Sayfa 2859 Toplam 4001 Sayfadan BirinciBirinci ... 1859 2359 2759 2809 2849 2857 2858 2859 2860 2861 2869 2909 2959 3359 3859 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100003 adet sonuctan sayfa basi 71,451 ile 71,475 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 15 -

M.Kılıç50 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

O konjonktür bize de Visca yı versin bi zahmet
    *Kurşunlarla yıkılmazdım, Yıktı beni bu aşk*
    ///Zinédine Yazid Zidane\\\

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

10 NUMARA ŞART OLDU ÖMÜR'ÜN GİDİŞİYLE

Ofansif orta saha şart

Haldun DOMAÇ'ı dinledim dün.

Bu hafta için transfer bombalarını patlatacak TS dedi.

O hafta bu hafta

PATLASUN BOMBALAR
    Gelsun KAP'LAR
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Kocaeli

Alıntı M.Kılıç50 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O konjonktür bize de Visca yı versin bi zahmet
    Alabilirsek sadece o yüzden alabiliriz... Sus payı...

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Ercan Erten Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pereira meselesi gösterdi ki hoca bu yılı pek takmıyor, önümüzdeki yıl için motive olmuş durumdalar. Yönetimle de aralarında bu konuşmalar yapılıyorsa devre arası transferi olmama ihitmali bile var. Hayırlısı.
    Bunu çıkıp söylesinler ben ses etmem. Önümüzdeki maçlarda hakan, süleyman falan oynasın belki bir oyuncu daha kazanırız.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

Joacivil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı HOPA'LI TS'Lİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ofansif orta saha şart

O hafta bu hafta

PATLASUN BOMBALAR
    Gelsun KAP'LAR

Başka hafta yok ki , bu kadar plansız ilerleyen bir yönetimden
    Diabete ayarında son dakika transferleri bekliyorum

Nereden
    Ankara

Alıntı smart Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kemalistler tek başına iktidardayken TV mi vardı?
    Adalet vardı. Anadoludan çıkan bir takım hakkı yenmeden şampiyon olabiliyordu. Ne yani ali gültiken’in saçma sapan taraflı yorumlarını bizim vergilerimizle her hafta ekrana getiren televizyonu eleştirmesin mi insanlar. kemalistleri münafıklara tercih ederim. En azından müslümanlar
    Konu serdaracıl tarafından (25.01.2021 Saat 09:31 ) değiştirilmiştir.
    En büyük Trabzon

Nereden
    İstanbul

Alıntı BatuhanB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teklif götürdüğümüz isimlere bakınca...

Bir hayâlim var.
    God of War gibi maşallah

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı Ozan Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fenerbahce president asks FANS to help fund Mesut Ozil's £13m salary https://t.co/GCHh0uGGBj
    Haberin içeriğinde herkes bildiği 3,5milyon yıllıktan bahsediyorlar, 13 milyonu nereden çıkardılar yazmıyorlar.. yazsalar da bilsek... yüksek ihtimal doğrudur ya da en azından 3,5 kesin yalan da, 13 milyon yazıyorlar içini doldursunlar... yoksa anca fblilere malzeme verirler, başlar fbliler "ingilizler bizi çekemiyor" demeye
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

angraf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

2 gün sonra kupa finali var bu boktan sezonu kupa ile bitirebiliriz ama beyfendiler transfer yapmıyor inanılır gibi değil.

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Yılın transfer çalımı! Visca'yı Terim istedi Avcı kapıyor

Trabzonspor'da teknik direktör Abdullah Avcı hücum hattına takviye istemişti. Taraftarlar "Come to Trabzonspor Visca" etiketi açtı. Daha önce 2 defa bordo-mavili ekibin kapısından dönen 30 yaşındaki yıldız yeni fırsatı harcamak istemiyor. Kolaylık bekliyor.

Bu kez kop gel be Visca!

