Sayfa 2829 Toplam 4001 Sayfadan BirinciBirinci ... 1829 2329 2729 2779 2819 2827 2828 2829 2830 2831 2839 2879 2929 3329 3829 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100003 adet sonuctan sayfa basi 70,701 ile 70,725 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 15 -

Nereden
    Rize

Yönetimin amacı transfer yapmamak. Nasılsa ilk 2 olmaz 3.4. de oluruz düşünüyorlar Avrupa'ya gitsek yeterli düşünüyorlar. Zaten kalmış 1 hafta bu saatten sonra adam gibi birini alamazlar

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Alıntı Enes Başkaya60 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pereria Göztepe ile anlaşmış...

Sevindim buna Ünal hoca ile tekrar çalışacak olması gayet güzel...
    Pereira gitti şimdi sağ bek alamazsak ne olacak...
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

fatihaltun08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı bilgehan83 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Majid - koita takası gündemde umarım majid değil de Türkmen gider
    Koita bize gelse keşke

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nereden
    Giresun

Alıntı Enaldo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yönetime göre serkan ve kamil ahmet var....
    Managerlik oyunlarında herkes yeni transferler için ,oyunun yamasının çıkmasını bekler bir tek Trabzonspor taraftarı yama çıkmasın diye bekler
    çünki her sene dahada berbat kadrolar kurup yıldız dediklerimizi satıyoruz.

Sefa Murat Dokuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

Belkide yönetime talimat gelmiştir yukardan, bu sene ilk 3 de bizans olacak kasma demişlerdir.
    Ey Türk Gençliği!
    Birinci vazifen, Türk istiklalini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafa etmektir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

ataullah-ı sani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muş

Alıntı Uğur Kalyoncu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ekuban geçen sene sağlıklı olsa 30 en geç 31. hafta şampiyonluğu kutluyorduk.

Sağlıklı olduğunda ligin içinden geçecek, rakipleri sırtında taşıyan, arada Zidane vari paslar atıp bir şekilde skora katkı sağlayan Ekuban hangi veriye göre ana oyuncu olamıyor merak ediyorum.
    Ekuban çok güçlü müdür evet, ara sıra o dediğiniz pasları verir mi evet ama hiçbir zaman üst düzey hedefleri olan bir takımın ana oyuncusu olamaz bu mental eksikliğiyle. Ekuban ve Wakeme gibi oyuncu bir takımda en fazla bir tane olur, ikisi aynı anda sahada olursa ancak bizim lig gibi dandik ligde başarılı olur oynadığı takım, o da istikrarlı değil istikrarsız bir şekilde. Sörloth'la Ekuban'ı birbirinden ayıran en önemli şey de bu zaten, Ekuban daha süratli daha güçlü ama tercih edilen neden Sörloth oluyor bunun cevabını iyi vermek lazım.
    Fantastik oyuncular keyif verir ama uzun vadede başarı getirmez.
    Benim fikrim bu, kimsenin de benim fikrimi sorduğu veya bana göre hareket ettiği yok. Sürekli oynuyorlar zaten, olup olmadığı er geç anlaşılır, bizim talihsizliğimiz çoğunluğa ters gelen şeyleri erken söylemek.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Alıntı ataullah-ı sani Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ekuban çok güçlü müdür evet, ara sıra o dediğiniz pasları verir mi evet ama hiçbir zaman üst düzey hedefleri olan bir takımın ana oyuncusu olamaz bu mental eksikliğiyle. Ekuban ve Wakeme gibi oyuncu bir takımda en fazla bir tane olur, ikisi aynı anda sahada olursa ancak bizim lig gibi dandik ligde başarılı olur oynadığı takım, o da istikrarlı değil istikrarsız bir şekilde. Sörloth'la Ekuban'ı birbirinden ayıran en önemli şey de bu zaten, Ekuban daha süratli daha güçlü ama tercih edilen neden Sörloth oluyor bunun cevabını iyi vermek lazım.
    Benim fikrim bu, kimsenin de benim fikrimi sorduğu veya bana göre hareket ettiği yok. Sürekli oynuyorlar zaten, olup olmadığı er geç anlaşılır, bizim talihsizliğimiz çoğunluğa ters gelen şeyleri erken söylemek.
    Önce düşecek olan wakame. Zaten başladı düşmeye.
    Bu tarz adamlarla takım oyunu olmaz dediğinde oturup kalkıyor millet.
    Bireysel futboldan takım futboluna dönemiyoruz.
    Bireysel bakınca senin söylediğin elbet anlamsız.

