Sayfa 514 Toplam 4001 Sayfadan BirinciBirinci ... 14 414 464 504 512 513 514 515 516 524 564 614 1014 1514 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100003 adet sonuctan sayfa basi 12,826 ile 12,850 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 15 -

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı KaraEski61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sörloth işi nası olacak şimdi atıyorum 30 milyona gitti 24 bize 6 palacea mı vereceğiz?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    önce 6'ya bonservisini alıp, 30'a alıcısına bonservisini vereceğiz bu transfer dönemi satmak istenilirse,

eğer seneye yine bizde oynamaya devam ederse sezon tamamlandığında yine 6 verip bonservisini almak durumunda kalacağız fakat söylenen doğru ise bu sefer oyuncu istediği kulübe 9 milyonu bize yatırtarak gidebilme imkanına sahip olmuş olacak.

bu maddeye razı olmak da ne kadar büyük bir saçmalık heralde bu değerleri göremez düşüncesi ile razı olunmuş, yani kendi yaptıkları transferi kendileri bile inanmamış olmalılar.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

odyseuys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı İ. SARAL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Satın alma opsiyonu bu yıl sonu için geçerli galiba. Şimdi alayım desen 6 dan daha fazla isteyebilir.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    öyle şey olmaz hocam ya. sözleşme mantığına aykırı. önümüzdeki sene maçların yarısında oynamazsa zorunlu hale bile gelmeyecek bir satın alma opsiyonu kiralık sözleşmenin her aşamasında kullanılabilir olmalı mantıken.
    Alıntı f1bekir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ...benim için Trabzonsporluluk, asgari ücretle çalışıp her sene kombine almak, yağmur çamur demeden üstü açık stadyuma gitmektir...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Ahmet Hamza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Ercan Erten Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar tekrar söyleyeyim Crystal ile anlaşmadan bu yıl Sörloth’u sa ta ma yız.
    Evet. Sorloth bizim oyuncumuz değil şu an. Bu sene maçların yarısında forma giyerse 6 milyon euro karşılığında zorunlu olarak satın alıyoruz. Başka madde varsa bilemem.
    8. Kuşatma

castillo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Uğurcan'da olduğu gibi Sörloth için de istediğimiz rakamlara çıkılacağını düşünmüyorum.

Leipzig, Schick'e 25 milyon vermekten vazgeçti, Sörloth'a getirip o parayı vermezler.

Serbest kalma bedelinden 3-4 milyon fazla teklifler de hiç düşünülmeden reddedilsin.

Olası şampiyonlukta bu 3-4 milyonun kat kat fazlasını kazanacağız. Sörloth'u da serbest kalma bedeline satarız. Şu an 15-16'ya gitmesinden her halükarda daha kârlı iş olur.

Manava61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı BatuhanB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haydi bir dedikodu çıkarayım da şenlensin buralar: Mathieu Markaroğlu, Instagram'dan Fode Koita'yı tâkibe almış. Ben çok seviyorum, Milosevic ve Hajradinovic ile birlikte ligin en underrated oyuncularından görüyorum bu herifi. Ne dersiniz, iş yapar mı?
    Koita bence de en underratedlardan ama plazayı aldık benzeri bence gereksiz olur.
    Eku plaza burke değişken hareketli üçlü nasıl olur ortasahaya mücadeleci çapa almak kaydıyla? Biraz beyin fırtınası

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha Asan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Sözleşmenin içeriği tam olarak nasıl bilemeyiz ama kap açıklamasında bu sene için yazmıyor mu? O şartlar oluşmadan nasıl madde aktif hale gelebilecek ki.
    ÜNALKARAMANSPORLU..

