Sayfa 1748 Toplam 4001 Sayfadan BirinciBirinci ... 748 1248 1648 1698 1738 1746 1747 1748 1749 1750 1758 1798 1848 2248 2748 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100003 adet sonuctan sayfa basi 43,676 ile 43,700 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 15 -

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Alıntı ensarusta Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alexander Sörloth: “Türkiye’de şampiyonu maalesef siyaset belirliyor. Orada oynamak istememe sebeplerimden sadece bir tanesi. Umarım bu yanlıştan dönerler ve futbol sadece futbol olarak kalır."

(BILDSport) https://t.co/sMXewuFH3C
    Yok artık bunu 1 sene içinde çözdüyse diyecek birşey yok tebrik ederim Kral'ı aynen öyle adam Şampiyonluğumuzun alenen çalındığını net görmüş ...

S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

Ekrem D. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alexander Sörloth: “Türkiye’de şampiyonu maalesef siyaset belirliyor. Orada oynamak istememe sebeplerimden sadece bir tanesi. Umarım bu yanlıştan dönerler ve futbol sadece futbol olarak kalır."

Yahsi Bati 51:28

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Alıntı Ahmet Taşçı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şahsi fikrim Serkan Asan'ın pozisyonu net penaltı... Waka'nın peozisyonu verilse ağır olurdu, verilmedi akıllarda kaldı, yoruma açık ama bana göre verilmemesi daha doğru. Afobeninkinde bişi yok parmağının ucuna azcık dokunmuş kaleci ama Afobe zaten atmaya başlamıştı kendini...
    Hocam sana kalsa bizim oyuncularin hepsi kendini atıyor.
    Waka bin pozisyonu tartışmalı diyen adam ya bu işten anlamıyor ya da art niyetlidir

Adam rakibi geçmis arkasına almış. Vücudunu topla oyuncu arasına sokmuş. En ufak mudahele net penaltidir.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

Muhammet YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Elazığ

Bahsedilen açıklama yalan, birileri yine sallamış.
    "Batmayacağına inanarak suya bas,yürür gidersin.Mucize yürüyebilmen değil,inanabilmendir."

Nereden
    Almanya

Takımdan en az 4 kişi gider. En az 5 transfer yapılır. Bu hafta içinde kadrosuyla, sistemiyle futboluyla yepyeni bir Trabzonspor bizi bekliyor. Gelecekler heyecan verecek.
    stoper
    sol bek
    ön libero
    ofansif orta saha
    Castillo tarzında bir kanat transferi düşünülüyor. Guven çaglayan tweet
    Kim bu Nane iyi sallamis

yusf61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ağaoğlu,
    borç,
    hakem,
    sakatlar,
    altyapi,
    transfer vs. En az şu sorunlardan bir tanesinin azaldiğini ve yok olduğunu görmek dileğiyle...

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Sörloth eğer böyle bir şey söylemişse,geçen sene son maçlar öncesi demekki birşeyler söylenmiş futbolculara.

Murathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı ÖmürKaradeniz61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sörloth eğer böyle bir şey söylemişse,geçen sene son maçlar öncesi demekki birşeyler söylenmiş futbolculara.
    yok böyle bir şey ya, nasıl inanıyorsunuz allasen

