Sayfa 3275 Toplam 4001 Sayfadan BirinciBirinci ... 2275 2775 3175 3225 3265 3273 3274 3275 3276 3277 3285 3325 3375 3775 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100003 adet sonuctan sayfa basi 81,851 ile 81,875 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 15 -

Nereden
    Ankara

Alıntı Giallorossi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Umut Meras hic düsünmeden alinmali. Yanina bir de 27 yasini gecmis yabanci bir sol bek alinmali.

Sağ bek icin yine genc, yerli bir isim alinmali. Yanina tecrubeli yabanci bir bek alinmali.

Ilk 4 transferimiz 4 tane bek oyuncusu olmali. Bu 4 yeni bek oyuncularini Kamil Ahmet yedeklemeli. Artik sacma sapan bek rotasyonu görmek istemiyorum. Yillardir ya sol taraf, ya da sağ taraf eksik kaliyor
    Kamil ahmet derhal gönderilmeli
    En büyük Trabzon

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sosayı ve sorlothu tutamamak hata değilse bile yerlerini boş bırakmak büyük hata,
    novak gönderip marlon almak büyük hata,
    ghezzal gibi örnek varken diabate almak büyük hata,
    pereira yerini boş bırakmak büyük hata,
    da costa gönderip husseini tutmak hata,
    takımda bek, kanat ve forvet namına hiçbir yeterlilik yok,
    takımı sahiplenecek lider karakter eksiğini bile tek başına yeni gelen bakasetas biraz karşılama çabasında geri kalan sahada uyuyor resmen.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Arda' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onu 96'da şampiyon olamayan takıma sor bir de. Biz şampiyon olmaya kalktığımızda şartlar değişiyor.
    96 takıma yetişmedim ama stoperlerinin Edgar ve Hugo seviyesinde olduğunu sanmıyorum
    Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hami bir kupa maçına çıktı maç trabzonda o maçta elenmiştik akhisardı rakip heralde muhammet forvet oynuyordu ve hamının saha kenarından verdi taktik kulaklarımla duydum muhammet hadi daaaaaaaa ....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Alıntı Arda' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    96 takıma yetişmedim ama stoperlerinin Edgar ve Hugo seviyesinde olduğunu sanmıyorum
    96 kadrosunun zayıf karnı stoper ve kalecileriydi zaten.
    Kalede Nihat - Metin Mert.
    Stoperde Osman - Cengiz.

Rakibinde kalede Rüştü, savunmada Högh ve Uche vardı.
    Yani arada kalite uçurumu vardı.
    Egdar Hugo ikilisi Högh Uche ikilisi ile benzer kalitede..
    Uğurcanı zaten söylemiyorum. Bence Rüştü den de önde.

Yani savunma göbeğinin üçlüsü 96 kadrosundan önde. Kesin.
    Konu Mehmet Fatih Yavuz tarafından (11.04.2021 Saat 21:30 ) değiştirilmiştir.

B.Yiğit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

Kamil Ahmet'in son senesi kesinlikle sözleşme yenilenmemeli. bunca yıldır bizde, üst üste en fazla 3-4 maç oynadı. geri kalan vakitlerde sakat.

edit: baktım adam bizde en fazla üst üste 9 maç oynamış yarısı da 90 dakika değil. yani sakatlanmama rekoru 3 ay bile değil, şaka gibi.
    Konu B.Yiğit tarafından (11.04.2021 Saat 22:31 ) değiştirilmiştir.

Uğur Ö. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı B.Yiğit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kamil Ahmet'in son senesi kesinlikle sözleşme yenilenmemeli. bunca yıldır bizde, üst üste en fazla 3-4 maç oynadı. geri kalan vakitlerde sakat.

edit: baktım adam bizde en fazla üst üste 9 maç oynamış yarısı da 90 dakika değil. şaka gibi.
    İlk postalanacak eleman Kamil olmalı. Devamiyeti olmayan hiçbir topçu kalmamalı.
    Elektrikte Edison,futbolda Trabzon,Araplarda petrol ,Trabzon'da Futbol...

Cezalı Üye
    Nereden
    Ankara

Transfer Ghezzal dir arkadas ya. Küme mücadelesi verecek takimi aldi sampiyonluga kosturuyor.
    Bizim sampiyonluga oynayip kaybedecek kadroyu kurabilmemize 8/9 sene var, siz inaniyor musunuz Agaoglu veya Abdullah Avcinin sampiyonluga oynayabilecek kadro kurabilecegine.

