa hakimiyeti iyi.Adam eksiltebiliyor.Böyle bir adamı alsak süper ligde çok iş yapar.

https://www.transfermarkt.com.tr/sam...spieler/386914

Sakatlık geçmişine baktım.Geçen sezon diz ameliyatı olmuş,32 maç kaçırmış.Bu sezon ise 1 haftalık bir bilek sakatlığı dışında bir sakatlığı yok.

2018-2019 sezonunda 35 maçta 19 gol 5 asist yapmış.2019-2020 sezonunda diz ameliyatından ötürü 32 maç kaçırmış,sakatlıktan dönüşte oynadığı 10 maçta 688 dk süre almış ve 3 gol atmış.Bu sezon ise 11 maçta toplamda 254 dk süre almış ve 2 gol atmış.
    Bu çocukda iş var . Ama bu sezon net gol sorunumuzu çözer mi acaba? Onca karavana atılmamış olsa iyi bir golcünün arkasında durabilirdi.
    bize heryer TrabzonSpor

Nereden
    İstanbul

zaten amaçları tepki alarak reklam yapmak. Barnum bu modeli 1800'lü yıllarda kullanarak ekmeğini yedi üstüne yeni modeller çıktı ama malesef ülkemiz ilkellikte sınır tanımadığı için hala reklamın iyisi kötüsü olmaz kafasıyla ilerleyiş devam ediyor. Hiç tepki vermeyip görmezden gelmek onlara verilebilecek en büyük cevap olur.

Sercan Keleş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Aslında doğru oda. Salih Dursun adamın çok iyi giden iyi yerlere gelecek kariyerini bitirdi. Kendi salakliğı şuan kimbilir nerelerdeydi. Fifa kokartlı hakemdi hemde
    Deniz Ateş Bitnel cümle aralarında çok çarpıcı şeylerde söylüyor aslında. Arkası güçlü hakem vs gibi. Başakşehir Fenerbahçe maçının hakeminin var çağırmasına rağmen kırmızı vermemesi noktasında benim aklım almıyor yani. Fenerbahçe'nin fişi çekilecekken göz göre göre maç el değiştirildi. Var'a rağmen yapılan bu tür katliamlar inanılmaz yaralayıcı.

Taraftarımıza bir şey demiyorum tabi linç edebilir tabi boykot edebilir fakat Trabzonspor Deniz Ateş Bitnel ile hesabını kapatmıştır. Televizyonlarda bir sürü Fenerbahçe Galatasaray Beşiktaş düşmanı yorumcu var. Varsın bizimde düşmanımız olsun. Pek takılmıyorum açıkçası. Dediğim gibi bundan sonra uğraşmak büyüklüğümüze yakışmaz. Ben linç kampanyasına katılmıyorum şahsi olarak. Ekmek parasının önüne geçmek olur sonrası. Kimse kalpleri göremez. O gün neden öyle bir maç yönetti bilmiyoruz. Tamamen kontrolden çıkmış olabilir, Şike olabilir, hırs yapmış olabilir, Galatasaray taraftarı olabilir çok kötü bir gün geçirmiş olabilir. Dediğim gibi hatasının bedelini çok ağır ödemiştir. Kimse bu kadar ağır ceza ödemedi Türkiye'de.
    Dozer Cemil sezonunda bize düşen başka takım kaptanlarının kupa kaldırmamasıdır.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Burak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    12 gün önce yazdım. Yeni bir durum değil. Oyuncu önerildi kulübe.

https://www.gazetedamga.com.tr/spor/...mi-h53977.html
    Az önce kulüp direktörü ile konuştum. İlgi olduğunu duyuyoruz birçok takım için ama yazılı teklif yok dedi.

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Deniz Ateş Bitnel cümle aralarında çok çarpıcı şeylerde söylüyor aslında. Arkası güçlü hakem vs gibi. Başakşehir Fenerbahçe maçının hakeminin var çağırmasına rağmen kırmızı vermemesi noktasında benim aklım almıyor yani. Fenerbahçe'nin fişi çekilecekken göz göre göre maç el değiştirildi. Var'a rağmen yapılan bu tür katliamlar inanılmaz yaralayıcı.