Nereden
    Asya Diğer

Öz evlat dediğimiz gençler farkındaysanız hep kadroya girdiklerinde çok olumlu başlıyorlar ilk dönemlerinde ilk maçlarında çok iyi gözüküyorlar, sonradan inanılmaz bir düşüş başlıyor. Bunun sebebi muhtemelen mental maalesef mental olarak gençlerimizi geliştiremiyoruz. Ben oldum TS de oynadım havasına giriyorlar tahminen, sonra o formayı giyecek seviyeye bir daha gelemiyorlar. Kibiri ve egoyu bir kenara bırakıp sürekli öğrenmeye açık ve çalışkan olmak bu işin sırrıdır.
    Konu Enaldo61 tarafından (24.01.2021 Saat 12:40 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Fatih Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Sefa Murat Dokuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Belkide yönetime talimat gelmiştir yukardan, bu sene ilk 3 de bizans olacak kasma demişlerdir.
    Komplo teorilerini ne kadar çok seviyoruz ya hu!
    Güldürdün kardeşim.
    Hamiş

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Kamil Ahmet var sağ bek felan alınmaz sanmıyorum...

Daha adam akıllı orta saha almadılar ne sağ beki...
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

Nereden
    Trabzon

Serkan - Edgar - Hugo - Marlon
    ..............Baker - - Berat..............
    Ekuban ..... XxxxxX ........ Waka
    .................. Djaniny ...................

Ben en elzem gördüğüm yer 10 numara pozisyonu. Oraya komple bir oyuncu alırsak çayını al keyif yap. Hem bireysel anlamda çevresindeki oyuncuların performansını arttırıp hem de kreatifliğiyle oyun verimini ve akışkanlığını yukarı taşıyacak.

Ekuban'ı oraya koyunca basit olanı yapmakta zorlanıyoruz. Bu yüzden Visca mı aynı kalitede 10 numara denilse ben 10 numara derim.

Kadroyu böyle kurunca yedek kulübesi çok zayıf kalıyor. Hadi Afobe Djaniny'yi yedekledi ve biraz embesillikten sıyrıldı diyelim ofansif orta sahanın alternatifi yok. Djaniny de istikrarlı bir performans vereceğini ümit ederek konuşuyoruz tabi ki.

Böyle bir kadroda iki kanat forvet ile oynadığımız ve Ekuban'ın zaman zaman içeri devrildiğini düşündüğümüzde beklerimizin kalitesi de bizim için bir sorun. En zayıf halkamız orası kalır gibi. Bekleri yenileyip 10 numara almamak lahanalık olur. Bu yüzden bekler göz ardı edilebilir. Hatta ofansif orta sahaya her iki kanatta oynayabilen bir oyuncu almak daha öncelikli.