Trabzonspor'da transfer hedefi Stanciu

Son dakika Trabzonspor transfer haberi...Abdülkadir Ömür’ün sakatlanması sonrası transferde ağırlığını bu bölgeye veren Trabzonspor, son olarak Nicolae Stanciu’yu gündemine aldı. Rumen yıldız için Slavia Prag’ın kapısını çalan Karadeniz ekibi, 27 yaşındaki Rumen yıldızın menajeriyle de temaslara başladı.

Chiquinho transferinde Jorge Jesus engeline takılan Fırtına, listesindeki bir diğer 10 numara olan Stanciu’ya yöneldi. Benfica’nın hocası, Chiqunho’yu bırakmak istemeyince daha fazla vakit kaybetmeme kararı alan Bordo-Mavililer, rotasını Çek Cumhuriyeti’ne çevirdi. Karadeniz ekibi, Slavia Prag forması giyen Nicolae Stanciu için kulübüne teklif yaptı. 2023’e kadar kontratı bulunan 27 yaşındaki Rumen yıldız konusunda yaklaşık 2 milyon Euro’luk bir öneri sunan Trabzonspor, oyuncunun menajeriyle de temaslara başladı. Geçtiğimiz yıllarda adı Fenerbahçe’yle de geçen Stanciu, 2016’da Steaua Bükreş’ten Anderlecht’e 9.5 milyon Euro bonservis bedeliyle transfer olmuştu. 2 sene sonra Sparta Prag’a 3 milyon 750 bin Euro karşılığında giden Stanciu, 2019’da ise Al Ahli’nin yolunu tuttu. Bu transferde kulübüne tam 10 milyon Euro kazandıran ancak Suudi Arabistan’da mutlu olamayan başarılı 10 numara, 6 aylık aranın ardından yine Çek Cumhuriyeti’ne dönmüş ve 4 milyon Euro’luk bedel karşılığında Slavia Prag’a gitmişti.

Hagi’ye benzetiliyordu

Bugüne kadar bonservisine toplam 28 milyon Euro’dan fazla ödenen 1.69 boyundaki Stanciu, Romanya Milli Takımı’nın formasını da 42 kez terletti, 10 gol attı. Müthiş potansiyeli deneniyle bir dönem Hagi’ye benzetilen yıldız futbolcu konusunda Trabzonspor Yönetimi yoğun uğraş veriyor. Stanciu transferiyle, ayak bileği kırılan Abdülkadir Ömür’ün boşluğunun doldurulması hedefleniyor.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Samet Berber - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Rose, Stanciu, Visca üçlüsü yeterli benim için .

Nereden
    Giresun

ben transfer yapılacağına inanmıyorum. Yapılacaksa da son gün sırf yapmak için yapıp bombayı hocaya bırakacaklar.
    Managerlik oyunlarında herkes yeni transferler için ,oyunun yamasının çıkmasını bekler bir tek Trabzonspor taraftarı yama çıkmasın diye bekler
    çünki her sene dahada berbat kadrolar kurup yıldız dediklerimizi satıyoruz.

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Alıntı serdaracıl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adalet vardı. Anadoludan çıkan bir takım hakkı yenmeden şampiyon olabiliyordu. Ne yani ali gültiken’in saçma sapan taraflı yorumlarını bizim vergilerimizle her hafta ekrana getiren televizyonu eleştirmesin mi insanlar. kemalistleri münafıklara tercih ederim. En azından müslümanlar
    Siyasetten bağımsız söylüyorum; yaşım 47 oldu ben bu ülkede adaletin adam gibi işlediğini daha görmedim. Güçlü her zaman 3:0 önde oldu adalet karşısında. Trabzonspor özelinde de konuşacak olursak bu ülkede ofsayttan gol atıp erteei gün gazetelerde fotomontajla ofsaytıbozan adamı ileriye çekip yayınladıklarını da gördüm, imza için Trabzona gelmek için uçağa binmiş adamın başbakan tarafından indirilip galatasaraya gönderildiğini de gördüm şikenin tesvikin krallarını de gordüm. Uzun lafin kısası bu ülkede adalet hep bugünkü gibi işledi. Bunun siyasal islamcısı Kemalisti biomemnesi hiç farketmedi.

