Sayfa 434 Toplam 4001 Sayfadan BirinciBirinci ... 334 384 424 432 433 434 435 436 444 484 534 934 1434 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100003 adet sonuctan sayfa basi 10,826 ile 10,850 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 15 -

AyhanPe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Transfer dedikodulari bile cetin tartismalara neden oluyor burda. Bi bakalim kimler gidecek kimler gelecek. Basarili bir takimiz ve oyuncularimiza taleplerin olmasi cok dogal. Tam tersini yasadik yillardir. Milyonlarca harcanip buharlasmis kadrolar, tazminatlar vs.vs. Yönetimin atacagi adimlari görecegiz.

Bu sene takim oyunu görmek istiyordur cogumuz. Gecen sezona göre oldukca pozitif bir oyun bekliyorum ve ligi gecen sezona göre puan olarakta daha yukarlarda bitirecegimize inaniyorum..
    Konu AyhanPe tarafından (13.08.2020 Saat 02:05 ) değiştirilmiştir.
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

Nereden
    Afrika Diğer

Olumlu veya olumsuz bir şey söylemeyeceğim ama Omeruo için şöyle bir istatistik var bu sezon için, tabii ki çoğu Leganes maçını izleyen taraftarlarımız biliyordur da yine de paylaşayım dedim

David_LuiZ4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Alıntı acan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçen sene şu Novak olayı aynen rogaruga'da yaşandı mı? Bizzat aynısı evet yaşandı. Peki ne ders aldık? Koca bir HİÇ. Üst düzey forvet algınızı Sturidge ile rahatlattınız mı? Evet. Peki ne işe yaradı? Yaramadı. Yusuf gitti hepimiz öldük bittik takımın on numarası yok dedik mi?Evet. Ne oldu başka isimler çıktı.

Sen oyuncuların maaşını verebiliyor musun? Evet. Senin kadronda huzursuzluk gruplaşma vs. var mı? Yok. Sportif anlamda başarısız bir sezon mu geçirdin? E Yok. Adama derler ki Allah'tan belanı mı arıyorsun.

He bir de yüklü miktar tazminat ile oyuncu kovduğun oldu mu? Yok. Star diye aldıkların bile ileriye dönük alacaklarını bırakıp gittiler mi? Evet. Eskiden kiralama bile yapamazdık bilmezdi bunlar menajer şeyine satın alırlardı. Şimdi 6 aylık kiralıyor musun minimum riske? Evet. Ya daha senin olmayan oyuncuyu satmayı düşünüyorsun.

Hatalar elbet çokça var ama bu nası güvensizlik anlaşılır değil.
    Senin mesaj Erdoğan'ın çamaşır makinesi ile buzdolabı çıkışına benziyor..

1-Transfer yasağı aldık mı? Evet..

2-Avrupa kupalarından men cezası aldık mı? Evet..

3-Devletle ve bankalarla yaptığın anlaşmalara rağmen borç azaldı mı? Hayır..

4-Ucuz ve düşük bütçeli hocalarla çalışıp şampiyonluğu dünkü takıma verdin mi? Evet..

5-Uefa raporlarına göre bilançoda usülsüzlük yaptın mı? Evet..

6-Sözleşme uzatamadığın topçuları toplumun önüne atıp linç ettiriyor musun? Evet..

7-Nwakaeme'nin satın alma maddesini komik bir rakama yani 6'ya revize ettin mi? Evet..

8-Aldığın veya kadronda bulunan oyunculara sağlam ve yüksek rakamlara satın alma maddesi koydurdun mu? Hayır..

Sabaha kadar saysak yetmez..

Hep pembe tablolar çizmeyelim acı gerçekleri de görelim..
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Oruç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fm oynamak, pc başında maç izlemek yetiyor.