Abdullah hoca aynı zamanda Ekuban'ı 90 dakika oynatmaktan imtina ediyor. Fazla zorladığı ve kas kütlesi fazla olduğu için her an kas problemi yaşayabilme ihtimali yüksek. Bu yüzden orayı dinlendirebilecek ( hem de kaliteli performans verebilecek ) bir oyunu ihtiyacı var.
    " Ben, bir işte nasıl başarılı olacağımı düşünmem; o işe neler engel olur, diye düşünürüm. Engelleri kaldırdım mı, iş kendi kendine yürür. "
    İnce Zeka --> Sadri Şener --> Yıldırım Demirören
    İnce Zeka --> Ağaoğlu --> Alt Yapı Fetişizmi

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Muş

Alıntı Mert Oğuzlu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki Abdullah Avci yuksek tempoda futbol oynatan birisi mi ki boyle bir beklentin var ?
    Kesinlikle hayır, geldiği zaman da bunu söyledik. Puan almamız lazım uçuruma gidiyoruz, kısa vadede Abdullah Avcı bize net ve kesin katkı sağlar ama uzun vadede bizim beklentilerimizi karşılayacak bir teknik direktör olduğunu düşünmüyorum.

Şuraya bir not bırakayım, Allah o günleri hepimize gösterirse şunu net bir şekilde göreceğiz.
    Abdullah Avcı bu dandik ligde, ona göre haklı ama bana göre uyuz futboluyla yukarı yapışmaya ve oradan kopmamaya devam edecek ama bir zaman sonra bizim taraftarlarımız bu futbolla kazanmaktan da sıkılacak ve yavaş yavaş homurdanmalar da başlayacak, bugün Avcı'ya methiyeler düzenler o gün "ama hocam bu kadar da olmaz, sen Trabzonspor'un biraz top oyna" demeye başlayacak, sonra Abdullah Avcı sen hoca değilsin denmeye başlayacak.
    Ben Hoca değil demiyorum ama bu sistemin Hocası olduğunu ve benim ve Trabzonspor taraftarının çoğunun benimsemeyeceği bir ekolü temsil ettiğini düşünüyorum. Trabzonspor taraftarı içinde kötü günde kazanalım yeter diyen çok olsa da, iyi günde kazanalım yeter demez kimse, amaannn futbola kim bakıyor şampiyon olalım da nasıl oyunla olursak olalım diyecek olan bile çok azdır.
    Bu söylediklerimi çok uzun zaman sonra değil eğer bu transfer döneminde 3 tane falan kaliteli oyuncu alırsak 7-8 hafta sonra yaşamaya başlarız.

alperrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Alıntı İ. SARAL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ah ulan bir mucize olsa da şu Visca gelse.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    hayret yaaa sen de mi böyle düşünüyon..
    düm düz oyuncu..
    2 milyon dan fazla her kuruş zarar..

1 tane adam eksiltemez..hız desen normal..fizik desen ehh..
    kaleye 19 tane şut çekecekte 1 i kaleyi bulacakta..

(bunlar gerçek düşüncelerim..kimi istediysem almazlar..istemediysem alırlar..bakalım ne olacak..)
    samanyolu yerine rafet el romanın şampiyonluk için yazdığı şarkısı söylenebilir:..metehants

Nereden
    Giresun

Kesinlikle hayır, geldiği zaman da bunu söyledik. Puan almamız lazım uçuruma gidiyoruz, kısa vadede Abdullah Avcı bize net ve kesin katkı sağlar ama uzun vadede bizim beklentilerimizi karşılayacak bir teknik direktör olduğunu düşünmüyorum.