"
    Ben yarın bırakır giderim, bu gençlerle seneye neler yapacaksınız görürüm. " Ünal Karaman

Nereden
    Almanya

Alıntı İ. SARAL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Satın alma opsiyonu bu yıl sonu için geçerli galiba. Şimdi alayım desen 6 dan daha fazla isteyebilir.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Kapda sadece satin alma zorunluk resmi maclarda 50% aktif oluyor yaziyor.
    Zorunlu bir satin alma maddesi varsa, ozaman otomatikmen serbestce o paraya alma hakkin var. Aksine birsey Sözlesmede yazmasa.
    Türkcem almanca kadar güclü degil, anlatmakda zorluk cekiyorum viraz, ama bu basit hukuk.

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Sörloth'a 6 verip şu an alabilirsin. Ama aldıktan sonraki sözleşme maddelerini bilmiyoruz. 9'a serbest kalma maddesi varsa bir anlamı yok. Ama oyuncunun bonservisini alırsın, sonra dersin ki sözleşme uzatalım, değiştirirsin maddeyi.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Manava61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Reha Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sözleşmenin içeriği tam olarak nasıl bilemeyiz ama kap açıklamasında bu sene için yazmıyor mu? O şartlar oluşmadan nasıl madde aktif hale gelebilecek ki.
    Cyristal Palace ile anlaşıp gerçekleşebilir belki.Size zaten seneye 6 vereceğiz bu seneden bırakın biz de satalım diyrbiliriz.Adamlar parasını erken almış olacak biz de satmış olacağız.Win Win gibi

Nereden
    İstanbul

Standart Transfer Dosyası - 15 -

Alıntı Ozan Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    önce 6'ya bonservisini alıp, 30'a alıcısına bonservisini vereceğiz bu transfer dönemi satmak istenilirse,

eğer seneye yine bizde oynamaya devam ederse sezon tamamlandığında yine 6 verip bonservisini almak durumunda kalacağız fakat söylenen doğru ise bu sefer oyuncu istediği kulübe 9 milyonu bize yatırtarak gidebilme imkanına sahip olmuş olacak.

bu maddeye razı olmak da ne kadar büyük bir saçmalık heralde bu değerleri göremez düşüncesi ile razı olunmuş, yani kendi yaptıkları transferi kendileri bile inanmamış olmalılar.
    Tamamen ihtimal üzerine konuşuyorum diyelim biz 6 milyona alınca 9 milyon maddesi direkt devreye girmiyor mu? Bi puştluk yapıp çıkış maddesini yatırıp alamazlar mı? Yoksa çıkış maddesi sadece seneye mi geçerli? Eğer madde bu sene geçerli değilse biz nasıl 6 ya alacağız? Biraz karışık bi madde olmuş ama bizimkiler illa ki biliyodur doğru yolunu

Konu Halil Alemdar tarafından (15.08.2020 Saat 16:50 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha Asan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı Mehmet Bilgin61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cyristal Palace ile anlaşıp gerçekleşebilir belki.Size zaten seneye 6 vereceğiz bu seneden bırakın biz de satalım diyrbiliriz.Adamlar parasını erken almış olacak biz de satmış olacağız.Win Win gibi
    Bu olur tabi. Daha fazla isterlerse işte sorun çıkabilir.
    ÜNALKARAMANSPORLU..

"
    Ben yarın bırakır giderim, bu gençlerle seneye neler yapacaksınız görürüm. " Ünal Karaman

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Alıntı redbul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dutum olarak ve sosyal medya olarak duyduğumuz simlerden şöyle bir kadro çıkacak gini

----------------------------------------------------------uğurcan--------------------------------------------------

perreria---------------------------edgar lee---------------------------siminoviç-------------------------marlion

---------------------------------------marcone----------------------------trondsen------------------------------

oliver burke-----------------------------------------abdülkadir ömür------------------------------wakayeme----------------

---------------------------------------------------shorloth-----------------------------------------------
    yedekte eku ve plaza düşünülürse fizik gücü olarak su takıma kimse yan gözle bakamaz.

Sahada kemik sesleri duymak istiyorum.