))) olabilir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

hanzale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

Alıntı Someone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet iyi bir oyuncu olmadığı için bir la Liga kulübü olan leganes geçen yıl 5 milyon € bonservis ödedi onun için zaten siz çok iyi biliyorsunuz bu işi yönetime alalım sizi

Üsted özür dilerim, ama o dönem hakkaten iyi görüntü vermediydi, yoksa oyuncu takip eden biri değilim. Anladığım işler de değil, yanlış bir şey yazdımsa özür diliyorum

trabzonspor

hanzale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

Beni rahatsız eden şey transfer konusunda 4 büyükler içinde en rahat takım olmamız gerekirken yine acayip işlere gireceğiz gibi geliyor,

trabzonspor

Nereden
    İstanbul

Alıntı hanzale Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Üsted özür dilerim, ama o dönem hakkaten iyi görüntü vermediydi, yoksa oyuncu takip eden biri değilim. Anladığım işler de değil, yanlış bir şey yazdımsa özür diliyorum

Yok canım sizi yargılamak ve kırmak benim haddim değil ama o zamanlar oyuncu çok gençti ve bu oyuncu da zamanında chelsea tarafından yatırım yapılan oyuncu(Newton tarafından) hal böyleyken elimizdeki en iyi alternatif bu bence yoksa Brezilya’dan Arjantin den kapalı kutu oyuncuları getirmek zorunda kalıyoruz

yatmaztara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Oruç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fm oynamak, pc başında maç izlemek yetiyor.

GGGG.jpg
    Bazen tek bir kare ile futbolcu bile alınabilir.
    Başıboş sokak itleri toplanıyor...

AyhanPe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı David_LuiZ4 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Senin mesaj Erdoğan'ın çamaşır makinesi ile buzdolabı çıkışına benziyor..

1-Transfer yasağı aldık mı? Evet..

2-Avrupa kupalarından men cezası aldık mı? Evet..

3-Devletle ve bankalarla yaptığın anlaşmalara rağmen borç azaldı mı? Hayır..

4-Ucuz ve düşük bütçeli hocalarla çalışıp şampiyonluğu dünkü takıma verdin mi? Evet..

5-Uefa raporlarına göre bilançoda usülsüzlük yaptın mı? Evet..

6-Sözleşme uzatamadığın topçuları toplumun önüne atıp linç ettiriyor musun? Evet..

7-Nwakaeme'nin satın alma maddesini komik bir rakama yani 6'ya revize ettin mi? Evet..

8-Aldığın veya kadronda bulunan oyunculara sağlam ve yüksek rakamlara satın alma maddesi koydurdun mu? Hayır..

Sabaha kadar saysak yetmez..

Hep pembe tablolar çizmeyelim acı gerçekleri de görelim..
    Arkadasimizin niyeti pembe tablolar cizmek degildi. Zaten son cümlesinde deginmis fazlasiyla hatalar yapildigina. Bilincinde yani. Senin elestirilerinde dogruluk payi yüksek ama arkadasimizin dile getirdikleri camiamiz icin daha degerli. "Aci gerceklerle" herseyi yakip dökmekte üzerimize yok malum. Genelde sirf bardagin bos tarafiyla ilgilendigimizden bardakta dolu bir taraf kalmiyor zamanla..Olumlu isleri göz ardi etmeye basladigimizda yeni "IHO"larin yolunu da acmis oluyoruz. Tabiki hatalari dile getirelim, tartisalim ama asla yapilan dogrulari göz ardi etmeyelim. Yillarca siradan takimlarin 500 - 600 bin € ya bonservis ödeyipte alacagi adamlara 8-10 mislisini verip transfer yaptik ve klübün geldigi nokta ortada. Kap a bildirilen antlasmalarda yönetimin emegini görüyoruz. Gercekten Trabzonspor u düsünüyorlar ve iyi niyetliler. Herseyden önemlisi bu.

Baskanin bazi tavirlari söylemleri benimde hosuma gitmiyor ama Sadri Baskan da buna benzer cikislar yapiyordu. Cevremde de var. Yöre insanin kivrak bir zekasi var ama bazen anlamsiz derecede gereksiz konusabiliyor..Bu böyle..
    Konu AyhanPe tarafından (13.08.2020 Saat 02:36 ) değiştirilmiştir.
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

Bud Spencer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Erce bizim icin yeterli olmayabilir - izledigimde iyi sinyaller almadim
    Novak'in golleri bir kayip, oyun icinde yoklugunu cok fazla his etmeyecegiz
    Sosa kalsa iyi olur, yerini doldurabilirdik, fakat artik sansa kaldi

ön taraftaki dörtlüyü bozmazsak: abdülkadir ekuban sörloth nwakaeme
    merkez'e ve stoper'e 4te 2 cok iyi oyuncu alirsak yine ilk 3ü zorlariz
    Forvete: Tencere Hill
    Sidober: Bud Spencer

smart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer
    Konu smart tarafından (13.08.2020 Saat 02:43 ) değiştirilmiştir.
    Trabzonspor’un tarihinde buna benzer mağlubiyetler çok az da olsa vardır. -Abdullah Avcı

