Sayfa 1713 Toplam 4001 Sayfadan BirinciBirinci ... 713 1213 1613 1663 1703 1711 1712 1713 1714 1715 1723 1763 1813 2213 2713 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100003 adet sonuctan sayfa basi 42,801 ile 42,825 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 15 -

S.Seymen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Alıntı Tuğrul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende aynı kanaatteyim mesela son iki transfer Newton kaynaklı.

Afobe ve Baker gibi sürpriz transferler göreceğiz.

Transferin büyük ölçüde bittiği anda ismi basına sızdırıyorlar

Öncelikli olarak 2 stoper, 1 kanat oyuncusu alınma.

6 numara'da Baker, Parmak ve Flavio'da oynar zaten ön libero diye kavram kalmadı.
    arkadaşlar newton enteresan adam scoiting ve kiralık oyuncu takip konusunda

şimdilik ucuz peşinde durumumuz dolayısı ile biraz paramız olsa çok daha ilgin ç olabilir dünya ya hakimdir düşüncesindeyim bu konularda bekleyelim ilginç adamlar geliyor...
    çünkü güzel sadece başlangıcıdır dehşetlinin böyle dayanılmaz olduğuna göre
    RİLKE

AyhanPe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Dünyada kaliteli forvet sayisi arttikca kaliteli stoper gereksimi de o denli artiyor. Bizim Campi ye ödedigimiz para ile Avrupa da iyi bir stoper bulmak kolay degil. Eminim ki yönetim en fazla ugrasi stoper transferi icin veriyor bu transfer döneminde. Iyi bir stoperin alinacagini düsünüyorum. Edgar dan kar edemiyorsak kesinlikle kalmali. Asil önemli olan arkada oyun kurabilecek oyuncu. Marcone olursa iyi olur ama en iyi ihtimalle her 4 mactan sonra cezali duruma düsmesi cok olasi bizim hakemlerle En cok merak ettigim transfer bu mevkiye..
    Konu AyhanPe tarafından (19.09.2020 Saat 02:29 ) değiştirilmiştir.
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

Nereden
    Balıkesir

Alıntı AyhanPe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bindigimiz dali kestirmeyi iyi biliyorlar bize. Bunda defalarca basarili oldular. Ekmeklerine yag sürmekte cok basariliyiz. Eger takimimiz sahada taraftarin özledigi futbolu sergilemeye baslarsa istenilen sonuclar alinamasa bile taraftarin Newton un arkasinda durmasi en büyük umudum.. Sistem oturana kadar bizi devre disi kalmis görmeleri bencede avantaj..
    biraz daha yeni ve ıq su yüksek bir nesil geliyor

anlatılabilinirse değişik reaksiyon alınabilir

mücadele etmek şart gibi
    RİLKE

Nereden
    Balıkesir

Alıntı KaraEski61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bilica ile takılıyordu heralde

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    ewet oydu adı aklıma gelmemişti
    RİLKE

Nereden
    Afrika Diğer

Şu Kosovalı arkadaş gibi hırslı ve gereğince hızlı bir stoper görmek istiyorum.

Engin Erol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Olaylardan ve ortamdan 1 adım geri çekilerek izlendiği takdirde, ne denli zor şartlarda transferler yapıldığını görmek güç değil. Ben Ağaoğlu'na ilk başta sıcak değildim ama ilerleyişi ve değişen ortam dinamiklerine göre verilen gayet yerinde tepkiler sebebiyle artık destekliyorum. Bu başkan en az 5 yıl daha koltuğunda oturmalı. Elimiz biraz rahatladığında gelecek futbolcuları çok merak ediyorum şimdiden.
    Başkanın doğruları söylemesi gerekmiyor. Her şeyi bilmemiz gerekmiyor. Çünkü biz bilirsek, herkes bilir. Herkes her şeyi bilmemeli.