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Alıntı Sercan Keleş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne alaka hocam kadroyu eleştiriyorum yetersiz. Fakat kadro yetersiz olsa dahi sahada bir sistem oynanmalı. Ben tek tek uzun uzun yazıyorum sorunları. Kadromuz yetersiz futbolcular yetersiz fakat sistemli tek bir atak bile yapamıyor takım. Takım topu ileri taşıyamıyor. Çok açık yazıyorum anlaşılsın diye. Ben Ünal Karaman'ın süperligde takım çalıştıramayacak kadar yeteneksiz olduğunu düşünüyorum. Teknik direktör anlamında kısıtlı vasıfları var. Hüseyin'inde ben çok kötü hatta daha açık olayım Ünal'da Hüseyin'de hoca değil. Fakat o beğenmediğim Ünal hoca döneminde tonlarca sakat varken, sahaya çıkacak 11 bile kurulamazken bile bizim bir sistemimiz vardı. Takım bir şeyler oynuyordu. Newton'un 2 haftadır bize izlettiği şey futbol değil kesinlikle ışık falan yok. Rezalet. Rezalet ötesi. Sabredelim tamam sabredelim. Ben buraya geçen sene Hüseyin Cimşir ile anlaşıldığı an bir sürü olmaz şampiyonluk gidiyor elimizle vereceğiz şampiyonluğu yazarkende yine benzer cevaplar aldık. Bekleyin sabredin ? Ne oldu şampiyonluk gitti. Sabrettiğin adam Chelsea'da 5.ci adam. Neye kime göre sabredeceksin. Koskoca Trabzonsporsun. Sahada futbol yok. Sefalı kadrolara döndük.
    Sercan sizlerin diline yapismis birsey var: Sistem yok. Merak ediyorum hayatinda hic sistemin tikir tikir isledigi bir organizasyonda ya da kurumda görev aldin mi, calistin mi, icinde oldun mu? Siz bunu cok kolay birsey zannediyorsunuz sanirim. Newton sadece 1.5 aydir takimin basinda ve sadece 2 mactir sahada. Bu sürec icinde ne yapmasini bekliyorsunuz? Newton hocanin yaptigi takima yeni bir dil ögretmek. 1.5 ayda takimin bu dili sakir sakir konusmasini mi bekliyorsunuz? Ben sana gelip desem ki Sercan sana 1.5 ayda almancayi öyle bir ögretecegim ki insanlar sanki 3-4 senedir egitim aldigina inanacak. Sen buna inanir misin peki? Inanmazsin, dalga gecersin benimle, en az 1 yil egitim görmeliyim dersin. Peki siz Newton hocayi neden sikistiriyorsunuz böyle? Birakin biraz, adam nefes alsin. Hata da yapsin.
    (Bu arada hem Ünal hocada hem de Hüseyin hocada sistem falan yoktu. Dogaclama bir futbol oynuyorduk. Bunu anlamak icin futbolcularin ne dediklerine bakabilirsiniz)
    Konu Anıl C tarafından (20.09.2020 Saat 12:33 ) değiştirilmiştir. Sebep: Dogru harfleri kullanamadigim icin üzgünüm. Bilgisayar klavyesi yabanci cünkü
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Kadir Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sörloth'a atfedilen sözler uydurma, gaza gelmeyin. Sakin...

bingolts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Newton hoca olduğunun farkına varırsa kenarda uyumaz oyuna müdahale eder.
    Benim için bir sevdadır Trabzonspor Solumasamda havasını aşığım renklerine

Bedri Sertkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Kadir Aydın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sörloth'a atfedilen sözler uydurma, gaza gelmeyin. Sakin...
    Günaydın o tweete inananlara aynen uydurma

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Trabzonspor'a gol atamayacak yıldız golcü yoktur. Sadece Trabzonspor'a karşı oynamamıştır...Martin Max, Llorente, Sergei Juran, Gignac ve aklımıza gelmeyen diğerleri...
    Trabzonspor'un asıl düşmanı Galatasaray'dır.
    Sebahattin Çakıroğlu

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bunu shorlth yada bir baskasi soylemistir soylememistir bilmem de bunu hala daha bilmeyen gormeyen var mi merak ediyorum..binlerce kez yazildi cizildi burda orneklerle..

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Sörloth'un söyledigi belki uydurma ama metni kim yazmissa dogrulari yazmis Bi de taa Almanya'dan görmüsler bunu
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

ANIL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Plaza durum atmış instada. Güldüğü bir foto var ama arka tarafta newton var. Mesaj gibi geldi bana. Kesinlikle plaza konusu açıklanmalı. Sorun büyüyor çünkü.

https://instagram.com/stories/stiven...=1blpz07f7a0a4
    Konu ANIL tarafından (20.09.2020 Saat 12:40 ) değiştirilmiştir.
    Bir Bak Tarihe Türk'e Baş Kaldıranların Sonu Ne Olmuş-Bilge KAĞAN

Trabzonspor Kongre Üyesi

ataullah-ı sani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muş

Alıntı bingolts Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Newton hoca olduğunun farkına varırsa kenarda uyumaz oyuna müdahale eder.
    Bi müdahale edin de görelim lütfen nasıl müdahale ettiğinizi

Ekrem D. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı ANIL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Plaza durum atmış instada. Güldüğü bir foto var ama arka tarafta newton var. Mesaj gibi geldi bana. Kesinlikle plaza konusu açıklanmalı. Sorun büyüyor çünkü.

https://instagram.com/stories/stiven...=1blpz07f7a0a4

Google Translate'e gore: "Neseyi kacirma, Iyi pazarlar" demekmis. Ispanyolcasi olan renktaslar dogrularlarsa sevinirim.

