Sayfa 471 Toplam 4001 Sayfadan BirinciBirinci ... 371 421 461 469 470 471 472 473 481 521 571 971 1471 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100003 adet sonuctan sayfa basi 11,751 ile 11,775 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 15 -

Manu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı Serdar Atasoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu durum Boca'nın oyun planıyla ilgili olamaz mı ? Marcone'den önce orada kim oynuyordu mesela?
    Gago ve Wilmar Barrios oynuyordu hocam hemen önünde Nandez oynuyordu daha önceki senelerde Bentancur vardı ve çok dengeli bir takımdı. Oyuncular transfer olunca sistemleri biraz sekteye uğradı diyebiliriz. Alttan gelecek oyuncuları bekliyorlar.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

AyhanPe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Marcone isi olacak gibi. Arjantin kaynaklarinda bugün oldukca söz edilmis Fotomac i kaynak göstermeden
    Konu AyhanPe tarafından (14.08.2020 Saat 00:59 ) değiştirilmiştir.
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

----------Erce
    JP--Edgar--XXX--Marlon
    ---------Marcone
    ----Sosa-------Trondsen
    Ömür---Sorloth---Nwak.

Marcone gelirse, geriye acil bir stoper ihtiyacı kalıyor. Kalan rotüşleri transfer sezonu bitimine değin yaparız, önemli olan ortadaki 4 ana futbolcunun(iki stoper ve önündeki orta saha)hazır olması.
    sosa yerine ömür ve ömür yerine ekuban olmaz mı?

yada ekuban göbekte ömür kenarda olmaz mı?
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

Ekrem D. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Konu Ekrem D. tarafından (14.08.2020 Saat 01:08 ) değiştirilmiştir.
    Yahsi Bati 51:28

Serdar A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı asilhamsi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sosa yerine ömür ve ömür yerine ekuban olmaz mı?

yada ekuban göbekte ömür kenarda olmaz mı?
    Ömür etrafında yakın adamlarla verkaç-dripling, pas-koşu-pas-dribling gibi kombinasyonlarla rakibi eksiltebilen, şu an için bu yönüyle kıymetli bir futbolcu. Ömür oynarken 20-25 metre yarı çapında bir alan içerisinde düşünebiliyor. Takımın tüm pas trafiğini yönetmek çok başka birşey, tüm sahaya hakim olmak gerekiyor. Ömür şu an Sosa'nın seviyesinde oyun hakimiyetine ve saha içi görüşünde futbol oynaması çok zor. Denense dahi uzun pas/şut tekniği ve gücü hala zayıf, enerjisi olmayan topu kaleye bile zor dürtüyor. Belki 5 sene sonra. Ömür'ün ekstra anremanlarla geliştirmesi gereken en büyük eksiği bu.
    Konu Serdar A tarafından (14.08.2020 Saat 01:10 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Samsun

Alıntı battle symphony Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam hazır buradasın şu adı önceleri bizle geçen Lucas Robertone ile ilgili düşüncelerini merak ettim. Kulübü 5 milyon gibi bir rakama bırakabilirmiş, Celta opsiyonlu kiralamayı düşünüyormuş. Bana hem teknik hem mücadeleci bir merkez oyuncusu gibi geldi.
    Ben o çocuğu fazla beğenmiyorum Lanus'un 10 numarası var seneye sözleşmesi bitiyor onu alırım daha iyi hem daha ucuz olur.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Evet beyler şampiyon kadroyu yazdım.İnanın yalan söylemicem.Oyuncuları sadece youtubedan izledim.

Marconenin daha üst profilleri de var.Atletico da Rodri var isterseniz ya da en üst seviyesi Busquetsdir

Ben şahsen Marconeyi beğendim.Topla arası iyi,pasları iyi.Savaşçı,çok çalışkan,pozisyon bilgisi iyi.Oyun zekası iyi.Pas istastasyonu olabilecek kapasitede.Yanına dribbling yapan,top taşıyan adam koyarsan sıkıntı olmaz.Marcone savunmadan topu alıp oyun kurabilecek kapasitede bir adam.

