Sayfa 2038 Toplam 4001 Sayfadan BirinciBirinci ... 1038 1538 1938 1988 2028 2036 2037 2038 2039 2040 2048 2088 2138 2538 3038 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100003 adet sonuctan sayfa basi 50,926 ile 50,950 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 15 -

Nereden
    İstanbul

MYA çok bilgi sahibiymiş gibi konuşmadı bence açıkladığımız neyse o gibi bi açıklaması vardı, bence Afobe'de opsiyon var. Bakerda da öncelik verilmiştir oyuncunun fikrine göre. Ben böyle düşünüyorum.

Nereden
    Trabzon

Bence de mya sorulan opsiyon sorusunu geçiştirmeye çalıştı aslında. Ama pek başaramadı. Bence de opsiyonları var, ama açıklamak istenmedi diye düşünüyorum.

Sezgin Öztürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

En büyük eksikliğimiz yedek kulübesi...60 dan sonra oyundan düşmemizde ki en büyük etmen A.Parmak ve Nwaekame yerine oyuna giren Ahmet ve Safa'nın şuan bu seviyelerde oynayacak durumda olmaması.

Başkan ve yöneticilerin söylemleri 2 net oyuncu transferi yapılacağı izlenimi veriyor...Bunlarda stoper ve orta saha olur sonrasında da transferi kapatırız muhtemelen. Hocanın kafasında ne statik bir ön libero ne de koşmayan bir 10 numara olduğunu düşünmüyorum.Bakalım çantadan ne çıkacak 3-5 gün içinde göreceğiz.
    Ağasarlı_61

Ekrem D. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Baker ve Afobe'de opsiyon olup olmamasina cok takilmayin. Trondsen ani sekilde sezonu kapattiktan sonra bir tane ortasahaya ihtiyac duyuldu. 1 seneligine Baker kiralandi. Keza Afobe de oyle (Sørloth'un milli takimdan donmemesi ve Ekuban'in sakatlanmasi uzerine).

Ingiliz oyunculari normalde Ingiltere'yi terk etmezler. Ingilterenin disina cok nadiren cikarlar, cikanlar da genel olarak cok ust duzey takimlarda oynayanlar. Aklima gelenler: Michael Owen, David Beckham, Owen Hargreaves (Bayern'de oynamisti), Steve McManaman. Kaldi ki kaliteli Ingiliz'ler tercihlerini her zaman adadan yana kullanacaklardir. Neden diye soranlara Thy'nin sitesinden Londra bileti bakmalarini oneririm.
    Konu Ekrem D. tarafından (27.09.2020 Saat 02:01 ) değiştirilmiştir.
    Yahsi Bati 51:28

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

malatya maçı kimsyi yanıtmasın afobe golü atana kadar takım kaleye gidemedi nitekim golü de organize bir atakla değilde duran toptan attık bu kadro ilk 5 e giremez hiç polyanacaılık oynamaya gerek yok ilk 11 e en az 3 yedek klübesine de 2-3 olmak üzere en 5-6 transfer şart yedek klübesinin hali içler acısı.

Nereden
    İstanbul

Ben bu günkü oyunu beğendim, eksiksiz bulmadım tabi ama ışık verdi

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Alıntı redbul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    malatya maçı kimsyi yanıtmasın afobe golü atana kadar takım kaleye gidemedi nitekim golü de organize bir atakla değilde duran toptan attık bu kadro ilk 5 e giremez hiç polyanacaılık oynamaya gerek yok ilk 11 e en az 3 yedek klübesine de 2-3 olmak üzere en 5-6 transfer şart yedek klübesinin hali içler acısı.
    Tabiki yanıltmasın ama Newton hoca'nın bir oyun şablonu var paslı oyunu istiyor ve bunun esintileri baya vardı maçta topu veren boşa çıkıyor al ver böyle devam edersek asla giremeyiz ama 1 sağlam stoper 2 de olmasın bir No6 bir No10 ile zorlarız diye düşünüyorum...Hocaya ihanet etmezseler tabiki...
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İsmail Köybaşı ve Emre Çolak hala boştalar 150şer bine gelip başlasınlar.

