Sayfa 472 Toplam 4001 Sayfadan BirinciBirinci ... 372 422 462 470 471 472 473 474 482 522 572 972 1472 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100003 adet sonuctan sayfa basi 11,776 ile 11,800 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 15 -

hanzale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

Alıntı tamuğ yamtar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yağız bağlandı ve menajeriyle hafta sonu görüşme yapacak dedi Fb için.

Rakamda da çok büyük fark yok gibi ifadeler de kullandı.

Varsa böyle birşey yolu açık olsun.

Böyle bir adam için üzülen olmayacaktır herhalde.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Ben üzülürüm açıkçası ama benim üzülmemin bir önemi yok, ben kalsın isterim ama kulübün bir planlaması vardır ve uymuyordur yolları ayırmışlardır, buna kimse itiraz edemez de böyle süreç mi olur, çık ayırdık yolları de bitsin niye elindeki oyuncuyu kaptırdığın izlenimi veriyorsun, biz süreli bunları yaşamak zorunda mıyız, her gelen aynı terane

trabzonspor

tamuğ yamtar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Someone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu barış yurduseven denen mal değneğini kim Trabzonspor muhabiri yaptı çok pis söveceğim buna ilk gördüğüm yerde sosaya 240 milyon TL masraf etmişiz de bilmem ne adam gibi birisi yokmu TRT Trabzonspor muhabiri olacak

Birileri mi söyle dedi bu rakamı acaba?

Telefonlara çıkmıyorda de demiş olabilirler.

Kafamda deli sorular.

Uzadı bu iş zaten.

İletişim sıkıntısı da var sanki.

Daha iyi yönetilebilecek bir süreçti aslında.

Bizim çektiğimiz, adamlığın bedeli...

tamuğ yamtar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı hanzale Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben üzülürüm açıkçası ama benim üzülmemin bir önemi yok, ben kalsın isterim ama kulübün bir planlaması vardır ve uymuyordur yolları ayırmışlardır, buna kimse itiraz edemez de böyle süreç mi olur, çık ayırdık yolları de bitsin niye elindeki oyuncuyu kaptırdığın izlenimi veriyorsun, biz süreli bunları yaşamak zorunda mıyız, her gelen aynı terane

Ben yazarken, siz de yazmışsınız.

Kötü yönetildi süreç.

Yaptığımız teklif budur ve kendisi şu tarihe kadar bizden süre istemiştir ki bu sürede makul bir süre olmalı.

Zamanı gelince kabul etmediyse, yolu açık olsun der yoluna bakarsın.

Şuan ki durum taraftarın moralini bozacak sıkıntılı bir durum.

Sosa’nın bu derece ağzına bakmaya gerek yok yav.

Ki bu saatten sonra bizde kalsa da taraftarın bakışı değişmiş olacak ki, başarılı olacağını da zannetmiyorum.

İspat edeceği birşey kalmadı.

İki yıl takılıp yoluna bakacaktır.

Bizim çektiğimiz, adamlığın bedeli...

Manu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Miralem Sülejmani serbest kalmış. Son sezonlarda çok büyük sakatlıklar yaşamış bir dönemin büyük yıldız adayıydı.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

O tipleri bilerek bizim muhabir yapıyorlar. Elalemin muhabirleri toz kondurmuyor, bizim sözde muhabir her bağlantıda bel altı vuruyor. Ulan Trabzonspor olmasa aç kalacaksın aç, hala daha kuyusunu kazma derdindesin.

hanzale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

Alıntı ilelebeTS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O tipleri bilerek bizim muhabir yapıyorlar. Elalemin muhabirleri toz kondurmuyor, bizim sözde muhabir her bağlantıda bel altı vuruyor. Ulan Trabzonspor olmasa aç kalacaksın aç, hala daha kuyusunu kazma derdindesin.
    Bu aç kalmaz sanıyorum zira TRT’nin kadrolu muhabiri diğerleri kadar fazla ücret alamıyordur ama kapı sağlam

trabzonspor

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı hanzale Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu aç kalmaz sanıyorum zira TRT’nin kadrolu muhabiri diğerleri kadar fazla ücret alamıyordur ama kapı sağlam