M.Camara ve R.Holding ikilisi de youtubeda inanılmaz görünüyorlardı.Videolarda çok hızlılar ve doğru müdahaleleri var.Camara da bir Luyinduma havası var ; güçlü,hızlı ve havadan etkili.Holding ise hem çok seri hem de çok teknik,topu oyuna iyi sokuyor,müdahale zamanlaması da çok iyi.Arsenal vermeyebilir kendisini,baya iyi stoper.

Gallagheri anlatmaya bile gerek yok.Son maçlarını hep 10 numara olarak oynadı.İlk maçlarda 6 ve 8 oynuyordu.Komple bir ortasaha,ne ararsan var.

Neden Ömürü çıkarttın diyenler olabilir,arkadaşlar buna mecburuz.Takımda skor üretebilen sadece Nwakeame ve Sorloth var.Gallagher de aslında skora yakın ama neticede aslen göbek oyuncusu.Sağ kenarda skora yakın bir isim olması şart.Gol atmakta çok zorlanıyoruz,tamamen Waka ve Sorlothun ayağına bakıyoruz.

Ben şahsen Ömürün rotasyonda kullanılmasının kendisinin gelişimine zarar vereceğini sanmıyorum.Üç yıldır as olarak oynuyor sonuçta inanılmaz bir gelişim falan katetmedi.Bu sezon çok maç yapacağız,Ömür fazlasıyla forma şansı bulacaktır.Her maç 90 dk oynamasına gerek yok.8,10 numara ve sağ kanadı yedekler kendisi.

Bu sezon Beşiktaş,Galatasaray ve Fenerbahçe bitik durumda.Beşiktaş zaten iflas etmiş durumda vasat adamlar transfer ediyor.Galatasaray da Lemina,Seri ve Onyekuru gitmiş,Falcao bitik durumda,Muslera sakat kaleci yok bu nedenle Gs de bitik durumda.Fenerbahçe de limit var,onlar da istedikleri her transferi yapamayacaklar.Sadece Başakşehir kalıyor geriye.Başakşehir de Clichy ayrıldı,sol kanatta büyük katkıları vardı,onlar da güç kaybedecekler.

Bu düzende üç dört kaliteli transferle uçuşa geçebiliriz.Özellikle stoper transferinde akıllı olmamız lazım.Orta alanda ise Sosa kesinlikle ilk 11 içerisinde olmaması lazım,orada 90 dk çift yönlü gidip gelebilen adamlar olmalı.

Bu sene akıllı olursak banko şampiyon oluruz.İki yıldır eksik transferler yüzünden şampiyon olamıyoruz bari bu sezon olalım gerçekten sıkıldım artık.Elimizde büyük bir fırsat var.Campi,Hosseini,Messias gitsin.Yedekte Da Costa idare eder bizi.Orta alanda Sosa gidebilir,emeklilik dönemi geldi artık.Bize ciğersiz adamlar lazım,yeteneği de olacak öyle kazma olmayacak.

Ömür,Ekuban,Plaza gibi alternatifler yeterli olur.Bir tane daha genç,atletik bir kanat alınabilir alternatif olarak.Bilale yol versinler ondan hiçbir halt olmaz.

Orta alana bir iki genç yetenek kiralanabilir alternatif olması açısından.Biraz atletik,topu biraz kullanabilen adamlar olsalar yeter.Yedekleri Doğan ve Kamil olan takım ayvayı yer şimdiden söyliyim.Yedekte en kötü Azubuike gibi top kendisine gelince biraz ayağında tutabilen,biraz atletik bir iki adam bile olsa yeterli olur.Alternatif olarak şuan en iyi duran isim yetersiz bile olsa Parmak.En azından oyuna girdiğinde birkaç dribbling yapar,enerji katar.

Elimizde dediğim gibi büyük bir fırsat var.Bu fırsatı değerlendirmemiz lazım.
    Konu Onur Erçetin tarafından (14.08.2020 Saat 01:19 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Alıntı ekremdogan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    --------------- Erce ----------------

JP ------ XXX --- XXX ---- Marlon
    -- Parmak - Marcone - Trondsen --
    --------------- Omur --------------
    -------- Ekuban --- Sørloth -------
    Nwakame'yi ne yaptın vicdansız.