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Turgay Atalay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Transfer Ghezzal dir arkadas ya. Küme mücadelesi verecek takimi aldi sampiyonluga kosturuyor.
    Bizim sampiyonluga oynayip kaybedecek kadroyu kurabilmemize 8/9 sene var, siz inaniyor musunuz Agaoglu veya Abdullah Avcinin sampiyonluga oynayabilecek kadro kurabilecegine.
    Beşiktaş son iki günde aldığı üç adam sayesinde yarışta en önde. Bu ligde şampiyonluk yarışına girecek kadroyu kurmak çok basit. Bir tane Sörloth/Aboubakar bul ilk 4 garanti. Bir tane Nwakaeme/Ghezzal ilk iki, eşlikçilerle de şampiyon oluyorsun zaten. Hocasız şampiyon olacaktık neredeyse geçen sezon.

Geçen senenin kronik sorunu savunmayı iki yeni adamla çözdün ki rezil bek performansına rağmen. Devre arası Baka, Berat aldık hava olumlu yöne döndü(artık marlon, diabate, plaza tarzı tranfer olmaz mesajıdır bu). Sene sonu çok daha geniş bir süre, daha geniş bütçe, daha geniş oyuncu katologu olacak. Son dönemdeki en iyi transfer dönemi olmaması için hiçbir sebep yok. İşi yönetime bıraksa dediğin olur da Avcı boş adam istemez. Ben baya güveniyorum. Son dönemde gördüğümüz en geniş ve en dengeli kadro olacak inş.

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Alıntı serdaracıl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gençlerbirliğinde stoper Arda kızıldağ, şuan oynanan ankaragücü maçında duvar ördü resmen.
    o cocugu uzun zaman önce farkettim. Kesinlikle kalite var.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Arda Kızıldağ=Hüseyin Türkmen'in hava topu alan versiyonu. Bedava alınacaksa yedek olarak alınabilir. Kesinlikle bonservis verilmemeli.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

Numan Yerlikaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ghezzal ve Diabate transferi aklıma geldikçe kafayı yiyorum. Adam tek başına şampiyon yapıyor
    Yalakalardan sakınınız. Çünkü onlar insanları boş kaşıkla besler.

Nereden
    Bursa

Alıntı Numan Yerlikaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ghezzal ve Diabate transferi aklıma geldikçe kafayı yiyorum. Adam tek başına şampiyon yapıyor
    Bjk takım oyunu, sergen yalçın filan diyorlar ya.tamamen hikaye. Sene başında neredeydi o sergen yalçın ve takım oyunu.
    Bjk de ghazzel,abubakar transferleri işi bitirdi.
    Bu sene bjk lige cok kötü giriş yaptı, avrupada rezil oldu.
    Ama ligin son günlerinde aldığı adamlardan cok büyük verim aldı.
    Biz ise bu sene hep karavana attık.
    Devre arası ise e oyuncu alındı. Bakesetas tam isabet, berat ileriye dönük iyi transfer, yunus mallı ise karavana.3de 2 fena sayılmaz.
    Sene basi ise sadece hugo doğru isim, biraz da djaniny.gerisi rezalet.sorlothdan gelen paranın yarısı bom boş aşamalara harcandı.
    Diabete,plaza,afobe,baker,marlon transferleri büyük rezalet.

Nereden
    Ankara

İyi oyuncuyu alamamak sebepleriyle kabul edilebilir ama kötü oyuncuyu almak asla. En bariz örneği gerçekten de Ghezzal ve Diabate. Tamam Ghezzalı getiremiyorsun kabul ama Diabateye de 1.5 milyon verip getirmeyeceksin.

Belki de zamanında konuşulan Khazri gelseydi bir Ghezzal etkisi gösterecekti. Biz akla mantığa sığmayacak şekilde Sivasta tutunamamış adamı bazı arkadaşların ben izledim ışık var nidaları eşliğinde getirdik. Önce bi taraftarın kendine gelmesi lazım. Sıradan bir orta sıra takımının oynatmadığı adamı kabullenmeyecek bilince varmak lazım.
    #TRABZONSPOR#

Nereden
    Samsun

Alıntı Fatih K. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyi oyuncuyu alamamak sebepleriyle kabul edilebilir ama kötü oyuncuyu almak asla. En bariz örneği gerçekten de Ghezzal ve Diabate. Tamam Ghezzalı getiremiyorsun kabul ama Diabateye de 1.5 milyon verip getirmeyeceksin.