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Zemin kötü -futbol kötü.yönetim kötü amatörlük hakim.

bunun sebebi belli : giden oyuncuların as oyuncular olması ve kadroya oturmuş oyunculardı. Traboznsporun geçen seneden kalma zaten iki stoper eksik oynuyorduk.sosa olmasına rağmen ortasahaya adam alınması gerekir dedik. sorloth gibi oyuncun da gidince dimino taşı gibi takımda ayrılık rüzgarları esti.

yönetim bu işi beceremedi. şimdi toplamaya çalışıyor görüntüsü veriyorlar.

bir stoper yeterli diyen arkadaşlar yedek olması gereken oyuncu edgar lee zaten.oraya iki stoper şart dedik.bir ortasaha dedik.

unutmadan Trabzon zaten Egemenden sonra yerli stoperi olmadı. söylediğim şeyin ciddiyetini farkına varın artık.egemen kaç sene önce bizde futbol oynadı? durumun ciddi olduğunu anlayın yani neden iki tane stoper lazım anlamanız lazım.

becklerimiz zaten belirsiz.sakatlık var.

yedek kadromuz kötü becerili oyuncumuz yok.

üst düzey akıllı bir ortasahada şart.

şu anda almamız gereken net üç oyuncu konusunda herkesin hemfikir olması laızm. yani iki stoper bir ortasaha

yönetimin kadroyu dağıtması ya da elinde tutamaması oyuncuların gitmesi arkadaşlar.bu başımıza iş aşacak.

omurga gitmiş malesef.... soru işaretlerimiz çok...
    Konu erenslash tarafından (27.09.2020 Saat 02:39 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

Nereden
    Kırşehir

Alıntı erenslash Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zemin kötü -futbol kötü.yönetim kötü amatörlük hakim.

bunun sebebi belli : giden oyuncuların as oyuncular olması ve kadroya oturmuş oyunculardı. Traboznsporun geçen seneden kalma zaten iki stoper eksik oynuyorduk.sosa olmasına rağmen ortasahaya adam alınması gerekir dedik. sorloth gibi oyuncun da gidince dimino taşı gibi takımda ayrılık rüzgarları esti.

yönetim bu işi beceremedi. şimdi toplamaya çalışıyor görüntüsü veriyorlar.

bir stoper yeterli diyen arkadaşlar yedek olması gereken oyuncu edgar lee zaten.oraya iki stoper şart dedik.bir ortasaha dedik.

unutmadan Trabzon zaten Egemenden sonra yerli stoperi olmadı. söylediğim şeyin ciddiyetini farkına varın artık.egemen kaç sene önce bizde futbol oynadı? durumun ciddi olduğunu anlayın yani neden iki tane stoper lazım anlamanız lazım.

becklerimiz zaten belirsiz.sakatlık var.

yedek kadromuz kötü becerili oyuncumuz yok.

üst düzey akıllı bir ortasahada şart.

şu anda almamız gereken net üç oyuncu konusunda herkesin hemfikir olması laızm. yani iki stoper bir ortasaha

yönetimin kadroyu dağıtması ya da elinde tutamaması oyuncuların gitmesi arkadaşlar.bu başımıza iş aşacak.