Kulübü kapatsak muhabir neye lazım diye vurur tekmeyi gönderirler. Kadro madro da kurtaramaz kimseyi.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Uluhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tam tersi savunmanin önünde çikiş yapti. Orada oynayinca fark yaratiyor. Görevi daha net vw basit oluyor. Önde yapamadi ama boyle iç ortasaha rolü uygun parmak'a. Tabi belli bir görevle sahaya gönderilmesi lazim.
    Aynen öyle. Ofansif ortasaha olarak Parmak Süper Lig seviyesinde değil. Ancak defansin önünde oynadığı zaman ofansif ortasaha özellikleri daha çok fark yaratıyor.
    Devlerin mezarı, Avni Aker Stadı

Nereden
    Afrika Diğer

Yine Ekuban gibi çizme görmüş Afrikalılara mı baksak, n'apsak

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Someone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu barış yurduseven denen mal değneğini kim Trabzonspor muhabiri yaptı çok pis söveceğim buna ilk gördüğüm yerde sosaya 240 milyon TL masraf etmişiz de bilmem ne adam gibi birisi yokmu TRT Trabzonspor muhabiri olacak

aynı düşüncede olan birçok taraftar vardır b.yurduseven hakkında

sürekli negatif bir yüz ifadesi,sanki zorla konuşturuyorlarmış gibi
    yorumları negatif genelde (misal edi nivton un ilk tökezlemesinde salllayacaktır nivtona )
    trabzonspor sanki küme düşmüş ruh hali içinde yorumlar
    çoh enteresan
    gördüğüm en negatif trabzonspor muhabiri,
    2024-2025 SEZONU FATİH TEKKE YÜKLENİYOR ...

Nereden
    İstanbul

Alıntı ilelebeTS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    artık yönetimde kendisini güzel şekilde uyarmalı aga,trabzonspor muhabiri değilde trabzonspor düşmanı gibi bir tavrı var,bir muhabir objektif tarafsız olabilir olmalı bunu anlarım yani yorumsuz sadece haber iletir,lakin bu yorum yapıyor yorumcular gibi bunuda negatif yapıyor
    genelde iki tip muhabir oluyor,1-taraftar gibi muhabir olanlar,bunlar o takımın muhabiridir,habere olumlu yorum katarlar,2-sadece haber veren muhabirler,yorum yapmazlar,
    yurduseven ise spor medyasında olmayan ve sadece bize denk gelen bir muhabir şekli,takım muhabiri,yorumcu,negatif yorumcu
    surat ifadeside negatif
    yurduseveni izledikten sonra bu takım muhtemelen geçen sezon son anda küme düşmekten kurtulmuş ruh haline girebilirsin

Nereden
    İstanbul

Alıntı CİVELEK.61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu Boca-River maçına baktım ilk yarıyı izledim
    sıkıldım kapattım.
    Bizim oğlanın ayağına top gelmedi gibi bişey.
    İzlediğim dakikalarda ekstra bir işini görmedim,daha doğrusu oyuncu o kadar geride oynuyorki,oyuncuyu göremiyorum bile.
    Zaten oyunun ilk 30 dakikası top yere inmedi desem yeridir.
    River göbekten gelmeyi pek tercih etmiyor.
    Genelde kanatlardan oynamaya çalıştılar.
    Doğal olarak maçın ilk yarısı kesinlikle fikir vermedi bana.
    Adamın topla buluştuğunu görmedim desem yeridir ama öyle topun üzerine basıp geveleyen bir oyuncu değil.
    Topu ayağından çabucak çıkartıyo.
    Çok geride stoperlerin arasında oynuyo ve hücuma hiç katılmıyor.
    Sıkıcı maç ama bizim Mas gayet iyi oynadı.
    İkinci yarıyı izlesem mi,uyusammı karar veremedim o derece sıkıcı maç.
    güney amerika ligleri öyledir,çok agresif maçlar oynanır,yakın zamana kadar tel örgüleri ile 90 lı yıllar türkiye liginden nostaljiler yaşatır izleme olarak