TSemih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bizim lige yolu düşen stoperleri gerçekten beğeniyor musunuz? Hani alıcı gözle izlemiyorum genelde ama hiçbiri dikkatimi çekmiyor hepsinin defoları var, eldeki stoperlerden hiçbir farkı yok. Omeruo Hadebe vesaire hepsi kötü oyuncular. Türk oyunculara girmiyorum bile yine içlerinde en iyisi Mustafa Yumlu'dur. Hani Mert Çetin falan vardı bi ihtimal ama Hüseyin Türkmen ondan çok daha iyi bir oyuncu. Tabii uzun boylu olmadığı için göze hoş gelmiyor olabilir bizimkisi.

Sosa bu sene olmadı seneye gidecekti zaten gelmiş 35 yaşına. Sen onun yerine alacağın oyuncuyu çoktan belirlemeliydin. Kabul ediyorum 2 senedir takımda çok emeği var ve bulunması zor ve değerli bi oyun stiline sahip ama elbet ayrılacağı gün gelecekti bu daha erken oldu sadece. Hani öyle öngörülemeyebilir bi durum da değildi, sonuçta adam 3 yıldır burada ve sözleşmesi bitiyor. Yönetimin çuvallama gibi bir hakkı yok daha iyisini getirmeli takıma.

Yönetimin geçen seneki en büyük hatası Yusuf'tan gelen parayı harcamaya cesaretlerinin olmamasıydı, bu takımın yanından geçemeyecek düşük profilli oyuncuları ya tutarsa mantığıyla ve ne de olsa Ünal Karaman gibi sesini soluğunu çıkarmayan her oyuncudan verim alabilen keriz bi hoca var diye takıma doldurdular. Devre arası eksik bölgeleri doldurmaya çalıştılar ama iş işten geçmişti. Bunlar hep güzel dersler oldu, aynı hatalara düşmeyeceklerini umuyorum.

Trabzonspor'un yükselişi Oktay Yokuşlu'dan kurtularak başlamıştı, o zamanlar millet ah vah ederken takımın yükseliğe geçeceğini büyük bir yükten kurtulduğunu yazmıştım. Yine o şekilde önümüzde fırsat senesi var. Novak'ın ve Sosa'nın gitmesini bu açıdan hayırlı buluyorum. Takım kabuk değiştirip yenilenerek yoluna devam edebilir. Burada asıl soru işareti yönetimin paraya kıyıp risk alarak üst seviye oyuncular alıp almayacağı.

Tabii Eddie Newton da büyük bir soru işareti. Neye güvenilerek böyle bir risk alındı bilmiyorum ama beni en çok korkutan oyuncular üzerine tesir edemeyip takımı ligin başında yarıştan koparacak olması. Hayattaki en büyük şansı ayağına geldi umarım bu şansı iyi değerlendirir ve gerçekten işinin ehli birisidir. Öyle takımın çehresini değiştirmesini, taktik olarak tam bir sistem takımı olmamızı beklemiyorum ama oyuncuları oynanan oyun ile sonuç alacağımıza dair ikna etmeli ve iyi bir takım ortamını sağlamalı. Yalnız bana sanki iyi pazarlanıyor gibime geldi, madem yabancı tercih edecektik daha farklı bir isme gidilebilirdi inşallah batırmaz Newton ve bahsedildiği gibi iyi meziyetleri vardır. Oyuncuların güvenini kazanması çok önemli bu da takım için en doğru taktiği bulmasından geçiyor. Liglerin bu kadar kısa sürede başlaması sıkıntı ama bir yandan da iyi bir test, bakalım en iyi verimi alabilecek mi oyunculardan.