Haftaya 1 stoper bir orta saha ve bir kanat forvet gelirse yine bu son 2 gibi, çok çok güzel bir sezon olur bizim için. Haydi hayırlısı.
    Biz TRABZONSPORLUYUZ. Bükemediğimiz bileği, KIRARIZ!

uozqɐɹʇ ɹǝʎ ɹǝɥ ǝziq

AyhanPe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı S.Seymen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    biraz daha yeni ve ıq su yüksek bir nesil geliyor

anlatılabilinirse değişik reaksiyon alınabilir

mücadele etmek şart gibi
    Bilemiyorum abi. IQ dan daha cok yöresel karekteristik özelliklerimizlede alakali bir durum. Bi anda firtinaya, kasirgaya dönüsebiliyor en ufak kivilcim. Yakip döküyoruz. Derin toplumsal bir asagilik kompleksinin ürünü. Sonucta suana kadar bunu cok iyi kullandilar bize karsi.

Yöre insani merttir ama. Hakkini verir. Newton da mert ve isini iyi yapmaya calisan birisine benziyor. Duygusal bir bag kurulmak üzere Newton ve taraftar arasinda. O bag olursa kolay kolay kopmaz ve cok ilginc bir yön alabilir bu yolculuk. Buda baskani oldukca rahatlatir. Ondan baska Newton un arkasinda durabilecek birisinide düsünemiyorum. Bir cogumuzda düsünemiyoruz. Bu yüzden kimsede cesaret edemez ucuz provokasyonlara..Hersey Newton a bagli sanki..Bakalim..
    Konu AyhanPe tarafından (19.09.2020 Saat 02:49 ) değiştirilmiştir.
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

smart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Galatasaray, Marcao'yu, Chaves kulübünden 4'e aldı Roma'ya 13'e satacak. Biz, Chaves'in Marcao gittikten sonra yerini doldurması için transfer ettiği adamı(Campi) aldık adamı gönderecek kulüp bulamıyoruz. Biz neden böyle şeyler yapamıyoruz ya
    Trabzonspor’un tarihinde buna benzer mağlubiyetler çok az da olsa vardır. -Abdullah Avcı

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Alıntı smart Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Galatasaray, Marcao'yu, Chaves kulübünden 4'e aldı Roma'ya 13'e satacak. Biz, Chaves'in Marcao gittikten sonra yerini doldurması için transfer ettiği adamı(Campi) aldık adamı gönderecek kulüp bulamıyoruz. Biz neden böyle şeyler yapamıyoruz ya
    Marcao cidden iyi topçu ama normal gider adam..

Campi vasat oğlu vasat bir stoper...
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

acan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Engin Erol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olaylardan ve ortamdan 1 adım geri çekilerek izlendiği takdirde, ne denli zor şartlarda transferler yapıldığını görmek güç değil. Ben Ağaoğlu'na ilk başta sıcak değildim ama ilerleyişi ve değişen ortam dinamiklerine göre verilen gayet yerinde tepkiler sebebiyle artık destekliyorum. Bu başkan en az 5 yıl daha koltuğunda oturmalı. Elimiz biraz rahatladığında gelecek futbolcuları çok merak ediyorum şimdiden.
    Başkanın doğruları söylemesi gerekmiyor. Her şeyi bilmemiz gerekmiyor. Çünkü biz bilirsek, herkes bilir. Herkes her şeyi bilmemeli.

Haftaya 1 stoper bir orta saha ve bir kanat forvet gelirse yine bu son 2 gibi, çok çok güzel bir sezon olur bizim için. Haydi hayırlısı.
    Her sene 100m Tl edecek oyuncu bulursa ki buluyor önümüzdeki 2 yıl da uğurcan ve ömür ile garanti gibi. Bu ekonomi anlayışı ile 5 yıla eritir borçları.

Her işi iyi diyemeyiz ama ben de sayısalcı olarak başarılı görüyorum. Sözelci arkadaşlar büyük ihtimal sıkıntılı görüyordur Az biraz sözelim var

1 stoper yeterli olabilir. Ama 1 stoper, 1 ön libero, 1 kanat-on ve 1 stoper-bek karışımı ile 4 transfer iddialı olur.

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Enes Başkaya60 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Marcao cidden iyi topçu ama normal gider adam..

Campi vasat oğlu vasat bir stoper...
    Bizim Sviatchenko noldu
    Trabzonspor’un tarihinde buna benzer mağlubiyetler çok az da olsa vardır. -Abdullah Avcı

Emre. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu

Afobe, Lewis, olursa erik bunlar güzel transferler, benim düşünceme göre. Transferlerin devam edeceği de malum, umarm iyi transferler gelir. Oyunculardan zarar etme ihtimalimiz az geliyor, bu da güzel bir şey. Öneri olarak, İsrail, Romanya gibi yerleri daha fazla taramak iyi olabilir kanısındayım.