omurga gitmiş malesef.... soru işaretlerimiz çok...
    2 stoper 1 çok yönlü orta saha işimizi görür gibi aslında ama alırsalar Newton hoca olur yemezseler tabii...
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

yemezlerde .yönetim hocayı yemeye çalışır bence kadroyu dağıtan hoca değil sonuçta .hoca aldırdı bize diyor ahmet başkan )) sosayı veya novağı hoca mı gönderdi? ekonomik veya finansal stratejiyi hoca mı yapacak? yönetim hocaya sorumluluk yükler daha çok benden söylemesi.biz yemeyiz bunu tabi.bu dediğin üç oyuncu iki stoper + bir üst düzey ortasaha alınmayacak.yani yarım yamalak iş yapacaklar.yönetim sınıfta kaldı.bu kadroyla şampiyon olamayız zaten.hatta ilk dörde bile gireceğimizden şüpheliyim.alınacak 3-4 adamın kalitesine bakar bu.bunu yapmaz yönetim çünkü şampiyonlukla ilgili hevesleri yok amatörlüklerinden anlamış olduk bunu artık
    Alıntı Enes Başkaya60 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 stoper 1 çok yönlü orta saha işimizi görür gibi aslında ama alırsalar Newton hoca olur yemezseler tabii...
    "Annuit cœptis"

Nereden
    Almanya

Koskoca Borussia Dortmund opsiyonsuz kiraliyor ama bizim Taraftar salca oluyor. Evet opsiyon olsa cok güzel olurdu fakat...

1. Ingilizler adayi terk etmeyi pek sevmezler, belki oyuncular istemedi uzun bir süre TS ye bagli olmak.
    2. Belki Opsiyonlar ucuk sonucta Afobe icin ciddi bedeller ödendi ve Sorloth Örnegi var
    3. Afobe ve Baker müthis performans gösterirseler GS FB ye gitmek istemezler daha seviyeli liglere gitmek isterler.

Adamlardan Maksimum Verim alalim ben fitim, ne kadar opsiyon istesemde.

Nereden
    Almanya

Alıntı Sezgin Öztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    En büyük eksikliğimiz yedek kulübesi...60 dan sonra oyundan düşmemizde ki en büyük etmen A.Parmak ve Nwaekame yerine oyuna giren Ahmet ve Safa'nın şuan bu seviyelerde oynayacak durumda olmaması.

Başkan ve yöneticilerin söylemleri 2 net oyuncu transferi yapılacağı izlenimi veriyor...Bunlarda stoper ve orta saha olur sonrasında da transferi kapatırız muhtemelen. Hocanın kafasında ne statik bir ön libero ne de koşmayan bir 10 numara olduğunu düşünmüyorum.Bakalım çantadan ne çıkacak 3-5 gün içinde göreceğiz.
    Kerem > Ahmet Canbaz

Kerem hazirlik maclarinda fena degildi neden Hoca kesti anlamiyorum.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Üç tane 8 oyunu almak açısından güzel oluyor, merkezde çok boşluk vererek oynuyorduk biz. Gol atıyoruz ama işkence oluyordu bazen.

Tabi bu durumda golcülerin de sağlam odası lazım.

Bu taktik devam edecek gibi hoca oyun üstünlüğü istiyor.

O zaman bir tane dirençli atletik mümkünse uzun bir 8 numara, top taşiyan klasik fransa ligi ortasahalarindan. Yine kafa topu iyi diri bir stoper lazım, takımın boyu kısa.

Bundan sonra hücum üçlüsüne çok yönlü bir alternatif alinabilir. Hareketli bir merkez forvet ya da kanat forvet de olabilir. İlerde dörtlüye dönmek için ekuban forvet arkasına geçebilir zaten.

En son da bir solbek düşünülebilir. Çünkü bekler için yıpratıcı bir oyun oynayacağız. Beklerde kalite düşünce takım etkileniyor.

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı hofsaale Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok çok saçma sözleşme olmuş eğer opsiyon yoksa...

İyi performans gösterirseler.. Gs veya GB bizden çok daha iyi teklif yapar ve alır.. Kötü performans gösterirse.. Almayız..

1 sene oynasınlar diye gelmişler demekki
    Baker'ı bilmem ama opsiyonu olsa dahi Afobe'yi alabilmemiz bana pek kolay gelmiyor. Yunus Emre'ye kim opsiyonu 1 milyon euro dedi merak ediyorum. 2 sezon önce 12 milyon sterline yani 13 milyon euroya alınan bir oyuncuyu Stoke kadroda düşünmese bile öyle bir fiyata bırakmaz...