Yahsi Bati 51:28

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

Bu plazayi kim aldırdı kovsunlar şunu kaç para maaaÈ™ alıyor. Allah bilir bu valldolid de 100 bin euro alıyordur kim buna bu maaşı bağladı.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

Nereden
    Ankara

Alıntı ataullah-ı sani Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yapabileceği tek şey başkandan öğrendiği toplama çıkarma. Kenarda hücum oyuncusunu geçtim ayağına top gelince afallamayacak oyuncu yok. Ama herkes diyor ki kenarda insan varsa girsin maçı çevirsin.

Afobeyi çıkarması çok anlamsızdı ama kenardaki oyuncularla erken müdahale yapsaydı muhtemelen maçı vermiştik.
    #TRABZONSPOR#

hanzale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

Alıntı Fatih K. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yapabileceği tek şey başkandan öğrendiği toplama çıkarma. Kenarda hücum oyuncusunu geçtim ayağına top gelince afallamayacak oyuncu yok. Ama herkes diyor ki kenarda insan varsa girsin maçı çevirsin.

Afobeyi çıkarması çok anlamsızdı ama kenardaki oyuncularla erken müdahale yapsaydı muhtemelen maçı vermiştik.
    Ben de böyle düşünüyorum verirdik maçı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    trabzonspor

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

Bourceanu tarzı bir orta saha olsa daha iyi gibi. Stea bukreste yok mu acaba?
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

Nereden
    Ankara

Korkunu ecele faydası yok. Sahaya sürmeye cesaret edemediği adamları suçlayarak bu takımın başında kalamazsın. Hoca bunu anlasa iyi olur.
    En büyük Trabzon

bahadır2561 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ataullah-ı sani Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hüseyin’i çıkarıp X birisini alıp 4-2-3-1’e dönebilirdi.

Rakip 10 kişi kaldığında ise 4-4-2’ye dönebilirdi.

Bir sürü varyasyon yapabilirdi.

Evet biliyorum kulübede kimse yok ama bu taktik değiştirilmez anlamına gelmiyor.

Ha 1 puan iyidir diyorsa ona bir şey diyemem.

Dünkü maç özelinde 68. dakikada 10 kişi kalmış rakibe karşı ilk değişikliğini 86. dakikada yapıp üstüne bir de golcü çıkarıp orta saha alıyorsa teknik direktör özelinde konuşacak çok şey olduğunu düşünmüyorum.

Wakayeme’yi hiç kullanamadık dün. İnsan bi 10 dakika da olsa sola atıp bi deneyelim diyebilirdi. İe’yi orta sahaya kaydırıp 4-2-3-1 yapabilirdi maç içerisinde.
    Konu bahadır2561 tarafından (20.09.2020 Saat 12:59 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Ankara

Alıntı Antonio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bourceanu tarzı bir orta saha olsa daha iyi gibi. Stea bukreste yok mu acaba?
    Bourceanu’nun bi tarzı yoktuki
    En büyük Trabzon

Trabzonspor Kongre Üyesi

ataullah-ı sani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muş

Abi kusura bakmayın ama buna siz bile inanmıyorsunuz. Kenardaki adamlar herkesin defolsun gitsin dediği Guilherme. Girdi ne değişti?
    Afobe 85 dk oynadı 5 dk daha oynayamaz mıydı oynardı belki ama belki de bizim bilmediğimiz bir şey var.
    Yapabileceği tek şey defanstan Abdurrahimi çok daha erken çıkarmak olabilirdi ama 10 kişilik takıma karşı geride 2 kişi fazlayken bile gol yemekten korkuyor adam gerideki süper kahramanlarimiza güvenemediği için. Haksız mı değil bana göre. Geçen sene aynı iki maçı oynadık ve mağlup olduk. Şu an onun bile gerisindeyiz

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)