Nwakame sakat ya da cezalı olunca uyar ama, kadro çok güzel görünüyor yalan yok. Ben zaten Ekubancıyım.

Nereden
    Ankara

Nwakame'yi ne yaptın vicdansız.

Nwakame sakat ya da cezalı olunca uyar ama, kadro çok güzel görünüyor yalan yok. Ben zaten Ekubancıyım.

Nwakaeme, Senol Gunes'in Yattara'yi kullandigi gibi 46'da girecek

Trondsen'den bir Gareth Barry cikar mi?

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Manu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben o çocuğu fazla beğenmiyorum Lanus'un 10 numarası var seneye sözleşmesi bitiyor onu alırım daha iyi hem daha ucuz olur.
    Hmm anladım. İzleyelim bakalım videolarını biraz. Bazen öyle isimler çıkıyor ki bizimkilerin izlemediği lig takip etmediği oyuncu yok diyorum sonra Messias gibi adamlar gelince de izleseler ne olcak moduna giriyorum. Hayırlısı.

Nereden
    İstanbul

Nwakaeme, Senol Gunes'in Yattara'yi kullandigi gibi 46'da girecek

Trondsen'den bir Gareth Barry cikar mi?
    Küstürmeyin tel reisi. Takımın en değerli sağ ayağı. O olmasa rakip kaleye gidemiyoruz. Önce alternatif hazırlanıp pişirilsin gelecek sezon bakarız sol kanadın durumuna.

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

trt spor son dakika veriyor sosa nın menejeri istanbuldaymış hafta sonu görşevcejlermiş sosa büyük ihtimal şikecilerle anlaşacakmış

Nereden
    Ankara

Küstürmeyin tel reisi. Takımın en değerli sağ ayağı. O olmasa rakip kaleye gidemiyoruz. Önce alternatif hazırlanıp pişirilsin gelecek sezon bakarız sol kanadın durumuna.
    Bu gidisle Nwakaeme ne zaman girsin muhabbeti yapmamiza gerek kalmayacak zira onu bize birakmayacaklar gibi gorunuyor.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Ben Trondsen yerine Parmak yazardim. Defansif gorevlerinden azat olmus bir Parmak'in dripling ve sut kabiliyeti ileride cok isimize yarar. Son iki yilda bu ozelliklerini one cikardigi cok az mac gorduk, bunun sebebi genelde savunmaya yakin oynatilmasiydi. Marcone tarzi bir capa ile daha rahat bir sekilde hucuma destek verebilir. Kaldi ki Trondsen'e ilk gunden sans vermek yerine formayi almasi icin calismaya tesvik etmek hem Trondsen icin hem de Parmak icin buyuk bir itici guc olacaktir.
    Tam tersi savunmanin önünde çikiş yapti. Orada oynayinca fark yaratiyor. Görevi daha net vw basit oluyor. Önde yapamadi ama boyle iç ortasaha rolü uygun parmak'a. Tabi belli bir görevle sahaya gönderilmesi lazim.

Nereden
    Trabzon

Waka için bugün forumda 2.8 milyon euro yıllık maaş teklif edildiğine dair birşey gördüm ama pek inandırıcı gelmedi.Öyle birşey olsa adam koşa koşa gider şuan.

Tek düşündüğüm şey şu.Waka için 6 milyon euro verseler,o parayla yerini nasıl doldurabiliriz veya ne yapabiliriz.Kuzey liglerinde çok sağlam kanat oyuncuları da çıkabiliyor,6 milyon euroya iyi adamlar bulunabilir belki.6 milyon da az buz bir para değil,mutlaka dinamik iyi bir kanat bulunabilir o paraya.

Nereden
    Trabzon

Yahu ne Parmakı abi yapmayın.Kafasını kaldırıp bomboş pozisyonda ki adamlara pas veremeyen,oyun zekası çok sınırlı olan,attığı pasların şiddetini ayarlayamayan adamı ilk 11 e yazmayın allah aşkına.Dribbling tek başına yeterli değil.Merkezde oynayacak adamın zeki olması lazım.