Nereden
    İstanbul

Alıntı Manu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İzlediğin maç Libertadores kupası yarı finalinin rövanşı. Boca - River gazozuna bile oynasa maçları sert geçiyor zaten. River ve Boca senin Türk takımlarını elek eder
    doğru yorum

bunlar yetenekli ve sert olurlar,colman misal,orda yeteneklerini göremezsin futbolun sertliğinde,ama avrupaya açıldıklarında farklarını ortaya koyarlar
    zaten dünya futbolunda güney amerikalı çok futbolcu olmasının nedeni birazda budur,zorlu şartlardan ortaya çıkıyorlar,ekonomileri zayıf ve rekabet çok fazla,orda selçuk inan gibi maçlarda yürürsen kapı önüne koyarlar aga
    birde çok fazla yetenekli oyuncuyu ihraç ettiklerinden ligdeki yetenek havuzu daralıyor haliyle

Nereden
    İstanbul

Alıntı B.Yiğit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Joe Felix iyi ama defansif katkısı neredeyse hiç yok. 20 yaşında adam geriye koşmuyor. zaten hocası da o yüzden 11 başlatmamış olabilir. PSG, Barcelona, Liverpool gibi 1. seviye takımlarda oynama olasılığı düşük topçu.
    fiziği nedense gelişemedi,simione böyle fiziksiz yumuşak oyuncuyu sevmez,yetenekleri var ama bu fizikle yüksek seviyede tutunması zor

simione bence bu maçla birlikte sistemini tamamen değiştirmesi gerekiyor,bu sistemle bir yere kadar geldi ama artık tıkanmış durumda,

muhtemelen kafasında da yeni sezona hücum futbolu mantığı ile başlayacaktır,la ligada en az gol atan takımlardan biri oldu geçen sezon,hücuma iyi takviyeler yapmasına rağmen,insanlarda sıkıldı aga aynı defansif futbolu izlemekten
    mourinho sistemini değiştirmedi ve kariyeri düştü,kimse ciddiye almıyor artık mourinho yu

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Yabancı basına göre Marcone için galiba kiralık + opsiyon 4-5 milyon teklif etmişiz toplamda yine de kabul etmemişler. Bu paralara olmasın zaten Hauge bekliyor orda çocuk bağırıyor beni iki seneye 25 milyona okutursunuz diye.

edit: 2 milyon kiralama ücreti, maçların 70%’inde oynarsa zorunlu 3 milyon satın alma opsiyonu teklif etmişiz bunu reddetmişler. O iş yatar.
    Konu battle symphony tarafından (14.08.2020 Saat 05:45 ) değiştirilmiştir.

Emirhan Çorumlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı battle symphony Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yabancı basına göre Marcone için galiba kiralık + opsiyon 4-5 milyon teklif etmişiz toplamda yine de kabul etmemişler. Bu paralara olmasın zaten Hauge bekliyor orda çocuk bağırıyor beni iki seneye 25 milyona okutursunuz diye.
    Marko Grujic icin sansimizi neden zorlamiyoruz bu paralara? Liverpool 7 Milyona aldi, ama Oyuncuyu üc sefer toplamda 4 Milyon karsiliginda kiraladi... Bu Saatden sonra orada zaten oynayamaz bence. 1 Milyon Kiralama + 5-7 Milyon arasi Opsiyon + 10 % Sonraki satisindan Pay desek bence kafadan hayir demezler... Ne dersiniz? En azindan ilerde daha yüksek Paralara satacagimiz bir Oyuncumuz daha olur.
    “Gökkuşağına ulaşmak istiyorsan yağmura katlanmak zorundasın.”