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Üç tane 8 oyunu almak açısından güzel oluyor, merkezde çok boşluk vererek oynuyorduk biz. Gol atıyoruz ama işkence oluyordu bazen.

Tabi bu durumda golcülerin de sağlam odası lazım.

Bu taktik devam edecek gibi hoca oyun üstünlüğü istiyor.

O zaman bir tane dirençli atletik mümkünse uzun bir 8 numara, top taşiyan klasik fransa ligi ortasahalarindan. Yine kafa topu iyi diri bir stoper lazım, takımın boyu kısa.

Bundan sonra hücum üçlüsüne çok yönlü bir alternatif alinabilir. Hareketli bir merkez forvet ya da kanat forvet de olabilir. İlerde dörtlüye dönmek için ekuban forvet arkasına geçebilir zaten.

En son da bir solbek düşünülebilir. Çünkü bekler için yıpratıcı bir oyun oynayacağız. Beklerde kalite düşünce takım etkileniyor.
    Hem Diabate'ye verilen maaştan hem de Hoca'nın röportajından anladığım kadarıyla kendisi direkt 11 için düşünülüyor. Dolayısıyla Abdulkadir Ömür'ü de kesemeyeceğimize göre Flavio, Parmak ve Baker beraberliği çok sürmeyecek gibi duruyor...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı DeAgLeMaNyAq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Baker'ı bilmem ama opsiyonu olsa dahi Afobe'yi alabilmemiz bana pek kolay gelmiyor. Yunus Emre'ye kim opsiyonu 1 milyon euro dedi merak ediyorum. 2 sezon önce 12 milyon sterline yani 13 milyon euroya alınan bir oyuncuyu Stoke kadroda düşünmese bile öyle bir fiyata bırakmaz...

Hem Diabate'ye verilen maaştan hem de Hoca'nın röportajından anladığım kadarıyla kendisi direkt 11 için düşünülüyor. Dolayısıyla Abdulkadir Ömür'ü de kesemeyeceğimize göre Flavio, Parmak ve Baker beraberliği çok sürmeyecek gibi duruyor...
    Maçi aynı tempoyla götürmek için baya baya planlama yapmak gerekiyor artık. Son 30 dakika giren bir oyuncu onbir oynayandan daha fazla iş yapabilir. Yeter ki oyuncular buna ikna edilsin.

Baya dinamik bir süreç yönetmek gerekir. Sabit kalirsak zorlanırız. O yüzden ilk onbir mevzusunun ötesine geçmemiz gerekiyor.

Safa bile şans buluyorsa kimse yedek kalıyorum diye şikayet etmeye zaman bulamaz, yeterli süre gelir. Oyuncuların sezon içinde bıkkınlık, tükenme sendromu yaşamaması için iyi bir planlama şart, çok oynayan oyuncu iştahını kaybediyor.

Ibrahim Gaygusuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Trondsen'den tamamen vazgeçilme ihtimali nedir?

İyileşip geri dönmesine fırsat vereceklermi?

Baker ve Afobe durumuna pek takılmayın bence. Sanmam ki Chelsea Baker I hatırlasın bile. Baker isterse cüzi miktara kalır. Aynı şekilde Afobe nin sözleşmesi bitiyor diye hatırlıyorum, kendisi kalmak istiyorsa kalır zaten.