Şuraya bir not bırakayım, Allah o günleri hepimize gösterirse şunu net bir şekilde göreceğiz.
    Abdullah Avcı bu dandik ligde, ona göre haklı ama bana göre uyuz futboluyla yukarı yapışmaya ve oradan kopmamaya devam edecek ama bir zaman sonra bizim taraftarlarımız bu futbolla kazanmaktan da sıkılacak ve yavaş yavaş homurdanmalar da başlayacak, bugün Avcı'ya methiyeler düzenler o gün "ama hocam bu kadar da olmaz, sen Trabzonspor'un biraz top oyna" demeye başlayacak, sonra Abdullah Avcı sen hoca değilsin denmeye başlayacak.
    Ben Hoca değil demiyorum ama bu sistemin Hocası olduğunu ve benim ve Trabzonspor taraftarının çoğunun benimsemeyeceği bir ekolü temsil ettiğini düşünüyorum. Trabzonspor taraftarı içinde kötü günde kazanalım yeter diyen çok olsa da, iyi günde kazanalım yeter demez kimse, amaannn futbola kim bakıyor şampiyon olalım da nasıl oyunla olursak olalım diyecek olan bile çok azdır.
    Bu söylediklerimi çok uzun zaman sonra değil eğer bu transfer döneminde 3 tane falan kaliteli oyuncu alırsak 7-8 hafta sonra yaşamaya başlarız.
    Katılıyorum. Nasıl ki Abdullah hoca ile başakşehir organize olmayı, birbirinden kopmamayı, defans yapmayı öğrendiyse Okan hoca ile de sürekli atak yapmayı öğrendi. Bu sayede de okan ile daha başarılı oldu. Bu kadar sistemin yanında biraz risk alıp daha fazla da atak oynatman lazım. Misal konyaspor maçındaki gibi...
    Managerlik oyunlarında herkes yeni transferler için ,oyunun yamasının çıkmasını bekler bir tek Trabzonspor taraftarı yama çıkmasın diye bekler
    çünki her sene dahada berbat kadrolar kurup yıldız dediklerimizi satıyoruz.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Muş

Alıntı Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Önce düşecek olan wakame. Zaten başladı düşmeye.
    Bu tarz adamlarla takım oyunu olmaz dediğinde oturup kalkıyor millet.
    Bireysel futboldan takım futboluna dönemiyoruz.
    Bireysel bakınca senin söylediğin elbet anlamsız.
    Size göre anlamsız olabilir, sene başında Wakemeyi satıp yerine daha dinamik bekle stoper arasına koşu yapacak, sadece durağan oynayıp topu ayağına beklemeyecek kaliteli bir kanat oyuncusu almamız lazım, Wakeme'den de bir daha 6 milyon euro kazanamayiz dediğim zaman bugün Wakeme için söylenenler değil de tam tersi söyleniyordu.
    Yakında Ekuban için de öyle olur sürekli oynadıkça herkes de görür bunu. Zaten Abdullah Avcı'nın istediği oyuncular alınsa 11 de oynamayacak ya neyse

Sefa Murat Dokuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

Alıntı Fatih Özkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Komplo teorilerini ne kadar çok seviyoruz ya hu!
    Güldürdün kardeşim.
    Bu sene Bein aldım, zaten maçlara gidemiyoruz diye. Gs maçlarında daha az olmak üzere Bjk ve Fb’nin hakemlerle ilave 5 puanı var minimum. Maç sonlarında rakibin gardını düşürecek yalan yanlış fauller, kartlarla direnci olanların direnci çok güzel kırılıyor. Normalde bu 3’lünün maçlarını pek izlemem ama pandemi malum evde denk geldikçe bakıyorum. Kirli bir sezon oluyor. Bjk ve Fb büyük ittiriliyor. Var istediği zaman kör oluyor.
    Beinsportta hakemler hiç eleştirilmiyor, TFF ile anlaşma var gibi. Al gülüm ver gülüm.
    Komplo felan yok, Trabzonspor’un senelerdir çalınan hakları ve 3 bizansın para sermaye döngüsünde tepede tutulması tiyatrosu var. Bizim kötü olmamızdan bağımsız bir konu bu. Anadolu takımlarına büyük hakem şiddeti var oyuncularına karşı hakemlerin maç içi tavırları ikazları bile yüzsüzce.
    Anadolu klüplerinin bir çoğunun başında had bilen 3 bizansın alt sermaye sahiplerinin köpekleri olduğu için yerlerini ve hadlerini bilip sadece aralarında yarışıyorlar.
    İsyan eden 2-3 klüp haricinde yok. Onlarıda örgütsüz bireysel olduğu için tek tek avlıyorlar.
    Konu Sefa Murat Dokuz tarafından (24.01.2021 Saat 12:51 ) değiştirilmiştir.
    Ey Türk Gençliği!
    Birinci vazifen, Türk istiklalini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafa etmektir.