Ibrahim Gaygusuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Mevcut stoper ler oturaklı değil.Yani çok savruk ve kopukk oynuyorlar. Bu Arjantinlide öyle pek yerinde duran bir futbolcu değil gibi.

Eldeki stoperlerle Elneny tarzi daha doğru olur diye düşünüyorum. Biri anchor görevi üstlenmeli bazı maçlarda.
    Konu Ibrahim Gaygusuz tarafından (14.08.2020 Saat 05:33 ) değiştirilmiştir.
    Futbolcularin sirtindan inin artik, bu takim icin ter doken her futbolcu degerlidir
    HEP
    DESTEK TAM DESTEK

Nereden
    Almanya

Fenerbahçeli psikolojisini şimdi daha iyi anlayabiliyorum. Herifler sürekli sanal düşmanlar yaratıyorlar. En iyi gözlemci ağlarına sahip olduklarını düşünüp bizim 3-4 oyuncumuza göz dikiyorlar. Sürekli derin güçlerin kendilerini aşağıya çekmeye çalıştığını düşünüyorlar. Ciddi bir şekilde Malang Sarr vb oyuncuları alacaklarını düşünüyorlar. Neyse şamata bitti.

Marcus Rojo ne durumda acaba ? gerçi bu Arjantinliler fena salma yapıyor. Ovie Ejeria kiralamak için bana gerçekci bir seçenek gibi geliyor.
    If you put the federal government in charge of the Sahara Desert, in 5 years there'd be a shortage of sand.
    Milton Friedman

Nereden
    Afrika Diğer

Campi, "Marcone gibi bir oyuncuya ihtiyâcımız var" demiş. Takımı ve ligi övmüş.

https://twitter.com/DamianAvillagra/...658919424?s=19

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Trabzonspor'a Arjantinli orta saha! Teklif yapıldı...

Yeni sezon çalışmalarını sürdüren Trabzonspor, orta sahaya takviye yapmaya hazırlanıyor. Bordo mavili ekip, Boca Juniors'ın Atjantinli yıldızı Ivan Marcone'i kiralamak için harekete geçti.

Trabzonspor, orta saha transferinde rotayı Arjantin'e çevirdi. Bordo-mavililer, Boca Juniors oyuncusu Ivan Marcone'yi kadrosuna katmak istiyor.

Karadeniz Fırtınası, Ivan Marcone için kiralama teklifini Boca Juniors'a sundu. Arjantin kulübü, oyuncuyu kiralamaya sıcak bakıyor ancak sözleşmede yer alacak 2.5 milyon euro olarak önerilen satın alma opsiyonu için henüz anlaşma sağlanamadı.

Tarafların satın alma opsiyonunda da anlaşması halinde Ivan Marcone Trabzonspor'un yolunu tutacak. 30 yaşındaki defansif orta saha oyuncusu, geçtiğimiz sezon Boca Juniors ile 16 resmi maça çıktı.

Bu sezon Başakşehir'in ardından ligi ikinci sırada bitiren Trabzonspor gelecek yıl şampiyonluğu şansa bırakmak istemiyor. Kadrosuna Trondsen, Stiven Plaza ve Marlon'u katan bordo-mavililerde transfer harekatı sürüyor. Bol alternatifli kadro kurmak isteyen bordo-mavililerin gündeminde tam 10 isim var. İşte o isimler...