İkiside kalmadımi, Newton inşallah burda olur aynı tarzda adamlar yine gelir cebimizden büyük paralar çıkmadan.
    Futbolcularin sirtindan inin artik, bu takim icin ter doken her futbolcu degerlidir
    HEP
    DESTEK TAM DESTEK

smart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Trondsen kayıt edilmez bu devrearasına kadar. Devrearası da sakatlık durumuna göre bakılır. Kendisi iyi bi futbolcu. Baker kadar katkı sağlardı.
    Trabzonspor’un tarihinde buna benzer mağlubiyetler çok az da olsa vardır. -Abdullah Avcı

Nereden
    Kırşehir

Alıntı smart Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trondsen kayıt edilmez bu devrearasına kadar. Devrearası da sakatlık durumuna göre bakılır. Kendisi iyi bi futbolcu. Baker kadar katkı sağlardı.
    Trondsen çok iyi bir alternatif olacakti orta saha için ama maalesef kötü oldu çok beklentim vardı hem sol beki de yedeklerdi bence çok kötü bir kayıp oldu...
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı DeAgLeMaNyAq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1 milyonla uğraşmazlar ama 5-6 opsiyon konabilirdi. Sörloth'u 9+6 ya alıp 1,5 sene sonra 6 milyona bize itelemeye kalktı adamlar. Bunlarda para bol. Tanzanya liginden hızlı diye 10 kağıt verip topçu alıyorlar izlemeden.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Sivas

Şimdi bırakın bu opsiyon işlerini sene sonu konuşuruz, yok mu güzel bir Stoper duyumu. Duyum bile kalmadı.

Arif Timurcioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı B.Yiğit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ahmet ağaoğlu trabzonspor'u rezerv takım yapmış. her türlü ihtimalde bu iki oyuncu seneye yok. iyi oyuncularsa seneye şikecilerde izlersiz Baker'i afobe'yi falan. bir insan bu ihtimali bile bile nasıl bu tür transfer stratejisi izler. sen de hiç mi gurur yok. sonra taraftara ne anlatacaksın. yapma kardeşim yapma böyle transfer yapacaksan yapma...

AĞAOĞLU İSTİFA EDENE KADAR TRABZONSPOR'U BIRAKIYORUM.
    Bazen biseylerin yapilmasi gerekir ve yapilir, trondsenin ani sakatligi ve ekubanin santraforda oynayamayisi mecburi kalite transferlere itti. Kisa zamanda yapilmasi gereken hamlelerdi yapildi skora baktigimizda oyuncular skorun icinde, yapilmasaydi mahalle takimi izlemeye devam ederdik.
    Trabzonsporlu olmak bir ayrıcalıktır.

Arif Timurcioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Yıldıray Emanet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Haugeye falan paramız yetmez bu adamı aylardır yazıyorum keşke birinin dikkatini çekse Beyaz Nwakaeme diyoruz!!!

https://www.transfermarkt.com.tr/ste...spieler/295572
    Hep derim transfer komitesi filan hikaye, surdan 5-10 kisilik ekip kur bos zamanlarinda zeten bakiyor adamlar kendi islerinin haricinde cuzzi bir gelir ver transferlerin tutma orani yuzde 80 lere cikar.
    Trabzonsporlu olmak bir ayrıcalıktır.

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Orta saha alınmama ihtimali yoktur umarım çünkü öyle birşeyler denmiş, stoper ve forvet alınacak falan, herhalde gizli tuttukları içindir diye düşünüyorum.

Bu arada Gyökeres gönderilecekmiş. Swansea diyorlar ama bakalım ne çıkar.
    Konu Enaldo61 tarafından (27.09.2020 Saat 09:02 ) değiştirilmiştir.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

ensarusta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Defans Hatti icin;
    Campiyi gonderip sol ayakli iyi bir stoper alinabilirse;
    Yaninda edgar, huseyni, huseyin, atakan bir sekilde idare edilebilir. Arti yerli sol bek.
    Orta saha icin;
    Trondsenin lisansi dondurulacak sanirim. Flavio nun yanina en azindan gregore alinmasini isterdim.
    Hucum hatti icin;
    On numarami forvet arkasi mi cok yonlu hucum oyuncusu mu olur bilemedim lakin skora katki yapacak bir oyuncu daha alinmasi sart.
    Konu ensarusta tarafından (27.09.2020 Saat 09:04 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)