Geçmişte nasıl mı şampiyon olabildik? Çok güçlüydük. Harbi harbi iyi top oynuyorduk. Kimse duramıyordu karşımızda. Engellenemiyorduk.
    Konu My tarafından (25.01.2021 Saat 10:18 ) değiştirilmiştir.
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Durumumuz, transfersiz devam edebilecek bir durum değil. En azından iki oyuncu gelmesi gerekir.
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

angraf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bugün transfer olmazsa benim umudum bitmiş olacak.
    Beşiktaş ve başakşehir maçları o kadar kritik ki !

Faruk UYSAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

Alıntı My Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Siyasetten bağımsız söylüyorum; yaşım 47 oldu ben bu ülkede adaletin adam gibi işlediğini daha görmedim. Güçlü her zaman 3:0 önde oldu adalet karşısında. Trabzonspor özelinde de konuşacak olursak bu ülkede ofsayttan gol atıp erteei gün gazetelerde fotomontajla ofsaytıbozan adamı ileriye çekip yayınladıklarını da gördüm, imza için Trabzona gelmek için uçağa binmiş adamın başbakan tarafından indirilip galatasaraya gönderildiğini de gördüm şikenin tesvikin krallarını de gordüm. Uzun lafin kısası bu ülkede adalet hep bugünkü gibi işledi. Bunun siyasal islamcısı Kemalisti biomemnesi hiç farketmedi.

Geçmişte nasıl mı şampiyon olabildik? Çok güçlüydük. Harbi harbi iyi top oynuyorduk. Kimse duramıyordu karşımızda. Engellenemiyorduk.
    Daha dün gibi hatırlıyorum, Mehmet Ali Yılmaz'ın başkan, Hikmet Onur'un ise asbaşkan olduğu dönemde Ankaragücü'nün parlayan yıldızı Hasan Şaş'ın transferi konusunda hem kendisi, hem de kulübü ile her konuda anlaşılmış, iş sadece imzaya kalmıştı. Bir taraftar olarak çok istediğim bir transferdi. Dönemin başbakanı Mesut Yılmaz'ın telefonu üzerine oyuncunun rotası gs'ye çevrildi. Bunu o dönemin Ankaragücü başkanı Cemal Aydın bizzat tv'de söyledi. O zamandır rahmetliyi pek sevmem.
    Konu Faruk UYSAL tarafından (25.01.2021 Saat 10:37 ) değiştirilmiştir.

Uğur Kalyoncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Ercan Erten Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pereira meselesi gösterdi ki hoca bu yılı pek takmıyor, önümüzdeki yıl için motive olmuş durumdalar. Yönetimle de aralarında bu konuşmalar yapılıyorsa devre arası transferi olmama ihitmali bile var. Hayırlısı.
    Hoca aslında tüm transferleri şimdi istemistir ama adam baktı ki yoklukta 1.2. tercihler değil 7.8. tercihler ite kaka alınacak bırakın sizden gelecek hayır Allah'tan gelsin deyip sezon sonuna kalsın demiş olabilir.

Ama her halükarda 10 numara ve kanat isteyeceğini düşünüyorum.

Alalh muhafaza Ekuban ve Nwakame'ye bir şey olsa peşpeşe puan kayıpları serisi gelme ihtimali var. O durumda psikolojik olarak gelecek seneyi de etkiler. Hoca sıralamadan ziyade şu kazandığı havayı kaybetmeme telaşında olduğundan buna izin vermeyecektir.

Uzun vadeli ödeme şartı ile Visca ve onun ayarında bir 10 numara nokta transfer olur.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Abdülkadir Ömür sakatlandı, Bilal Başaçıkoğlu, Diabate gitti.
    Plaza gönderilmeye çalışılıyor. Afobe gönderilmek isteniyor ama zor.

Yani ilk yarı elimizde olan 5 hücum oyuncusu artık yok diyebiliriz. En azından 4 ü kesin yok.

Bu durumu transfersiz geçiştirmeye çalışmak epeyce büyük risk almaktır.
    İntihar gibi birşey!
    Olmaz.