TSemih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Yeni sezonda Nwakaeme kesinlikle kalmalı yalnız. Yeni bir formata geçiyoruz, arkasındaki bek daha çalışkan olacak, ortasahalarımız da durağan değil hareketli ve mücadele gücü yüksek oyunculardan kurulu olacak anladığım kadarıyla. Bu sene en büyük problemimiz ortasahalarımızın fiziksel olarak çok kötü durumda olmasıydı. Guilherme ve N'diaye bile böyleydi. Nwakaeme'nin işi kolaylaşacak enerjisini verimli kullanacak ve son hareketleri(pas, şut, orta) daha iyi yapabilecek. Her sene garanti 20+ skor verebilecek bir adam, topu böyle tutabilen bir oyuncu takım arkadaşlarına özgüven verir sahada daha rahat hissettirir. Yalnız alternatifsiz bırakılmamalı düzgünce rekabet edebilecek 2 kanat alınmalı. Bilal ve Yusuf tam olarak güven vermiyor. Yusuf aşırı yetenekli bir oyuncu olsa da fiziksel olarak istenen seviyede değil. Gerçi ilk defa adam akıllı profesyonel bir ligde forma şansı buldu inşallah güçlenmiştir bu sakatlıklardan. Ben ilk geldiğinde Ömür'ü keser demiştim sağ kanatta ama oyunu iki yönlü oynayamadı, birkaç depardan sonra yürüdü hep sahada. Bu şekilde ancak yedek oyuncu olabilir.

Sörloth'u tutabileceğimizi düşünmüyordum zaten, onun gideceği yüzde yüz belliydi. Stiven Plaza'yı alarak ya tutarsa transferi yaptık, fizikli bir adam süpriz işler yapabilir. Yine o bölgeye böyle akıllı bir oyuncu almamız lazım. Takım oyuncusundan ziyade gol sezileri yüksek olacak, atılacak topları yapılacak servisleri değerlendirmesini bilecek bir oyuncu lazım. Lucas Perez mesela bu tip bir oyuncuydu. Calleri bir türlü beklenen patlamayı yapamadı onu cüzi rakamlara kiralayabiliriz, hırslı bir oyuncu bizim lig dişine göre olursa patlama yapabilir. Keşke yönetimin kulağına gitse bu isim.

Kale büyük soru işareti ama Uğurcan bu seneye formsuz girmişti, basit goller yemişti. Yani zaten kalede öyle garanti bi durumda değildik bakalım Erce kendini aşabilir umarım. Yine de forma rekabetine girebilecek bir kaleci daha olsa iyi olurdu. Uğurcan elbette büyük kayıp ama yapacak bir şey yok gitmek istiyor adam.

Sağ bek Oğuz Ceylan uygun rakamlara alınsa sevinirdim. Serkan Asan'ı da kiralardik ve rahatça gelişirdi. Bizde yine fazla forma şansı bulamayacak boşuna heba olacak. Serkan mücadele gücüyle rahatlıkla alt ligde iş yapar azıcık oynama niyeti olan üst sıraları hedefleyen ve 20 üstü maça çıkabileceği bir takıma kiralamalıyız. Oyun zekası oynayarak gelişir ancak. Cafer ve Kerem de aynı şekilde kiralanmalı, bu oyuncular çekingenliği üzerlerinden atmalılar biraz mücadele etmeyi öğrensinler alt ligde.

Sol beke büyük kulüplerde gözden düşmüş üst seviye genç bir isim alınabilseydi keşke. Rahman Baba mesela ne durumdadır acaba. Ne kadar iyi oyuncu alırsak Nwakaeme'nin performansı o derece artacak ve o bölge atıl kalmayacak takım çok yönlü bir şekilde hücum edebilecek. Avrupa Ligi bu yüzden önemliydi, geniş kadrolarda kimse forma giyemedim diye oyundan düşmezdi herkes hazır olurdu. Geniş kadro kurmak için de iyi bahanemiz olurdu yönetim bu durum hakkında detaylı açıklama yapmadı ama büyük amatörlük var ortada.

Ortasahaya şuan kimse ayrılmadığı takdirde bile 2 oyuncu lazım. Guilherme giderse bu sayı 3 bile olabilir. Sosa'nın gittiğini varsayıyorum zaten. Bu arada Hakan Yeşil'den çok umutluyum gelişime açık ve hırslı bir oyuncu şans bulursa iyi değerlendirmesi sürpriz olmaz. Buraya alınacak oyuncu profilleri fizik gücü yüksek ve teknik olmalı. Komple oyuncular bulmak lazım artık yarım yamalak oyuncu istemiyorum ortasahada kesinlikle tolere edilemiyor sonra sıkıntı çıkıyor. Oyunu iki yönlü oynayan oyuncular lazım, Elneny kötü bir isim değil ama hücumda sürekli hareketli olan bir isim isterim çünkü oraya zaten çalışkan ve kondisyonu yüksek oyuncular alacağız defansif yönü güçlü oyunculara ihtiyaç yok. Elneny biraz daha geriye konumlandırıyor kendini öyle sahayı enine ve boyuna çok dolaştığını görmedim. Yine de olursa niye alındı denilecek bir isim değil takım uygun olursa hücumda da katkı verebilir.