Nereden
    İstanbul

Alıntı TSemih61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet sanırım yönetim de öyle yapmış olacak ki fizik gücü sıfır bitmiş futbolcuyu hiç izlemeden alıp adam etmeye çalıştık bu tip gereksiz şeylerle uğraşırken şampiyonluğu da kaçırdık. Sahada marka oynamıyor maalesef.
    açıkcası çok uzun sürmedi o bitikliği. hiç oynamadı desem ayıp olur. hatta o olsa o maçları tutardık biz son 8 haftada diyebilirim
    istanbul basını bizi çözmüş, içimize süper bir dinamit bırakmış. "futbolu en iyi bilen taraftar" demişler bize. şimdi çık çıkabilirsen işin içinden.

hanzale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

Alıntı Onur Erçetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yahu ne Parmakı abi yapmayın.Kafasını kaldırıp bomboş pozisyonda ki adamlara pas veremeyen,oyun zekası çok sınırlı olan,attığı pasların şiddetini ayarlayamayan adamı ilk 11 e yazmayın allah aşkına.Dribbling tek başına yeterli değil.Merkezde oynayacak adamın zeki olması lazım.
    Maalesef durum bu, Ömür de üstüne koyamazsa onun için de sıkıntı başlayacak,

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    trabzonspor

Nereden
    Orta Doğu

Öte yandan Sosa’nın gidişini kayıp olarak görüyorum, zira pek yerini doldurma işini yapamıyoruz, bir diğer husus sürekli yazıyorum ama böyle süreç yönetilmez, anlaşamayacaksan sene sonu düşünmüyoruz kadroda de geç, yine saçmasapan bir süreç yönetimi burda tü kaka deniyor da bu adam 2 sene daha net oynar, yanındakilere bakınca bizdeki performansı da bence tatmin edici düzeydeydi, biz yine kendimizi kandırırız bu devran böyle gider

trabzonspor

bariskaratas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sosa sahada ancak liderlik yapacak oyuncu olarak ise yarar.
    Liderlik yapacak oyuncumuz varsa gitmesi sorun olmaz.
    Sabır + Sabır + Sabır = 8, 9, 10, ...
    İyi Hücum maç alır İyi Defans Şampiyon Yapar !!!

Yıldıray Emanet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Biz niye sözlesmesi bitti bye dercesine bir açıklama yapmıyoruz onu anlamadım.

Nereden
    Samsun

Alıntı Onur Erçetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Waka için bugün forumda 2.8 milyon euro yıllık maaş teklif edildiğine dair birşey gördüm ama pek inandırıcı gelmedi.Öyle birşey olsa adam koşa koşa gider şuan.

Tek düşündüğüm şey şu.Waka için 6 milyon euro verseler,o parayla yerini nasıl doldurabiliriz veya ne yapabiliriz.Kuzey liglerinde çok sağlam kanat oyuncuları da çıkabiliyor,6 milyon euroya iyi adamlar bulunabilir belki.6 milyon da az buz bir para değil,mutlaka dinamik iyi bir kanat bulunabilir o paraya.
    https://www.youtube.com/watch?v=AD4mdcuIfqs şunun yarı yeteneğinde bir adam bulsalar bile yeter.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Nereden
    Orta Doğu

Alıntı Yıldıray Emanet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biz niye sözlesmesi bitti bye dercesine bir açıklama yapmıyoruz onu anlamadım.
    Gram anlamıyorum neden sürüncemede bırakıyorsun, anlaşamadık ya da kadroda düşünmüyoruz de güle güle de açıkla bitsin, her oyuncuyla bu şekilde ayrılıyoruz bunu anlamıyorum

trabzonspor

tamuğ yamtar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yağız bağlandı ve menajeriyle hafta sonu görüşme yapacak dedi Fb için.

Rakamda da çok büyük fark yok gibi ifadeler de kullandı.

Varsa böyle birşey yolu açık olsun.

Böyle bir adam için üzülen olmayacaktır herhalde.

Bizim çektiğimiz, adamlığın bedeli...

Nereden
    İstanbul

Barış Y. fbye, Zeki U. da gsye yanlıyor. Gökhan Dinç gibi adamlara ekmek yediren kulüp olarak hak ediyoruz bunları aslında.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)