Arda' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı HOPA'LI TS'Lİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ofansif orta saha şart

O hafta bu hafta

PATLASUN BOMBALAR
    Gelsun KAP'LAR
    Bombalar bi tarafımızda patlayacak gibi
    Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hami bir kupa maçına çıktı maç trabzonda o maçta elenmiştik akhisardı rakip heralde muhammet forvet oynuyordu ve hamının saha kenarından verdi taktik kulaklarımla duydum muhammet hadi daaaaaaaa ....

Nereden
    Giresun

Biz elimizdekileri gönderemiyoruz. Nasıl transfer bekliyoruz ki ? Nasıl çöpler aldıysak gitmek de bilmiyorlar. Afobe ve Plaza gönderilemedi. Plaza da kariyerli olsaydı şu an afobe gibi yedek kulübesinde oturuyor olacaktı.

Bu arada. Adem Cebesi (yy'nin menajeri) iyi kazıkladı kulübü diabate transferi üzerinden. Yusuf Yazıcı'nın abisi de o şirkette çalışmaya başlamış. Bu adam kulübün vampiri. Utanmadan bir de alt yapıyı ona bırakmışlar..
    Managerlik oyunlarında herkes yeni transferler için ,oyunun yamasının çıkmasını bekler bir tek Trabzonspor taraftarı yama çıkmasın diye bekler
    çünki her sene dahada berbat kadrolar kurup yıldız dediklerimizi satıyoruz.

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı CasTo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben transfer yapılacağına inanmıyorum. Yapılacaksa da son gün sırf yapmak için yapıp bombayı hocaya bırakacaklar.
    Yapılır illaki ama umarım transfer edilen oyuncular iyi çıkar. Büyük ihtimalle Sörloth gibi ya tutarsa transferi yapılacak.

Nereden
    Fransa

Alıntı Faruk UYSAL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha dün gibi hatırlıyorum, Mehmet Ali Yılmaz'ın başkan, Hikmet Onur'un ise asbaşkan olduğu dönemde Ankaragücü'nün parlayan yıldızı Hasan Şaş'ın transferi konusunda hem kendisi, hem de kulübü ile her konuda anlaşılmış, iş sadece imzaya kalmıştı. Bir taraftar olarak çok istediğim bir transferdi. Dönemin başbakanı Mesut Yılmaz'ın telefonu üzerine oyuncunun rotası gs'ye çevrildi. Bunu o dönemin Ankaragücü başkanı Cemal Aydın bizzat tv'de söyledi. O zamandır rahmetliyi pek sevmem.
    Vay arkadaş hasan şaş he mi..

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

Plaza futbolcu değil vatandaş beni sahaya alsalar antrenmanda sakatlanırim sonrası malum. Bu adamla 2 yıllık sözleşme yapanlarda kabahat 1.5 milyon euro sunu alıp futbolu bırakır büyük olasılıkla.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

Nereden
    Fransa

Alıntı CasTo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biz elimizdekileri gönderemiyoruz. Nasıl transfer bekliyoruz ki ? Nasıl çöpler aldıysak gitmek de bilmiyorlar. Afobe ve Plaza gönderilemedi. Plaza da kariyerli olsaydı şu an afobe gibi yedek kulübesinde oturuyor olacaktı.

Bu arada. Adem Cebesi (yy'nin menajeri) iyi kazıkladı kulübü diabate transferi üzerinden. Yusuf Yazıcı'nın abisi de o şirkette çalışmaya başlamış. Bu adam kulübün vampiri. Utanmadan bir de alt yapıyı ona bırakmışlar..
    Ya yok yaa o herif getirmedi diabate'yi...
    Bu arada mehmet özcan falan okudum beleş verseler borca karşılık verseler istemem... başlarım eskişehir artıklarına lan...

Bu arada para varsa gitsiner Bongonda Gogonda'yı alsınlar hücumda her yeri yedekler...

btnyldz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Kurudum yahu transfersizlikten. Yeter be kardeşim alın şu gereken adamları doğum yaptık burada.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)