Belki de zamanında konuşulan Khazri gelseydi bir Ghezzal etkisi gösterecekti. Biz akla mantığa sığmayacak şekilde Sivasta tutunamamış adamı bazı arkadaşların ben izledim ışık var nidaları eşliğinde getirdik. Önce bi taraftarın kendine gelmesi lazım. Sıradan bir orta sıra takımının oynatmadığı adamı kabullenmeyecek bilince varmak lazım.
    Diabete kötü evet de, Sivasspor da full oynadı adam. Hem de kanat oyuncusu olmasına rağmen oyundan çıkmadan 90 ar dakika.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Fatih K. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

kardeşim yazdıklarına sonuna kadar katılıyorum 1 milyon daha fazla ver diabate değilde vahbi khazriyi al. ki ismi geçtiğinde burada çok yazmıştım tam bizlik adam diye adam bir defa kuvveti iş yapmama olasılığı yok toplara iyi vurur hem 10 numara oynat hem kanat oynat hatta ilerde tek forvet oynat her pozisyonda oynar dı ama bizim yönetime khazri gibi adam almak ultra exstra lüx olurdu.

byhaluk61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Erce/ Arda/ Muhammet/ Edgar/ Hugo/ Atakan/ Ömür/ Parmak/ H.Yeşil/ Bakasetas/ Berat/ Wakame/ Trondsen/ Flavio/ 14 tane topçun var, bunlara ek olarak; 4 tane bek, 1 stoper, 3 kanat, 1 ön libero, 3 forvet aldın mı şampiyonluk yarışına ortak olursun.. @trabzonspor

Nereden
    Ankara

Alıntı musti5576 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Diabete kötü evet de, Sivasspor da full oynadı adam. Hem de kanat oyuncusu olmasına rağmen oyundan çıkmadan 90 ar dakika.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Peki neden bıraktı adamı? Başarı kıstasımız Sivasta yarım devre 11 oynadı mı olacak yani şimdi?

Ya da başka bir pencereden bakalım. Hadi gidip aynı takımdan Gradeli almaya çalışalım mesela. O şekilde bırakır mı Sivas o adamı mesela? Biz gittik bile bile lades dedik.

Bu sezon gerçekten Trabzonspor profilinde olan 3 transfer var sadece: Hugo, Bakasetas ve Afobe. Hadi bir de kıyısından köşesinden Trondsen ve Yunus belki. Geri kalanlar tamamen riske edilmiş, hele bi deneyelim belki olurluk transferler.
    #TRABZONSPOR#

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

sorun Diabate'yi almak da degil, ulan aliyorsan da kirâlik al satin alma opsiyonu koy 1-2m€ ama en azindan Marlon gibi begenmeme durumunda devâm etmezsin....

Ahmet Taşçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Umut Meraş kadar düz, defansif bir bekin transfer edilmek istemesinin tek bir nedeni olabilir, Waka'nın arkasını toplamak. Başka türlü hiçbir mantık kabul etmez bu kadar düz bir sol bekin istenmesini.

Ertan1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Umut Meras konusulan bonserviz dogru ise hic gerek yok.
    çalışmadan, yorulmadan ve üretmeden, rahat yaşamak isteyen toplumlar; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar." Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Nereden
    İstanbul

19f78c91d0867d60b8ec838dbfc08f431193614.jpg

Seneye Şöyle bir kadro gerekiyor,
    Bize Her Yer Trabzon

Ahmet Taşçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Kamil'e teşekkür edip vedalaşılmalı, Yusuf Sarı'ı Efecen transferinde takasta kullanılmalı, Diabate Halil transferinde kullanılmalı....

Visca............. Bakasetas........ Waka..
    (Efecan).... (Yunus, Abduş).....(Halil)
    ................ (As Forvet)........................
    ............. (Yedek Forvet)...................

Kafaya oynamak istiyorsak bu ve buna yakın bir rotasyonumuz olmalı, mesela Waka ile Visca skoru aldıktan sonra dk. 60-70'lerde, çıkıp yedekleri girmeli, böylelikle oyuncuları hem daha ekonomik hem daha sağlıklı kullanmalı....
    Konu Ahmet Taşçı tarafından (12.04.2021 Saat 08:54 ) değiştirilmiştir.

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Beşiktaş'ın transfer komitesine helal olsun. Adamlar bu kaçıncı kez kiralık oyuncualarla şampiyon olacaklar sayamadım. Fener 30 transfer yaptı beşiktaş toplasan elle tutulur 5 transfer yaptı ve şampiyon oluyorlar.

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Trabzonsporunda scout ekibi harika.Alınan oyuncular çok kaliteli.Dünya çapında ekibimiz Marlon,Djaniny,Flavio gibi üst düzey isimleri takıma kattı.Bu ekiple en kısa süre içerisinde başarıyı yakalarız.Ağaoğlu gibi başkan da zor bulunur.Takım ilk dörde girebiliyor.Trabzonspor kapasitesinde bir takım için büyük başarı.

Nereden
    Ankara

Alıntı Ertan1982 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Umut Meras konusulan bonserviz dogru ise hic gerek yok.
    umut meraş'a para mı vereceğiz bir de. Vay arkadaş ya
    En büyük Trabzon

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)