Sayfa 2148 Toplam 4001 Sayfadan BirinciBirinci ... 1148 1648 2048 2098 2138 2146 2147 2148 2149 2150 2158 2198 2248 2648 3148 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100003 adet sonuctan sayfa basi 53,676 ile 53,700 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 15 -

Nereden
    Giresun

Alıntı Anıl C Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konusulan 2 transfer bitmek üzereydi ama taraftarin sosyal medyada yönetime transfer yapmasi icin baski yapmasi sonucu oyuncularin fiyatlari artti. Artik isimlerinin dusmesi fiyat artisina sebep olmuyor, taraftarda sebep oluyor. Kulüpler bunlari gördükce ihtiyacimiz oldugunu görerek fiyat arttiriyor.

O yüzden olabildigince sosyal medyada transfer istekleri hakkinda birsey yazmayin.
    O isimler iptal mi oldu yoksa devam ediyorlar mı görüşmeye abi ?
    Managerlik oyunlarında herkes yeni transferler için ,oyunun yamasının çıkmasını bekler bir tek Trabzonspor taraftarı yama çıkmasın diye bekler
    çünki her sene dahada berbat kadrolar kurup yıldız dediklerimizi satıyoruz.

ensarusta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Trabzonspor'da tesisler ve stadyum zeminiyle ilgili yönetim harekete geçti. Çim sahalar için iki hafta sürecek yenileme işlemi başlatılacak. (61saat)

AyhanPe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Surda kalmis sayili günler. Bi gün önce bi gün sonra transfer yapilmasinin bir önemide yok artik. Cokta kulak asmamak gerekiyor verilen tarihlere. Biz neler gördük su transfer dönemlerinde.

2 tane yabanci transferi kesinlikle olacak. Ek olarak 1-2 yerlide olabilir. Solbek ve ortasaha ya yerli oyuncular alinir. Öyle bir hal aldiki yerli oyuncu transferden sayilmiyor artik

Bu sürecte en can sIkici nokta Guilherme ve Hosseini nin durumlari. Guilherme gider de digeri elden cikaralamayacak gibi..
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

bu saatten sonra transfer yapılacağını sanmıyorum geç kaldık.

bariskaratas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı S.Seymen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    adam alacağım dersin alamazsın transferde binbir çeşit iş var

bu yalan olmaz

bazen pazarlık için o paralara çıkamayız sturigeyi alamayız dersin sonra alırsın bunlr yalan değildir

as başkan çıkıp iki güne iki adam getirmeye çalışıyoruz dedi ben dinledim çalışıyoruz henüz olmadı anlamına da gelir yalan değildir

konuşmadıklarında konuşulmadı deniyor

adamlar ekonomik anlamda doğru olsunlar

geri kalnın yok şu gitmiş bu gelmişcilerin tamamının derdinin trabzonspor olduğunu ben düşünmüyorum

artık inanmıyorum da

türkmen türkmen diyorsunuz

https://youtu.be/DY3GKo6Wvac?t=30 burada egemeni seyrettiniz mi paylaşılıyor anlamamazlıktan geliyorsunuz

üstelik egemen bunları 100 yaşında yaptı

bu hataları tek maçta yaptı iki gol geldi düşünün gol olmayan daha neler yaptıklarını

türkmen yapsa ya böyle bir hata neler yaparsınız

sürekli profesyonellerin işlerine karışmaktan yönetimi olur olmaz şeylerle uçlamaktan vaz geçin kardeşim

şu ama kadar yaptıkları işler gayet olumlu

lafı sözü boş verin

işe bakın

iş bozulursa ki hemen belli olur o zaman hep birlikte eleştiririz ama artık vara yoğa olana olmayana her şeye bik bik

paran belli gücün belli insanlar uğraşıyorlar

biraz da emeğe saygı bence
    Sabır + Sabır + Sabır = 8, 9, 10, ...
    İyi Hücum maç alır İyi Defans Şampiyon Yapar !!!

Mert' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Nevzat Şakar reisin meşhur vecizesi gibi bir açıklama gelir bu saatten sonra.
    Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Alıntı ensarusta Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzonspor'da tesisler ve stadyum zeminiyle ilgili yönetim harekete geçti. Çim sahalar için iki hafta sürecek yenileme işlemi başlatılacak. (61saat)

Başımıza bir musibet gelmeden bu işi yapmak çok zordu herhalde.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

Soner Albayrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sadri Şener'in başkan olduğu ilk zamanları hatırlayın. Yapılan transferler için özverili şekilde çalışılıyordu. Kısacası yönetimde bir başarılı olma heyecanı vardı. Ama aynı Sadri Şener son döneminde taraftar daha fazla ses etmesin diye gidip apar topar Janko'yu alıp gelmişti Porto'dan.