TRABZONSPOR, transfer dönemine hızlı bir giriş yapmıştı. Son olarak Marlon ile birlikte 5 oyuncuyu renklerine bağlayan bordo-mavililerin harekatı sürecek. Karadeniz temsilcisinin en az 5 oyuncuyu daha kadrosuna katması bekleniyor. Alınacak isimlerin mevkileri de belli. Bordo-mavililer, 1 forvet, 1 orta saha, 2 stoper ve 1 kanat oyuncusunu kesin olarak transfer edecek. Gelecek sezon fikstürün yoğun olması sebebi ile rotasyon oyuncuları da alınacak. İşte son durumlar:

STİVEN MENDOZA (SOL KANAT-AMIENS)
    Le10 Sports, 28 yaşındaki oyuncuya Fenerbahçe ve Porto'dan sonra Trabzonspor'un da kanca attığını yazdı. Karadeniz Fırtınası 2 milyon euro önerdi, Amiens 3 istiyor.

OLİVER BURKE (SAĞ KANAT-WBA)
    Trabzonspor 23 yaşındaki hücum oyuncusunu çok istiyor. Sörloth gibi fırsat transferi olarak görülüyor. Ancak Celtic bu transferde bir adım önde.

SOFİANE DİOP (FORVET-MONACO)
    20 yaşındaki genç yetenek gelecek vaat ediyor. Fırtına kiralama teklifi yaptı ancak Fransız kulübü olumsuz yanıt verdi. Transferi zor görülüyor.

ALBİAN AJETİ (FORVET-WEST HAM)
    Premier Lig'de aradığı çıkışı bir türlü yakalayamadı. İsviçreli oyuncu için fırsat kollanıyor. Trabzonspor tekliflerini yaptı, cevap bekleniyor.

SKOV OLSEN (SAĞ KANAT-BOLOGNA)
    Müthiş bir potansiyel. Uzun süredir Trabzonspor'un ilgi alanında. Ancak İtalyan kulübü kiralama tekliflerine henüz sıcak yaklaşmıyor.

M. ELNENY (ORTA SAHA-ARSENAL)
    Obi Mikel sonrası orta sahayı toparlayacak isim olarak düşünüldü. Ancak oyuncunun Trabzonspor'a gelme fikrine sıcak bakmadığı öğrenildi.

M. NAKAMBA (ORTA SAHA-A. VILLA)
    Trabzonspor'da Eddie Newton'ın ısrarla istediği isimlerden biri. Ada'dan kopmak istemiyor. Bordo-mavililer ise doğru anı bekliyor.

NİNO (STOPER-FLUMINENSE)
    Trabzonspor, Marlon transferinde Fluminense ile güçlü bağlar geliştirdi. Stopere alınacak 2 isimden biri Nino olabilir. 23 yaşındaki savunmacı için temaslar artacak.

HADEBE (STOPER-Y. MALATYA)
    Karadeniz ekibi önceliği farklı stoperlere verdi. Geçen sezon Yeni Malatyaspor'daki performansı ve ligi bilmesi sebebiyle bir adım öne çıkıyor.

>
    AMPADU (STOPER-CHELSEA)
    Eddie Newton, Chelsea'deki kişisel bağlantılarını kullanarak onu getirmeye çalışıyor. 19 yaşındaki oyuncunun piyasasının yüksek olması transferi zorlaştırıyor.

.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Hoşunuza gitmeyecek ama Casper Hojer Nielsen ile Türkiye'den iki takım iglileniyormuş. Trabzonspor yok tabi içlerinde.

Bence takımında kalır o.

Ahmet Taşçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı BatuhanB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Campi, "Marcone gibi bir oyuncuya ihtiyâcımız var" demiş. Takımı ve ligi övmüş.

https://twitter.com/DamianAvillagra/...658919424?s=19
    Kendi kalacak mı acaba

Nereden
    Zonguldak

Alıntı Ahmet Taşçı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kendi kalacak mı acaba
    Campi'den daha iyisi bulunursa hemen gönderilsin.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Zonguldak

Nokta atışı 1 forvet, 1 orta saha, 2 stoper ve 1 kanat oyuncusu da alabilirsek 40 haftalık süreçte alternatifli iyi bir kadromuz olur.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Kimsenin umurumda olmaz ama arkadaşlar ben yeni Sörloth'u buldum:

Transfermarkt Profili

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)