Taraftarımıza bir şey demiyorum tabi linç edebilir tabi boykot edebilir fakat Trabzonspor Deniz Ateş Bitnel ile hesabını kapatmıştır. Televizyonlarda bir sürü Fenerbahçe Galatasaray Beşiktaş düşmanı yorumcu var. Varsın bizimde düşmanımız olsun. Pek takılmıyorum açıkçası. Dediğim gibi bundan sonra uğraşmak büyüklüğümüze yakışmaz. Ben linç kampanyasına katılmıyorum şahsi olarak. Ekmek parasının önüne geçmek olur sonrası. Kimse kalpleri göremez. O gün neden öyle bir maç yönetti bilmiyoruz. Tamamen kontrolden çıkmış olabilir, Şike olabilir, hırs yapmış olabilir, Galatasaray taraftarı olabilir çok kötü bir gün geçirmiş olabilir. Dediğim gibi hatasının bedelini çok ağır ödemiştir. Kimse bu kadar ağır ceza ödemedi Türkiye'de.
    Ben yanlış hatırlıyor olabilirim ama birkaç sene önce bu konu hakkında bir röportajını okumuştum diye hatırlıyorum. Yardımcılarım maçtan önce değiştirildi hatalı kararları onlar verdi çoğunlukla falan diyordu. Çocuklarını okula gönderememiş adam tepkiden dolayı. Kendisini savunacak değilim ama ben bunu biraz da gs ile Trabzonun ipleri kopsun diye yapıldı diye düşünüyorum. Şike meselesinde kendi rakiplerine sekte vurmak için bile olsa Trabzonun yanında gibi duruyorlardı ve bu o meseleden sonra iki takım arasında nefrete dönüştü. Deniz ateş o sırada kurban verilmiş bir adam benim açımdan. Yanan elbette ki biz ve kendi oldu.
    OMAE WA MOU SHINDEIRU...

Forum Yöneticisi Yiğit SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Süper Lig'de Abdullah Avcı yönetimindeki çıkışını sezonun ikinci yarısında da sürdürmek isteyen Trabzonspor, gözden düşen Joao Pereira'nın yerine sağ bek pozisyonu için Juventus'tan Wesley'yi kadrosuna katmak istiyor.
    Nedir bunun aslı?

https://www.transfermarkt.com.tr/wes...spieler/371967

https://fmdataba.com/tr/21/p/632571/wesley/
    Konu Yiğit SARI tarafından (16.01.2021 Saat 11:52 ) değiştirilmiştir.

Ertan1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Dogru mu yanlis mi bilmiyorum ama 2 nedenden karsiyim.
    1.Pereira gidecekse oraya 1 tecrübeli bek lazim.2 toy topcu orda kalirsa asil tendonu olur bizim sag taraf.Serkan cok ekmek yemeli defansif olarak.Wesley de ne verir bilinmez büyük ihtimal o da hücumcu bekdir ( izlemedim tahmindir )
    2.Raiola nin topcusu hem kazik yemen muhtemel hem tutarsa daha fazla para kazanmak icin kulübü iyiyce karistiri.Piyasanin en cakal ve Para Göz Menjerlerin den biri.Uzak durmak lazim.
    çalışmadan, yorulmadan ve üretmeden, rahat yaşamak isteyen toplumlar; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar." Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Teixeira da boşa çıkmış, bu Çin'deki adamlara yıllık 1.5-2 teklif ediyoruzdur muhtemelen de kabul etmezler yani. Adamlar orada yıllık 8-10 alıyorlardı.
    2. devre yarışı için transfer yapacaksak da takımında oynayan hazır oyuncular almamız lazım, bu boşa çıkan ya da oynamamış adamları almak doğru olmaz çünkü formda değiller. Ahmed Musa falan da var ama takımsız adam aylardır, bize direk oynayacak kondisyonu yerinde oyuncu lazım. Onu da almak zor o nedenle transfer zor bu dönemde.

He biz 2. devre değil de seneye şampiyonluk için oyuncu alacağız derseler boştaki sorunsuz kaliteli adamları almak lazım.

Ama ben hazır takım savunması sorununu çözebilen bir hoca varken, burada bahsettiğim gibi kaliteli bir 10 numara (gaston ramirez) alıp hücum sorununu da çözerdim. Sörloth seviyesinde santrafor alamayacağımızı varsayarak konuşuyorum.
    Konu Enaldo61 tarafından (16.01.2021 Saat 12:08 ) değiştirilmiştir.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Ertan1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Enaldo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teixeira da boşa çıkmış, bu Çin'deki adamlara yıllık 1.5-2 teklif ediyoruzdur muhtemelen de kabul etmezler yani. Adamlar orada yıllık 8-10 alıyorlardı.
    Orda aliyordular ama artik alamzlar.Cin de yeni Bütce ve kontrat kuralari gelmis.
    Avrupa da bulamazlar o parayi.
    Belki Araplar verir.
    çalışmadan, yorulmadan ve üretmeden, rahat yaşamak isteyen toplumlar; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar." Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Alıntı Ertan1982 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Orda aliyordular ama artik alamzlar.Cin de yeni Bütce ve kontrat kuralari gelmis.
    Avrupa da bulamazlar o parayi.
    Belki Araplar verir.
    Doğrudur bulamazlar da avrupada 1.5 verecek takım bulurlar diye düşünüyorum geçmişlerinden ötürü. En kötü yunan ligini falan tercih edebiliyorlar.

Bu arada Taison'un sözleşmesi bitiyor. Değerlendirilebilir.
    Konu Enaldo61 tarafından (16.01.2021 Saat 12:29 ) değiştirilmiştir.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)