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sana göre olabilir bana göre olamaz !!
    Mesele o değil.
    Başka adam yok stoperde de orta sahada da.
    Yok yok. Bak iyisi yok , daha kötüsü var falan değil.
    Yok.

Tutarsızlık?
    Vitor veya edgar sakatlanınca ya da cezalı duruma düşünce o pozisyonda kimi oynayacaksın?
    İsmi ver, bakayım o zaman tutar mı tutmaz mı!!!
    Alacaklar fatih
    stoper alacaklar

bu isimler sahadayken tehlike hissi veriyorsa yolları ayıracaksın
    penaltı noktasında geri pas veren bir şahıs Trabzonspor forması giyemez
    zekası olmayan, topu taca atamayan bir stoper ile uçuruma gidersin

h.türkmen ve majid ikisi de tehlike, ikisi de vasat bile değil, çok kötü

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bence Kamil Ahmet Serkan’dan daha iyi oynar sağ bekte.

Yunus Emre SEYHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hocanın eline 3-4 üst düzey oyuncu versek şampiyonluğa oynatır
    Geldi kendi sistemini kurdu. Topa sahip olan ve karakteri olan bir takım var sahada. Hoca sinekten yağ çıkarıyor. Ancak güçlü rakiplere karşı tutmaz

Nereden
    Almanya

Berat ve Parmak dün cok cok iyidilier bence bunu suan bozmamak lazim önlerine bi 10 numara bi forvet birde kanat alsak sampiyonluga oynariz
    https://twitter.com/atavratjoa/statu...79722080399361
    Su videodan cikamadim valla !

Nereden
    Asya Diğer

Alıntı Yunus Emre SEYHAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocanın eline 3-4 üst düzey oyuncu versek şampiyonluğa oynatır
    Geldi kendi sistemini kurdu. Topa sahip olan ve karakteri olan bir takım var sahada. Hoca sinekten yağ çıkarıyor. Ancak güçlü rakiplere karşı tutmaz
    Sörloth olsa tutardı da yok işte.

A. Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Dediklerin dogru ama ekuban giderse afobe gibi adam , waka giderse diabate gibi adam bulurlar.
    Sorloth gibi adamlar 10 yilda bir gelir.

Super ligde sampiyon olmak icin ekuban ve waka cok ama cok ust duzey. Baris ozbekle sampiyonluk yasamis takim var.

fatihaltun08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Koita sözleşmeyi uzatmadigi için kadro dışı bırakılmış. Majid ile takas güzel olur ikisininde sözleşmesi bitiyor

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

A. Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Sinan.K Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Berat ve Parmak dün cok cok iyidilier bence bunu suan bozmamak lazim önlerine bi 10 numara bi forvet birde kanat alsak sampiyonluga oynariz
    https://twitter.com/atavratjoa/statu...79722080399361
    Su videodan cikamadim valla !
    Baker in gelisiyle flavio yedege dusecek.

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Öz evlat dediğimiz gençler farkındaysanız hep kadroya girdiklerinde çok olumlu başlıyorlar ilk dönemlerinde ilk maçlarında çok iyi gözüküyorlar, sonradan inanılmaz bir düşüş başlıyor. Bunun sebebi muhtemelen mental maalesef mental olarak gençlerimizi geliştiremiyoruz. Ben oldum TS de oynadım havasına giriyorlar tahminen, sonra o formayı giyecek seviyeye bir daha gelemiyorlar. Kibiri ve egoyu bir kenara bırakıp sürekli öğrenmeye açık ve çalışkan olmak bu işin sırrıdır.
    Tamamen tembellik. İyi çalışan adam geri gitmez asla. Antrenman harici ekstra çalışmaları lazım.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 4 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 4 misafir)