Trabzonspor muhabirleri, köşe yazarları gibi insanların bütününe Trabzonspor medyası diyebiliriz. İşini yapan herkese saygım sonsuz, hepsinin iyi niyetli olduğuna da eminim. Ama ekranlarda diğer takımın yorumcularını görüyorum, futbol bilmiyor olsam aldıkları futbolcuları Bayern'den kaptılar, hocaları klopp sanarım. Uzun süre erol bulut'un murat sağlam'a fırça atmasını ballandıra ballandıra anlattılar. Arda muhteşem 8miş, sergen müthiş taktisyen, başakcity dünyada örnek futbol projesi. Bize bakıyorum, Eddie Newton niye Chelsea'den topçu getirmedi, gençlere güven yok, Baker iyi olsa Chelsea bırakır mı, afobe ssk'yı batırdı vs
    Ya basın özgür olsun, eleştiri her zaman övgüden iyidir. Ama şu an işler algı üzerinden yürüyor, biraz pohpohlayın ya, nolur sanki.
    Yukarıda bir zeki uzundurukan eleştirisi okudum. Haklı buluyorum. Geçen dönem şikebahçe kupa maçı sonrası izliyorum. Hatırlarsınız orada emre ile sörloth arası diyalog oldu. Kimse, Emre bol da oradaydı, Sörloth'a olumsuz bir şey demezken ateşli biçimde bunlar algı, bunlar karalama, sörloth iyidir adamdır vs diyip durdu. Hüseyin hocaya bir eleştiri geldiğini hatırlamıyorum ama şimdi söz konusu dışarıdan hoca olunca bir eleştirel üslup başlıyor. Bilmiyorum yani medya insanlarımız biraz daha övmeli. Ogün hocam, lütfen ya biraz pozitif enerji sal bize. Gece gece bunu dert ettim, neyse. Yarın hepimiz için mutlu bir gün olsun, iyi geceler renktaşlar.

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Alıntı smart Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizim Sviatchenko noldu
    Bekliyoruz reis inşallah olur sesimizi belki duymuşlardır...
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Enes Başkaya60 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bekliyoruz reis inşallah olur sesimizi belki duymuşlardır...
    Duyduklarına eminim

Nereden
    Avrupa Diğer

*********Uğurcan
    Jp-Edgar-Sviatchenko-Marlon
    ******Gregore-Flavio
    ***********Baker
    ****Ömür-Afobe-Nwakaeme

Hmm... ortasahada 2 agresif, bozucu oyun kurabilen önlibero. Gregore biraz daha geriye dönük. Önlerinde savunmayla işi olmayacak tek yönlü kreatif ortasaha oyuncusu Baker. Hücuma katılacak futbolcular. Jp, marlon, baker , omur, nwakaeme, afobe. 6 kişiyle hücum yaptıracak yani hoca. Geride 4 kişi duracak demek. Ersun Yanal'ın şampiyon olan fenerbahçesi gibi. Teoride çok mantıklı duruyor ama pratikte iş yapar mı göreceğiz
    Konu smart tarafından (19.09.2020 Saat 03:47 ) değiştirilmiştir.

acan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Campi'nin sözleşmesi de ilginç;

2019/20 ve 2020/21 sezonlarında oynanacak Süper Lig ve UEFA Kulüp müsabakalarının %80'inde en az 30 dakika oynaması halinde opsiyon şartı gerçekleşmiş olacaktır.

Büyük ihtimal bu senesi son 800k bonservis verdik ama maaşının düşüklüğü telafi etti gibi bedava gitse bile dert olmaz.

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Bu herif tam adam yiyen cinsten ama imkansız almamız sanırım.

Ekran Alıntısı.jpg
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

t.gokce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana

Alıntı Yiğit SARI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İsrail'deymiş kapıp gelelim direk belki wakaeme etkisi yapar(fiyat-performans)

https://fmdataba.com/tr/20/p/152934/ali-mohamed/

fena
    Video yanıltıcı olabilir ama bu adam müthiş birine benziyor.