Bu yönetimde de aynı gevşekliği ve sıkılmışlığı görüyorum bu transfer döneminde. Gelen hemen hemen bütün yönetimlerde aynı süreçlerin yaşandığını az çok biliyoruz zaten.

Bir transfer döneminde yöneticiler sürekli bir şeyleri erteliyorsa ve konuşmaktan kaçınıyorsa orada bir işi sıkı tutmama vardır. Böyle gelmiş böyle gidiyor. Yapacak pek de bir şey yok.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Alıntı CasTo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O isimler iptal mi oldu yoksa devam ediyorlar mı görüşmeye abi ?
    Casto pardon iletimi güncelledim. Benim düsüncelerim bunlar.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Arif Timurcioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı ensarusta Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cruzeiro'da Manoel Messias bu gece 4. maçına cıktı ve takım kaptanı olarak oynuyor. Bu gece golünü de atmış.. Hala düşünüyorum bu adam neden 1 maç dahi oynatılmadı. ???
    Çok garip bir durum.
    Trabzonsporlu olmak bir ayrıcalıktır.

Uğur Kalyoncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Middytland'ın sol beki Paulinho gibi bir bek gelirse Marlon belki kesilebilir. Onun dışında ismi geçen beklerin hiçbiri Marlonu kesemez.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Kadir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mehmet Yiğit Alp hafta başına 2 transfer bitirmeye çalışıyoruz demişti.. bu yönetim inanılmaz derecede güvensiz açıklamalar yapıyor.
    On beş gün önce yönetimimize şu çağrıyı yapmıştık:

https://mobile.twitter.com/bordomavi...13662163259392

Sağlıklı iletişim birçok sorunu çözer. İletişimdeki problem ise küçük problemleri büyütür. Newton'ın basın toplantısı, günü yanlış olsa da başkanın geçen hafta medya ile buluşması güzel örnekler iken, M. Y. Alp'in kendisini ve kurumu bağlayıcı vaadi ne yazık ki vadesinde gerçeğe dönüşmediği için şikayete sebep olmuştur.

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

usta biz bu yedeklerle ligin ilk yarısını ilk 4 te tamamlarsak çok büyük iş barmış oluruz.

Soner Albayrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Takımın Transfermarkt değeri yüzünden bile transfer yapmasak da olur düşüncesinde olan birileri yönetimde mutlaka vardır. Eminim.

bariskaratas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yönetim her şeyi açıklayamaz. Bazıları sportiftir, bazıları ticari, bazıları legal, bazıları da siyasi nedenlerle.
    Yönetimin yaptığı en büyük yanlış şike süreci boşvermesi ve üstüne şike süreci için bir şeyler yapanlara yapmaya çalışanlara gölge etmesi.
    Onun dışında eleştirebilirsin ama suçlamak yanlış olur.
    Sabır + Sabır + Sabır = 8, 9, 10, ...
    İyi Hücum maç alır İyi Defans Şampiyon Yapar !!!

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Alıntı Soner Albayrak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Takımın Transfermarkt değeri yüzünden bile transfer yapmasak da olur düşüncesinde olan birileri yönetimde mutlaka vardır. Eminim.
    Nevzat Şakar'ın ruhu yükleniyor Soner.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

yorumsuz6117 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Umut Meraş vasat adam Fransa 2. Ligi'nde bile bazen oynuyor, milli takıma alınıyor diye değere binmiş, Bursaspor'da olsa milli takıma alınırmıydı..
    I am not in danger , I am the danger..

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Sivas

Alıntı yorumsuz6117 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Umut Meraş vasat adam Fransa 2. Ligi'nde bile bazen oynuyor, milli takıma alınıyor diye değere binmiş, Bursaspor'da olsa milli takıma alınırmıydı..
    Uygunsa alınsın , marlon yokken idare edecek adam lazım. Kamil Ahmet te müzmin sakat güvenemiyorum pek.

Onur Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ertuğrul Doğan bizzat kendisi bu yolun sonu şampiyonluktur dedi birkaç defa.

Takımı ekonomik olarak rayına oturtmak ve mücadeleci bir takım oluşturup sonunda da şampiyon olmak istiyorlar. Görüldüğü üzere bu projede de başarılı olduklarını söyleyebiliriz. Takımın lig ikinciliği ve kupa ile bitirdiği bir sezonun sonrasında şampiyonluğu düşündükleri sezon büyük ihtimalle bu sezondur. Mantık bunu söylüyor.

Sonuç olarak başta başkan ve bu çok etkili iki genç yönetici(ED, MYA) bu sezon takımı sayısal anlamda eksik, alternatifsiz bırakmayacaklardır. Bu yüzden transfer yapılmayacağını düşünmek ve bunu dillendirmek bana gürültü çıkarmak gibi geliyor. Çünkü mantıklı hiçbir tarafı yok.