Seneye en büyük kozumuz Abdülkadir Ömür olacak. Eğer hücum yönü iyi hareketli ortasahalar alırsak hamallıktan kurtulacak ve beklenen patlamayı yapacak. Avrupa şampiyonasında da iyi bir performans gösterip 30 üstü bir bonservise gidecek gibi hissediyorum. Potansiyeli çok küçümseniyor ama bizde oynadığı rolde oynayıp takımın yükünü çekecek oyuncu sayısı çok azdır sakatlıktan da beklediğimden iyi döndü, son zamanlarda fiziğini toparlamış gözüküyordu. Geçen sezona nasıl girdiyse bu sezona da öyle bir giriş bekliyorum dediğim gibi takımın mücadele gücünün yükselmesi en çok Abdülkadir ve Nwakaeme'yi rahatlatacak. Şöyle çok iyi 2 tane ortasaha daha alıp forvette seviyeyi düşürmezsek net şampiyon adayıyız.
    Konu TSemih61 tarafından (13.08.2020 Saat 03:48 ) değiştirilmiştir.

Ceyhun Öncü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Stoper yarin aciklanir

Sosa kalacak.
    Pandemi olmasaydi Estudiantese gidecek derdim ama suan kesinlikle bizde kalacak

Forumda neden yerden yere vuruluyor kendisi anlamiyorum
    Nezamandir medyadaki haberlere göre kendi oyuncularimizi eziyoruz
    [Trabzon kimliği demek 'Her şeyi ile Trabzonspor'u alırım başımın üstünde taşırım.' anlamına gelmiyor. Kim bu acıyı bizlerle paylaşacak, sahada mücadele verecek, kim gelecek 'Ben buranın en önemli parçasıyım.' diyerek yüreğini ortaya koyacak, onlarla devam edeceğiz.]

Nereden
    Afrika Diğer

Beşiktaş, Atiba ile yeni sözleşmeyi 500 bin euro'ya imzâlamış; biz anca 1.5 sezon top oynamış Sosa'ya en az 3 katını dökmüş olacağız maalesef.

Murathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı Ceyhun Öncü Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Stoper yarin aciklanir

Sosa kalacak.
    Pandemi olmasaydi Estudiantese gidecek derdim ama suan kesinlikle bizde kalacak

Forumda neden yerden yere vuruluyor kendisi anlamiyorum
    Nezamandir medyadaki haberlere göre kendi oyuncularimizi eziyoruz
    hocam bilgi mi temenni mi, muhtemelen temenni de yine de insanın sorası geliyor

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı BatuhanB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beşiktaş, Atiba ile yeni sözleşmeyi 500 bin euro'ya imzâlamış; biz anca 1.5 sezon top oynamış Sosa'ya en az 3 katını dökmüş olacağız maalesef.
    La helal olsun sana. Sosa değerli bir oyuncu ancak sözleşmesinin yarısında verimli olmadı bu adam.

Nereden
    İstanbul

Marlon’u 150.000 e kiralamışız, ücreti de 480.000 gayet uygun.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı battle symphony Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Marlon’u 150.000 e kiralamışız, ücreti de 480.000 gayet uygun.
    Performansi iyi olmazsa bu ücret bile herkese batar.

Inşallah oyun konsantrasyonu iyidir.

Ahmet Taşçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Günaydın.

A. Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Omeriu gelebilir diyorlar.

Nereden
    İstanbul

Alıntı A. Aydın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Omeriu gelebilir diyorlar.
    ya omeruodur ya da awaziem

ysngmz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Novak in yerini nispeten doldururuz sosa sezonun 1/3 birini ancak oynar tempoyu kaldıramaz büyük kayıp yok ortada

GM 6 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Omeruo la ligada en çok ikili mücadele kazanan stoperlerden miymiş?
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Ahmet Taşçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

.... Elneny.... Trondsen
    ....... M. Fernandes
    Kağıt üstünde çok dengeli bir orta saha. Fernandes henüz 34 yaşında orta alana tecrübeli biri kesin lazım, yıllık 1.3 alınabilir ,Elneny de 1.7'e ikna edilebilrse 2 yıl bu orta alan bizi zirvede tutar diye düşünüyorum.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)