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Yiğit SARI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İsrail'deymiş kapıp gelelim direk belki wakaeme etkisi yapar(fiyat-performans)

https://fmdataba.com/tr/20/p/152934/ali-mohamed/

fena
    Ayıp olacak ama bu ne lan

Bu nasıl profil abi.Dünya yıldızı profili var adamda.Fm profili efsane.

Adamda herşey var.

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı BatuhanB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu adamın fm profili artı olarak izlediğim videodan hareketle çok pahalı olabileceğini söyleyebilirim.İsrail Liginde olduğu için belki daha ucuza kapatılabilir.

Teknik,dribbling,ilk kontrol,pas,vizyon,dayanıklılık,top çalma.

Adamda herşey var.Bunu almak zor ama olur da Marcone ile birlikte bunu alabilirlerse muhteşem bir 4-3-3 oynarız.

Jean Michael Seri ile karşılaştırdım kendisini.Linki atıyorum.

https://fmdataba.com/compare/147518-...4-ali-mohamed/

Top çalma ve markaj konusunda Seriden bin kat daha önde.Çalışkanlığı da daha fazla.Özel yetenek çok daha iyi.Dribbling konusunda Seriden bin kat daha iyi.Serinin tekniği,vizyonu ve pası biraz daha iyi.

Sonuç olarak harika bir profili var Ali Mohamedin.Köşe vuruşu özelliği zayıf.Uzaktan şut özelliği de zayıf.Bu nedenlerden ötürü gol ve asist sayıları düşük olabilir ama genel olarak harika bir oyuncu.Duran top ve şut özelliği de olsa zaten dünya çapında bir oyuncu olurdu.Wakayeme de mesela hızlı olsa Barcelonada oynardı.

Ali Mohamed Trabzonspora büyük katkı sağlayabilecek yeteneklere sahip.Onazinin iki versiyon üstü kaliteye sahip.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Sivas

Alıntı BatuhanB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şöyle aklıyla oynayan, takımı oynatan futbolculara bayılıyorum. Bildiğin fakir kantesi bu. Yetkililere ulaştırın lütfen .

Arda' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı KaraEski61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bakerin tekniği, pası ve şutundan çok şüpheli değilim ama fiziksel durumu nasıl acaba? Boyu 1.82 ama güçlü mü acaba? Hız çeviklik gibi durumları nedir hiç bilmiyorum. Umarım kolay yıkılmayan bir adamdır.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Topsuz oyunda ve fizik olarak iyi değil benim fikrim
    Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hami bir kupa maçına çıktı maç trabzonda o maçta elenmiştik akhisardı rakip heralde muhammet forvet oynuyordu ve hamının saha kenarından verdi taktik kulaklarımla duydum muhammet hadi daaaaaaaa ....

Nereden
    Giresun

Alıntı Enaldo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ekran Alıntısı.jpg
    YalanınıKoyOrtaya atmış hemen bunu
    Managerlik oyunlarında herkes yeni transferler için ,oyunun yamasının çıkmasını bekler bir tek Trabzonspor taraftarı yama çıkmasın diye bekler
    çünki her sene dahada berbat kadrolar kurup yıldız dediklerimizi satıyoruz.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Enaldo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ekran Alıntısı.jpg
    Daha önce de bize yazılmıştı Ngadeu. Slavia Prag'dayken çok maçını seyrettim. Böyle atletik ve dinamik oyunculara ihtiyacımız var.

*

Videodan futbolcu (Veya basketbolcu) hakkında yorum yapmaktan çekinirim. Fakat Ali Mohamed kardeşimize ısındım, ne yalan söyleyeyim.
    Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (19.09.2020 Saat 09:46 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Burak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ali Karimi'nin menajeri ile Beylikdüzü'nde buluştum bugün. Kendisine birçok takımdan teklif var. Resmi evrakları da bire bir canlı olarak gördüm.

https://www.gazetedamga.com.tr/spor/...ar-h45314.html

Buradan okuyabilirsiniz.
    Bu da oyuncu ile röportajım - https://www.gazetedamga.com.tr/spor/...si-h45337.html

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)