Dediğim gibi gecen sene takımın en büyük problemi yumuşak olmasıydı.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tamamen ihtimal üzerine konuşuyorum diyelim biz 6 milyona alınca 9 milyon maddesi direkt devreye girmiyor mu? Bi puştluk yapıp çıkış maddesini yatırıp alamazlar mı? Yoksa çıkış maddesi sadece seneye mi geçerli? Biraz karışık bi madde olmuş ama bizimkiler illa ki biliyodur doğru yolunu

satın almak isteyen kulüp ile ön sözleşme yapılır eğer opsiyonu şimdi kullandırmak ve oyuncu hemen transfer etmek istiyorsanız satış bedeli 30 milyon olacaktır minvalinde yoksa opsiyon hakkı gelecek seneye kullanılmak üzere saklı tutulacak ve oyuncudan 1 sene daha faydalanmış olacağız
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Ahmet Hamza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Reha Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu olur tabi. Daha fazla isterlerse işte sorun çıkabilir.
    Daha fazla istememesi için hiçbir sebep yok.
    8. Kuşatma

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

ömürün 20 üzerine cıkacak bir oyuncu olduguna cok fazla inanmıyorum. Cok onemli ozellikleri var ama eksikliği de cok fazla

14-15 gibi bir rakama gidecekse bu sene gönderilebilir.

burke,marcone,simunovic
    kiralık ampadu ve bir tane ortasaha ile transfer kapatılır.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

Manu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

6 milyonu şu anda versek alıyoruz yani şu anda bizim insiyatifimizde. Ama bu yılın sonunda maçların yarısından çoğunda oynarsa bizim seçeneğimiz kalmıyor, satın almak zorunda kalacağız. Olay bu.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Nereden
    Rize

Sörloth şu an bizim oyuncumuz değil. Oyuncuyu bu yıl almak isteyen bizimle değil Crystal ile görüşür. Tabii ki bizim de onayımız alınmalı. Geçenlerde yazmıştım Sörloth için üç yol var.

1. Şimdiki sözleşme. 6’ya al sene sonunda 9 milyon çıkış maddesi olsun.
    2. Sörloth ile anlaş, çıkış maddesini yükselt.
    3. Crystal ile anlaş bu yıl sat. Bu da 50/50 olur bence. Yani 30’a satsak 15 bize 15 Crystal’e gider.

Crystal ile neden anlaşıyoruz, 30’un 6’sını Crystal’e veririz diyenler olabilir. 6 milyonluk maddeyi kullanınca 9 milyonluk çıkış devreye giriyor. 9’a alabilecekken kim neden 30 versin? Şöyle olabilir x takım Trabzonspor’a 15 milyon öder, 9’u bize kalır. Böyle bir ihtimal de var.
    Konu jönts tarafından (15.08.2020 Saat 16:57 ) değiştirilmiştir.

iyattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sorloth u istediğimiz an 6 verip alabiliriz. Burada hiç bir sıkıntı yok boşuna kafanızı karistirmayin yormayın. Adamlar illaki satin alalım diye zorunluluk yaratmak için o maddeyi koymuş. Zaten böyle bir durum olmasa kim kiminle neyin pazarlığını yapacak. Adamlar neden bize gelip Sorloth u istesinler? Bir kulüp ile anlaşılırsa da al sat yapılacak olay bu.

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bazen Sevinç Bazen Keder
    YATTARA Oynasın Yeter!!!

chener - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

Transferde istanbul dörtlüsü alıcı, biz satıcı gibiyiz. Bizimkilerde satalım havası hakim. Bu ruh hali bizi 5. Ve aşağısına götürüyor.

Gidişat güzel gözükmüyor. Para kimsede yok ama rakiplerin transfer çabaları hedefe yönelik. Biz de sanki aman geçsin şu günler modu var.
    YA DIŞINDASINDIR ÇEMBERİN YA DA İÇİNDE YER ALACAKSIN.KENDİN İÇİNDEYKEN KAFAN DIŞINDAYSA ÇARESİ YOK KARDEŞİM.

Murathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Sörloth şu an bizim oyuncumuz değil. Oyuncuyu bu yıl almak isteyen bizimle değil Crystal ile görüşür. Tabii ki bizim de onayımız alınmalı. Geçenlerde yazmıştım Sörloth için üç yol var.

3. Crystal ile anlaş bu yıl sat. Bu da 50/50 olur bence. Yani 30’a satsak 15 bize 15 Crystal’e gider.
    Niye yahu şimdi alırız bu senelik istedigimiz fiyata satariz. sorlothla sözleşmeyi gorusmek gerekiyor sadece o da mesele olmasa gerek. Her sartta bir sene bizde oynamak zorunda, gitmek istiyorsa istedigimiz rakami getirir.
    Tabii bunlar istediğimiz teklif geldiginde gerçekleşir.

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Baya yanlış bilgi, ne bu ısrar anlamadım. Yarın 6 versek bizim oyuncumuz, nezaketen söyleriz.

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Stoperlere teklif falan var deniyordu. Daha gitmedi bu herifler. Andusic de kazık gibi duruyor orada.

Nereden
    İstanbul

Burke denen arkadaş gelip sağda oynayacaksa Abdüş 10 numaraya mı çekilecek? Şutu yok, fizik gücü iyi değil 10 numara oynayacak bi futbolcu değil bence. Ben bu çocuğu hep xavi iniesta gibi 8 olarak bekliyordum ama nasıl olacak bilmiyorum.

alperrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Alıntı Yıldıray Emanet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ağır ahmak bir camiayız basın mensubundan yöneticisine hatta taraftarına kadar.Daha lig başlamadan genç mevzusundan bir ton tantana çıkacak şimdi.Sizin ben 10 gram beyninize tereyağı süreyim
    beyler tüm foruma bir önerim var..
    aslında bu görevi bmn twitterın yapmasını isterdim ama yapmıyor..
    yapmazda..

birçok spor veya futbol sitesi..
    kramponspor..futbolarena... vs.. istanbul takım taraftarları tarafından yönetildiği belli..

ve sürekli bizimle ilgili olumsuz algıyı pompalıyorlar..
    ve çoğu zaman yalan dolan söylentiyi gündemde tutuyorlar..
    veya doğru bile olsa satır arasından bize vuracak sözcükleri seçiyorlar..
    gs-fb-bjk onlarca gafı veya manşeti hiç yokmuş gibi görmezden geliyorlar..

.....................
    trabzonspor tandanslı bir haber sitesi veya bir twitter sitesi kurmak çok mu zor olur..

özel olarak kimse habercilik yapmasın gündemdeki haberleri derleyip toparlayıp süzgeçten geçirip..
    haber olarak versin..
    sadece doğru haber vermek şart olsun..
    haber sahibi altta belirtilsin..

hatta yurtdışından bilgide verilebilir..
    burada birçok almanya-fransa-hollandada yaşayan gurbetçi var..

bu site trabzonsporluların sesi gibi olsun..

bunu yapmak çok mu zor olur..
    bilgisi olan var mı..
    maddi manevi gideri - geliri nedir bilgisi olan varmı..

ben fikir olarak buraya yazdım..
    isteyen de yapsın..
    ben olsam forumdan kaliteli-bilgili-dürüst 10 kişi toplanırım bi girişim yaparım..

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Burke denen arkadaş gelip sağda oynayacaksa Abdüş 10 numaraya mı çekilecek? Şutu yok, fizik gücü iyi değil 10 numara oynayacak bi futbolcu değil bence. Ben bu çocuğu hep xavi iniesta gibi 8 olarak bekliyordum ama nasıl olacak bilmiyorum.

Abdüş'ün kanatta yedeği olmayacak mı? Daha iyiyse de keser Abdüş'ü o oynar. Ben Abdüş'ün 10 numara oynatılacağını sanmıyorum. Artık mevkisi belli sağ kanat.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)