Mevki olarak ise başından beri böyle düşünüyorum, iyi bir forvet, bir stoper ve bir 8 no bekliyorum. Eğer 8 alınmayacaksa AÖ10 orada değerlendirilecektir.

Majid'in durumuna göre Campi gönderilir gibi geliyor bana. Majid Newton'un sistemine daha uygun bir stoper, sözleşmeyi yenileyip devam edilirse Campi gider, yeni stoper ile birlikte Majid, HT4 ve Edgar ile stoper bölgesi çözülmüş olur.

Bakalım neler olacak. Yarınki maçı alırsak gelenler ve gidenlerle birlikte milli araya tam moralle girilir ve yelkenler şişirilir diye düşünüyorum.
    Konu Onur Akyüz tarafından (01.10.2020 Saat 11:20 ) değiştirilmiştir.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Nereden
    Giresun

Alıntı Anıl C Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Casto pardon iletimi güncelledim. Benim düsüncelerim bunlar.
    Anladım abi sağolasın
    Managerlik oyunlarında herkes yeni transferler için ,oyunun yamasının çıkmasını bekler bir tek Trabzonspor taraftarı yama çıkmasın diye bekler
    çünki her sene dahada berbat kadrolar kurup yıldız dediklerimizi satıyoruz.

Nereden
    Trabzon

Alıntı Onur Akyüz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ertuğrul Doğan bizzat kendisi bu yolun sonu şampiyonluktur dedi birkaç defa.

Takımı ekonomik olarak rayına oturtmak ve mücadeleci bir takım oluşturup sonunda da şampiyon olmak istiyorlar. Görüldüğü üzere bu projede de başarılı olduklarını söyleyebiliriz. Takımın lig ikinciliği ve kupa ile bitirdiği bir sezonun sonrasında şampiyonluğu düşündükleri sezon büyük ihtimalle bu sezondur. Mantık bunu söylüyor.

Sonuç olarak başta başkan ve bu çok etkili iki genç yönetici(ED, MYA) bu sezon takımı sayısal anlamda eksik, alternatifsiz bırakmayacaklardır. Bu yüzden transfer yapılmayacağını düşünmek ve bunu dillendirmek bana gürültü çıkarmak gibi geliyor. Çünkü mantıklı hiçbir tarafı yok.

Mevki olarak ise başından beri böyle düşünüyorum, iyi bir forvet, bir stoper ve bir 8 no bekliyorum. Eğer 8 alınmayacaksa AÖ10 orada değerlendirilecektir.

Majid'in durumuna göre Campi gönderilir gibi geliyor bana. Majid Newton'un sistemine daha uygun bir stoper, sözleşmeyi yenileyip devam edilirse Campi gider, yeni stoper ile birlikte Majid, HT4 ve Edgar ile stoper bölgesi çözülmüş olur.

Bakalım neler olacak. Yarınki maçı alırsak gelenler ve gidenlerle birlikte milli araya tam moralle girilir ve yelkenler şişirilir diye düşünüyorum.
    Katılıyorum. Kaliteli futbolcuyu uygun maliyette almak için uğraşıyorlar. O yüzden uzuyor. Bu da suanki yönetimin suçu değil. Ben iho ve usta dönemini çok yakından takip ettim, dolayısıyla ak kara benim gözümde ortadadir. Birileri yalanden yere yaygara çıkarma peşinde. Bence herkes kendi trabzonsporlulugunu sorgulamalı birilerine laf atmadan önce.

Nereden
    Almanya

Birseyi merak ediyorum bunlar gercekten bu kadroyla sampiyon olacamizi mi saniyor ? Nasil bakacaklar milletin yüzüne kötu sonuclar geldimi heleki Agaoglu

Nereden
    Almanya

Alıntı s.ayaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Katılıyorum. Kaliteli futbolcuyu uygun maliyette almak için uğraşıyorlar. O yüzden uzuyor. Bu da suanki yönetimin suçu değil. Ben iho ve usta dönemini çok yakından takip ettim, dolayısıyla ak kara benim gözümde ortadadir. Birileri yalanden yere yaygara çıkarma peşinde. Bence herkes kendi trabzonsporlulugunu sorgulamalı birilerine laf atmadan önce.
    Düsünsene o kafayla elimizde patliyo transfer mransfer olmuyo

Nereden
    Trabzon

Bu yönetim hem borç oduyor, hem kafaya oynuyor, kupa alıyor, hem de uygun maliyette kaliteli oyunculari takıma katıyor. Daha ne istiyoruz ? Bırakalım sürecin sonunda degerlendirmemizi yapalım. Henüz süreç devam ederken bu panik havası hiç doğru değil. Sanki iş bilmez bir yönetim varmış gibi bir panik havası var. Gereksiz.

Nereden
    Trabzon

@Sinan.K Transfer olmazsa ben de eleştiririm. Net.
    Konu s.ayaz tarafından (01.10.2020 Saat 11:32 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)